fot. Deceuninck Quick-Step

Czym byłoby Paryż – Roubaix bez niezwykle silnej Watahy? Ekipa Deceuninck – Quick Step, zgodnie ze zwyczajami, wysyła do Francji zdecydowanie najmocniejsze zestawienie.

Zgodnie z przewidywaniami, miano lidera zespołu przypada Zdenkowi Stybarowi, który podczas tegorocznej kampanii brukowej był zdecydowanie najmocniejszy. Obok Czecha, bardzo silne pozycje w zespole z pewnością będą mieć Yves Lampaert, który jednak nie jest w wyjątkowo wysokiej formie, oraz Kasper Asgreen, który na drugim miejscu ukończył Ronde van Vlaanderen.

Oczywiście siła Watahy nie kończy się na trzech zawodnikach. Pozostałe nazwiska też mogą niejednemu zawrócić w głowie. Po pierwsze, kolejną próbę podbicia Roubaix podejmie Philippe Gilbert. Skład całego zespołu uzupełnią za to “pomocnicy”, którzy w każdej chwili mogą wystrzelić, czyli Florian Senechal, Iljo Keisse oraz pożeracz ucieczek, Tim Declerq.

Skład Deceuninck – Quick Step na Paryż – Roubaix 2019: Zdenek Stybar, Kasper Asgreen, Yves Lampaert, Philippe Gilbert, Florian Senechal, Iljo Keisse, Tim Declerq.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments