Siarhei Papok (Minsk Cycling Club) wygrał dziewiąty etap wyścigu Tour of Qinghai Lake. Liderem klasyfikacji generalnej pozostał Robinson Chalapud (Medellin).
Dziewiątego dnia rywalizacji kolarze mieli do pokonania 160 kilometrów z Menyuan do Minie. Na trasie znajdowały się trzy górskie premie – jedna trzeciej kategorii i dwie pierwszej kategorii.
Papok okazał się najszybszy z peletonu, który finiszował na mecie w Minie. Piętnasty był Sylwester Janiszewski z drużyny Voster ATS Team, która – przypomnijmy – ściga się w tym wyścigu.
Wyniki dziewiątego etapu:
1 | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 20 | 30 | 3:44:42 |
2 | LÓPEZ Daniel | Burgos-BH | 10 | 18 | ,, |
3 | GROSU Eduard Michael | Delko Marseille Provence | 5 | 12 | ,, |
4 | MARENGO Umberto | Neri Sottoli – Selle Italia – KTM | 7 | ,, | |
5 | CIMA Imerio | Nippo Vini Fantini Faizanè | 4 | ,, | |
6 | VAN DER KOOIJ Bas | Monkey Town – à Bloc CT | 3 | ,, | |
7 | MAIKIN Roman | Minsk Cycling Club | 2 | ,, | |
8 | MARINI Nicolas | Tianyoude Hotel Cycling Team | 1 | ,, | |
9 | PEÑALVER Manuel | Burgos-BH | ,, | ||
10 | BALKAN Onur | Salcano Sakarya BB Team | ,, | ||
11 | BOUGLAS Georgios | Ningxia Sports Lottery – Livall Cycling team | ,, | ||
12 | MARONESE Marco | Bardiani – CSF | ,, | ||
13 | ÖRKEN Ahmet | Salcano Sakarya BB Team | ,, | ||
14 | CIMA Damiano | Nippo Vini Fantini Faizanè | ,, | ||
15 | JANISZEWSKI Sylwester | Voster ATS Team | ,, | ||
16 | ROLDÁN Weimar Alfonso | Medellin | ,, | ||
17 | MUDGWAY Luke | EvoPro Racing | ,, | ||
18 | ZAKARIA Akmal Hakim | Team Sapura Cycling | ,, | ||
19 | GIBSON Matthew | Burgos-BH | ,, | ||
20 | TIRYAKI Oguzhan | Salcano Sakarya BB Team | ,, | ||
21 | DEBESAY Mekseb | Bike Aid | ,, | ||
22 | TRUSOV Nikolay | China Continental Team of Gansu Bank | ,, | ||
23 | CHRÉTIEN Charles-Étienne | Interpro Cycling Academy | ,, | ||
24 | ŠIŠKEVIČIUS Evaldas | Delko Marseille Provence | ,, | ||
25 | LI Zisen | Tianyoude Hotel Cycling Team | ,, | ||
26 | BEVILACQUA Simone | Neri Sottoli – Selle Italia – KTM | ,, | ||
27 | REIS Rafael | W52 / FC Porto | ,, | ||
28 | HOLLER Nikodemus | Bike Aid | ,, | ||
29 | KONONENKO Mykhaylo | Shenzhen Xidesheng Cycling Team | ,, | ||
30 | WIPPERT Wouter | EvoPro Racing | ,, | ||
31 | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery – Livall Cycling team | ,, | ||
32 | PENG Xin | China Continental Team of Gansu Bank | ,, | ||
33 | ALBANESE Vincenzo | Bardiani – CSF | ,, | ||
34 | FONTE César | W52 / FC Porto | ,, | ||
35 | AGUIRRE Hernán | Interpro Cycling Academy | ,, | ||
36 | BOGDANOVICS Maris | Interpro Cycling Academy | ,, | ||
37 | EEFTING Roy | Memil – CCN Pro Cycling | ,, | ||
38 | QUINTERO Carlos | Ningxia Sports Lottery – Livall Cycling team | ,, | ||
39 | SEVILLA Óscar | Medellin | ,, | ||
40 | BJERKESTRAND HAUGSVÆR Sindre | Memil – CCN Pro Cycling | ,, | ||
41 | FEDOSSEYEV Artur | Shenzhen Xidesheng Cycling Team | ,, | ||
42 | FINETTO Mauro | Delko Marseille Provence | ,, | ||
43 | DYBALL Benjamin | Team Sapura Cycling | ,, | ||
44 | ROCHAS Rémy | Delko Marseille Provence | ,, | ||
45 | SENNI Manuel | Bardiani – CSF | ,, | ||
46 | POLIVODA Oleksandr | Ningxia Sports Lottery – Livall Cycling team | ,, | ||
47 | YOU Liming | Ningxia Sports Lottery – Livall Cycling team | ,, | ||
48 | SILVA Joaquim | W52 / FC Porto | ,, | ||
49 | RAILEANU Cristian | Team Sapura Cycling | ,, | ||
50 | YOSHIDA Hayato | Nippo Vini Fantini Faizanè | ,, | ||
51 | BERGSTROM FRISK Erik | Memil – CCN Pro Cycling | ,, | ||
52 | OYOLA Róbigzon Leandro | Medellin | ,, | ||
53 | VILELA Ricardo | Burgos-BH | ,, | ||
54 | ROSA Massimo | Neri Sottoli – Selle Italia – KTM | ,, | ||
55 | STROKAU Vasili | Minsk Cycling Club | ,, | ||
56 | BERGSTRÖM FRISK Hannes | Memil – CCN Pro Cycling | ,, | ||
57 | DE JONG Jeen | Monkey Town – à Bloc CT | ,, | ||
58 | SANTORO Antonio | Monkey Town – à Bloc CT | ,, | ||
59 | BAI Li Jun | Ningxia Sports Lottery – Livall Cycling team | ,, | ||
60 | CARSTENSEN Lucas | Bike Aid | ,, | ||
61 | FONZI Giuseppe | Neri Sottoli – Selle Italia – KTM | ,, | ||
62 | ORAM James | Mitchelton – BikeExchange | ,, | ||
63 | NIKOLAEV Sergey | China Continental Team of Gansu Bank | ,, | ||
64 | WANG Jiancai | Tianyoude Hotel Cycling Team | ,, | ||
65 | VOGT Mario | Team Sapura Cycling | ,, | ||
66 | CULEY Marcus | Team Sapura Cycling | ,, | ||
67 | ZHANG Zhishan | Tianyoude Hotel Cycling Team | ,, | ||
68 | SIERRA Yecid | Tianyoude Hotel Cycling Team | ,, | ||
69 | WELDU Hafetab | Bike Aid | ,, | ||
70 | FORTUNATO Lorenzo | Neri Sottoli – Selle Italia – KTM | ,, | ||
71 | CHALAPUD Robinson | Medellin | ,, | ||
72 | YAO Chengwei | Giant Cycling Team | ,, | ||
73 | BIEKEN Nazaerbieke | Mitchelton – BikeExchange | ,, | ||
74 | ITO Masakazu | Nippo Vini Fantini Faizanè | ,, | ||
75 | MONSALVE Yonathan | Tianyoude Hotel Cycling Team | ,, | ||
76 | SAMOILAU Branislau | Minsk Cycling Club | ,, | ||
77 | ROMANO Francesco | Bardiani – CSF | ,, | ||
78 | ROBREDO Álvaro | Burgos-BH | ,, | ||
79 | MOLENAAR Alex | Monkey Town – à Bloc CT | ,, | ||
80 | LEVEAU Jérémy | Delko Marseille Provence | ,, | ||
81 | SÁNCHEZ Ángel | W52 / FC Porto | ,, | ||
82 | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | ,, | ||
83 | JONES Brenton | Delko Marseille Provence | ,, | ||
84 | KONING Peter | EvoPro Racing | ,, | ||
85 | CHAVES Brayan | Mitchelton – BikeExchange | ,, | ||
86 | TORRES Pablo | Interpro Cycling Academy | ,, | ||
87 | YU Ze | Shenzhen Xidesheng Cycling Team | ,, | ||
88 | KULYK Andriy | Shenzhen Xidesheng Cycling Team | ,, | ||
89 | BICHLMANN Daniel | Bike Aid | ,, | ||
90 | VARGAS Walter | Medellin | ,, | ||
91 | NISHIMURA Hiroki | Nippo Vini Fantini Faizanè | ,, | ||
92 | AZMAN Muhamad Zawawi | Team Sapura Cycling | ,, | ||
93 | HAO Ran | Mitchelton – BikeExchange | ,, | ||
94 | VAN ENGELEN Adne | Bike Aid | ,, | ||
95 | HUDRY Florian | Interpro Cycling Academy | ,, | ||
96 | EWART Jesse | Team Sapura Cycling | ,, | ||
97 | KLEIMAN Wim | Monkey Town – à Bloc CT | ,, | ||
98 | OOSTRA Folkert | Monkey Town – à Bloc CT | ,, | ||
99 | GATE Aaron | EvoPro Racing | ,, | ||
100 | TACIAK Mateusz | Voster ATS Team | ,, | ||
101 | AKDILEK Ahmet | Salcano Sakarya BB Team | ,, | ||
102 | DENG Penghai | Giant Cycling Team | ,, | ||
103 | SHUMOV Nikolai | Minsk Cycling Club | ,, | ||
104 | RAGGIO Luca | Neri Sottoli – Selle Italia – KTM | ,, | ||
105 | BANASZEK Adrian | Voster ATS Team | ,, | ||
106 | GAFFURINI Nicola | Monkey Town – à Bloc CT | ,, | ||
107 | LIU Jiankun | Mitchelton – BikeExchange | ,, | ||
108 | YIN Xiao Lei | Shenzhen Xidesheng Cycling Team | ,, | ||
109 | MAMYKIN Matvey | China Continental Team of Gansu Bank | ,, | ||
110 | VORGANOV Eduard | Minsk Cycling Club | ,, | ||
111 | VOLKERS Samuel | Memil – CCN Pro Cycling | ,, | ||
112 | DUARTE Alvaro | China Continental Team of Gansu Bank | ,, | ||
113 | ACOSTA Ruben Dario | Nippo Vini Fantini Faizanè | ,, | ||
114 | DUARTE Fabio | Medellin | ,, | ||
115 | KREDER Michel | Ningxia Sports Lottery – Livall Cycling team | ,, | ||
116 | MONK Cyrus | EvoPro Racing | ,, | ||
117 | ŞAMLI Ferit | Salcano Sakarya BB Team | ,, | ||
118 | ATALAY Muhammed | Salcano Sakarya BB Team | ,, | ||
119 | FORSSELL Hugo | Memil – CCN Pro Cycling | ,, | ||
120 | NIU Yikui | Mitchelton – BikeExchange | ,, | ||
121 | BICO Nuno | Burgos-BH | ,, | ||
122 | MONTOYA Cristhian | Medellin | ,, | ||
123 | KOMAR Mateusz | Voster ATS Team | ,, | ||
124 | GRABIS Mateusz | Voster ATS Team | ,, | ||
125 | HUANG Wenbo | Shenzhen Xidesheng Cycling Team | 8:14 | ||
126 | GU Bingcheng | Giant Cycling Team | ,, | ||
127 | LI Bo | China Continental Team of Gansu Bank | ,, | ||
128 | WANG Lizhen | Giant Cycling Team | ,, | ||
129 | FEELEY Daire | EvoPro Racing | 9:30 | ||
130 | WHITEHOUSE Daniel | EvoPro Racing | 10:38 | ||
131 | BRADBURY Edmund | Memil – CCN Pro Cycling | ,, | ||
132 | GUARDINI Andrea | Bardiani – CSF | 16:53 | ||
133 | CAMPOS Francisco | W52 / FC Porto | ,, | ||
134 | ZHU Yi | Giant Cycling Team | 23:37 | ||
135 | MAGALHÃES Jorge | W52 / FC Porto | 26:11 | ||
136 | JIANG Zhi Hui | Mitchelton – BikeExchange | ,, | ||
DNF | WOLF Justin | Bike Aid | – |
Klasyfikacja generalna po dziewięciu etapach:
1 | 1 | – | CHALAPUD Robinson | Medellin | 26:47:40 |
2 | 2 | – | SEVILLA Óscar | Medellin | 1:44 |
3 | 3 | – | DYBALL Benjamin | Team Sapura Cycling | 2:37 |
4 | 4 | – | SIERRA Yecid | Tianyoude Hotel Cycling Team | 4:01 |
5 | 5 | – | BERGSTROM FRISK Erik | Memil – CCN Pro Cycling | 4:07 |
6 | 6 | – | OYOLA Róbigzon Leandro | Medellin | 4:17 |
7 | 7 | – | SILVA Joaquim | W52 / FC Porto | 4:22 |
8 | 8 | – | SAMOILAU Branislau | Minsk Cycling Club | 4:25 |
9 | 9 | – | MONSALVE Yonathan | Tianyoude Hotel Cycling Team | 4:54 |
10 | 10 | – | POLIVODA Oleksandr | Ningxia Sports Lottery – Livall Cycling team | 5:16 |
11 | 11 | – | BERGSTRÖM FRISK Hannes | Memil – CCN Pro Cycling | 5:58 |
12 | 12 | – | QUINTERO Carlos | Ningxia Sports Lottery – Livall Cycling team | 6:04 |
13 | 13 | – | VARGAS Walter | Medellin | 6:05 |
14 | 14 | – | AGUIRRE Hernán | Interpro Cycling Academy | 6:39 |
15 | 15 | – | DUARTE Alvaro | China Continental Team of Gansu Bank | 7:09 |
16 | 16 | – | ROCHAS Rémy | Delko Marseille Provence | 7:13 |
17 | 17 | – | FEDOSSEYEV Artur | Shenzhen Xidesheng Cycling Team | 7:59 |
18 | 18 | – | MARENGO Umberto | Neri Sottoli – Selle Italia – KTM | 8:24 |
19 | 19 | – | DEBESAY Mekseb | Bike Aid | 8:31 |
20 | 20 | – | CHAVES Brayan | Mitchelton – BikeExchange | 8:33 |
21 | 21 | – | MONTOYA Cristhian | Medellin | 8:36 |
22 | 22 | – | FORTUNATO Lorenzo | Neri Sottoli – Selle Italia – KTM | 9:08 |
23 | 23 | – | FINETTO Mauro | Delko Marseille Provence | 9:21 |
24 | 24 | – | LIU Jiankun | Mitchelton – BikeExchange | 10:44 |
25 | 25 | – | SANTORO Antonio | Monkey Town – à Bloc CT | 10:49 |
26 | 26 | – | ORAM James | Mitchelton – BikeExchange | 11:23 |
27 | 27 | – | NIKOLAEV Sergey | China Continental Team of Gansu Bank | 11:29 |
28 | 28 | – | WELDU Hafetab | Bike Aid | 12:06 |
29 | 29 | – | GATE Aaron | EvoPro Racing | 13:12 |
30 | 30 | – | RAILEANU Cristian | Team Sapura Cycling | 13:41 |
31 | 32 | ▲1 | CULEY Marcus | Team Sapura Cycling | 13:48 |
32 | 33 | ▲1 | REIS Rafael | W52 / FC Porto | 14:41 |
33 | 34 | ▲1 | VAN ENGELEN Adne | Bike Aid | 14:50 |
34 | 35 | ▲1 | BIEKEN Nazaerbieke | Mitchelton – BikeExchange | 15:06 |
35 | 36 | ▲1 | VILELA Ricardo | Burgos-BH | 15:13 |
36 | 37 | ▲1 | TACIAK Mateusz | Voster ATS Team | 15:23 |
37 | 38 | ▲1 | DUARTE Fabio | Medellin | 16:39 |
38 | 39 | ▲1 | SENNI Manuel | Bardiani – CSF | 16:42 |
39 | 40 | ▲1 | KONONENKO Mykhaylo | Shenzhen Xidesheng Cycling Team | 16:55 |
40 | 41 | ▲1 | SÁNCHEZ Ángel | W52 / FC Porto | 17:36 |
41 | 42 | ▲1 | LEVEAU Jérémy | Delko Marseille Provence | 18:00 |
42 | 43 | ▲1 | WANG Jiancai | Tianyoude Hotel Cycling Team | 18:01 |
43 | 44 | ▲1 | ZHANG Zhishan | Tianyoude Hotel Cycling Team | 18:30 |
44 | 45 | ▲1 | KREDER Michel | Ningxia Sports Lottery – Livall Cycling team | 18:37 |
45 | 46 | ▲1 | ACOSTA Ruben Dario | Nippo Vini Fantini Faizanè | 19:53 |
46 | 47 | ▲1 | GROSU Eduard Michael | Delko Marseille Provence | 21:41 |
47 | 48 | ▲1 | ŠIŠKEVIČIUS Evaldas | Delko Marseille Provence | 21:49 |
48 | 49 | ▲1 | EWART Jesse | Team Sapura Cycling | 22:33 |
49 | 31 | ▼18 | FEELEY Daire | EvoPro Racing | 23:11 |
50 | 50 | – | MAIKIN Roman | Minsk Cycling Club | 24:39 |
51 | 51 | – | MOLENAAR Alex | Monkey Town – à Bloc CT | 24:41 |
52 | 52 | – | BICO Nuno | Burgos-BH | 26:46 |
53 | 53 | – | TORRES Pablo | Interpro Cycling Academy | 27:04 |
54 | 54 | – | ÖRKEN Ahmet | Salcano Sakarya BB Team | 30:50 |
55 | 55 | – | VOGT Mario | Team Sapura Cycling | 31:39 |
56 | 56 | – | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 32:25 |
57 | 57 | – | FONTE César | W52 / FC Porto | 33:23 |
58 | 58 | – | DE JONG Jeen | Monkey Town – à Bloc CT | 38:25 |
59 | 59 | – | RAGGIO Luca | Neri Sottoli – Selle Italia – KTM | ,, |
60 | 60 | – | OOSTRA Folkert | Monkey Town – à Bloc CT | 38:43 |
61 | 62 | ▲1 | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 44:23 |
62 | 63 | ▲1 | HAO Ran | Mitchelton – BikeExchange | 44:35 |
63 | 64 | ▲1 | ROSA Massimo | Neri Sottoli – Selle Italia – KTM | 45:39 |
64 | 65 | ▲1 | NISHIMURA Hiroki | Nippo Vini Fantini Faizanè | 45:54 |
65 | 66 | ▲1 | ALBANESE Vincenzo | Bardiani – CSF | 46:06 |
66 | 67 | ▲1 | GAFFURINI Nicola | Monkey Town – à Bloc CT | 48:29 |
67 | 71 | ▲4 | CHRÉTIEN Charles-Étienne | Interpro Cycling Academy | 51:16 |
68 | 72 | ▲4 | ROLDÁN Weimar Alfonso | Medellin | 51:36 |
69 | 73 | ▲4 | CARSTENSEN Lucas | Bike Aid | 52:01 |
70 | 74 | ▲4 | BOGDANOVICS Maris | Interpro Cycling Academy | 52:27 |
71 | 75 | ▲4 | MARONESE Marco | Bardiani – CSF | 52:53 |
72 | 76 | ▲4 | JANISZEWSKI Sylwester | Voster ATS Team | 53:13 |
73 | 77 | ▲4 | GRABIS Mateusz | Voster ATS Team | 53:14 |
74 | 78 | ▲4 | TIRYAKI Oguzhan | Salcano Sakarya BB Team | 53:54 |
75 | 79 | ▲4 | CIMA Imerio | Nippo Vini Fantini Faizanè | 55:02 |
76 | 69 | ▼7 | GU Bingcheng | Giant Cycling Team | 57:05 |
77 | 80 | ▲3 | KONING Peter | EvoPro Racing | 57:42 |
78 | 81 | ▲3 | ITO Masakazu | Nippo Vini Fantini Faizanè | 58:31 |
79 | 83 | ▲4 | CIMA Damiano | Nippo Vini Fantini Faizanè | 59:00 |
80 | 84 | ▲4 | BAI Li Jun | Ningxia Sports Lottery – Livall Cycling team | 59:10 |
81 | 85 | ▲4 | ROMANO Francesco | Bardiani – CSF | 59:19 |
82 | 86 | ▲4 | AKDILEK Ahmet | Salcano Sakarya BB Team | 59:33 |
83 | 87 | ▲4 | BICHLMANN Daniel | Bike Aid | 59:39 |
84 | 88 | ▲4 | VOLKERS Samuel | Memil – CCN Pro Cycling | 1:00:17 |
85 | 89 | ▲4 | YOSHIDA Hayato | Nippo Vini Fantini Faizanè | 1:00:27 |
86 | 90 | ▲4 | GIBSON Matthew | Burgos-BH | 1:00:40 |
87 | 91 | ▲4 | VORGANOV Eduard | Minsk Cycling Club | 1:00:41 |
88 | 92 | ▲4 | ROBREDO Álvaro | Burgos-BH | 1:01:01 |
89 | 93 | ▲4 | ŞAMLI Ferit | Salcano Sakarya BB Team | 1:01:10 |
90 | 94 | ▲4 | KLEIMAN Wim | Monkey Town – à Bloc CT | 1:01:20 |
91 | 70 | ▼21 | BRADBURY Edmund | Memil – CCN Pro Cycling | 1:01:34 |
92 | 95 | ▲3 | BEVILACQUA Simone | Neri Sottoli – Selle Italia – KTM | 1:03:47 |
93 | 96 | ▲3 | LÓPEZ Daniel | Burgos-BH | 1:04:22 |
94 | 97 | ▲3 | JONES Brenton | Delko Marseille Provence | 1:04:41 |
95 | 98 | ▲3 | MAMYKIN Matvey | China Continental Team of Gansu Bank | 1:05:21 |
96 | 68 | ▼28 | CAMPOS Francisco | W52 / FC Porto | 1:05:31 |
97 | 99 | ▲2 | PENG Xin | China Continental Team of Gansu Bank | 1:05:35 |
98 | 100 | ▲2 | MUDGWAY Luke | EvoPro Racing | 1:05:45 |
99 | 101 | ▲2 | AZMAN Muhamad Zawawi | Team Sapura Cycling | 1:05:46 |
100 | 102 | ▲2 | KULYK Andriy | Shenzhen Xidesheng Cycling Team | 1:05:49 |
101 | 103 | ▲2 | BALKAN Onur | Salcano Sakarya BB Team | 1:05:54 |
102 | 104 | ▲2 | HOLLER Nikodemus | Bike Aid | 1:06:16 |
103 | 105 | ▲2 | BOUGLAS Georgios | Ningxia Sports Lottery – Livall Cycling team | 1:07:16 |
104 | 61 | ▼43 | JIANG Zhi Hui | Mitchelton – BikeExchange | 1:07:55 |
105 | 106 | ▲1 | FORSSELL Hugo | Memil – CCN Pro Cycling | 1:09:05 |
106 | 107 | ▲1 | DENG Penghai | Giant Cycling Team | 1:09:07 |
107 | 108 | ▲1 | STROKAU Vasili | Minsk Cycling Club | 1:09:32 |
108 | 109 | ▲1 | SHUMOV Nikolai | Minsk Cycling Club | ,, |
109 | 110 | ▲1 | ZAKARIA Akmal Hakim | Team Sapura Cycling | 1:10:08 |
110 | 111 | ▲1 | YU Ze | Shenzhen Xidesheng Cycling Team | 1:10:15 |
111 | 113 | ▲2 | LI Zisen | Tianyoude Hotel Cycling Team | 1:11:09 |
112 | 114 | ▲2 | MONK Cyrus | EvoPro Racing | 1:11:13 |
113 | 115 | ▲2 | PEÑALVER Manuel | Burgos-BH | 1:13:00 |
114 | 116 | ▲2 | BANASZEK Adrian | Voster ATS Team | 1:13:21 |
115 | 118 | ▲3 | FONZI Giuseppe | Neri Sottoli – Selle Italia – KTM | 1:14:06 |
116 | 119 | ▲3 | TRUSOV Nikolay | China Continental Team of Gansu Bank | 1:14:10 |
117 | 120 | ▲3 | HUDRY Florian | Interpro Cycling Academy | 1:14:39 |
118 | 121 | ▲3 | ATALAY Muhammed | Salcano Sakarya BB Team | 1:18:47 |
119 | 117 | ▼2 | WANG Lizhen | Giant Cycling Team | 1:22:19 |
120 | 124 | ▲4 | KOMAR Mateusz | Voster ATS Team | 1:23:34 |
121 | 123 | ▲2 | BJERKESTRAND HAUGSVÆR Sindre | Memil – CCN Pro Cycling | 1:23:40 |
122 | 125 | ▲3 | EEFTING Roy | Memil – CCN Pro Cycling | 1:26:58 |
123 | 126 | ▲3 | NIU Yikui | Mitchelton – BikeExchange | 1:28:10 |
124 | 127 | ▲3 | VAN DER KOOIJ Bas | Monkey Town – à Bloc CT | 1:29:25 |
125 | 128 | ▲3 | MARINI Nicolas | Tianyoude Hotel Cycling Team | 1:32:05 |
126 | 129 | ▲3 | YIN Xiao Lei | Shenzhen Xidesheng Cycling Team | 1:32:21 |
127 | 122 | ▼5 | WHITEHOUSE Daniel | EvoPro Racing | 1:32:22 |
128 | 131 | ▲3 | YOU Liming | Ningxia Sports Lottery – Livall Cycling team | 1:33:50 |
129 | 112 | ▼17 | MAGALHÃES Jorge | W52 / FC Porto | 1:36:33 |
130 | 133 | ▲3 | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery – Livall Cycling team | 1:38:25 |
131 | 130 | ▼1 | HUANG Wenbo | Shenzhen Xidesheng Cycling Team | 1:41:49 |
132 | 135 | ▲3 | YAO Chengwei | Giant Cycling Team | 1:41:51 |
133 | 134 | ▲1 | LI Bo | China Continental Team of Gansu Bank | 1:48:51 |
134 | 136 | ▲2 | WIPPERT Wouter | EvoPro Racing | 1:49:52 |
135 | 132 | ▼3 | ZHU Yi | Giant Cycling Team | 1:57:47 |
136 | 137 | ▲1 | GUARDINI Andrea | Bardiani – CSF | 2:19:47 |