Foto: Vuelta a San Juan

Winner Anacona (Movistar) wygrał klasyfikację generalną argentyńskiego wyścigu. Ostatni etap padł łupem Sama Bennetta (BORA – hansgrohe).

W ostatnim dniu Vuelta a San Juan na kolarzy czekał sprinterski etap wokół San Juan. Łącznie na płaskich rundach było do pokonania 141 kilometrów.

Na samym początku w uciekającej grupce znalazł się Remco Evenepoel (Deceuninck – Quick Step). Niestety defekt zatrzymał Belga, który był zmuszony do pozostania w peletonie. Pierwsza ucieczka została szybko skasowana.

Dopiero 80 kilometrów przed metą z dużej grupy na dłużej odjechała piątka zawodników: Fabio Duarte (Medellin), Julen Amezqueta (Caja Rural – Seguros RGA), Carlos Barbero (Movistar), Daniel Díaz (Municipalidad de Pocito) oraz Sergio Aguirre (Municipalidad de Rawson Somos Todos).

Dwie rundy przed końcem ucieczka miała 30 sekund przewagi nad peletonem prowadzonym głównie przez ekipy sprinterskie.

Jak można zobaczyć na poniższym nagraniu kibice w Argentynie “dbają” o atrakcje dla kolarzy.

Mimo prób przeskoków z peletonu ucieczka została skasowana na 11 kilometrów przed metą. Pięć kilometrów dalej na samotną szarżę zdecydował się Nicola Toffali (Sporting Clube de Portugal/Tavira), ale Włoch utrzymał się na czele tylko przez dwa kilometry.

Ostatecznie o etapowym zwycięstwie zadecydował finisz z peletonu. Tym razem ładne rozprowadzenie zaprezentowała ekipa BORA – hansgrohe, z którego skrzętnie skorzystał Sam Bennett.

Drugi był Álvaro José Hodeg (Deceuninck – Quick Step), a trzeci Erik Baška (BORA – hansgrohe). Klasyfikacja generalna dla Winnera Anacony (Movistar).

Wyniki ostatniego etapu:

1 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 2:54:26
2 Alvaro José Hodeg Chagui (Col) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
3 Erik Baska (Svk) Bora – Hansgrohe 0:00:00
4 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
5 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:00:00
6 Rudy Barbier (Fra) Israel Cycling Academy 0:00:00
7 Imerio Cima (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizane 0:00:00
8 Matteo Malucelli (Ita) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
9 Ricardo Escuela (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:00:00
10 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:00:00
11 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:00:00
12 Mark Cavendish (GBr) Team Dimension Data 0:00:00
13 Stan Dewulf (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
14 Alaín Rossbel Quispe Colque (Per) Nationalmannschaft Peru 0:00:00
15 Kevin Castro Carbajal (Arg) Municipalidad de Rawson 0:00:00
16 Maximiliano Ezequiel Navarrete (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:00
17 Dayer Quintana (Col) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:00:00
18 Weimar Alfonso Roldán Ortiz (Col) Medellin 0:00:00
19 Riccardo Minali (Ita) Israel Cycling Academy 0:00:00
20 Matteo Montaguti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
21 Simone Velasco (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:00:00
22 Aleksandr Grigorev (Rus) Sporting – Tavira 0:00:00
23 Jon Irisarri Ricon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
24 Tommaso Bramati (Ita) Biesse – Carrera 0:00:00
25 Matúš Štocek (Svk) Beltrami TSA – Hoppla – Petroli Firenze 0:00:00
26 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:00
27 Orlando Trinidad Garibay Contreras (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:00:00
28 Ottavio Dotti (Ita) Beltrami TSA – Hoppla – Petroli Firenze 0:00:00
29 Luis Ricardo Villalobos Hernandez (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:00:00
30 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
31 Cesar Nicolas Paredes Avellaneda (Col) Medellin 0:00:00
32 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
33 Alejandro Marque Porto (Esp) Sporting – Tavira 0:00:00
34 Alessandro Ferreira Guimarães (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:00:00
35 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
36 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
37 Winner Andrew Anacona (Col) Movistar Team 0:00:00
38 Gino Mäder (SUI) Team Dimension Data 0:00:00
39 Sebastian Alexander Castaño Muñoz (Col) Beltrami TSA – Hoppla – Petroli Firenze 0:00:00
40 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 0:00:00
41 Anderson Maldonado (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:00:00
42 Jens Keukeleire (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
43 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
44 Oscar Miguel Sevilla Rivera (Esp) Medellin 0:00:00
45 Diego Agustin Ferreyra Geldrez (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:00:00
46 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
47 Filippo Conca (Ita) Biesse – Carrera 0:00:00
48 Hector Maximiliano Lucero (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
49 Alejandro Parra Perez (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:00:00
50 Eduardo Ignacio Villanueva (Arg) Start Cycling Team 0:00:00
51 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
52 Rene Guillermo Corella Braun (Mex) Start Cycling Team 0:00:00
53 Tiago José Pinto Machado (Por) Sporting – Tavira 0:00:00
54 Felipe Andres Peñaloza Yanez (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:00:00
55 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:00:00
56 Mauricio Eduardo Graziani (Arg) Municipalidad de Rawson 0:00:00
57 Ricardo Hernan Paredes Arancibia (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:00:00
58 Leonardo Franco Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:00:00
59 Rubén Ramos (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:00
60 Daniel Zamora (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:00:00
61 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 0:00:00
62 Damiano Cima (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizane 0:00:00
63 César Enrique Gárate Guarníz (Per) Nationalmannschaft Peru 0:00:00
64 Renato José Tapia Landa (Per) Nationalmannschaft Peru 0:00:00
65 Emilio Perez Labrador (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:00:00
66 Higiño Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson 0:00:00
67 Tiesj Benoot (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
68 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
69 Wilson Estiben Pena Molano (Col) Beltrami TSA – Hoppla – Petroli Firenze 0:00:00
70 Christoph Pfingsten (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:00
71 Raul Colombo (Ita) Biesse – Carrera 0:00:00
72 Oscar Alfredo Gomez (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:00:00
73 André Alexander Gonzáles Zenteno (Per) Nationalmannschaft Peru 0:00:00
74 Nelson Soto Martinez (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
75 Alonso Miguel Gamero Zúñiga (Per) Nationalmannschaft Peru 0:00:00
76 Robigzon Leandro Oyola Oyola (Col) Medellin 0:00:00
77 Royner Navarro Calle (Per) Nationalmannschaft Peru 0:00:00
78 Jairo Jesus Rios (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:00
79 Julien Vermote (Bel) Team Dimension Data 0:00:00
80 Nicola Toffali (Ita) Sporting – Tavira 0:00:00
81 Oscar Bazan Claveles (Arg) Start Cycling Team 0:00:00
82 Hideto Nakane (Jpn) Nippo – Vini Fantini – Faizane 0:00:00
83 Bernhard Eisel (AUT) Team Dimension Data 0:00:00
84 Julen Amezqueta Moreno (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
85 Ignacio Alejandro Espinoza Ibarra (Chi) Start Cycling Team 0:00:00
86 Edison Fernando Bravo Mansilla (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:00:00
87 Jose Martin Reyes (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
88 Edoardo Zardini (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:00:00
89 Daniel Diaz (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
90 Nikolas Maes (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
91 Miguel Luis Álvarez Ayala (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:00:00
92 Lauro Cesar Chaman Mouro (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:00:00
93 Enzo Moyano (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
94 Bernardo Leon Navarro (Bol) Start Cycling Team 0:00:00
95 Jose Luciano Martinez Ronconi (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:00
96 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
97 Rubén Rojas (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
98 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:00:00
99 Omer Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy 0:00:00
100 Cristhian Montoya Giraldo (Col) Medellin 0:00:00
101 Danilo Wyss (SUI) Team Dimension Data 0:00:00
102 Diego Leonel Rodriguez (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:00:00
103 Victor Humberto Arroyo (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:00
104 Yans Carlos Arias Perez (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:00:00
105 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Medellin 0:00:00
106 Gabriel Nicolas Juarez Veron (Arg) Municipalidad de Rawson 0:00:00
107 Giovanni Visconti (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:00:14
108 Magno Do Prado Nazaret (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:00:14
109 Andre Eduardo Gohr (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:00:14
110 Antonio Roberto Cabrera Torres (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:00:14
111 Leandro Messineo (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:00:14
112 Carlos Barbero (Esp) Movistar Team 0:00:14
113 Freddy Gonzales Soto (Bol) Start Cycling Team 0:00:14
114 Facundo Matias Cattapan Carrion (Arg) Municipalidad de Rawson 0:00:14
115 Alberto Amici (Ita) Biesse – Carrera 0:00:14
116 Jelle Vanendert (Bel) Lotto – Soudal 0:00:14
117 Dario Raul Antonio Diaz (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:00:14
118 Pedro Portuondo Torres (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:00:14
119 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:00:14
120 José João Costa Mendes (Por) Sporting – Tavira 0:00:14
121 Alejandro Osorio Carvajal (Col) Nippo – Vini Fantini – Faizane 0:00:14
122 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:14
123 Ruben Dario Acosta Ospina (Col) Nippo – Vini Fantini – Faizane 0:00:14
124 Diego Jamen (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:00:14
125 Eduardo Corte Cordero (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:00:14
126 Rinaldo Nocentini (Ita) Sporting – Tavira 0:00:14
127 Sergio Javier Aguirre Maldonado (Arg) Municipalidad de Rawson 0:00:14
128 Ivan Santaromita (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizane 0:00:14
129 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:14
130 Francisco Cesar Monte (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:00:14
131 Efren Santos Moreno (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:00:14
132 Laureano Rosas (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:00:14
133 Tom Bohli (SUI) UAE Team Emirates 0:00:14
134 Paweł Poljański (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:14
135 Robert Méndez (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:00:14
136 Petr Vakoc (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:00:14
137 Guillermo Martin Brunetta (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:00:14
138 Nahuel Soares De Lima (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:00:14
139 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates 0:00:14
140 Rasmus Fossum Tiller (Nor) Team Dimension Data 0:00:24
141 Ignacio Prado Juarez (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:00:24
142 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy 0:00:28
143 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:00:32
144 Gerardo Matias Tivani (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:36
145 Matthias Brändle (AUT) Israel Cycling Academy 0:00:51
146 Emiliano Contreras (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:01:25
147 Adrian Richeze (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:02:57
148 Giovanni Pedretti (Ita) Biesse – Carrera 0:03:37
149 Juan Javier Melivillo (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:04:12
150 Leandro Javier Velardez (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:06:07
151 Luciano Montivero (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:08:55
152 Felix Nodarse Fernandez (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:08:55
DNF Luca Pacioni (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM
DNF Tommaso Fiaschi (Ita) Beltrami TSA – Hoppla – Petroli Firenze

Końcowa klasyfikacja generalna:

1 Winner Andrew Anacona (Col) Movistar Team 22:09:21
2 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:00:35
3 Oscar Miguel Sevilla Rivera (Esp) Medellin 0:00:57
4 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:01:03
5 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 0:01:13
6 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 0:01:20
7 Cesar Nicolas Paredes Avellaneda (Col) Medellin 0:01:24
8 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:01:29
9 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:01:36
10 Tiesj Benoot (Bel) Lotto – Soudal 0:01:38
11 Gino Mäder (SUI) Team Dimension Data 0:01:38
12 Daniel Zamora (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:01:39
13 Cristhian Montoya Giraldo (Col) Medellin 0:01:47
14 Aleksandr Grigorev (Rus) Sporting – Tavira 0:01:48
15 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:02:07
16 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:02:15
17 Ricardo Escuela (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:02:20
18 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:21
19 Sebastian Alexander Castaño Muñoz (Col) Beltrami TSA – Hoppla – Petroli Firenze 0:02:30
20 Daniel Diaz (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:02:32
21 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:02:38
22 Mauricio Eduardo Graziani (Arg) Municipalidad de Rawson 0:02:42
23 Danilo Wyss (SUI) Team Dimension Data 0:02:51
24 Tiago José Pinto Machado (Por) Sporting – Tavira 0:03:07
25 Rubén Ramos (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:03:08
26 Matteo Montaguti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:03:34
27 Julen Amezqueta Moreno (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:54
28 Enzo Moyano (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:04:09
29 Alejandro Osorio Carvajal (Col) Nippo – Vini Fantini – Faizane 0:05:28
30 Hideto Nakane (Jpn) Nippo – Vini Fantini – Faizane 0:05:44
31 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Medellin 0:06:15
32 Dayer Quintana (Col) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:06:18
33 Robigzon Leandro Oyola Oyola (Col) Medellin 0:06:18
34 Ruben Dario Acosta Ospina (Col) Nippo – Vini Fantini – Faizane 0:06:47
35 Eduardo Corte Cordero (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:06:57
36 Paweł Poljański (Pol) Bora – Hansgrohe 0:07:03
37 Filippo Conca (Ita) Biesse – Carrera 0:07:23
38 Renato José Tapia Landa (Per) Nationalmannschaft Peru 0:08:34
39 Orlando Trinidad Garibay Contreras (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:08:48
40 Efren Santos Moreno (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:09:11
41 Rubén Rojas (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:09:20
42 Miguel Luis Álvarez Ayala (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:09:26
43 Omer Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy 0:09:53
44 Royner Navarro Calle (Per) Nationalmannschaft Peru 0:10:18
45 Luis Ricardo Villalobos Hernandez (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:10:23
46 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:10:47
47 Julien Vermote (Bel) Team Dimension Data 0:11:13
48 Alonso Miguel Gamero Zúñiga (Per) Nationalmannschaft Peru 0:11:21
49 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates 0:11:23
50 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:11:24
51 Ivan Santaromita (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizane 0:11:24
52 Stan Dewulf (Bel) Lotto – Soudal 0:11:41
53 Jon Irisarri Ricon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:11:48
54 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:11:51
55 Wilson Estiben Pena Molano (Col) Beltrami TSA – Hoppla – Petroli Firenze 0:12:11
56 Jens Keukeleire (Bel) Lotto – Soudal 0:12:23
57 Giovanni Visconti (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:12:43
58 Magno Do Prado Nazaret (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:13:07
59 Jelle Vanendert (Bel) Lotto – Soudal 0:13:08
60 Alejandro Marque Porto (Esp) Sporting – Tavira 0:13:24
61 Ottavio Dotti (Ita) Beltrami TSA – Hoppla – Petroli Firenze 0:13:39
62 Nelson Soto Martinez (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:13:47
63 Jose Martin Reyes (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:13:54
64 Nikolas Maes (Bel) Lotto – Soudal 0:15:31
65 Christoph Pfingsten (GER) Bora – Hansgrohe 0:15:44
66 Imerio Cima (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizane 0:15:45
67 Leonardo Franco Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:15:53
68 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:15:58
69 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 0:15:58
70 André Alexander Gonzáles Zenteno (Per) Nationalmannschaft Peru 0:16:13
71 Anderson Maldonado (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:16:35
72 Oscar Bazan Claveles (Arg) Start Cycling Team 0:16:39
73 Simone Velasco (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:16:49
74 Kevin Castro Carbajal (Arg) Municipalidad de Rawson 0:16:58
75 Weimar Alfonso Roldán Ortiz (Col) Medellin 0:17:04
76 Pedro Portuondo Torres (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:17:39
77 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:17:43
78 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:17:54
79 Alvaro José Hodeg Chagui (Col) Deceuninck – Quick Step 0:18:06
80 Nicola Toffali (Ita) Sporting – Tavira 0:18:12
81 Rudy Barbier (Fra) Israel Cycling Academy 0:18:18
82 Jairo Jesus Rios (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:18:35
83 Antonio Roberto Cabrera Torres (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:18:39
84 Gerardo Matias Tivani (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:18:53
85 Rasmus Fossum Tiller (Nor) Team Dimension Data 0:19:17
86 Juan Javier Melivillo (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:19:30
87 Ignacio Alejandro Espinoza Ibarra (Chi) Start Cycling Team 0:19:37
88 César Enrique Gárate Guarníz (Per) Nationalmannschaft Peru 0:19:45
89 Damiano Cima (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizane 0:19:49
90 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 0:19:55
91 Maximiliano Ezequiel Navarrete (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:20:03
92 Matúš Štocek (Svk) Beltrami TSA – Hoppla – Petroli Firenze 0:20:07
93 Laureano Rosas (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:20:20
94 Carlos Barbero (Esp) Movistar Team 0:20:35
95 Lauro Cesar Chaman Mouro (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:20:48
96 Oscar Alfredo Gomez (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:20:57
97 Ricardo Hernan Paredes Arancibia (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:21:23
98 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 0:21:52
99 Leandro Messineo (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:22:16
100 Freddy Gonzales Soto (Bol) Start Cycling Team 0:22:21
101 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy 0:23:28
102 Petr Vakoc (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:23:53
103 Edoardo Zardini (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:23:54
104 Gabriel Nicolas Juarez Veron (Arg) Municipalidad de Rawson 0:24:08
105 Riccardo Minali (Ita) Israel Cycling Academy 0:24:43
106 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:25:37
107 Bernhard Eisel (AUT) Team Dimension Data 0:25:47
108 Matthias Brändle (AUT) Israel Cycling Academy 0:25:57
109 Erik Baska (Svk) Bora – Hansgrohe 0:26:06
110 Ignacio Prado Juarez (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:26:23
111 Tommaso Bramati (Ita) Biesse – Carrera 0:26:39
112 Raul Colombo (Ita) Biesse – Carrera 0:26:57
113 Rene Guillermo Corella Braun (Mex) Start Cycling Team 0:27:02
114 Francisco Cesar Monte (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:27:14
115 Yans Carlos Arias Perez (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:27:38
116 Tom Bohli (SUI) UAE Team Emirates 0:27:49
117 Jose Luciano Martinez Ronconi (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:28:09
118 Matteo Malucelli (Ita) Caja Rural – Seguros RGA 0:28:44
119 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:28:52
120 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:29:05
121 Felipe Andres Peñaloza Yanez (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:29:33
122 Felix Nodarse Fernandez (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:29:33
123 Adrian Richeze (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:29:35
124 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates 0:31:00
125 Robert Méndez (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:31:29
126 Andre Eduardo Gohr (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:31:43
127 Luciano Montivero (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:32:06
128 Nahuel Soares De Lima (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:32:26
129 Bernardo Leon Navarro (Bol) Start Cycling Team 0:32:55
130 Mark Cavendish (GBr) Team Dimension Data 0:33:55
131 Alberto Amici (Ita) Biesse – Carrera 0:34:39
132 Diego Leonel Rodriguez (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:36:43
133 Giovanni Pedretti (Ita) Biesse – Carrera 0:37:02
134 Facundo Matias Cattapan Carrion (Arg) Municipalidad de Rawson 0:38:30
135 Dario Raul Antonio Diaz (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:39:12
136 Higiño Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson 0:43:42
137 Alejandro Parra Perez (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:44:07
138 Hector Maximiliano Lucero (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:44:28
139 Sergio Javier Aguirre Maldonado (Arg) Municipalidad de Rawson 0:44:31
140 Alaín Rossbel Quispe Colque (Per) Nationalmannschaft Peru 0:45:24
141 Alessandro Ferreira Guimarães (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:45:54
142 José João Costa Mendes (Por) Sporting – Tavira 0:46:32
143 Diego Agustin Ferreyra Geldrez (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:48:00
144 Leandro Javier Velardez (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:49:13
145 Edison Fernando Bravo Mansilla (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:55:38
146 Emiliano Contreras (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:56:16
147 Rinaldo Nocentini (Ita) Sporting – Tavira 0:56:51
148 Guillermo Martin Brunetta (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:57:41
149 Diego Jamen (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 1:00:37
150 Emilio Perez Labrador (Cub) Nationalmannschaft Kuba 1:02:55
151 Eduardo Ignacio Villanueva (Arg) Start Cycling Team 1:09:16
152 Victor Humberto Arroyo (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 1:16:41