fot. Deceuninck-Quick Step / Getty Sport

Sezon 2019 jest bez wątpienia bardzo dobry dla Remiego Cavagny. Między innymi dzięki temu Francuz przedłużył dziś kontrakt z Deceuninck – Quick Step.

Niewątpliwie w kończącym się sezonie Cavagna był jedną z ciekawszych postaci w ekipie Deceuninck – Quick Step. Młody Francuz m.in. zaczął odnosić cenne zwycięstwa, które dla zespołu znaczyły bardzo dużo. Dodatkowo 24-letni kolarz odnalazł swoją specjalizację, jaką niewątpliwie są długie ucieczki. Nie dziwi więc fakt, że zespół Deceuninck – Quick Step, który pozwolił mu się rozwinąć, zaproponował mu przedłużenie umowy o kolejne 2 lata.

Po pierwsze bardzo chcę podziękować zespołowi, który we mnie uwierzył i od trzech lat pozwala mi się rozwijać w rodzinnej atmosferze. To najlepsza drużyna na świecie i co za tym idzie najlepsze miejsce do dalszego rozwoju. Jestem na 200% pewny, że przedłużając umowę zrobiłem dobry krok

– powiedział Cavagna.

Przypomnijmy, że w sezonie 2020 do Deceuninck – Quick Step dołączą Mattia Cattaneo, Bert van Lerberghe, Davde Ballerini, Andrea Bagioli, Stijn Steels, Jannik Steimle i Joao Almeida.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments