fot. Bardiani - CSF

Choć w ostatnich czasach ekipa Bardiani – CSF ma problem z osiąganiem bardzo dobrych rezultatów, organizatorzy Amstel Gold Race postanowili ponownie zaprosić włoski team na swoją imprezę.

Jak można się spodziewać, włoski team wyśle więc do Holandii swój najmocniejszy zaciąg. Liderem zespołu będzie młody i rozwojowy Vincenzo Albanese, który co prawda nie osiągnął w tym roku wielkich rezultatów, lecz jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia. Dodatkowo 22-letni kolarz, w 2017 roku uciekał przez wiele kilometrów wspólnie z Michałem Palutą.

Jak się wydaje, w niektórych mocnych akcjach mogą znaleźć się też dwaj inni zawodnicy. Mowa o Enrico Barbinie i Mirko Maestrim, którzy już wielokrotnie zabierali się w ciekawe akcje zaczepne.

Skład Bardiani – CSF uzupełnią Alessandro Pessot, Lorenzo Rota, Paolo Simion oraz Alessandro Tonelli.

Skład Bardiani – CSF na Amstel Gold Race 2019: Vincenzo Albanese, Enrico Barbin, Mirko Maestri, Alessandro Pessot, Lorenzo Rota, Paolo Simion oraz Alessandro Tonelli.

Poprzedni artykułMark Cavendish z zakazem udzielania wywiadów
Następny artykułTour of Turkey 2019: Caleb Ewan wygrał czwarty etap
Dziennikarz z wykształcenia i pasji. Oprócz kolarstwa kocha żużel, o którym pisze na portalu speedwaynews.pl. W wolnych chwilach bawi się w tłumacza, amatorsko jeździ i do późnych godzin nocnych gra półzawodowo w CS:GO.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments