fot. Dwars door Vlaanderen

Już jutro kolarze staną na starcie kolejnego pięknego klasyku – Dwars door Vlaanderen. Jednym z największych faworytów do zwycięstwa będzie Yves Lampaert, który ponownie stanie na czele ekipy Deceuninck – Quick Step.

Lampaert, choć jest zawodnikiem o ponadprzeciętnych umiejętnościach, rzadko kiedy notuje naprawdę znakomite rezultaty. Wyjątkiem jest wyścig Dwars door Vlaanderen, który udało mu się dwukrotnie wygrać i mowa tu o ostatnich dwóch edycjach. Nie jest więc wielkim zaskoczeniem, że mistrz Belgii ponownie stanie na czele ekipy Deceuninck – Quick Step.

Jak można było się spodziewać, obok Lampaerta, w barwach Watahy wystąpi co najmniej kilku innych znakomitych kolarzy. Pomocą dla dwukrotnego zwycięzcy imprezy powinni być Philippe Gilbert, będący ostatnio w znakomitej formie Bob Jungels oraz triumfator Le Samyn, Florian Senechal. Skład ekipy uzupełnią Kasper Asgreen, Alvaro Hodeg i Iljo Keisse.

Skład Deceuninck – Quick Step na Dwars door Vlaanderen 2019: Yves Lampaert, Philippe Gilbert, Bob Jungels, Kasper Asgreen, Alvaro Hodeg, Iljo Keisse.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments