Foto: Ján Melicher / Okolo Slovenska

Julian Alaphilippe (Quick-Step Floors) wygrał królewski etap wyścigu Okolo Slovenska i został nowym liderem wyścigu.

Już w drugim dniu słowackiego wyścigu na kolarzy czekała najtrudniejsza przeprawa. Na trasie Poprad – Strbske Pleso mieli do pokonania ponad 164 kilometry naszpikowane siedmioma podjazdami. Dwukrotnie kolarze musieli podjechać pod Strbske Pleso – 7,3 km długości; średnie nachylenie 4,9 %.

Na pierwszym dzisiaj podjeździe w ucieczkę zabrał się Emanuel Piaskowy (Hurom). Wraz z Polakiem na przodzie kręcili: Giulio Ciccone (Bardiani), Martin Haring (Dukla BB), Daniel Dina (Pannon Cycling Team) i Torjus Sleen  (Uno-X).

Peleton prowadziła głównie ekipa Gazprom – Rusvelo, która starała się, aby przewaga nie wynosiła więcej niż dwie minuty. Na górskich premiach brylował Ciccone, który zapewnił sobie koszulkę lidera tej klasyfikacji.

Najdłużej w ucieczce utrzymał się właśnie Ciccone, ale Włoch został doścignięty na pierwszym podjeździe pod Strbske Pleso (7,3 km długości; średnie nachylenie 4,9 %). Duża grupa uszczupliła się do około 50 kolarzy.

Na zjeździe ataku spróbował Victor Lafay (Cofidis), ale kolarze Quick – Step Floors byli bardzo czujni. Na finałowej górce zaatakował Serge Pauwels (Belgia), który także nie miał szans z grupą.

Najwięcej sił na trudny finisz zachował Julian Alaphilippe (Quick-Step Floors), który ładnie wykończył całodzienną pracę kolegów. Drugi był Ben Hermans (Belgia), a trzeci Attila Valter  (Pannon Cycling Team).

Tuż za podium dzisiejszą rywalizację zakończył Jan Tratnik (CCC Sprandi Polkowice), a czternasty był Łukasz Owsian.

Wyniki pierwszego etapu:

1 Julian Alphilippe (Fra) Quick Step Floors 4:14:40
2 Ben Hermans (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:00
3 Attila Valter (Hun) Pannon Cycling Team 0:00:00
4 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:00
5 Pieter Weening (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:02
6 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:04
7 Cesare Benedetti (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:04
8 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:05
9 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil 0:00:05
10 Tobias Svendsen Foss (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:00:05
11 Steff Cras (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:05
12 Josef Cerný (Cze) Elkov – Author 0:00:05
13 Manuel Senni (Ita) Bardiani – CSF 0:00:05
14 Lukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:12
15 Hans-Jörg Leopold (AUT) WSA Pushbikers 0:00:12
16 Simone Andreetta (Ita) Bardiani – CSF 0:00:20
17 Andreas Leknessund (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:00:23
18 Bob Jungels (Lux) Quick Step Floors 0:00:23
19 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:23
20 Kevin Inkelaar (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:32
21 Daniel Teklehaimanot (Eri) Cofidis Solutions Crédits 0:00:34
22 Viktor Verschaeve (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:34
23 Žiga Grošelj (Slo) Adria Mobil 0:00:41
24 Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:48
25 Jan Bárta (Cze) Elkov – Author 0:00:48
26 Márton Dina (Hun) Pannon Cycling Team 0:00:48
27 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:57
28 Serge Pauwels (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:01:03
29 Philipp Walsleben (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:01:18
30 Piotr Konwa (Pol) Elkov – Author 0:01:18
31 Jonas Abrahamsen (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:01:23
32 Josip Rumac (Cro) Adria Mobil 0:01:45
33 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:01:49
34 Jonas Rutsch (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:01:54
35 Juraj Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:02:19
36 Matúš Štocek (Svk) Nationalmannschaft Slowakei 0:02:19
37 Michael Kukrle (Cze) Elkov – Author 0:02:20
38 Stefan Pöll (AUT) WSA Pushbikers 0:02:20
39 Johannes Schinnagel (GER) Bora – Hansgrohe 0:02:20
40 Denis Nekrasov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:02:20
41 Yves Lampaert (Bel) Quick Step Floors 0:02:20
42 Niki Terpstra (Ned) Quick Step Floors 0:04:09
43 Maxim Van Gils (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:04:09
44 András Szatmáry (Hun) Pannon Cycling Team 0:04:57
45 Brent Van Moer (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:05:08
46 Kristian Kulset (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:05:08
47 Zdenek Štybar (Cze) Quick Step Floors 0:05:08
48 Yehor Dementyev (Ukr) Team Novak 0:05:08
49 Gorazd Per (Slo) Adria Mobil 0:05:08
50 Aljaž Jarc (Slo) Adria Mobil 0:05:08
51 Gašper Katrašnik (Slo) Adria Mobil 0:05:08
52 Umberto Orsini (Ita) Bardiani – CSF 0:05:08
53 Kamil Zielinski (Pol) Team Hurom 0:05:08
54 Torstein Træen (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:05:08
55 Florian Stork (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:06:04
56 Jakub Kaczmarek (Pol) Team Hurom 0:06:04
57 Idar Andersen (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:06:45
58 Etienne Van Empel (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:07:05
59 Patrik Tybor (Svk) Dukla Banska Bystrica 0:07:10
60 Juraj Bellan (Svk) Dukla Banska Bystrica 0:07:37
61 Jan Andrej Cully (Svk) Dukla Banska Bystrica 0:07:43
62 Sebastian Lander (Den) Riwal CeramicSpeed Cycling Team 0:07:43
63 Vitaliy Buts (Ukr) Team Hurom 0:07:43
64 Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:07:43
65 Andrii Bratashchuk (Ukr) Team Novak 0:07:43
66 Nicolae Tanovitchii (Mda) Team Novak 0:07:43
67 Matej Zahálka (Cze) Elkov – Author 0:07:43
68 Alberto Marengo (Ita) Kobanya Cycling Team 0:07:43
69 Jonas Aaen (Den) Riwal CeramicSpeed Cycling Team 0:07:43
70 Julian Mertens (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:07:43
71 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:08:14
72 Jakub Otruba (Cze) Elkov – Author 0:08:14
73 Kamil Gradek (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:10:30
74 Pawel Bernas (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:10:30
75 Victor Lafay (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:10:39
76 Christophe Laporte (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:10:39
77 Elmar Reinders (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:10:53
78 Jesper Asselman (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:10:53
79 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:10:53
80 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani – CSF 0:10:53
81 Christian Maximilian Koch (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:10:53
82 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 0:10:53
83 Bert Van Lerberghe (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:10:53
84 Anders Skaarseth (Nor) Cofidis Solutions Crédits 0:10:53
85 Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:10:53
86 Sergei Shilov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:10:53
87 Jan Hugger (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:10:53
88 Oleksandr Prevar (Ukr) Team Novak 0:10:53
89 Mirco Maestri (Ita) Bardiani – CSF 0:11:26
90 Juraj Karas (Svk) Nationalmannschaft Slowakei 0:11:31
91 Juraj Michalicka (Svk) Nationalmannschaft Slowakei 0:11:31
92 Rostyslav Zhukovskyi (Ukr) Kobanya Cycling Team 0:11:35
93 Oleg Zemlyakov (Kaz) Apple Team 0:11:35
94 Andreas Nielsen (Den) Riwal CeramicSpeed Cycling Team 0:13:10
95 Dušan Rajovic (Srb) Adria Mobil 0:13:10
96 Felix Ritzinger (AUT) WSA Pushbikers 0:13:10
97 Jodok Salzmann (AUT) WSA Pushbikers 0:13:10
98 Emanuel Piaskowy (Pol) Team Hurom 0:13:10
99 Erik Baska (Svk) Bora – Hansgrohe 0:13:10
100 Martin Mahdar (Svk) Dukla Banska Bystrica 0:13:10
101 Adrian Babic (Svk) Nationalmannschaft Slowakei 0:13:10
102 Yuriy Chsherbinin (Kaz) Apple Team 0:13:10
103 Anton Lavrentyev (Kaz) Apple Team 0:13:10
104 Rüdiger Selig (GER) Bora – Hansgrohe 0:13:10
105 Martin Mortensen (Den) Riwal CeramicSpeed Cycling Team 0:13:10
106 Paul Taebling (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:13:49
107 Paul Rudys (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:13:49
108 Stefan Kolb (AUT) WSA Pushbikers 0:15:17
109 Róbert Málik (Svk) Nationalmannschaft Slowakei 0:15:17
110 ŠTefan Nôta (Svk) Nationalmannschaft Slowakei 0:15:17
111 Dániel Móricz (Hun) Kobanya Cycling Team 0:15:17
112 Miklos Szabo (Svk) Pannon Cycling Team 0:15:17
113 Samuel Oros (Svk) Dukla Banska Bystrica 0:15:17
114 Botond Holló (Hun) Pannon Cycling Team 0:15:17
115 Péter Simon (Hun) Pannon Cycling Team 0:15:17
116 Michael Bresciani (Ita) Bardiani – CSF 0:15:17
117 Martin Haring (Svk) Dukla Banska Bystrica 0:15:17
118 Matteo Pelucchi (Ita) Bora – Hansgrohe 0:15:17
119 Juraj Lajcha (Svk) Nationalmannschaft Slowakei 0:15:17
120 Vojtech Hacecký (Cze) Elkov – Author 0:15:17
121 Marco Maronese (Ita) Bardiani – CSF 0:15:17
122 Patrick Clausen (Den) Riwal CeramicSpeed Cycling Team 0:15:17
123 Iljo Keisse (Bel) Quick Step Floors 0:15:17
124 Samuele Oliveto (Ita) Kobanya Cycling Team 0:15:17
125 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:15:17
126 Sultan Khalel (Kaz) Apple Team 0:15:17
127 Tobias Mørch Kongstad (Den) Riwal CeramicSpeed Cycling Team 0:15:17
128 Jesper Mørkøv (Den) Riwal CeramicSpeed Cycling Team 0:15:17
129 Fabio Jakobsen (Ned) Quick Step Floors 0:15:17
130 Szymon Sajnok (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:15:17
131 Marek Canecky (Svk) Dukla Banska Bystrica 0:15:17
132 Dániel Dina (Hun) Pannon Cycling Team 0:15:17
133 Nurgali Turebekov (Kaz) Apple Team 0:15:17
134 Torjus Sleen (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:18:43
135 Stanislaw Aniolkowski (Pol) Team Hurom 0:18:55
136 Ahmed Amine Galdoune (Mar) Kobanya Cycling Team 0:19:42
137 Vadim Galeyev (Kaz) Apple Team 0:20:40
138 Mateusz Manowski (Pol) Team Hurom 0:21:17
DNF Zsolt Istlstekker (Hun) Kobanya Cycling Team
DNF Lorant Balazsi (Rou) Team Novak
DNF Péter Laszlo (Rou) Team Novak
DNF Maxat Ayazbayev (Kaz) Apple Team

Klasyfikacja generalna po pierwszym etapie:

1 Julian Alaphilippe (Fra) Quick Step Floors 4:16:33
2 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:11
3 Attila Valter (Hun) Pannon Cycling Team 0:00:15
4 Ben Hermans (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:15
5 Josef Cerný (Cze) Elkov – Author 0:00:19
6 Tobias Svendsen Foss (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:00:20
7 Cesare Benedetti (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:20
8 Steff Cras (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:20
9 Pieter Weening (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:20
10 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:24
11 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:25
12 Lukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:25
13 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil 0:00:25
14 Manuel Senni (Ita) Bardiani – CSF 0:00:28
15 Bob Jungels (Lux) Quick Step Floors 0:00:32
16 Hans-Jörg Leopold (AUT) WSA Pushbikers 0:00:32
17 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:35
18 Simone Andreetta (Ita) Bardiani – CSF 0:00:40
19 Andreas Leknessund (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:00:43
20 Daniel Teklehaimanot (Eri) Cofidis Solutions Crédits 0:00:51
21 Viktor Verschaeve (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:53
22 Kevin Inkelaar (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:56
23 Žiga Grošelj (Slo) Adria Mobil 0:00:58
24 Jan Bárta (Cze) Elkov – Author 0:01:02
25 Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:06
26 Márton Dina (Hun) Pannon Cycling Team 0:01:08
27 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:01:09
28 Serge Pauwels (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:01:23
29 Piotr Konwa (Pol) Elkov – Author 0:01:36
30 Philipp Walsleben (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:01:40
31 Jonas Abrahamsen (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:01:42
32 Josip Rumac (Cro) Adria Mobil 0:02:02
33 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:02:07
34 Jonas Rutsch (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:02:10
35 Yves Lampaert (Bel) Quick Step Floors 0:02:29
36 Johannes Schinnagel (GER) Bora – Hansgrohe 0:02:32
37 Matúš Štocek (Svk) Nationalmannschaft Slowakei 0:02:37
38 Juraj Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:02:37
39 Michael Kukrle (Cze) Elkov – Author 0:02:39
40 Denis Nekrasov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:02:39
41 Stefan Pöll (AUT) WSA Pushbikers 0:02:46
42 Niki Terpstra (Ned) Quick Step Floors 0:04:20
43 Maxim Van Gils (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:04:28
44 András Szatmáry (Hun) Pannon Cycling Team 0:05:20
45 Gašper Katrašnik (Slo) Adria Mobil 0:05:20
46 Zdenek Štybar (Cze) Quick Step Floors 0:05:21
47 Brent Van Moer (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:05:24
48 Aljaž Jarc (Slo) Adria Mobil 0:05:25
49 Kamil Zielinski (Pol) Team Hurom 0:05:27
50 Gorazd Per (Slo) Adria Mobil 0:05:29
51 Umberto Orsini (Ita) Bardiani – CSF 0:05:29
52 Torstein Træen (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:05:30
53 Kristian Kulset (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:05:32
54 Yehor Dementyev (Ukr) Team Novak 0:05:32
55 Florian Stork (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:06:25
56 Jakub Kaczmarek (Pol) Team Hurom 0:06:26
57 Idar Andersen (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:07:01
58 Patrik Tybor (Svk) Dukla Banska Bystrica 0:07:25
59 Etienne Van Empel (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:07:28
60 Juraj Bellan (Svk) Dukla Banska Bystrica 0:07:52
61 Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:07:59
62 Vitaliy Buts (Ukr) Team Hurom 0:08:00
63 Nicolae Tanovitchii (Mda) Team Novak 0:08:00
64 Julian Mertens (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:08:01
65 Matej Zahálka (Cze) Elkov – Author 0:08:04
66 Jan Andrej Cully (Svk) Dukla Banska Bystrica 0:08:04
67 Jonas Aaen (Den) Riwal CeramicSpeed Cycling Team 0:08:05
68 Sebastian Lander (Den) Riwal CeramicSpeed Cycling Team 0:08:07
69 Andrii Bratashchuk (Ukr) Team Novak 0:08:07
70 Alberto Marengo (Ita) Kobanya Cycling Team 0:08:09
71 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:08:28
72 Jakub Otruba (Cze) Elkov – Author 0:08:35
73 Kamil Gradek (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:10:41
74 Pawel Bernas (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:10:48
75 Christophe Laporte (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:10:48
76 Victor Lafay (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:10:56
77 Sergei Shilov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:11:06
78 Bert Van Lerberghe (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:11:08
79 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:11:08
80 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 0:11:09
81 Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:11:10
82 Elmar Reinders (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:11:11
83 Jan Hugger (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:11:13
84 Jesper Asselman (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:11:13
85 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani – CSF 0:11:14
86 Oleksandr Prevar (Ukr) Team Novak 0:11:14
87 Anders Skaarseth (Nor) Cofidis Solutions Crédits 0:11:15
88 Christian Maximilian Koch (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:11:16
89 Mirco Maestri (Ita) Bardiani – CSF 0:11:43
90 Juraj Michalicka (Svk) Nationalmannschaft Slowakei 0:11:52
91 Juraj Karas (Svk) Nationalmannschaft Slowakei 0:11:53
92 Oleg Zemlyakov (Kaz) Apple Team 0:12:05
93 Rostyslav Zhukovskyi (Ukr) Kobanya Cycling Team 0:12:11
94 Dušan Rajovic (Srb) Adria Mobil 0:13:22
95 Erik Baska (Svk) Bora – Hansgrohe 0:13:22
96 Emanuel Piaskowy (Pol) Team Hurom 0:13:23
97 Andreas Nielsen (Den) Riwal CeramicSpeed Cycling Team 0:13:25
98 Rüdiger Selig (GER) Bora – Hansgrohe 0:13:27
99 Martin Mortensen (Den) Riwal CeramicSpeed Cycling Team 0:13:27
100 Jodok Salzmann (AUT) WSA Pushbikers 0:13:27
101 Adrian Babic (Svk) Nationalmannschaft Slowakei 0:13:27
102 Felix Ritzinger (AUT) WSA Pushbikers 0:13:29
103 Anton Lavrentyev (Kaz) Apple Team 0:13:30
104 Martin Mahdar (Svk) Dukla Banska Bystrica 0:13:34
105 Yuriy Chsherbinin (Kaz) Apple Team 0:13:36
106 Paul Taebling (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:14:15
107 Paul Rudys (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:14:26
108 Fabio Jakobsen (Ned) Quick Step Floors 0:15:28
109 Szymon Sajnok (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:15:30
110 Matteo Pelucchi (Ita) Bora – Hansgrohe 0:15:30
111 Martin Haring (Svk) Dukla Banska Bystrica 0:15:30
112 Iljo Keisse (Bel) Quick Step Floors 0:15:30
113 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:15:32
114 Marek Canecky (Svk) Dukla Banska Bystrica 0:15:35
115 Marco Maronese (Ita) Bardiani – CSF 0:15:35
116 Samuel Oros (Svk) Dukla Banska Bystrica 0:15:36
117 Michael Bresciani (Ita) Bardiani – CSF 0:15:36
118 Vojtech Hacecký (Cze) Elkov – Author 0:15:37
119 Patrick Clausen (Den) Riwal CeramicSpeed Cycling Team 0:15:37
120 Stefan Kolb (AUT) WSA Pushbikers 0:15:37
121 Tobias Mørch Kongstad (Den) Riwal CeramicSpeed Cycling Team 0:15:37
122 Dániel Dina (Hun) Pannon Cycling Team 0:15:38
123 Róbert Málik (Svk) Nationalmannschaft Slowakei 0:15:38
124 ŠTefan Nôta (Svk) Nationalmannschaft Slowakei 0:15:40
125 Botond Holló (Hun) Pannon Cycling Team 0:15:40
126 Miklos Szabo (Svk) Pannon Cycling Team 0:15:40
127 Péter Simon (Hun) Pannon Cycling Team 0:15:40
128 Dániel Móricz (Hun) Kobanya Cycling Team 0:15:41
129 Nurgali Turebekov (Kaz) Apple Team 0:15:41
130 Juraj Lajcha (Svk) Nationalmannschaft Slowakei 0:15:42
131 Jesper Mørkøv (Den) Riwal CeramicSpeed Cycling Team 0:15:43
132 Samuele Oliveto (Ita) Kobanya Cycling Team 0:15:43
133 Sultan Khalel (Kaz) Apple Team 0:15:47
134 Torjus Sleen (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:18:56
135 Stanislaw Aniolkowski (Pol) Team Hurom 0:19:20
136 Ahmed Amine Galdoune (Mar) Kobanya Cycling Team 0:20:09
137 Vadim Galeyev (Kaz) Apple Team 0:21:04
138 Mateusz Manowski (Pol) Team Hurom 0:21:44