Foto: DkpCycling

Agnieszka Skalniak i Marta Lach od nowego sezonu będą reprezentować kobiecą ekipę CCC Team.

Pierwszym nabytkiem ekipy WaowDeals, której sponsorem tytularnym od przyszłego sezonu będzie polska firma CCC była Ashleigh Moolman-Pasio. Dzisiaj ogłoszono, że do drużyny dołączą dwie Polki.

Agnieszka Skalniak w tym sezonie wygrała jeden z etapów Tour de Feminin – O cenu Českého Švýcarska. Do jej największych sukcesów należą: mistrzostwo Europy juniorek oraz dwa brązowe medali mistrzostw świata w tej samej kategorii.

21. letnia zawodniczka jest bardzo zadowolona z propozycji kontraktu:

Przenoszę się do CCC Team i chcę dalej rozwijać swoje umiejętności. Mam nadzieję, że wraz z tym przyjdą wyniki. Najbardziej zależy mi na jeździe indywidualnej na czas oraz klasykach. Super, że będę mogła uczyć się kolarskiego rzemiosła od Dani Rowe, Ashleigh Moolman-Pasio i Marianne Vos.

Dla Marty Lach (MAT ATOM Deweloper) zmiana otoczenia to niewątpliwe ogromna szansa na wielki rozwój. Młoda zawodniczka ma za sobą już kilka znaczących wyników na takich wyścigach jak Gracia Orlová, Tour de Feminin and Lotto Thüringen Ladies Tour:

Przenosiny do międzynarodowej ekipy to dla mnie spore wyzwanie, ale także szansa. Chcę dalej się uczyć i pomagać nowej drużynie w uzyskiwaniu dobrych wyników. Liczę, że będę mogła powalczyć na mistrzostwach Europy.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments