Do końca stycznia można głosować na książkę „Tour de France. Etapy, które przeszły do historii” Richarda Moore’a w plebiscycie na Sportową Książkę Roku 2018. Przy pełnej mobilizacji fanów kolarstwa, publikacja o najsłynniejszym wyścigu na świecie ma duże szanse na zwycięstwo w konkursie. Głosy na pozycję wydaną pod patronatem Naszosie.pl można oddawać pod linkiem http://zagr.sportowaksiazkaroku.pl/.

O książce:
20 historii, które zbudowały legendę TdF
Merckx odrabiający blisko 10-minutową stratę do lidera. Emocjonalna wygrana Armstronga po śmiertelnym wypadku jego przyjaciela. 180-kilometrowa ucieczka zakończona sukcesem. Szaleńczy plan Cavendisha, podróż Hinaulta przez piekło i LeMond, który ledwo wyrwał się objęciom śmierci.

Tour de France to nie tylko tradycja, prestiż i wielkie pieniądze. To także etapy, które zapisały się w pamięci fanów kolarstwa na lata. Właśnie o nich jest ta książka. Uczestnicy tamtych wydarzeń – słynni kolarze, trenerzy, menedżerowie zespołów – wracają do niezwykłych momentów, które stworzyły legendę najlepszego kolarskiego wyścigu świata.
Dramatyczne wypadki, taktyczne majstersztyki, niespodziewane porażki i zwycięstwa, które nie miały prawa się zdarzyć. Przeczytaj, jak wyglądały z punktu widzenia głównych bohaterów!

Książka w promocyjnej cenie dostępna jest tutaj.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments