Wczoraj wieczorem informowaliśmy Państwa o sporych wzmocnieniach w ekipie Hurom, która w sezonie 2019 wciąż będzie obecna w polskim peletonie. W rozmowie z Gazetą Krakowską, nieco szczegółów odnośnie składu ekipy Wibatech – Merx podał Marek Rutkiewicz.

Jak wiadomo, w ostatnich latach ekipa Wibatechu była jedną z najgroźniejszych względem teamu CCC na krajowym podwórku. Marek Rutkiewicz, Maciej Paterski czy Sylwester Janiszewski prezentowali bardzo wysoki poziom, który pozwalał im odnosić sporo zwycięstw. W przyszłym roku, niebiesko-czarni mogą być jeszcze groźniejsi.

Jak bowiem można dowiedzieć się z rozmowy Marka Rutkiewicza z Gazetą Krakowską, w barwach Wibatechu w sezonie 2019 na pewno zobaczymy pięciu bardzo mocnych zawodników. Mowa tu o nim samym, Michale Podlaskim, wspomnianym już Macieju Paterskim, Piotrze Konwie oraz Pawle Cieśliku. Przede wszystkim ostatnie nazwisko może robić spore wrażenie, tym bardziej, że 32-letni góral był jednym z “faworytów kibiców” do podpisania umowy z worldtourowym CCC Team.

Na ten moment nie wiadomo, którzy zawodnicy podpiszą jeszcze umowy z jednym z najsilniejszych polskich zespołów. Wiele wskazuje na to, że kolejne kontrakty parafują Grzegorz Stępniak i Adrian Honkisz. Póki co są to jednak jedynie plotki.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments