fot. Mitchelton-Scott

Zgodnie z przewidywaniami, ekipa Mitchelton – Scott wystawia do walki w Amstel Gold Race zdecydowanie jeden z najmocniejszych składów. 

Nie da się ukryć, że od 2012 roku ekipa Mitchelton – Scott wciąż rozwija się w bardzo dobrym kierunku. Dobrym tego przykładem jest w skład, w jakim australijski team wystąpi w Amstel Gold Race. Znajdziemy w nim bowiem co najmniej dwóch liderów.

Pierwszym z nich jest Matteo Trentin, który ma za sobą przyzwoitą kampanię brukową. Włoch dopiero w wyścigu Paryż – Roubaix miał niemały problem ze sprzętem, co ostatecznie wykluczyło go z rywalizacji o dobre miejsce. Drugim z liderów będzie za to Daryl Impey, który bardzo solidnie pokazywał się choćby podczas ostatniego wyścigu Brabantse Pijl.

Pozostała część zespołu zobligowana będzie przede wszystkim do pomocy najsilniejszym, lecz niewykluczone, że kolarzy Mitchelton – Scott zobaczymy też we wcześniejszych akcjach. Być może na kolejny rajd w swoim stylu zdecyduje się Michael Albasini, który lada moment powinien zakończyć karierę.

Skład Mitchelton – Scott na Amstel Gold Race: Matteo Trentin, Daryl Impey, Michael Albasini, Dion Smith, Nick Schultz, Michael Hepburn i Chris Jull-Jensen.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments