Do trzech razy sztuka! Kolumbijczyk Alvaro Hodeg wygrał trzeci etap wyścigu Tour de Pologne z metą w Zabrzu. 21-latek wspaniale skorzystał ze znakomitego rozprowadzenia Michaela Mørkøva. 

Trzeci etap 75. edycji wyścigu Tour de Pologne to ostatnia szansa dla sprinterów na zwycięstwo etapowe. Kolarze pokonali płaski odcinek z Chorzowa (a dokładnie z samego Stadionu Śląskiego) do Zabrza, gdzie finiszowali tuż obok stadionu Górnika. Dystans to 139 kilometrów.

Ucieczkę dnia stworzyło czterech kolarzy: Jenthe Biermans (Katusha-Alpecin), Michał Paluta (CCC Sprandi Polkowice), Alexander Foliforov (Gazprom-RusVelo) oraz Mathias Le Turnier (Cofidis). Warto odnotować, że lider klasyfikacji najbardziej aktywnych – Biermans – nie od razu zabrał się do ucieczki i samodzielnie gonił ją przez dość długi czas.

Jedyną na etapie premię górską IV kategorii w Rybniku wygrał lider klasyfikacji górskiej Michał Paluta.

Przed wjazdem na rundy uciekinierzy mieli minutę i 20 sekund przewagi nad peletonem. Ich przygoda zakończyła się 10 kilometrów przed metą.

Jeśli chodzi o pracę w peletonie, to trzeci dzień z rzędu przez niemal cały etap harował na czele Cesare Benedetti, a w końcówce również BORA-hansgrohe rządziła główną grupą. Nieoczekiwanie, 6-5 kilometrów przed metą, na końcu peletonu jechała drużyna Sky z Michałem Kwiatkowskim, ale już chwilę później “Niebiańscy” rozpoczęli przechodzenie do czoła.

W końcówce na czele peletonu pojawiła się drużyna CCC Sprandi Polkowice oraz reprezentacja Polski, ale pierwsze pozycje i tak należały do ekip World Tour.

Na ostatnich metrach wydawało się, że to ekipa LottoNL-Jumbo ustawiła najlepszy pociąg, ale chwilę później pojawił się sunący jak strzała mistrz Danii Michael Mørkøv, który wyłożył swojemu młodszemu koledze zwycięstwo na tacy i sam finiszował w pierwszej dziesiątce! Hodeg został również nowym właścicielem żółtej koszulki.

Żaden z polskich kolarzy nie zajął miejsca w “dychu”.

Wyniki trzeciego etapu:

1 HODEG CHAGUI Alvaro Jose 14 QST – 10s 03h 09′ 59” 20p
2 MCLAY Daniel 124 EFD – 6s + 00′ 00” 19p
3 GREIPEL André 113 LTS – 7s + 00′ 00” 18p
4 MODOLO Sacha 125 EFD + 00′ 00” 17p
5 TRENTIN Matteo 25 MTS + 00′ 00” 16p
6 NIZZOLO Giacomo 136 TFS + 00′ 00” 15p
7 MORKOV Michael 16 QST + 00′ 00” 14p
8 SARREAU Marc 156 GFC + 00′ 00” 13p
9 ROELANDTS Jürgen 6 BMC + 00′ 00” 12p
10 TEUNISSEN Mike 96 SUN + 00′ 00” 11p
11 VENTURINI Clément 87 ALM + 00′ 00” 10p
12 ACKERMANN Pascal 31 BOH + 00′ 00” 9p
13 CONSONNI Simone 143 UAD + 00′ 00” 8p
14 GARCIA Cortina Ivan 64 TBM + 00′ 00” 7p
15 HAGEN Edvald Boasson 174 DDD + 00′ 00” 6p
16 FRANCZAK Pawel 192 CCC + 00′ 00” 5p
17 PORSEV Alexander 204 GAZ + 00′ 00” 4p
18 LUTSENKO Alexey 74 AST + 00′ 00” 3p
19 VAN POPPEL Boy 135 TFS + 00′ 00” 2p
20 OOMEN Sam 94 SUN + 00′ 00” 1p
21 VAN POPPEL Danny 106 TLJ + 00′ 00”
22 WISNIOWSKI Lukasz 47 SKY + 00′ 00”
23 BOUHANNI Nacer 181 COF + 00′ 00”
24 PATERSKI Maciej 213 NAT + 00′ 00”
25 CIESLIK Pawel Piotr 193 CCC + 00′ 00”
26 KWIATKOWSKI Michal 43 SKY – 1s + 00′ 00”
27 CHERNETSKI Sergei 73 AST + 00′ 00”
28 MEZGEC Luka 24 MTS + 00′ 00”
29 ROVNY Ivan 205 GAZ + 00′ 00”
30 VAN LERBERGHE Bert 187 COF + 00′ 00”
31 SHALUNOV Evgeny 206 GAZ + 00′ 00”
32 PUCCIO Salvatore 44 SKY + 00′ 00”
33 TRATNIK Jan 197 CCC + 00′ 00”
34 MATOS Nuno 53 MOV + 00′ 00”
35 DUCHESNE Antoine 153 GFC + 00′ 00”
36 CHEREL Mikael 83 ALM + 00′ 00”
37 FELLINE Fabio 133 TFS + 00′ 00”
38 GASPAROTTO Enrico 65 TBM + 00′ 00”
39 CAPECCHI Eros 11 QST + 00′ 00”
40 SCHLEGEL Michal 191 CCC + 00′ 00”
41 BYSTROM Sven Erik 142 UAD + 00′ 00”
42 FRÖHLINGER Johannes 92 SUN + 00′ 00”
43 OWSIAN Lukasz 195 CCC + 00′ 00”
44 ZAKHAROV Artyom 76 AST + 00′ 00”
45 YATES Simon 27 MTS + 00′ 00”
46 DELAGE Mickael 152 GFC + 00′ 00”
47 PETERS Nans 86 ALM + 00′ 00”
48 HOFLAND Moreno 114 LTS + 00′ 00”
49 FARIA DA COSTA Rui Alberto 145 UAD + 00′ 00”
50 BRAMBILLA Gianluca 132 TFS + 00′ 00”
51 STANNARD Ian 46 SKY + 00′ 00”
52 BONIFAZIO Niccolo 63 TBM + 00′ 00”
53 CARAPAZ Richard 54 MOV + 00′ 00”
54 BOOM Lars 103 TLJ + 00′ 00”
55 CRAS Steff 161 TKA + 00′ 00”
56 NOVAK Domen 66 TBM + 00′ 00”
57 BATTAGLIN Enrico 101 TLJ + 00′ 00”
58 BUCHMANN Emanuel 33 BOH + 00′ 00”
59 GOLAS Michal 41 SKY + 00′ 00”
60 QUINTANA Dayer 56 MOV + 00′ 00”
61 ARU Fabio 141 UAD + 00′ 00”
62 AGNOLI Valerio 61 TBM + 00′ 00”
63 BONNET William 151 GFC + 00′ 00”
64 HOLLENSTEIN Reto 164 TKA + 00′ 00”
65 HERRADA LOPEZ Jose 182 COF + 00′ 00”
66 KREUZIGER Roman 23 MTS + 00′ 00”
67 MATE MARDONES Luis Angel 184 COF + 00′ 00”
68 PINOT Thibaut 154 GFC + 00′ 00”
69 FORMOLO Davide 34 BOH + 00′ 00”
70 LEEZER Thomas 105 TLJ + 00′ 00”
71 BEPPU Fumiyuki 131 TFS + 00′ 00”
72 BAK Ytting Lars 112 LTS + 00′ 00”
73 EISEL Bernhard 173 DDD + 00′ 00”
74 PADUN Mark 67 TBM + 00′ 00”
75 GIDICH Yevgeniy 72 AST + 00′ 00”
76 KACZMAREK Jakub 212 NAT + 00′ 00”
77 SIVAKOV Pavel 45 SKY + 00′ 00”
78 DE PLUS Laurens 12 QST + 00′ 00”
79 LAMBRECHT Bjorg 115 LTS + 00′ 00”
80 TEUNS Dylan 1 BMC + 00′ 00”
81 ARMEE Sander 111 LTS + 00′ 00”
82 CARRETERO Hector 52 MOV + 00′ 00”
83 HENAO MONTOYA Sergio Luis 42 SKY + 00′ 00”
84 VERVAEKE Louis 97 SUN + 00′ 00”
85 RUTKIEWICZ Marek 215 NAT + 00′ 00”
86 SPILAK Simon 167 TKA + 00′ 00”
87 KONRAD Patrick 36 BOH + 00′ 00”
88 ARCAS Jorge 51 MOV + 00′ 00”
89 PALUTA Michal 196 CCC – 4s + 00′ 00”
90 DE MARCHI Alessandro 3 BMC + 00′ 00”
91 BOLE Grega 62 TBM + 00′ 00”
92 SHILOV Sergei 207 GAZ + 00′ 00”
93 BAKELANTS Jan 81 ALM + 00′ 00”
94 TEKLEHAIMANOT Daniel 186 COF + 00′ 00”
95 PEDRERO Antonio 55 MOV + 00′ 00”
96 GASTAUER Ben 85 ALM + 00′ 00”
97 O’CONNOR Ben 176 DDD + 00′ 00”
98 PODLASKI Michal 214 NAT + 00′ 00”
99 PREIDLER Georg 155 GFC + 00′ 00”
100 NYCH Artem 203 GAZ + 00′ 00”
101 DEVENYNS Dries 13 QST + 00′ 00”
102 WYSS Danilo 7 BMC + 00′ 00”
103 VINCENT Léo 157 GFC + 00′ 00”
104 VENTER Jaco 177 DDD + 00′ 00”
105 BERHANE Natnael 171 DDD + 00′ 00”
106 BENNETT George 102 TLJ + 00′ 00”
107 DE TIER Floris 107 TLJ + 00′ 00”
108 SCHWARZMANN Michael 37 BOH + 00′ 00”
109 VERONA Quintanilla Carlos 26 MTS + 00′ 00”
110 MAGNUSSON Kim 123 EFD + 00′ 00”
111 VILLELLA Davide 77 AST + 00′ 00”
112 CHEVRIER Clément 82 ALM + 00′ 00”
113 RAVASI Edward 147 UAD + 00′ 00”
114 MARTINELLI Davide 15 QST + 00′ 00”
115 NIEMIEC Przemyslaw 146 UAD + 00′ 00”
116 LE TURNIER Mathias 183 COF – 2s + 00′ 00”
117 MORENO Fernandez Daniel 121 EFD + 00′ 00”
118 DAVIES Scott 172 DDD + 00′ 00”
119 ZEITS Andrey 75 AST + 00′ 00”
120 DOMAGALSKI Karol 211 NAT + 00′ 00”
121 BIERMANS Jenthe 163 TKA – 8s + 00′ 00”
122 FIRSANOV Sergey 201 GAZ + 00′ 00”
123 ZIELIŃSKI Kamil 217 NAT + 00′ 00”
124 SEPULVEDA Eduardo 57 MOV + 00′ 00”
125 VAN HOECKE Gijs 104 TLJ + 00′ 00”
126 SHAW James 116 LTS + 00′ 00”
127 DILLIER Silvan 84 ALM + 00′ 00”
128 VANHOUCKE Harm 117 LTS + 00′ 00”
129 DENNIS Rohan 4 BMC + 00′ 00”
130 BIZHIGITOV Zhandos 71 AST + 00′ 00”
131 STORER Michael 95 SUN + 00′ 00”
132 SABATINI Fabio 17 QST + 00′ 00”
133 FRAME Alex 134 TFS + 00′ 00”
134 ROSSETTO Stephane 185 COF + 00′ 00”
135 MORTON Lachlan 175 DDD + 00′ 00”
136 RESTREPO VALENCIA Jhonatan 166 TKA + 00′ 00”
137 HAAS Nathan 165 TKA + 00′ 00”
138 KENNAUGH Peter 35 BOH + 00′ 00”
139 ROCHE Nicolas 5 BMC + 00′ 00”
140 BETTIOL Alberto 2 BMC + 00′ 00”
141 CONTI Valerio 144 UAD + 00′ 00”
142 STACHOWIAK Adam 216 NAT + 00′ 00”
143 BENEDETTI Cesare 32 BOH + 00′ 24”
144 CARDONA Tabares Julian 126 EFD + 00′ 31”
145 OWEN Logan 127 EFD + 00′ 34”
146 DOCKER Mitchell 122 EFD + 00′ 34”
147 FOLIFOROV Alexander 202 GAZ + 00′ 34”
148 BELKOV Maxim 162 TKA + 00′ 46”
149 GRADEK Kamil 194 CCC + 01′ 21”
150 EDMONDSON Alexander 22 MTS + 01′ 21”
151 ALBASINI Michael 21 MTS + 02′ 10”
152 BAUHAUS Phil 91 SUN + 04′ 41”
PANTANO Gomez Jarlinson 137 TFS DNS
HOFSTEDE Lennard 93 SUN DNS

Klasyfikacja generalna po trzech etapach:

1 HODEG CHAGUI Alvaro Jose 14 QST 09h 25′ 27”
2 ACKERMANN Pascal 31 BOH 09h 25′ 29” + 00′ 02”
3 BIERMANS Jenthe 163 TKA 09h 25′ 32” + 00′ 05”
4 GREIPEL André 113 LTS 09h 25′ 42” + 00′ 15”
5 PALUTA Michal 196 CCC 09h 25′ 43” + 00′ 16”
6 NIZZOLO Giacomo 136 TFS 09h 25′ 45” + 00′ 18”
7 TRENTIN Matteo 25 MTS 09h 25′ 45” + 00′ 18”
8 BAKELANTS Jan 81 ALM 09h 25′ 45” + 00′ 18”
9 DE MARCHI Alessandro 3 BMC 09h 25′ 46” + 00′ 19”
10 LE TURNIER Mathias 183 COF 09h 25′ 47” + 00′ 20”
11 KWIATKOWSKI Michal 43 SKY 09h 25′ 48” + 00′ 21”
12 ROSSETTO Stephane 185 COF 09h 25′ 48” + 00′ 21”
13 TEUNISSEN Mike 96 SUN 09h 25′ 49” + 00′ 22”
14 CONSONNI Simone 143 UAD 09h 25′ 49” + 00′ 22”
15 VENTURINI Clément 87 ALM 09h 25′ 49” + 00′ 22”
16 VAN POPPEL Danny 106 TLJ 09h 25′ 49” + 00′ 22”
17 HAGEN Edvald Boasson 174 DDD 09h 25′ 49” + 00′ 22”
18 BOUHANNI Nacer 181 COF 09h 25′ 49” + 00′ 22”
19 OOMEN Sam 94 SUN 09h 25′ 49” + 00′ 22”
20 SARREAU Marc 156 GFC 09h 25′ 49” + 00′ 22”
21 PATERSKI Maciej 213 NAT 09h 25′ 49” + 00′ 22”
22 CHERNETSKI Sergei 73 AST 09h 25′ 49” + 00′ 22”
23 BONIFAZIO Niccolo 63 TBM 09h 25′ 49” + 00′ 22”
24 GARCIA Cortina Ivan 64 TBM 09h 25′ 49” + 00′ 22”
25 LUTSENKO Alexey 74 AST 09h 25′ 49” + 00′ 22”
26 ROELANDTS Jürgen 6 BMC 09h 25′ 49” + 00′ 22”
27 YATES Simon 27 MTS 09h 25′ 49” + 00′ 22”
28 CHEREL Mikael 83 ALM 09h 25′ 49” + 00′ 22”
29 BYSTROM Sven Erik 142 UAD 09h 25′ 49” + 00′ 22”
30 GASPAROTTO Enrico 65 TBM 09h 25′ 49” + 00′ 22”
31 BRAMBILLA Gianluca 132 TFS 09h 25′ 49” + 00′ 22”
32 CARAPAZ Richard 54 MOV 09h 25′ 49” + 00′ 22”
33 MORKOV Michael 16 QST 09h 25′ 49” + 00′ 22”
34 FRÖHLINGER Johannes 92 SUN 09h 25′ 49” + 00′ 22”
35 CIESLIK Pawel Piotr 193 CCC 09h 25′ 49” + 00′ 22”
36 MODOLO Sacha 125 EFD 09h 25′ 49” + 00′ 22”
37 PORSEV Alexander 204 GAZ 09h 25′ 49” + 00′ 22”
38 OWSIAN Lukasz 195 CCC 09h 25′ 49” + 00′ 22”
39 DELAGE Mickael 152 GFC 09h 25′ 49” + 00′ 22”
40 ZAKHAROV Artyom 76 AST 09h 25′ 49” + 00′ 22”
41 PUCCIO Salvatore 44 SKY 09h 25′ 49” + 00′ 22”
42 ROVNY Ivan 205 GAZ 09h 25′ 49” + 00′ 22”
43 SCHLEGEL Michal 191 CCC 09h 25′ 49” + 00′ 22”
44 FARIA DA COSTA Rui Alberto 145 UAD 09h 25′ 49” + 00′ 22”
45 MATOS Nuno 53 MOV 09h 25′ 49” + 00′ 22”
46 BUCHMANN Emanuel 33 BOH 09h 25′ 49” + 00′ 22”
47 NOVAK Domen 66 TBM 09h 25′ 49” + 00′ 22”
48 FELLINE Fabio 133 TFS 09h 25′ 49” + 00′ 22”
49 ARU Fabio 141 UAD 09h 25′ 49” + 00′ 22”
50 WISNIOWSKI Lukasz 47 SKY 09h 25′ 49” + 00′ 22”
51 HERRADA LOPEZ Jose 182 COF 09h 25′ 49” + 00′ 22”
52 MEZGEC Luka 24 MTS 09h 25′ 49” + 00′ 22”
53 HAAS Nathan 165 TKA 09h 25′ 49” + 00′ 22”
54 CAPECCHI Eros 11 QST 09h 25′ 49” + 00′ 22”
55 AGNOLI Valerio 61 TBM 09h 25′ 49” + 00′ 22”
56 DUCHESNE Antoine 153 GFC 09h 25′ 49” + 00′ 22”
57 FORMOLO Davide 34 BOH 09h 25′ 49” + 00′ 22”
58 ZIELIŃSKI Kamil 217 NAT 09h 25′ 49” + 00′ 22”
59 PREIDLER Georg 155 GFC 09h 25′ 49” + 00′ 22”
60 HENAO MONTOYA Sergio Luis 42 SKY 09h 25′ 49” + 00′ 22”
61 TRATNIK Jan 197 CCC 09h 25′ 49” + 00′ 22”
62 CRAS Steff 161 TKA 09h 25′ 49” + 00′ 22”
63 PINOT Thibaut 154 GFC 09h 25′ 49” + 00′ 22”
64 PADUN Mark 67 TBM 09h 25′ 49” + 00′ 22”
65 BEPPU Fumiyuki 131 TFS 09h 25′ 49” + 00′ 22”
66 TEUNS Dylan 1 BMC 09h 25′ 49” + 00′ 22”
67 LAMBRECHT Bjorg 115 LTS 09h 25′ 49” + 00′ 22”
68 KACZMAREK Jakub 212 NAT 09h 25′ 49” + 00′ 22”
69 BATTAGLIN Enrico 101 TLJ 09h 25′ 49” + 00′ 22”
70 SIVAKOV Pavel 45 SKY 09h 25′ 49” + 00′ 22”
71 ZEITS Andrey 75 AST 09h 25′ 49” + 00′ 22”
72 SPILAK Simon 167 TKA 09h 25′ 49” + 00′ 22”
73 DE PLUS Laurens 12 QST 09h 25′ 49” + 00′ 22”
74 HOLLENSTEIN Reto 164 TKA 09h 25′ 49” + 00′ 22”
75 KREUZIGER Roman 23 MTS 09h 25′ 49” + 00′ 22”
76 ARCAS Jorge 51 MOV 09h 25′ 49” + 00′ 22”
77 DEVENYNS Dries 13 QST 09h 25′ 49” + 00′ 22”
78 GIDICH Yevgeniy 72 AST 09h 25′ 49” + 00′ 22”
79 STANNARD Ian 46 SKY 09h 25′ 49” + 00′ 22”
80 MATE MARDONES Luis Angel 184 COF 09h 25′ 49” + 00′ 22”
81 GOLAS Michal 41 SKY 09h 25′ 49” + 00′ 22”
82 LEEZER Thomas 105 TLJ 09h 25′ 49” + 00′ 22”
83 BENNETT George 102 TLJ 09h 25′ 49” + 00′ 22”
84 RUTKIEWICZ Marek 215 NAT 09h 25′ 49” + 00′ 22”
85 BONNET William 151 GFC 09h 25′ 49” + 00′ 22”
86 VERVAEKE Louis 97 SUN 09h 25′ 49” + 00′ 22”
87 PEDRERO Antonio 55 MOV 09h 25′ 49” + 00′ 22”
88 CHEVRIER Clément 82 ALM 09h 25′ 49” + 00′ 22”
89 PETERS Nans 86 ALM 09h 25′ 49” + 00′ 22”
90 VILLELLA Davide 77 AST 09h 25′ 49” + 00′ 22”
91 QUINTANA Dayer 56 MOV 09h 25′ 49” + 00′ 22”
92 TEKLEHAIMANOT Daniel 186 COF 09h 25′ 49” + 00′ 22”
93 NYCH Artem 203 GAZ 09h 25′ 49” + 00′ 22”
94 MARTINELLI Davide 15 QST 09h 25′ 49” + 00′ 22”
95 BAK Ytting Lars 112 LTS 09h 25′ 49” + 00′ 22”
96 VAN LERBERGHE Bert 187 COF 09h 25′ 49” + 00′ 22”
97 O’CONNOR Ben 176 DDD 09h 25′ 49” + 00′ 22”
98 SABATINI Fabio 17 QST 09h 25′ 49” + 00′ 22”
99 KONRAD Patrick 36 BOH 09h 25′ 49” + 00′ 22”
100 WYSS Danilo 7 BMC 09h 25′ 49” + 00′ 22”
101 DILLIER Silvan 84 ALM 09h 25′ 49” + 00′ 22”
102 PODLASKI Michal 214 NAT 09h 25′ 49” + 00′ 22”
103 BERHANE Natnael 171 DDD 09h 25′ 49” + 00′ 22”
104 DE TIER Floris 107 TLJ 09h 25′ 49” + 00′ 22”
105 MORENO Fernandez Daniel 121 EFD 09h 25′ 49” + 00′ 22”
106 DAVIES Scott 172 DDD 09h 25′ 49” + 00′ 22”
107 RESTREPO VALENCIA Jhonatan 166 TKA 09h 25′ 49” + 00′ 22”
108 CARRETERO Hector 52 MOV 09h 25′ 49” + 00′ 22”
109 BOLE Grega 62 TBM 09h 25′ 49” + 00′ 22”
110 ARMEE Sander 111 LTS 09h 25′ 49” + 00′ 22”
111 NIEMIEC Przemyslaw 146 UAD 09h 25′ 49” + 00′ 22”
112 GASTAUER Ben 85 ALM 09h 25′ 49” + 00′ 22”
113 CONTI Valerio 144 UAD 09h 25′ 49” + 00′ 22”
114 VAN HOECKE Gijs 104 TLJ 09h 25′ 49” + 00′ 22”
115 RAVASI Edward 147 UAD 09h 25′ 49” + 00′ 22”
116 VERONA Quintanilla Carlos 26 MTS 09h 25′ 49” + 00′ 22”
117 SEPULVEDA Eduardo 57 MOV 09h 25′ 49” + 00′ 22”
118 SHILOV Sergei 207 GAZ 09h 25′ 49” + 00′ 22”
119 VINCENT Léo 157 GFC 09h 25′ 49” + 00′ 22”
120 SHAW James 116 LTS 09h 25′ 49” + 00′ 22”
121 FIRSANOV Sergey 201 GAZ 09h 25′ 49” + 00′ 22”
122 VANHOUCKE Harm 117 LTS 09h 25′ 49” + 00′ 22”
123 DENNIS Rohan 4 BMC 09h 25′ 49” + 00′ 22”
124 BETTIOL Alberto 2 BMC 09h 25′ 49” + 00′ 22”
125 KENNAUGH Peter 35 BOH 09h 25′ 49” + 00′ 22”
126 DOMAGALSKI Karol 211 NAT 09h 25′ 49” + 00′ 22”
127 MORTON Lachlan 175 DDD 09h 25′ 49” + 00′ 22”
128 STORER Michael 95 SUN 09h 25′ 49” + 00′ 22”
129 HOFLAND Moreno 114 LTS 09h 26′ 15” + 00′ 48”
130 VAN POPPEL Boy 135 TFS 09h 26′ 15” + 00′ 48”
131 FRANCZAK Pawel 192 CCC 09h 26′ 43” + 01′ 16”
132 VENTER Jaco 177 DDD 09h 26′ 43” + 01′ 16”
133 BIZHIGITOV Zhandos 71 AST 09h 26′ 43” + 01′ 16”
134 STACHOWIAK Adam 216 NAT 09h 27′ 10” + 01′ 43”
135 SCHWARZMANN Michael 37 BOH 09h 27′ 49” + 02′ 22”
136 SHALUNOV Evgeny 206 GAZ 09h 27′ 54” + 02′ 27”
137 EDMONDSON Alexander 22 MTS 09h 27′ 56” + 02′ 29”
138 FOLIFOROV Alexander 202 GAZ 09h 27′ 58” + 02′ 31”
139 BOOM Lars 103 TLJ 09h 28′ 12” + 02′ 45”
140 BELKOV Maxim 162 TKA 09h 28′ 15” + 02′ 48”
141 DOCKER Mitchell 122 EFD 09h 29′ 24” + 03′ 57”
142 FRAME Alex 134 TFS 09h 30′ 13” + 04′ 46”
143 BENEDETTI Cesare 32 BOH 09h 30′ 48” + 05′ 21”
144 OWEN Logan 127 EFD 09h 31′ 26” + 05′ 59”
145 GRADEK Kamil 194 CCC 09h 31′ 40” + 06′ 13”
146 MCLAY Daniel 124 EFD 09h 32′ 19” + 06′ 52”
147 ALBASINI Michael 21 MTS 09h 32′ 34” + 07′ 07”
148 ROCHE Nicolas 5 BMC 09h 32′ 58” + 07′ 31”
149 EISEL Bernhard 173 DDD 09h 33′ 10” + 07′ 43”
150 CARDONA Tabares Julian 126 EFD 09h 33′ 41” + 08′ 14”
151 MAGNUSSON Kim 123 EFD 09h 41′ 37” + 16′ 10”
152 BAUHAUS Phil 91 SUN 09h 43′ 33” + 18′ 06”