Tour de Yorkshire

Team Sunweb za pośrednictwem mediów społecznościowych przedstawił skład na pierwszy w sezonie wyścig zaliczany do World Touru. W składzie na Santos Tour Down Under znalazło się 3 Australijczyków, 3 Niemców i Holender.

Na sprinterskich etapach swoich szans poszuka Max Walscheid. Niemiec zadebiutuje w australijskim wyścigu. Sprinter Team Sunweb będzie musiał rywalizować m.in. z Peterem Saganem, Calebem Ewanem i Elią Vivianim. Oprócz Walscheida w składzie Sunwebu znaleźli się także inni Niemcy – Johannes Frohlinger i Max Kanter.

Dobrze przed własną publicznością będą chcieli zaprezentować się młodzi Australijczycy: Jai Hindley, Chris Hamilton i Michael Storer. Ostatni z nich dwa lata temu zajął 2. miejsce w klasyfikacji młodzieżowej. Skład uzupełnia Cees Bol. Holender niedawno trafił do Sunwebu z SEG Racing Academy. Bol zadebiutuje w wyścigu z cyklu World Tour.

Skład Team Sunweb na Santos Tour Down Under 2019: Max Walscheid, Cees Bol, Johannes Frohlinger, Chris Hamilton, Jai Hindley, Max Kanter, Michael Storer.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments