Fot. Marek Bala / naszosie.pl

Już od 14:10 rozpocznie się rywalizacja o złoty medal w jeździe indywidualnej na czas elity mężczyzn podczas mistrzostw świata w kolarstwie szosowym. Poniżej przedstawiamy czasy startów poszczególnych zawodników.

Panowie muszą zmierzyć się z dystansem 52,5 km z Alpbachtal Seenland do Innsbruck, a główną trudnością będzie 5. kilometrowy podjazd o średnim nachyleniu 7,1 %, a momentami dochodzący do 14 %.

Jako pierwszy na platformie startowej zaprezentuje się Holender Wilco Kelderman. O godzinie 14:46 wystartuje Maciej Bodnar, natomiast Michał Kwiatkowski pojawi się na trasie o 15:32 i 30 sekund.

Rywalizację zamyka oczywiście aktualny mistrz świata w tej specjalności – Tom Dumoulin (Holandia).

Lista startowa jazdy indywidualnej na czas elity mężczyzn:

1 14:10:00 – 61 KELDERMAN Wilco NED 1991
2 14:11:30 – 60 DE MARCHI Alessandro ITA 1986
3 14:13:00 – 59 CHRISTOPHER Darel Jr. BVI 1990
4 14:14:30 – 58 ULLAH Najeeb PAK 1992
5 14:16:00 – 57 WAIS Ahmad Badreddin SYR 1991
6 14:17:30 – 56 PRAYOGO Dealton Nur Arif INA 1993
7 14:19:00 – 55 GRMAY Tsgabu Gebremaryam ETH 1991
8 14:20:30 – 54 ZHUPA Eugert ALB 1990
9 14:22:00 – 53 CHIU Ho San HKG 1995
10 14:23:30 – 52 MUHAMMAD Arsalan Anjum PAK 1995
11 14:25:00 – 51 TEKLEHAIMANOT Daniel ERI 1988
12 14:26:30 – 50 KONOVALOVAS Ignatas LTU 1985
13 14:28:00 – 49 PAILLOT Yoann FRA 1991
14 14:29:30 – 48 BARTA Jan CZE 1984
15 14:31:00 – 47 ROCHE Nicolas IRL 1984
16 14:32:30 – 46 PREIDLER Georg AUT 1990
17 14:34:00 – 45 VOROBYEV Anton RUS 1990
18 14:35:30 – 44 ROSSKOPF Joseph USA 1989
19 14:37:00 – 43 BOND Hamish NZL 1986
20 14:38:30 – 42 GEOGHEGAN HART Tao GBR 1995
21 14:40:00 – 41 MADSEN Martin Toft DEN 1985
22 14:41:30 – 40 DILLIER Silvan SUI 1990
23 14:43:00 – 39 GONCALVES Domingos POR 1989
24 14:44:30 – 38 SCHACHMANN Maximilian GER 1994
25 14:46:00 – 37 BODNAR Maciej POL 1985
26 14:47:30 – 36 DE PLUS Laurens BEL 1995
27 14:49:00 – 35 SOLER Marc ESP 1993
28 14:50:30 – 34 VAN EMDEN Jos NED 1985
29 14:52:00 – 33 SEPULVEDA Eduardo ARG 1991
30 14:53:30 – 32 HOULE Hugo CAN 1990
31 14:55:00 – 31 SKJERPING Kristoffer NOR 1993
32 14:56:30 – 30 FELLINE Fabio ITA 1990
33 14:58:00 – 29 DEBESAY Mekseb ERI 1991
34 14:59:30 – 28 LUDVIGSSON Tobias SWE 1991
35 15:01:00 – 27 SKUJINS Toms LAT 1991
36 15:02:30 – 26 BAGDONAS Gediminas LTU 1985
37 15:04:00 – 25 THOMAS Benjamin FRA 1995
38 15:05:30 – 24 CERNY Josef CZE 1993
39 15:07:00 – 23 CANECKY Marek SVK 1988
40 15:08:30 – 22 KANGERT Tanel EST 1987
41 15:10:00 – 21 GRIVKO Andrey UKR 1983
42 15:11:30 – 20 CONTRERAS PINZON Rodrigo COL 1994
43 15:13:00 – 19 MULLEN Ryan IRL 1994
44 15:14:30 – 18 BRANDLE Matthias AUT 1989
45 15:16:00 – 17 SIVAKOV Pavel RUS 1997
46 15:17:30 – 16 TRATNIK Jan SLO 1990
47 15:19:00 – 15 LUTSENKO Alexey KAZ 1992
48 15:20:30 – 14 VAN GARDEREN Tejay USA 1988
49 15:22:00 – 13 BEVIN Patrick NZL 1991
50 15:23:30 – 12 JUNGELS Bob LUX 1992
51 15:25:00 – 11 DOWSETT Alex GBR 1988
52 15:26:30 – 10 KRAGH ANDERSEN Soren DEN 1994
53 15:28:00 – 9 KUNG Stefan SUI 1993
54 15:29:30 – 8 OLIVEIRA Nelson POR 1989
55 15:31:00 – 7 MARTIN Tony GER 1985
56 15:32:30 – 6 KWIATKOWSKI Michał POL 1990
57 15:34:00 – 5 CAMPENAERTS Victor BEL 1991
58 15:35:30 – 4 KIRYIENKA Vasil BLR 1981
59 15:37:00 – 3 CASTROVIEJO Jonathan ESP 1987
60 15:38:30 – 2 DENNIS Rohan AUS 1990
61 15:40:00 – 1 DUMOULIN Tom NED 1990