Foto: Tour Colombia

Álvaro José Hodeg (Deceuninck Quick Step) wygrał po finiszu z peletonu drugi etap Tour Colombia 2.1 i został nowym liderem wyścigu.

Drugi etap kolumbijskiego wyścigu rozgrywany był na rundach wokół miejscowości La Ceja. Do przejechania było łącznie ponad 150 kilometrów. Pięciokrotnie kolarze musieli pokonać niewielki podjazd. Główną trudności mógł być fakt, że cały etap rozgrywany był na wysokości ponad 2000 m.n.p.m.

Ucieczkę dnia utworzyli: Simon Pellaud (IAM Excelsior), Óscar Sevilla (Team Medellín), Luis Felipe Laverde (GW-Shimano), José Tito Hernández (Orgullo Paisa), Germán Chaves (Coldeportes-Zenú) oraz Steven Cuesta (Deprisa). Dość szybko wywalczyli oni sobie ponad trzy minuty przewagi.

Dwie z trzech lotnych premii padło łupem Cuesty, a na jednej najszybszy okazał się Pellaud. Uciekająca szóstka nie zamierzała dawać za wygraną, ale peleton kontrolował sytuację. Na 20 kilometrów przed metą harcownikom zostało tylko 55 sekund przewagi.

Wszystko zjechało się na trzy kilometry przed metą. O etapowym zwycięstwie zadecydował więc sprint z dużej grupy. Najszybszy okazał się Álvaro José Hodeg (Deceuninck Quick Step), który dzięki triumfowi na etapie został także nowym liderem wyścigu.

Drugi był Martin Laas (Team Illuminate), a trzeci Juan Sebastián Molano (UAE-Team Emirates).

Wyniki drugiego etapu:

1 HODEG,Alvaro Jose (DECEUNINCK-QUICK-STEP) 3:21:40
2 LAAS,Martin (TEAM ILLUMINATE) 0:00:00
3 MOLANO,Juan Sebastia (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
4 RAIM,Mihkel (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 0:00:00
5 RICHEZE,Maximiliano (DECEUNINCK-QUICK-STEP) 0:00:00
6 PACIONI,Luca (NERI SOTTOLI-SELLE ITALIA) 0:00:00
7 CIMA,Imerio (NIPPO VINI FANTINI FAIZAN) 0:00:00
8 SIMION,Paolo (BARDIANI-CSF) 0:00:00
9 BERNAL,Egan Arley (TEAM SKY) 0:00:00
10 NARVAEZ,Jhonnatan (TEAM SKY) 0:00:00
11 PITA,Cristian David (SELECCION DE ECUADOR) 0:00:00
12 ALZATE,Carlos Eduard (GW SHIMANO) 0:00:00
13 CANO,Jairo Alonso (EPM) 0:00:00
14 PAGE,Dylan (I AM EXCELSIOR) 0:00:00
15 ROLDAN,Weimar (TEAM MEDELLIN) 0:00:00
16 STALNOV,Nikita (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
17 WILCHES,Norberto (BETPLAY CYCLING TEAM) 0:00:00
18 RUBIANO,Miguel Angel (COLDEPORTES ZENU) 0:00:00
19 OSORIO,Juan Felipe (TEAM MANZANA POSTOBON) 0:00:00
20 LOPEZ,Miguel Angel (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
21 QUINN,Sean (HAGENS BERMAN AXEON) 0:00:00
22 HENAO,Sergio Luis (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
23 SUAREZ,Juan Pablo (GW SHIMANO) 0:00:00
24 QUINTANA,Dayer (NERI SOTTOLI-SELLE ITALIA) 0:00:00
25 CASTAÑEDA,Jaime Albe (EPM) 0:00:00
26 SOSA,Ivan Ramiro (TEAM SKY) 0:00:00
27 ANACONA,Winner Andre (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
28 MARONESE,Marco (BARDIANI-CSF) 0:00:00
29 CARAPAZ,Richard Anto (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
30 QUINTANA,Nairo Alexa (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
31 URAN,Rigoberto (EF EDUCATION FIRST) 0:00:00
32 VILLARREAL,Esteban D (SELECCION DE ECUADOR) 0:00:00
33 FROOME,Christopher (TEAM SKY) 0:00:00
34 QUIROZ,Oscar Adalber (COLDEPORTES BICI STRONGMA) 0:00:00
35 DAVIS,Cole (HAGENS BERMAN AXEON) 0:00:00
36 HENAO,Sebastian (TEAM SKY) 0:00:00
37 TORRES,Cristian Cami (BETPLAY CYCLING TEAM) 0:00:00
38 MARTINEZ,Daniel Feli (EF EDUCATION FIRST) 0:00:00
39 BOHORQUEZ,Hernando (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
40 GUAMA,Bayron Patrici (SELECCION DE ECUADOR) 0:00:00
41 CONTRERAS,Rodrigo (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
42 ACEVEDO,Janier Alexi (EPM) 0:00:00
43 CRADDOCK,Lawson (EF EDUCATION FIRST) 0:00:00
44 VILLELLA,Davide (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
45 RUBIO,Einer Augusto (SELECCION COLOMBIA) 0:00:00
46 CARVAJAL,Edwin Andre (EPM) 0:00:00
47 BELTRAN,Edward Alexa (TEAM MEDELLIN) 0:00:00
48 CAÑAVERAL,Johnatan (COLDEPORTES BICI STRONGMA) 0:00:00
49 MONTIEL,Rafael Aniba (ORGULLO PAISA) 0:00:00
50 BARON,Felix Alejandr (TEAM ILLUMINATE) 0:00:00
51 TEJADA,Harold Alfons (TEAM MEDELLIN) 0:00:00
52 ZOCCARATO,Samuele (I AM EXCELSIOR) 0:00:00
53 RAPPO,Anthony (I AM EXCELSIOR) 0:00:00
54 SCHNEITER,Joab (I AM EXCELSIOR) 0:00:00
55 VIVIANI,Attilio (SELECCION DE ITALIA) 0:00:00
56 VILLALOBOS,Luis (AEVOLO) 0:00:00
57 RUIZ,Diego Fernando (BETPLAY CYCLING TEAM) 0:00:00
58 MUÑOZ,Daniel (ANDRONI-GIOCATTOLI-SIDERM) 0:00:00
59 ARCAS,Jorge (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
60 MONTOYA,Javier Ignac (SELECCION COLOMBIA) 0:00:00
61 SEVILLA,Oscar Miguel (TEAM MEDELLIN) 0:00:00
62 HOEHN,Alex (AEVOLO) 0:00:00
63 CALA,Aristobulo (COLDEPORTES BICI STRONGMA) 0:00:00
64 SOLER,Marc (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
65 SILVA,Rafael (EFAPEL) 0:00:00
66 RABON,Albeiro (DEPRISA TEAM) 0:00:00
67 GIL,Angel Alexander (EPM) 0:00:00
68 KALF,Steven (TEAM ILLUMINATE) 0:00:00
69 CASTRO,Jose Nicolas (GW SHIMANO) 0:00:00
70 OSORIO,Dany Alberto (ORGULLO PAISA) 0:00:00
71 FORTUNATO,Lorenzo (NERI SOTTOLI-SELLE ITALIA) 0:00:00
72 FLOREZ,Miguel Eduard (ANDRONI-GIOCATTOLI-SIDERM) 0:00:00
73 CASTAÑO,Sebastian Al (SELECCION COLOMBIA) 0:00:00
74 DUARTE,Alvaro (SELECCION COLOMBIA) 0:00:00
75 REYES,Aldemar (TEAM MANZANA POSTOBON) 0:00:00
76 PALMAR,Elkin Sebasti (BETPLAY CYCLING TEAM) 0:00:00
77 SCHONBERGER,Sebastia (NERI SOTTOLI-SELLE ITALIA) 0:00:00
78 ALAPHILIPPE,Julian (DECEUNINCK-QUICK-STEP) 0:00:00
79 HIRT,Jan (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
80 VAN EMPEL,Etienne (NERI SOTTOLI-SELLE ITALIA) 0:00:00
81 CARISEY,Clement (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 0:00:00
82 LOPEZ,Fernando (AEVOLO) 0:00:00
83 CARO,Sebastian Orlan (DEPRISA TEAM) 0:00:00
84 ARANGO,Juan Esteban (SELECCION COLOMBIA) 0:00:00
85 JUNGELS,Bob (DECEUNINCK-QUICK-STEP) 0:00:00
86 TORRES,Rodolfo Andre (TEAM ILLUMINATE) 0:00:00
87 ANDERSON,Edward (HAGENS BERMAN AXEON) 0:00:00
88 GARCIA,Jhojan Orland (TEAM MANZANA POSTOBON) 0:00:00
89 ALBA,Juan Diego (COLDEPORTES ZENU) 0:00:00
90 CHAPARRO,Didier Alon (ORGULLO PAISA) 0:00:00
91 BARBIN,Enrico (BARDIANI-CSF) 0:00:00
92 NAKANE,Hideto (NIPPO VINI FANTINI FAIZAN) 0:00:00
93 PUCCIONI,Dario (SELECCION DE ITALIA) 0:00:00
94 BALDACCINI,Davide (SELECCION DE ITALIA) 0:00:00
95 CEPEDA,Jefferson Alv (SELECCION DE ECUADOR) 0:00:00
96 CAMACHO,Julio Alexis (COLDEPORTES ZENU) 0:00:00
97 MUÑOZ,William David (COLDEPORTES BICI STRONGMA) 0:00:00
98 SANTAROMITA,Ivan (NIPPO VINI FANTINI FAIZAN) 0:00:00
99 SANCHEZ,Brayan Stive (ORGULLO PAISA) 0:00:00
100 DUARTE,Fabio Andres (TEAM MEDELLIN) 0:00:00
101 PELLAUD,Simon (I AM EXCELSIOR) 0:00:00
102 SASTOQUE,Didier Alex (BETPLAY CYCLING TEAM) 0:00:00
103 PAREDES,Wilmar Andre (TEAM MANZANA POSTOBON) 0:00:00
104 CHAVES,German Enriqu (COLDEPORTES ZENU) 0:00:00
105 MUÑOZ,Cristian Camil (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
106 VACEK,Karel (HAGENS BERMAN AXEON) 0:00:00
107 RIVERA,Kevin (ANDRONI-GIOCATTOLI-SIDERM) 0:00:00
108 SERPA,Jose Rodolfo (GW SHIMANO) 0:00:00
109 MUÑOZ,Edison (ORGULLO PAISA) 0:00:00
110 PIPER,Cameron (TEAM ILLUMINATE) 0:00:00
111 BICKMORE,Cade (AEVOLO) 0:00:00
112 PARRA,Heiner Rodrigo (GW SHIMANO) 0:00:00
113 JARAMILLO,Daniel Ale (TEAM MANZANA POSTOBON) 0:00:00
114 CASTIBLANCO,Jorge Ca (TEAM ILLUMINATE) 0:00:00
115 OCHOA,Diego Antonio (TEAM MANZANA POSTOBON) 0:00:00
116 ACOSTA,Ruben Dario (NIPPO VINI FANTINI FAIZAN) 0:00:00
117 BROWN,Nathan Davis (EF EDUCATION FIRST) 0:00:00
118 HERNANDEZ,Brayan (COLDEPORTES BICI STRONGMA) 0:00:00
119 SEPULVEDA,Eduardo (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
120 CANO,Alexander (COLDEPORTES ZENU) 0:00:00
121 DEBONS,Antoine (I AM EXCELSIOR) 0:00:00
122 SILVA,Bruno (EFAPEL) 0:00:00
123 PEREZ,Wilmar Jahir (DEPRISA TEAM) 0:00:00
124 OSORIO,Alejandro (NIPPO VINI FANTINI FAIZAN) 0:00:00
125 BRANDAO,Joni (EFAPEL) 0:00:00
126 ITO,Masakazu (NIPPO VINI FANTINI FAIZAN) 0:00:00
127 GONCALVES,Joao Pedro (HAGENS BERMAN AXEON) 0:00:00
128 BADILATTI,Matteo (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 0:00:00
129 MONTAÑA,Fredy Emir (EPM) 0:00:00
130 VARGAS,Walter Aleja (TEAM MEDELLIN) 0:00:00
131 GUARDINI,Andrea (BARDIANI-CSF) 0:00:33
132 MAESTRI,Mirco (BARDIANI-CSF) 0:00:51
133 CASTROVIEJO,Jonatan (TEAM SKY) 0:00:51
134 TROIA,Oliviero (UAE TEAM EMIRATES) 0:01:16
135 GAVIRIA,Fernando (UAE TEAM EMIRATES) 0:01:16
136 TUREK,Daniel (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 0:01:16
137 MONTENEGRO,Jorge Lui (SELECCION DE ECUADOR) 0:03:56
138 ANGARITA,Marvin Orla (SELECCION COLOMBIA) 0:03:56
139 GOLDSTEIN,Roy (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 0:05:38
140 AVILA,Edwin Alcibiad (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 0:05:38
141 LAVERDE,Luis Felipe (GW SHIMANO) 0:05:38
142 RAMIREZ,Brayan Stive (COLDEPORTES ZENU) 0:06:40
143 VAKOC,Petrc (DECEUNINCK-QUICK-STEP) 0:07:33
144 KEISSE,Iljo (DECEUNINCK-QUICK-STEP) 0:07:33
145 HERNANDEZ,Jose Tito (ORGULLO PAISA) 0:07:33
146 GARCIA,Nicolas David (BETPLAY CYCLING TEAM) 0:07:33
147 BRESCIANI,Michael (BARDIANI-CSF) 0:07:33
148 PLEBANI,Davide (SELECCION DE ITALIA) 0:07:33
149 QUISHPE,Carlos Eduar (SELECCION DE ECUADOR) 0:07:33
150 BROWN,Jonathan (HAGENS BERMAN AXEON) 0:07:33
151 BOHLI,Tom (UAE TEAM EMIRATES) 0:07:33
152 ROJAS,Gabriel (AEVOLO) 0:07:33
153 LAMON,Francesco (SELECCION DE ITALIA) 0:07:33
154 SCARTEZZINI,Michele (SELECCION DE ITALIA) 0:07:33
155 JURADO,Marcos (EFAPEL) 0:07:33
156 FERRARI,Fabricio (EFAPEL) 0:07:33
157 ESTRADA,Eduardo (COLDEPORTES BICI STRONGMA) 0:07:33
158 CUESTA,Steven Manuel (DEPRISA TEAM) 0:07:33
159 HOWES,Alexander Domi (EF EDUCATION FIRST) 0:07:33
160 PHINNEY,Taylor (EF EDUCATION FIRST) 0:07:33
161 CARDONA,Julian (ANDRONI-GIOCATTOLI-SIDERM) 0:07:33
162 SHEEHAN,Riley (AEVOLO) 0:16:28
163 PAULINHO,Sergio (EFAPEL) 0:16:28
164 BENFATTO,Marco (ANDRONI-GIOCATTOLI-SIDERM) 0:25:03
165 ARIZA,Heimarhanz (DEPRISA TEAM) 0:25:03
166 RAMOS,Basilio (DEPRISA TEAM) 0:25:03

Klasyfikacja generalna po drugim etapie:

1 HODEG,Alvaro Jose (DECEUNINCK-QUICK-STEP) 3:36:43
2 URAN,Rigoberto (EF EDUCATION FIRST) 0:00:02
3 MARTINEZ,Daniel Felipe (EF EDUCATION FIRST) 0:00:02
4 CRADDOCK,Lawson (EF EDUCATION FIRST) 0:00:02
5 RICHEZE,Maximiliano (DECEUNINCK-QUICK-STEP) 0:00:10
6 ALAPHILIPPE,Julian (DECEUNINCK-QUICK-STEP) 0:00:10
7 JUNGELS,Bob (DECEUNINCK-QUICK-STEP) 0:00:10
8 NARVAEZ,Jhonnatan (TEAM SKY) 0:00:12
9 BERNAL,Egan Arley (TEAM SKY) 0:00:12
10 SOSA,Ivan Ramiro (TEAM SKY) 0:00:12
11 FROOME,Christopher (TEAM SKY) 0:00:12
12 HENAO,Sebastian (TEAM SKY) 0:00:12
13 LOPEZ,Miguel Angel (ASTANA PRO TEAM) 0:00:24
14 BOHORQUEZ,Hernando (ASTANA PRO TEAM) 0:00:24
15 CONTRERAS,Rodrigo (ASTANA PRO TEAM) 0:00:24
16 VILLELLA,Davide (ASTANA PRO TEAM) 0:00:24
17 MOLANO,Juan Sebastian (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:33
18 HENAO,Sergio Luis (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:37
19 SEVILLA,Oscar Miguel (TEAM MEDELLIN) 0:00:37
20 MUÑOZ,Cristian Camilo (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:37
21 BELTRAN,Edward Alexand (TEAM MEDELLIN) 0:00:42
22 TEJADA,Harold Alfonso (TEAM MEDELLIN) 0:00:42
23 DUARTE,Fabio Andres (TEAM MEDELLIN) 0:00:42
24 ANACONA,Winner Andrew (MOVISTAR TEAM) 0:00:46
25 CARAPAZ,Richard Antoni (MOVISTAR TEAM) 0:00:46
26 QUINTANA,Nairo Alexand (MOVISTAR TEAM) 0:00:46
27 SOLER,Marc (MOVISTAR TEAM) 0:00:46
28 CANO,Jairo Alonso (EPM) 0:00:54
29 CASTAÑEDA,Jaime Albert (EPM) 0:00:54
30 ACEVEDO,Janier Alexis (EPM) 0:00:54
31 CARVAJAL,Edwin Andres (EPM) 0:00:54
32 GIL,Angel Alexander (EPM) 0:00:54
33 MONTAÑA,Fredy Emir (EPM) 0:00:54
34 QUIROZ,Oscar Adalberto (COLDEPORTES BICI STRONGMA) 0:00:55
35 CAÑAVERAL,Johnatan (COLDEPORTES BICI STRONGMA) 0:00:55
36 CALA,Aristobulo (COLDEPORTES BICI STRONGMA) 0:00:55
37 MUÑOZ,William David (COLDEPORTES BICI STRONGMA) 0:00:55
38 HERNANDEZ,Brayan (COLDEPORTES BICI STRONGMA) 0:00:55
39 REYES,Aldemar (TEAM MANZANA POSTOBON) 0:00:56
40 GARCIA,Jhojan Orlando (TEAM MANZANA POSTOBON) 0:00:56
41 PAREDES,Wilmar Andres (TEAM MANZANA POSTOBON) 0:00:56
42 OCHOA,Diego Antonio (TEAM MANZANA POSTOBON) 0:00:56
43 HIRT,Jan (ASTANA PRO TEAM) 0:00:58
44 CASTROVIEJO,Jonatan (TEAM SKY) 0:01:03
45 NAKANE,Hideto (NIPPO VINI FANTINI FAIZAN) 0:01:03
46 SANTAROMITA,Ivan (NIPPO VINI FANTINI FAIZAN) 0:01:03
47 ACOSTA,Ruben Dario (NIPPO VINI FANTINI FAIZAN) 0:01:03
48 OSORIO,Alejandro (NIPPO VINI FANTINI FAIZAN) 0:01:03
49 ITO,Masakazu (NIPPO VINI FANTINI FAIZAN) 0:01:03
50 RUBIANO,Miguel Angel (COLDEPORTES ZENU) 0:01:05
51 SUAREZ,Juan Pablo (GW SHIMANO) 0:01:05
52 ALBA,Juan Diego (COLDEPORTES ZENU) 0:01:05
53 CAMACHO,Julio Alexis (COLDEPORTES ZENU) 0:01:05
54 CHAVES,German Enrique (COLDEPORTES ZENU) 0:01:05
55 SERPA,Jose Rodolfo (GW SHIMANO) 0:01:05
56 SEPULVEDA,Eduardo (MOVISTAR TEAM) 0:01:05
57 PARRA,Heiner Rodrigo (GW SHIMANO) 0:01:05
58 CANO,Alexander (COLDEPORTES ZENU) 0:01:05
59 RAIM,Mihkel (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 0:01:07
60 MONTIEL,Rafael Anibal (ORGULLO PAISA) 0:01:07
61 OSORIO,Dany Alberto (ORGULLO PAISA) 0:01:07
62 CARISEY,Clement (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 0:01:07
63 CHAPARRO,Didier Alonso (ORGULLO PAISA) 0:01:07
64 SANCHEZ,Brayan Stiven (ORGULLO PAISA) 0:01:07
65 MUÑOZ,Edison (ORGULLO PAISA) 0:01:07
66 BADILATTI,Matteo (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 0:01:07
67 SIMION,Paolo (BARDIANI-CSF) 0:01:12
68 PACIONI,Luca (NERI SOTTOLI-SELLE ITALIA) 0:01:12
69 QUINTANA,Dayer (NERI SOTTOLI-SELLE ITALIA) 0:01:12
70 MARONESE,Marco (BARDIANI-CSF) 0:01:12
71 ARCAS,Jorge (MOVISTAR TEAM) 0:01:12
72 SCHONBERGER,Sebastian (NERI SOTTOLI-SELLE ITALIA) 0:01:12
73 BARBIN,Enrico (BARDIANI-CSF) 0:01:12
74 CASTRO,Jose Nicolas (GW SHIMANO) 0:01:13
75 PELLAUD,Simon (I AM EXCELSIOR) 0:01:14
76 VARGAS,Walter Alejand (TEAM MEDELLIN) 0:01:14
77 RUBIO,Einer Augusto (SELECCION COLOMBIA) 0:01:15
78 MONTOYA,Javier Ignacio (SELECCION COLOMBIA) 0:01:15
79 DUARTE,Alvaro (SELECCION COLOMBIA) 0:01:15
80 CASTAÑO,Sebastian Alex (SELECCION COLOMBIA) 0:01:15
81 ARANGO,Juan Esteban (SELECCION COLOMBIA) 0:01:15
82 PAGE,Dylan (I AM EXCELSIOR) 0:01:17
83 QUINN,Sean (HAGENS BERMAN AXEON) 0:01:17
84 DAVIS,Cole (HAGENS BERMAN AXEON) 0:01:17
85 ZOCCARATO,Samuele (I AM EXCELSIOR) 0:01:17
86 SCHNEITER,Joab (I AM EXCELSIOR) 0:01:17
87 VACEK,Karel (HAGENS BERMAN AXEON) 0:01:17
88 GONCALVES,Joao Pedro (HAGENS BERMAN AXEON) 0:01:17
89 VIVIANI,Attilio (SELECCION DE ITALIA) 0:01:18
90 PUCCIONI,Dario (SELECCION DE ITALIA) 0:01:18
91 BALDACCINI,Davide (SELECCION DE ITALIA) 0:01:18
92 VILLALOBOS,Luis (AEVOLO) 0:01:20
93 HOEHN,Alex (AEVOLO) 0:01:20
94 LOPEZ,Fernando (AEVOLO) 0:01:20
95 BICKMORE,Cade (AEVOLO) 0:01:20
96 PITA,Cristian David (SELECCION DE ECUADOR) 0:01:23
97 VILLARREAL,Esteban Dav (SELECCION DE ECUADOR) 0:01:23
98 GUAMA,Bayron Patricio (SELECCION DE ECUADOR) 0:01:23
99 CEPEDA,Jefferson Alvei (SELECCION DE ECUADOR) 0:01:23
100 BARON,Felix Alejandro (TEAM ILLUMINATE) 0:01:26
101 TORRES,Rodolfo Andres (TEAM ILLUMINATE) 0:01:26
102 PIPER,Cameron (TEAM ILLUMINATE) 0:01:26
103 CASTIBLANCO,Jorge Cami (TEAM ILLUMINATE) 0:01:26
104 CIMA,Imerio (NIPPO VINI FANTINI FAIZAN) 0:01:27
105 MUÑOZ,Daniel (ANDRONI-GIOCATTOLI-SIDERM) 0:01:28
106 FLOREZ,Miguel Eduardo (ANDRONI-GIOCATTOLI-SIDERM) 0:01:28
107 RIVERA,Kevin (ANDRONI-GIOCATTOLI-SIDERM) 0:01:28
108 SILVA,Rafael (EFAPEL) 0:01:33
109 SILVA,Bruno (EFAPEL) 0:01:33
110 BRANDAO,Joni (EFAPEL) 0:01:33
111 STALNOV,Nikita (ASTANA PRO TEAM) 0:01:37
112 RABON,Albeiro (DEPRISA TEAM) 0:01:38
113 CARO,Sebastian Orlando (DEPRISA TEAM) 0:01:38
114 PEREZ,Wilmar Jahir (DEPRISA TEAM) 0:01:38
115 BROWN,Nathan Davis (EF EDUCATION FIRST) 0:01:47
116 OSORIO,Juan Felipe (TEAM MANZANA POSTOBON) 0:01:55
117 WILCHES,Norberto (BETPLAY CYCLING TEAM) 0:02:00
118 TORRES,Cristian Camilo (BETPLAY CYCLING TEAM) 0:02:00
119 RUIZ,Diego Fernando (BETPLAY CYCLING TEAM) 0:02:00
120 PALMAR,Elkin Sebastian (BETPLAY CYCLING TEAM) 0:02:00
121 SASTOQUE,Didier Alexan (BETPLAY CYCLING TEAM) 0:02:00
122 LAAS,Martin (TEAM ILLUMINATE) 0:02:01
123 MAESTRI,Mirco (BARDIANI-CSF) 0:02:03
124 VAN EMPEL,Etienne (NERI SOTTOLI-SELLE ITALIA) 0:02:08
125 DEBONS,Antoine (I AM EXCELSIOR) 0:02:09
126 ROLDAN,Weimar (TEAM MEDELLIN) 0:02:11
127 RAPPO,Anthony (I AM EXCELSIOR) 0:02:21
128 TUREK,Daniel (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 0:02:23
129 JARAMILLO,Daniel Alexa (TEAM MANZANA POSTOBON) 0:02:39
130 ANDERSON,Edward (HAGENS BERMAN AXEON) 0:02:50
131 ALZATE,Carlos Eduardo (GW SHIMANO) 0:02:58
132 GAVIRIA,Fernando (UAE TEAM EMIRATES) 0:03:26
133 TROIA,Oliviero (UAE TEAM EMIRATES) 0:03:28
134 GUARDINI,Andrea (BARDIANI-CSF) 0:03:39
135 KALF,Steven (TEAM ILLUMINATE) 0:03:46
136 FORTUNATO,Lorenzo (NERI SOTTOLI-SELLE ITALIA) 0:03:47
137 ANGARITA,Marvin Orland (SELECCION COLOMBIA) 0:05:11
138 MONTENEGRO,Jorge Luis (SELECCION DE ECUADOR) 0:05:19
139 LAVERDE,Luis Felipe (GW SHIMANO) 0:06:43
140 AVILA,Edwin Alcibiades (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 0:06:45
141 PHINNEY,Taylor (EF EDUCATION FIRST) 0:07:35
142 RAMIREZ,Brayan Stiven (COLDEPORTES ZENU) 0:07:45
143 BOHLI,Tom (UAE TEAM EMIRATES) 0:08:10
144 KEISSE,Iljo (DECEUNINCK-QUICK-STEP) 0:08:21
145 ESTRADA,Eduardo (COLDEPORTES BICI STRONGMA) 0:08:28
146 HERNANDEZ,Jose Tito (ORGULLO PAISA) 0:08:36
147 BROWN,Jonathan (HAGENS BERMAN AXEON) 0:08:50
148 PLEBANI,Davide (SELECCION DE ITALIA) 0:08:51
149 LAMON,Francesco (SELECCION DE ITALIA) 0:08:51
150 SCARTEZZINI,Michele (SELECCION DE ITALIA) 0:08:51
151 ROJAS,Gabriel (AEVOLO) 0:08:53
152 QUISHPE,Carlos Eduardo (SELECCION DE ECUADOR) 0:08:56
153 CUESTA,Steven Manuel (DEPRISA TEAM) 0:09:05
154 FERRARI,Fabricio (EFAPEL) 0:09:06
155 JURADO,Marcos (EFAPEL) 0:09:06
156 HOWES,Alexander Domini (EF EDUCATION FIRST) 0:09:20
157 BRESCIANI,Michael (BARDIANI-CSF) 0:09:21
158 GOLDSTEIN,Roy (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 0:09:26
159 GARCIA,Nicolas David (BETPLAY CYCLING TEAM) 0:09:33
160 VAKOC,Petrc (DECEUNINCK-QUICK-STEP) 0:09:57
161 CARDONA,Julian (ANDRONI-GIOCATTOLI-SIDERM) 0:13:14
162 SHEEHAN,Riley (AEVOLO) 0:17:48
163 PAULINHO,Sergio (EFAPEL) 0:18:54
164 BENFATTO,Marco (ANDRONI-GIOCATTOLI-SIDERM) 0:26:31
165 ARIZA,Heimarhanz (DEPRISA TEAM) 0:26:41
166 RAMOS,Basilio (DEPRISA TEAM) 0:26:46