fot. Team Sky

Już jutro do walki w drużynowej jeździe na czas wystartują najlepsze zawodowe zespoły na świecie. Poniżej prezentujemy pełną listę startową mężczyzn.

Jutro na trasie wyścigu elity Panów zobaczymy siedmiu Polaków. Pięciu z nich wystartuje w barwach ekipy CCC Sprandi Polkowice. Pozostali dwaj to Maciej Bodnar (BORA – hansgrohe) i Michał Kwiatkowski (Sky).

AG2R LA MONDIALE 
BAGDONAS Gediminas LTU
BIDARD Francois FRA
DENZ Nico GER
DILLIER Silvan SUI
GENIEZ Alexandre FRA
GOUGEARD Alexis FRA

ASTANA PRO TEAM
GRIVKO Andrey UKR
HOULE Hugo CAN
KANGERT Tanel EST
LUTSENKO Alexey KAZ
NIELSEN Magnus Cort DEN
VALGREN ANDERSEN Michael DEN

BMC RACING TEAM
BEVIN Patrick NZL
CARUSO Damiano ITA
DENNIS Rohan AUS
KUNG Stefan SUI
VAN AVERMAET Greg BEL
VAN GARDEREN Tejay USA

BORA – HANSGROHE
BODNAR Maciej POL
GROSSCHARTNER Felix AUT
KONRAD Patrick AUT
MÜHLBERGER Gregor AUT
OSS Daniel ITA
POSTLBERGER Lukas AUT

MITCHELTON – SCOTT
BAUER Jack NZL
DURBRIDGE Luke AUS
HEPBURN Michael AUS
IMPEY Daryl RSA
MEYER Cameron AUS
TRENTIN Matteo ITA

MOVISTAR TEAM 
AMADOR Andrey CRC
ANACONA Winner Andrew COL
ERVITI Imanol ESP
OLIVEIRA Nelson POR
SOLER Marc ESP
SUTTERLIN Jasha GER

QUICK – STEP FLOORS
ASGREEN Kasper DEN
DE PLUS Laurens BEL
JUNGELS Bob LUX
LAMPAERT Yves BEL
SCHACHMANN Maximilian GER
TERPSTRA Niki NED

TEAM KATUSHA ALPECIN
DOWSETT Alex GBR
HAAS Nathan AUS
HOLLENSTEIN Reto SUI
MARTIN Tony GER
POLITT Nils GER
SCHMIDT WURTZ Mads DEN

TEAM LOTTO NL – JUMBO 
BOUWMAN Koen NED
LEEZER Thomas NED
POWLESS Neilson USA
ROOSEN Timo NED
VAN EMDEN Jos NED
VAN POPPEL Danny NED

TEAM SKY
CASTROVIEJO Jonathan ESP
DOULL Owain GBR
KIRYIENKA Vasil BLR
KWIATKOWSKI Michał POL
MOSCON Gianni ITA
STANNARD Ian GBR

TEAM SUNWEB
DUMOULIN Tom NED
HAGA Chad USA
KELDERMAN Wilco NED
KRAGH ANDERSEN Soren DEN
MATTHEWS Michael AUS
OOMEN Sam NED

TREK – SEGAFREDO 
BERNARD Julien FRA
BRANDLE Matthias AUT
FELLINE Fabio ITA
GOGL Michael AUT
MULLEN Ryan IRL
SKUJINS Toms LAT

CCC SPRANDI POLKOWICE
GRADEK Kamil POL
KUREK Adrian POL
OWSIAN Łukasz POL
SAJNOK Szymon POL
TACIAK Mateusz POL
TRATNIK Jan SLO

DUKLA BANSKA BYSTRICA
BELLAN Juraj SVK
CANECKY Marek SVK
CULLY Jan Andrej SVK
MAHDAR Martin SVK
OROS Samuel SVK
TYBOR Patrik SVK

ELKOV – AUTHOR 
BARTA Jan CZE
CERNY Josef CZE
HACECKY Vojtech CZE
KANKOVSKY Alois CZE
KUKRLE Michael CZE
OTRUBA Jakub CZE

HRINKOW ADVARICS CYCLEANG
BOSMAN Patrick AUT
FREIBERGER Markus AUT
GRAF Andreas AUT
HOFER Andreas AUT
HRINKOW Dominik AUT
RAPP Jonas GER

SANGEMINI – MG. K VIS – VEGA 
GAFFURINI Nicola ITA
GAZZARA Michele ITA
PUCCIONI Dario ITA
SALVIETTI Niccolo’ ITA
SCARTEZZINI Michele ITA
TOTO Paolo ITA

TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
FORTIN Filippo ITA
KRIZEK Matthias AUT
LEHNER Daniel AUT
MANGERTSEDER Matthias GER
RABITSCH Stephan AUT
ZOIDL Riccardo AUT

TEAM LOTTO – KERN HAUS
HENN Luca GER
HUGGER Jan GER
HUPPERTZ Joshua GER
KESSLER Robert William GER
RUTSCH Jonas GER
WESTMATTELMANN Daniel GER

TEAM VORARLBERG SANTIC
FRIESECKE Gian SUI
GEISMAYR Daniel AUT
ORRICO Davide ITA
RUEGG Lukas SUI
SCHELLING Patrick SUI
STEIMLE Jannik GER

TIROL CYCLING TEAM
BAYER Tobias AUT
GAMPER Florian AUT
GAMPER Mario AUT
PORZNER Manuel GER
SCHINNAGEL Johannes GER
ZIMMERMANN Georg GER

WSA PUSHBIKERS 
AUER Daniel AUT
GRASSMANN Christian GER
HARRISON Joshua AUS
RITZINGER Felix AUT
SALZMANN Jodok AUT
TRETTWER Helmut GER