fot. CCC Team

Walka o zwycięstwa etapowe będzie celem kolarzy CCC Team podczas zbliżającego się Criterium du Dauphine. Znamy już skład polskiej ekipy na ten wyścig. Największą jej nadzieją na wywalczenie skalpu powinien być Alessandro de Marchi.

Ekipa z Polkowic po pierwszej części sezonu, która pozostawiła wśród kibiców mieszane odczucia, rozpoczyna finałową fazę przygotowań do kolejnego periodu. W Criterium du Dauphine zobaczymy w akcji jeżdżących agresywnie kolarzy, którzy będą starali się włączyć do walki o zwycięstwa etapowe.

Największą szansę na taki sukces dawać trzeba Alessandro de Marchiemu. Waleczny Włoch, który w 2013 roku wygrał jeden z etapów wyścigu nie ukrywa, że “Delfinat” bardzo lubi.

To będzie mój pierwszy wyścig po dłuższej przerwie, dlatego zobaczymy, jak będą pracować moje nogi. Traktuję występ w Criterium du Dauphine jako finałową fazę przygotowań do Tour de France

– mówił De Marchi, cytowany przez biuro prasowe drużyny.

Obok niego w składzie CCC Team zobaczymy także: Laurensa Ten Dama, Pawła Bernasa, Riccardo Zoidla, Joeya Rosskopfa, Serge Pauwelsa i Jonasa Kocha.

Skład CCC Team na Criterium du Dauphine: Alessandro de Marchi, Laurens Ten Dam, Paweł Bernas, Riccardo Zoidl, Joey Rosskopf, Serge Pauwels, Jonas Koch