fot. Road18

Lisa Klein jest liderką BeNe Ladies Tour przed ostatnim etapem. Niemka z Canyon SRAM Racing wygrała etap 2b, czyli jazdę indywidualną na czas. Jelena Erić triumfowała na etapie 2a.

Jednego dnia rozegrano dwa etapy BeNe Ladies Tour. Pierwszy, ze startu wspólnego prowadził z holenderskiego Sluis do belgijskiego Watervliet. Na 90-kilometrowej trasie znalazło się 5 sektorów bruku.

Od peletonu odjechały: Jelena Erić (Ale Cipollini), Kirstie van Haaften (Health Mate – Cyclelive Team) i Rhona Callander (Isorex Cycling Team). Trójka przyjechała na metę pół minuty przed główną grupą. Wygrała Erić przed van Haaften, która została nową liderką.

Wieczorem odbył się etap jazdy indywidualnej na czas. Płaska trasa po Watervliet liczyła 14,5 kilometra długości.

Czasówkę wygrała Lisa Klein. Niemka z Canyon SRAM Racing Team uzyskała czas 18:09. Wyprzedziła o 15 sekund Marlen Reusser (WCC Team) i o 16 sekund Amy Pieters (Boels-Dolmans Cycling Team). Klein objęła prowadzenie w klasyfikacji generalnej i ma 13 sekund przewagi nad Pieters.

Wyniki etapu 2a:

1 ERIĆ Jelena Alé Cipollini 2:14:10
2 VAN HAAFTEN Kirstie Health Mate – Cyclelive Team ,,
3 CALLANDER Rhona Isorex Cycling Team ,,
4 WIEBES Lorena Parkhotel Valkenburg 0:30
5 BASTIANELLI Marta Team Virtu Cycling  ,,
6 PATERNOSTER Letizia Trek-Segafredo Women  ,,
7 SCHWEINBERGER Kathrin Health Mate – Cyclelive Team ,,
8 VAN ‘T GELOOF Marjolein Alé Cipollini  ,,
9 KLEIN Lisa Canyon SRAM Racing ,,
10 CONSONNI Chiara Valcar Cylance Cycling ,,
11 KOSTER Claudia WNT-Rotor Pro Cycling ,,
12 TERUEL Alba Spain ,,
13 FOURNIER Roxane France ,,
14 MARKUS Femke Parkhotel Valkenburg ,,
15 PIETERS Amy Boels – Dolmans Cycling Team ,,
16 ERATH Tanja Canyon SRAM Racing ,,
17 JUNIPER Nicola Isorex Cycling Team ,,
18 VAN DE REE Monique BTC City Ljubljana ,,
19 GONZÁLEZ Alicia Spain ,,
20 KITCHEN Lauren FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope ,,
21 NGUYỄN Thị Thật Lotto Soudal Ladies ,,
22 UNEKEN Lonneke Hitec Products ,,
23 BRAAM Danique Lotto Soudal Ladies ,,
24 KRÖGER Mieke Team Virtu Cycling ,,
25 REUSSER Marlen WCC Team ,,
26 TALBOT Josie Australia ,,
27 MAJERUS Christine Boels – Dolmans Cycling Team ,,
28 DRUYTS Kelly Doltcini – Van Eyck Sport ,,
29 VAN LOY Ellen Belgium ,,
30 SWINKELS Karlijn Alé Cipollini ,,
31 TEUTENBERG Lea Lin WNT-Rotor Pro Cycling ,,
32 NORMAN HANSEN Louise Team Virtu Cycling ,,
33 VAN DEN BOS Jip Boels – Dolmans Cycling Team ,,
34 BEEKHUIS Teuntje Biehler Pro Cycling Team ,,
35 GROSSETETE Maelle FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope ,,
36 ROSEMAN-GANNON Ruby Australia ,,
37 VERHOEFF Ingrit Rogelli-Gyproc U-23 ,,
38 VAN TWISK Abigail Trek-Segafredo Women ,,
39 KASPER Romy Alé Cipollini ,,
40 VAN HOUTUM Céline Jos Feron Lady Force ,,
41 RIJKES Sarah WNT-Rotor Pro Cycling ,,
42 VAN GOGH Natalie Biehler Pro Cycling Team ,,
43 RADOTIC Mia BTC City Ljubljana ,,
44 LUDWIG Hannah Canyon SRAM Racing ,,
45 FRANZ Heidi Rally UHC Cycling Women ,,
46 VAN WITZENBURG Marieke Jos Feron Lady Force ,,
47 SOLVANG Julie Meyer Hitec Products ,,
48 DUYCK Ann-sophie Parkhotel Valkenburg ,,
49 SIGGAARD Christina Team Virtu Cycling ,,
50 GUAZZINI Vittoria Valcar Cylance Cycling ,,
51 CASTRIQUE Alana Lotto Soudal Ladies ,,
52 GRÖNDAHL Antonia Isorex Cycling Team ,,
53 NAGENGAST Fleur Parkhotel Valkenburg ,,
54 MOBERG Emilie Team Virtu Cycling ,,
55 TRUYEN Marthe Belgium ,,
56 VERDONSCHOT Laura Belgium ,,
57 GAFINOVITZ Rotem Canyon SRAM Racing ,,
58 JOUNIER Lucie France ,,
59 HOOLWERF Cathalijne Rogelli-Gyproc U-23 ,,
60 SELS Loes Belgium ,,
61 CANT Sanne Belgium ,,
62 FRANCK Alicia Experza-Footlogix ,,
63 PILOTE-FORTIN Gabrielle WNT-Rotor Pro Cycling ,,
64 HANSON Lauretta Trek-Segafredo Women ,,
65 KNAVEN Britt Rogelli-Gyproc U-23 ,,
66 HOFFMANN Chantal Lotto Soudal Ladies ,,
67 SCHNEIDER Skylar Boels – Dolmans Cycling Team 0:47
68 WORRACK Trixi Trek-Segafredo Women 1:27
69 ALLAR Erica Rally UHC Cycling Women 2:26
70 COLBORNE Henrietta Biehler Pro Cycling Team 2:56
71 MOONEN Puck Lotto Soudal Ladies ,,
72 DELBAERE Fien Health Mate – Cyclelive Team ,,
73 HOLMSGAARD Trine Experza-Footlogix ,,
74 VERSCHELDEN Nathalie Jos Feron Lady Force ,,
75 BOSSUYT Shari Rogelli-Gyproc U-23 ,,
76 KAY Anna Experza-Footlogix ,,
77 PERSICO Silvia Valcar Cylance Cycling ,,
78 AMMERLAAN Rozemarijn Rogelli-Gyproc U-23 ,,
79 HOFMAN Merel Biehler Pro Cycling Team ,,
80 POLLICINI Silvia Valcar Cylance Cycling ,,
81 SANGUINETI Ilaria Valcar Cylance Cycling ,,
82 VIGILIA Alessia Valcar Cylance Cycling ,,
83 VANDENBROUCKE Saartje Doltcini – Van Eyck Sport ,,
84 BRAVEC Urška BTC City Ljubljana 3:51
85 JONKER Kerry Isorex Cycling Team ,,
86 LOUW Anya Australia ,,
87 GEBRU Eyeru Tesfoam WCC Team ,,
88 MOAK Summer Rally UHC Cycling Women ,,
89 FELDMANN Pernille Hitec Products ,,
90 OYARBIDE Lourdes Spain ,,
91 GIGANTE Sarah Australia ,,
92 DEFOUR Lara Health Mate – Cyclelive Team ,,
93 YAPURA Fernanda WCC Team ,,
94 SHARPE Alice WCC Team ,,
95 PEÑUELA Diana Alé Cipollini ,,
96 DE BAAT Kim Doltcini – Van Eyck Sport ,,
97 ESPÍNOLA Agua Marina WCC Team ,,
98 LAURANCE Typhaine France ,,
99 MAINE Katherine Rally UHC Cycling Women ,,
100 DEMAY Coralie FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope ,,
101 STONE Isabella Isorex Cycling Team ,,
102 BOOGAARD Maaike BTC City Ljubljana ,,
103 MARTIN-WALLACE Alexandra Australia 3:55
104 VAN DER HAAR Lucy Hitec Products ,,
105 EDWARDS Sophie Australia 5:48
106 SCHWEINBERGER Christina Health Mate – Cyclelive Team ,,
107 UITERWIJK WINKEL Meike Parkhotel Valkenburg 6:11
108 BLANCO Iurani Spain ,,
109 ADEGEEST Loes Parkhotel Valkenburg ,,
110 LE MOUEL Celia France ,,
111 MARKUS Kelly Doltcini – Van Eyck Sport ,,
112 KLEMENT Melanie Biehler Pro Cycling Team ,,
113 VERHULST Gladys France ,,
114 VAN VELZEN Bryony Doltcini – Van Eyck Sport 8:12
115 MEAKIN Emily Isorex Cycling Team 9:31
116 MINAUD Manon France ,,
117 GARNER Grace Hitec Products 11:05
118 BAKKER Manon Experza-Footlogix 12:47
119 LARRARTE Eukene Spain ,,
DNF BRAVARD Charlotte FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope –
DNF CAMPBELL Teniel WCC Team ,,
DNF ELLSAY Gillian Rally UHC Cycling Women ,,
DNF GUARISCHI Barbara Team Virtu Cycling ,,
DNF SIMMONDS Hayley BTC City Ljubljana ,,
DNF JONKERS Eva Rogelli-Gyproc U-23 ,,
DNF DRUYTS Lenny Doltcini – Van Eyck Sport ,,
DNF HARRIS Ella Canyon SRAM Racing ,,
DNF GRUBER-STADLER Hannah Jos Feron Lady Force ,,
DNF RICHIOUD Greta FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope ,,
DNF VAN DER BURG Nancy Jos Feron Lady Force ,,
DNS RIFFEL Christa Canyon SRAM Racing ,,
DNS SÜSSEMILCH Laura Health Mate – Cyclelive Team ,,
DNS HANNES Kaat Jos Feron Lady Force ,,
DNS STOUGJE Chanella Hitec Products ,,
DNS LE NET Marie FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope ,,
DNS D’HOORE Jolien Boels – Dolmans Cycling Team ,,
DNS MENDEZ Irene Spain ,,

Wyniki etapu 2b:

1 KLEIN Lisa Canyon SRAM Racing 47.934 18:09
2 REUSSER Marlen WCC Team 47.283 0:15
3 PIETERS Amy Boels – Dolmans Cycling Team 47.240 0:16
4 KRÖGER Mieke Team Virtu Cycling 47.027 0:21
5 LUDWIG Hannah Canyon SRAM Racing 46.483 0:34
6 ERATH Tanja Canyon SRAM Racing 46.318 0:38
7 PATERNOSTER Letizia Trek-Segafredo Women 45.510 0:58
8 MAJERUS Christine Boels – Dolmans Cycling Team 45.234 1:05
9 VAN GOGH Natalie Biehler Pro Cycling Team 45.195 1:06
10 NORMAN HANSEN Louise Team Virtu Cycling 45.078 1:09
11 MARKUS Femke Parkhotel Valkenburg 44.845 1:15
12 GAFINOVITZ Rotem Canyon SRAM Racing 44.845 ,,
13 HANSON Lauretta Trek-Segafredo Women 44.692 1:19
14 WIEBES Lorena Parkhotel Valkenburg 44.692 ,,
15 BRAAM Danique Lotto Soudal Ladies 44.615 1:21
16 WORRACK Trixi Trek-Segafredo Women 44.615 ,,
17 GUAZZINI Vittoria Valcar Cylance Cycling 44.615 ,,
18 VAN DEN BOS Jip Boels – Dolmans Cycling Team 44.615 ,,
19 BOSSUYT Shari Rogelli-Gyproc U-23 44.539 1:23
20 AMMERLAAN Rozemarijn Rogelli-Gyproc U-23 44.539 ,,
21 KNAVEN Britt Rogelli-Gyproc U-23 44.388 1:27
22 JUNIPER Nicola Isorex Cycling Team 44.275 1:30
23 FRANZ Heidi Rally UHC Cycling Women 44.162 1:33
24 GIGANTE Sarah Australia 44.125 1:34
25 CANT Sanne Belgium 44.013 1:37
26 VAN WITZENBURG Marieke Jos Feron Lady Force 43.976 1:38
27 KOSTER Claudia WNT-Rotor Pro Cycling 43.976 ,,
28 MEAKIN Emily Isorex Cycling Team 43.976 ,,
29 SCHNEIDER Skylar Boels – Dolmans Cycling Team 43.902 1:40
30 BASTIANELLI Marta Team Virtu Cycling 43.902 ,,
31 VAN ‘T GELOOF Marjolein Alé Cipollini 43.902 ,,
32 VIGILIA Alessia Valcar Cylance Cycling 43.829 1:42
33 BEEKHUIS Teuntje Biehler Pro Cycling Team 43.792 1:43
34 DEMAY Coralie FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope 43.792 ,,
35 VAN LOY Ellen Belgium 43.755 1:44
36 GROSSETETE Maelle FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope 43.755 ,,
37 CASTRIQUE Alana Lotto Soudal Ladies 43.719 1:45
38 KASPER Romy Alé Cipollini 43.682 1:46
39 MOBERG Emilie Team Virtu Cycling 43.682 ,,
40 SWINKELS Karlijn Alé Cipollini 43.645 1:47
41 NAGENGAST Fleur Parkhotel Valkenburg 43.609 1:48
42 DUYCK Ann-sophie Parkhotel Valkenburg 43.536 1:50
43 SCHWEINBERGER Kathrin Health Mate – Cyclelive Team 43.500 1:51
44 VAN HAAFTEN Kirstie Health Mate – Cyclelive Team 43.464 1:52
45 OYARBIDE Lourdes Spain 43.428 1:53
46 TEUTENBERG Lea Lin WNT-Rotor Pro Cycling 43.428 ,,
47 SCHWEINBERGER Christina Health Mate – Cyclelive Team 43.392 1:54
48 YAPURA Fernanda WCC Team 43.212 1:59
49 LE MOUEL Celia France 43.176 2:00
50 GEBRU Eyeru Tesfoam WCC Team 43.140 2:01
51 PILOTE-FORTIN Gabrielle WNT-Rotor Pro Cycling 42.963 2:06
52 NGUYỄN Thị Thật Lotto Soudal Ladies 42.928 2:07
53 MAINE Katherine Rally UHC Cycling Women 42.857 2:09
54 VAN TWISK Abigail Trek-Segafredo Women 42.787 2:11
55 SIGGAARD Christina Team Virtu Cycling 42.682 2:14
56 PERSICO Silvia Valcar Cylance Cycling 42.543 2:18
57 GONZÁLEZ Alicia Spain 42.508 2:19
58 FOURNIER Roxane France 42.474 2:20
59 COLBORNE Henrietta Biehler Pro Cycling Team 42.474 ,,
60 ROSEMAN-GANNON Ruby Australia 42.439 2:21
61 TERUEL Alba Spain 42.405 2:22
62 HOOLWERF Cathalijne Rogelli-Gyproc U-23 42.405 ,,
63 VANDENBROUCKE Saartje Doltcini – Van Eyck Sport 42.405 ,,
64 SOLVANG Julie Meyer Hitec Products 42.336 2:24
65 CALLANDER Rhona Isorex Cycling Team 42.336 ,,
66 KITCHEN Lauren FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope 42.267 2:26
67 ADEGEEST Loes Parkhotel Valkenburg 42.267 ,,
68 DRUYTS Kelly Doltcini – Van Eyck Sport 42.267 ,,
69 ERIĆ Jelena Alé Cipollini 42.233 2:27
70 RIJKES Sarah WNT-Rotor Pro Cycling 42.233 ,,
71 PEÑUELA Diana Alé Cipollini 42.063 2:32
72 HOFMAN Merel Biehler Pro Cycling Team 41.961 2:35
73 TRUYEN Marthe Belgium 41.860 2:38
74 GRÖNDAHL Antonia Isorex Cycling Team 41.693 2:43
75 TALBOT Josie Australia 41.627 2:45
76 SHARPE Alice WCC Team 41.561 2:47
77 VAN DE REE Monique BTC City Ljubljana 41.494 2:49
78 LAURANCE Typhaine France 41.429 2:51
79 FRANCK Alicia Experza-Footlogix 41.232 2:57
80 UITERWIJK WINKEL Meike Parkhotel Valkenburg 41.167 2:59
81 ESPÍNOLA Agua Marina WCC Team 41.070 3:02
82 BRAVEC Urška BTC City Ljubljana 41.005 3:04
83 ALLAR Erica Rally UHC Cycling Women 41.005 ,,
84 HOFFMANN Chantal Lotto Soudal Ladies 40.941 3:06
85 MOAK Summer Rally UHC Cycling Women 40.909 3:07
86 BLANCO Iurani Spain 40.877 3:08
87 HOLMSGAARD Trine Experza-Footlogix 40.845 3:09
88 UNEKEN Lonneke Hitec Products 40.813 3:10
89 DE BAAT Kim Doltcini – Van Eyck Sport 40.623 3:16
90 VERSCHELDEN Nathalie Jos Feron Lady Force 40.591 3:17
91 MINAUD Manon France 40.528 3:19
92 DELBAERE Fien Health Mate – Cyclelive Team 40.465 3:21
93 RADOTIC Mia BTC City Ljubljana 40.402 3:23
94 SELS Loes Belgium 40.340 3:25
95 LOUW Anya Australia 40.309 3:26
96 SANGUINETI Ilaria Valcar Cylance Cycling 40.278 3:27
97 VERHULST Gladys France 40.216 3:29
98 POLLICINI Silvia Valcar Cylance Cycling 40.185 3:30
99 VAN DER HAAR Lucy Hitec Products 40.000 3:36
100 CONSONNI Chiara Valcar Cylance Cycling 39.878 3:40
101 MARTIN-WALLACE Alexandra Australia 39.756 3:44
102 JOUNIER Lucie France 39.726 3:45
103 VAN HOUTUM Céline Jos Feron Lady Force 39.696 3:46
104 VERHOEFF Ingrit Rogelli-Gyproc U-23 39.516 3:52
105 MOONEN Puck Lotto Soudal Ladies 39.043 4:08
106 KAY Anna Experza-Footlogix 38.868 4:14
107 KLEMENT Melanie Biehler Pro Cycling Team 38.753 4:18
108 MARKUS Kelly Doltcini – Van Eyck Sport 38.552 4:25
109 EDWARDS Sophie Australia 38.382 4:31
110 VERDONSCHOT Laura Belgium 38.298 4:34
111 JONKER Kerry Isorex Cycling Team 38.158 4:39
112 FELDMANN Pernille Hitec Products 38.158 ,,
113 DEFOUR Lara Health Mate – Cyclelive Team 37.881 4:49
114 GARNER Grace Hitec Products 37.581 5:00
115 BAKKER Manon Experza-Footlogix 37.581 ,,
116 STONE Isabella Isorex Cycling Team 36.761 5:31
DNS BOOGAARD Maaike BTC City Ljubljana –
DNS VAN VELZEN Bryony Doltcini – Van Eyck Sport ,,
DNS LARRARTE Eukene Spain ,,

Klasyfikacja generalna:

1 5 ▲4 KLEIN Lisa Canyon SRAM Racing 5:33:54
2 3 ▲1 PIETERS Amy Boels – Dolmans Cycling Team 0:13
3 9 ▲6 REUSSER Marlen WCC Team 0:24
4 7 ▲3 KRÖGER Mieke Team Virtu Cycling 0:29
5 19 ▲14 LUDWIG Hannah Canyon SRAM Racing 0:52
6 16 ▲10 ERATH Tanja Canyon SRAM Racing 0:55
7 8 ▲1 PATERNOSTER Letizia Trek-Segafredo Women 1:06
8 17 ▲9 MAJERUS Christine Boels – Dolmans Cycling Team 1:22
9 10 ▲1 MARKUS Femke Parkhotel Valkenburg 1:24
10 15 ▲5 NORMAN HANSEN Louise Team Virtu Cycling 1:25
11 6 ▼5 WIEBES Lorena Parkhotel Valkenburg ,,
12 22 ▲10 VAN GOGH Natalie Biehler Pro Cycling Team 1:27
13 11 ▼2 VAN DEN BOS Jip Boels – Dolmans Cycling Team 1:32
14 12 ▼2 GUAZZINI Vittoria Valcar Cylance Cycling 1:33
15 1 ▼14 VAN HAAFTEN Kirstie Health Mate – Cyclelive Team 1:38
16 23 ▲7 HANSON Lauretta Trek-Segafredo Women 1:40
17 21 ▲4 BRAAM Danique Lotto Soudal Ladies 1:42
18 38 ▲20 GAFINOVITZ Rotem Canyon SRAM Racing ,,
19 34 ▲15 JUNIPER Nicola Isorex Cycling Team 1:54
20 30 ▲10 FRANZ Heidi Rally UHC Cycling Women 1:57
21 26 ▲5 VAN WITZENBURG Marieke Jos Feron Lady Force 2:01
22 18 ▼4 MOBERG Emilie Team Virtu Cycling 2:03
23 37 ▲14 CANT Sanne Belgium 2:04
24 32 ▲8 VAN ‘T GELOOF Marjolein Alé Cipollini ,,
25 14 ▼11 DUYCK Ann-sophie Parkhotel Valkenburg 2:05
26 27 ▲1 BEEKHUIS Teuntje Biehler Pro Cycling Team 2:06
27 28 ▲1 VAN LOY Ellen Belgium 2:07
28 24 ▼4 KASPER Romy Alé Cipollini 2:08
29 44 ▲15 KOSTER Claudia WNT-Rotor Pro Cycling ,,
30 29 ▼1 SWINKELS Karlijn Alé Cipollini 2:10
31 67 ▲36 KNAVEN Britt Rogelli-Gyproc U-23 2:12
32 33 ▲1 SCHWEINBERGER Kathrin Health Mate – Cyclelive Team 2:15
33 47 ▲14 GROSSETETE Maelle FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope ,,
34 31 ▼3 TEUTENBERG Lea Lin WNT-Rotor Pro Cycling 2:17
35 61 ▲26 SCHNEIDER Skylar Boels – Dolmans Cycling Team 2:18
36 2 ▼34 ERIĆ Jelena Alé Cipollini 2:19
37 64 ▲27 BASTIANELLI Marta Team Virtu Cycling ,,
38 49 ▲11 NAGENGAST Fleur Parkhotel Valkenburg 2:20
39 52 ▲13 CASTRIQUE Alana Lotto Soudal Ladies ,,
40 4 ▼36 CALLANDER Rhona Isorex Cycling Team 2:22
41 13 ▼28 SIGGAARD Christina Team Virtu Cycling 2:26
42 25 ▼17 PILOTE-FORTIN Gabrielle WNT-Rotor Pro Cycling 2:28
43 68 ▲25 WORRACK Trixi Trek-Segafredo Women 2:38
44 41 ▼3 VAN TWISK Abigail Trek-Segafredo Women 2:40
45 20 ▼25 FOURNIER Roxane France ,,
46 54 ▲8 NGUYỄN Thị Thật Lotto Soudal Ladies 2:44
47 35 ▼12 TERUEL Alba Spain 2:46
48 48 – GONZÁLEZ Alicia Spain 2:50
49 43 ▼6 HOOLWERF Cathalijne Rogelli-Gyproc U-23 2:51
50 45 ▼5 ROSEMAN-GANNON Ruby Australia 2:52
51 42 ▼9 SOLVANG Julie Meyer Hitec Products 2:53
52 40 ▼12 KITCHEN Lauren FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope 2:54
53 51 ▼2 DRUYTS Kelly Doltcini – Van Eyck Sport 3:00
54 36 ▼18 TRUYEN Marthe Belgium 3:03
55 59 ▲4 RIJKES Sarah WNT-Rotor Pro Cycling 3:04
56 46 ▼10 GRÖNDAHL Antonia Isorex Cycling Team 3:14
57 53 ▼4 TALBOT Josie Australia 3:21
58 60 ▲2 VAN DE REE Monique BTC City Ljubljana 3:27
59 55 ▼4 FRANCK Alicia Experza-Footlogix 3:34
60 57 ▼3 HOFFMANN Chantal Lotto Soudal Ladies 3:43
61 58 ▼3 UNEKEN Lonneke Hitec Products 3:47
62 39 ▼23 SELS Loes Belgium 3:52
63 50 ▼13 RADOTIC Mia BTC City Ljubljana 3:55
64 70 ▲6 AMMERLAAN Rozemarijn Rogelli-Gyproc U-23 4:09
65 72 ▲7 BOSSUYT Shari Rogelli-Gyproc U-23 4:14
66 63 ▼3 CONSONNI Chiara Valcar Cylance Cycling 4:19
67 56 ▼11 JOUNIER Lucie France 4:22
68 65 ▼3 VAN HOUTUM Céline Jos Feron Lady Force 4:29
69 71 ▲2 VIGILIA Alessia Valcar Cylance Cycling 4:32
70 66 ▼4 VERHOEFF Ingrit Rogelli-Gyproc U-23 4:35
71 62 ▼9 VERDONSCHOT Laura Belgium 5:12
72 73 ▲1 VANDENBROUCKE Saartje Doltcini – Van Eyck Sport 5:15
73 85 ▲12 GIGANTE Sarah Australia 5:18
74 76 ▲2 PERSICO Silvia Valcar Cylance Cycling 5:19
75 77 ▲2 COLBORNE Henrietta Biehler Pro Cycling Team 5:21
76 69 ▼7 ALLAR Erica Rally UHC Cycling Women 5:31
77 75 ▼2 HOFMAN Merel Biehler Pro Cycling Team 5:35
78 90 ▲12 DEMAY Coralie FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope ,,
79 88 ▲9 OYARBIDE Lourdes Spain 5:43
80 89 ▲9 YAPURA Fernanda WCC Team 5:50
81 95 ▲14 MAINE Katherine Rally UHC Cycling Women 6:06
82 99 ▲17 GEBRU Eyeru Tesfoam WCC Team 6:08
83 79 ▼4 HOLMSGAARD Trine Experza-Footlogix 6:14
84 78 ▼6 VERSCHELDEN Nathalie Jos Feron Lady Force 6:20
85 74 ▼11 POLLICINI Silvia Valcar Cylance Cycling 6:27
86 93 ▲7 PEÑUELA Diana Alé Cipollini ,,
87 81 ▼6 DELBAERE Fien Health Mate – Cyclelive Team 6:29
88 80 ▼8 SANGUINETI Ilaria Valcar Cylance Cycling 6:34
89 86 ▼3 LAURANCE Typhaine France 6:38
90 91 ▲1 SHARPE Alice WCC Team 6:40
91 92 ▲1 BRAVEC Urška BTC City Ljubljana 6:59
92 96 ▲4 ESPÍNOLA Agua Marina WCC Team 7:02
93 94 ▲1 MOAK Summer Rally UHC Cycling Women 7:03
94 87 ▼7 DE BAAT Kim Doltcini – Van Eyck Sport 7:06
95 83 ▼12 MOONEN Puck Lotto Soudal Ladies 7:17
96 82 ▼14 KAY Anna Experza-Footlogix 7:23
97 105 ▲8 SCHWEINBERGER Christina Health Mate – Cyclelive Team 7:33
98 98 – VAN DER HAAR Lucy Hitec Products 7:37
99 103 ▲4 LOUW Anya Australia 7:42
100 97 ▼3 MARTIN-WALLACE Alexandra Australia 7:45
101 107 ▲6 LE MOUEL Celia France 8:09
102 100 ▼2 FELDMANN Pernille Hitec Products 8:48
103 101 ▼2 JONKER Kerry Isorex Cycling Team 8:52
104 113 ▲9 ADEGEEST Loes Parkhotel Valkenburg 8:55
105 102 ▼3 DEFOUR Lara Health Mate – Cyclelive Team 9:03
106 108 ▲2 UITERWIJK WINKEL Meike Parkhotel Valkenburg 9:13
107 112 ▲5 BLANCO Iurani Spain 9:33
108 109 ▲1 VERHULST Gladys France 9:44
109 104 ▼5 STONE Isabella Isorex Cycling Team 9:52
110 106 ▼4 EDWARDS Sophie Australia 10:30
111 110 ▼1 KLEMENT Melanie Biehler Pro Cycling Team 10:35
112 111 ▼1 MARKUS Kelly Doltcini – Van Eyck Sport 10:46
113 115 ▲2 MEAKIN Emily Isorex Cycling Team 11:14
114 116 ▲2 MINAUD Manon France 13:06
115 117 ▲2 GARNER Grace Hitec Products 16:27
116 118 ▲2 BAKKER Manon Experza-Footlogix 17:56