Foto: ASO / Alex Broadway

Daryl Impey (Mitchelton – Scott) wygrał pierwszy etap Critérium du Dauphiné. Liderem pozostał wczorajszy zwycięzca prologu Michał Kwiatkowski (Team Sky).

Po wczorajszym krótkim prologu dzisiaj na kolarzy walczących o prymat w Critérium du Dauphiné czekał odcinek z Valence do Saint-Just-Saint-Rambert o długości 179 kilometrów. Po drodze czekało na nich aż siedem podjazdów.

Tuż po starcie ostrym w odjazd zabrali się: Nicolas Edet (Cofidis), Brice Feillu (Fortuneo-Samsic) i Lawson Craddock (EF Education First).

Ich przewaga maksymalnie wynosiła około trzy minuty, a peleton cały czas zdawał się kontrolować sytuację. Na górskich premiach brylował głównie Feillu i to zawodnik ekipy Fortuneo-Samsic do jutrzejszego etapu wystartuje w koszulce dla najlepszego górala.

Na rundy w Saint-Just-Saint-Rambert prowadząca trójka wjechała z przewagą minuty, a do pokonania były jeszcze ponad 24 kilometry.

Przed pierwszym podjazdem pod Côte du Barrage de Grangent (1300 metrów długości; średnie nachylenie 4,5 %) Craddock i Edet zostawili Feillu, ale duża grupa miała ich już na wyciągnięcie ręki.

Niestety w kraksie ucierpieli między innymi Kiel Reijnen (Trek – Segafredo) i Luka Pibernik (Bahrain Merida). Także sporo dystansu przez upadek stracił David Gaudu (Groupama – FDJ).

10 kilometrów przed metą ucieczka przeszła do historii. Chwilę po złapaniu harcowników mieliśmy niestety kolejny upadek w peletonie. Czujnie jechał Michał Kwiatkowski (Sky), którego koledzy wyprowadzili na czele tuż przed finałowym podjazdem pod Côte du Barrage de Grangent.

Podjazd znakomicie na atak wykorzystał znany z Tour de Pologne Dylan Teuns (BMC Racing Team). Za nim pojechał Julian Alaphilippe (Quick – Step Floors), ale na to szybko zareagował “Kwiato”. Czołówka mimo krótkiego podjazdu bardzo się podzieliła i dość szybko dogoniła Teunsa.

Na zjeździe tempo dyktował Bob Jungels (Quick – Step Floors). 1000 metrów przed metą zaatakował Vincenzo Nibali (Bahrain Merida), ale jego akcję skasował Gianni Moscon (Sky).

Finiszowy sprint to popis Daryla Impeya (Mitchelton – Scott), który pokonał Juliana Alaphilippe’a (Quick – Step Floors) i Pascala Ackermana (BORA – hansgrohe).

Na piątym miejscu finiszował Michał Kwiatkowski i utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Wyniki pierwszego etapu:

1 Daryl Impey (RSA) Mitchelton – Scott 4:24:26
2 Julian Alaphilippe (Fra) Quick Step Floors 0:00:00
3 Pascal Ackermann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:00
4 Tiesj Benoot (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
5 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky 0:00:00
6 Jesús Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
7 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team 0:00:00
8 Xandro Meurisse (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:00
9 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb 0:00:00
10 Jaime Roson Garcia (Esp) Movistar Team 0:00:00
11 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
12 Jens Keukeleire (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
13 Alex Howes (USA) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:00
14 Pierre Latour (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:00
15 Oliver Naesen (Bel) Ag2r La Mondiale 0:00:00
16 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
17 Simon Clarke (Aus) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:00
18 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
19 Romain Bardet (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:00
20 Bryan Coquard (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:00:00
21 Romain Hardy (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:00:00
22 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:00:00
23 Bob Jungels (Lux) Quick Step Floors 0:00:00
24 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team 0:00:00
25 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty – Groupe Gobert 0:00:00
26 Laurens De Plus (Bel) Quick Step Floors 0:00:00
27 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
28 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
29 Guillaume Martin (Fra) Wanty – Groupe Gobert 0:00:00
30 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
31 Adam Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:00:00
32 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:00:00
33 Gianni Moscon (Ita) Team Sky 0:00:00
34 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team 0:00:00
35 Antoine Duchesne (Can) Groupama – FDJ 0:00:00
36 Emanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:00
37 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 0:00:00
38 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
39 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain – Merida 0:00:00
40 Tiago Machado (Por) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
41 Jasha Sütterlin (GER) Movistar Team 0:00:00
42 Pieter Serry (Bel) Quick Step Floors 0:00:00
43 Geraint Thomas (GBr) Team Sky 0:00:00
44 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:00:00
45 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:00:00
46 Pierre Rolland (Fra) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:00
47 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Trek – Segafredo 0:00:00
48 Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team 0:00:00
49 Amanuel Ghebreigzabhier Werkilul (Eri) Team Dimension Data 0:00:00
50 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team 0:00:00
51 Jelle Vanendert (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
52 Marco Minnaard (Ned) Wanty – Groupe Gobert 0:00:00
53 Jonathan Castroviejo (Esp) Team Sky 0:00:00
54 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 0:00:00
55 Léo Vincent (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
56 Peter Kennaugh (GBr) Bora – Hansgrohe 0:00:00
57 Warren Barguil (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:00:00
58 Serge Pauwels (Bel) Team Dimension Data 0:00:00
59 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
60 Hector Carretero (Esp) Movistar Team 0:00:00
61 Daniel Garcia Navarro (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
62 Thomas Degand (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:00
63 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
64 Rob Power (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
65 Ian Boswell (USA) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
66 Daniel Moreno Fernandez (Esp) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:22
67 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:40
68 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:00:40
69 Amaël Moinard (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:00:40
70 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data 0:00:40
71 Maxime Bouet (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:00:40
72 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb 0:01:19
73 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain – Merida 0:01:19
74 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – Merida 0:01:19
75 Jay Robert Thomson (RSA) Team Dimension Data 0:01:19
76 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:19
77 Luke Rowe (GBr) Team Sky 0:01:19
78 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky 0:01:19
79 Neilson Powless (USA) Team LottoNL – Jumbo 0:01:19
80 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 0:01:19
81 Pierre-Luc Périchon (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:01:19
82 Tony Gallopin (Fra) Ag2r La Mondiale 0:01:19
83 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Movistar Team 0:01:19
84 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:01:19
85 Robert Kišerlovski (Cro) Team Katusha – Alpecin 0:01:19
86 Victor Campenaerts (Bel) Lotto – Soudal 0:01:19
87 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:01:19
88 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto – Soudal 0:02:35
89 Matthias Brändle (AUT) Trek – Segafredo 0:02:35
90 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:02:35
91 Rüdiger Selig (GER) Bora – Hansgrohe 0:02:35
92 Alexander Edmondson (Aus) Mitchelton – Scott 0:02:35
93 Carlos Verona (Esp) Mitchelton – Scott 0:02:35
94 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain – Merida 0:02:35
95 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain – Merida 0:02:35
96 Dion Smith (NZl) Wanty – Groupe Gobert 0:02:35
97 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team 0:02:35
98 Lorrenzo Manzin (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:02:35
99 Arnaud Courteille (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:02:35
100 Fabio Jakobsen (Ned) Quick Step Floors 0:02:51
101 Dylan Van Baarle (Ned) Team Sky 0:02:51
102 Toms Skujins (Lat) Trek – Segafredo 0:02:56
103 Alexis Gougeard (Fra) Ag2r La Mondiale 0:03:28
104 Brendan Canty (Aus) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:03:28
105 Sepp Kuss (USA) Team LottoNL – Jumbo 0:03:28
106 Anthony Turgis (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:03:28
107 Daniel Teklehaimanot (Eri) Cofidis Solutions Crédits 0:03:28
108 Alexis Vuillermoz (Fra) Ag2r La Mondiale 0:03:46
109 Brice Feillu (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:03:46
110 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:03:46
111 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:03:46
112 Tom Bohli (SUI) BMC Racing Team 0:03:46
113 Johann Van Zyl (RSA) Team Dimension Data 0:04:34
114 Nicholas Dlamini (RSA) Team Dimension Data 0:04:34
115 Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team 0:04:34
116 Benjamin Thomas (Fra) Groupama – FDJ 0:04:34
117 Laurent Pichon (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:04:34
118 Rory Sutherland (Aus) UAE Team Emirates 0:04:34
119 Niki Terpstra (Ned) Quick Step Floors 0:04:34
120 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:04:34
121 Lars Boom (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:04:34
122 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates 0:04:34
123 Johannes Fröhlinger (GER) Team Sunweb 0:04:34
124 Danilo Wyss (SUI) BMC Racing Team 0:04:34
125 Kévin Réza (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:04:34
126 Quentin Pacher (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:04:34
127 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain – Merida 0:04:34
128 Jhonatan Restrepo Valencia (Col) Team Katusha – Alpecin 0:04:34
129 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora – Hansgrohe 0:04:34
130 Floris De Tier (Bel) Team LottoNL – Jumbo 0:04:34
131 Jelle Wallays (Bel) Lotto – Soudal 0:04:34
132 Damien Howson (Aus) Mitchelton – Scott 0:04:52
133 Lawson Craddock (USA) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:04:54
134 José Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:06:06
135 Phil Bauhaus (GER) Team Sunweb 0:06:06
136 Corentin Ermenault (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:06:36
137 Thomas De Gendt (Bel) Lotto – Soudal 0:06:46
138 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha – Alpecin 0:06:46
139 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team 0:06:46
140 Matteo Fabbro (Ita) Team Katusha – Alpecin 0:06:46
141 Axel Domont (Fra) Ag2r La Mondiale 0:06:46
142 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 0:06:46
143 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates 0:06:46
144 Sebastian Langeveld (Ned) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:06:46
145 James Knox (GBr) Quick Step Floors 0:06:51
146 Bruno Armirail (Fra) Groupama – FDJ 0:08:52
147 David Gaudu (Fra) Groupama – FDJ 0:08:52
148 Luka Pibernik (Slo) Bahrain – Merida 0:08:52
149 Johan Le Bon (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:09:45
150 Kiel Reijnen (USA) Trek – Segafredo 0:12:09
151 Rúben Guerreiro (Por) Trek – Segafredo 0:21:20
DNS Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb
DNS Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb

Klasyfikacja generalna po pierwszym etapie:

1 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky 4:31:51
2 Daryl Impey (RSA) Mitchelton – Scott 0:00:02
3 Gianni Moscon (Ita) Team Sky 0:00:03
4 Bob Jungels (Lux) Quick Step Floors 0:00:07
5 Julian Alaphilippe (Fra) Quick Step Floors 0:00:08
6 Jens Keukeleire (Bel) Lotto – Soudal 0:00:09
7 Jonathan Castroviejo (Esp) Team Sky 0:00:09
8 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:00:11
9 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb 0:00:13
10 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team 0:00:15
11 Laurens De Plus (Bel) Quick Step Floors 0:00:15
12 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:00:16
13 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team 0:00:16
14 Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team 0:00:16
15 Jasha Sütterlin (GER) Movistar Team 0:00:17
16 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha – Alpecin 0:00:18
17 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 0:00:18
18 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Trek – Segafredo 0:00:19
19 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:00:20
20 Bryan Coquard (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:00:20
21 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 0:00:21
22 Adam Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:00:21
23 Geraint Thomas (GBr) Team Sky 0:00:21
24 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:00:22
25 Romain Bardet (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:23
26 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:23
27 Léo Vincent (Fra) Groupama – FDJ 0:00:23
28 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain – Merida 0:00:24
29 Tiesj Benoot (Bel) Lotto – Soudal 0:00:24
30 Jaime Roson Garcia (Esp) Movistar Team 0:00:25
31 Jesús Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:00:26
32 Pierre Latour (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:26
33 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:00:27
34 Pierre Rolland (Fra) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:27
35 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 0:00:27
36 Simon Clarke (Aus) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:28
37 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:00:29
38 Peter Kennaugh (GBr) Bora – Hansgrohe 0:00:29
39 Antoine Duchesne (Can) Groupama – FDJ 0:00:29
40 Tiago Machado (Por) Team Katusha – Alpecin 0:00:29
41 Alex Howes (USA) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:30
42 Pieter Serry (Bel) Quick Step Floors 0:00:30
43 Oliver Naesen (Bel) Ag2r La Mondiale 0:00:31
44 Emanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:32
45 Pascal Ackermann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:33
46 Hector Carretero (Esp) Movistar Team 0:00:33
47 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 0:00:34
48 Amanuel Ghebreigzabhier Werkilul (Eri) Team Dimension Data 0:00:35
49 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates 0:00:36
50 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team 0:00:36
51 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team 0:00:36
52 Rob Power (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:36
53 Xandro Meurisse (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:37
54 Jelle Vanendert (Bel) Lotto – Soudal 0:00:37
55 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:37
56 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:00:39
57 Thomas Degand (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:44
58 Serge Pauwels (Bel) Team Dimension Data 0:00:45
59 Guillaume Martin (Fra) Wanty – Groupe Gobert 0:00:46
60 Daniel Garcia Navarro (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:00:46
61 Marco Minnaard (Ned) Wanty – Groupe Gobert 0:00:47
62 Ian Boswell (USA) Team Katusha – Alpecin 0:00:47
63 Warren Barguil (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:00:49
64 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty – Groupe Gobert 0:00:52
65 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data 0:00:58
66 Romain Hardy (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:01:00
67 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:01:05
68 Daniel Moreno Fernandez (Esp) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:01:07
69 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:01:15
70 Maxime Bouet (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:01:16
71 Victor Campenaerts (Bel) Lotto – Soudal 0:01:24
72 Amaël Moinard (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:01:32
73 Neilson Powless (USA) Team LottoNL – Jumbo 0:01:33
74 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:01:37
75 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:01:37
76 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky 0:01:37
77 Tony Gallopin (Fra) Ag2r La Mondiale 0:01:38
78 Luke Rowe (GBr) Team Sky 0:01:41
79 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 0:01:42
80 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Movistar Team 0:01:42
81 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – Merida 0:01:42
82 Jay Robert Thomson (RSA) Team Dimension Data 0:01:49
83 Pierre-Luc Périchon (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:01:55
84 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain – Merida 0:01:57
85 Robert Kišerlovski (Cro) Team Katusha – Alpecin 0:01:59
86 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:02:04
87 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb 0:02:10
88 Matthias Brändle (AUT) Trek – Segafredo 0:02:41
89 Alexander Edmondson (Aus) Mitchelton – Scott 0:02:46
90 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:02:54
91 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain – Merida 0:03:01
92 Dylan Van Baarle (Ned) Team Sky 0:03:04
93 Dion Smith (NZl) Wanty – Groupe Gobert 0:03:07
94 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto – Soudal 0:03:09
95 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain – Merida 0:03:10
96 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team 0:03:11
97 Carlos Verona (Esp) Mitchelton – Scott 0:03:12
98 Toms Skujins (Lat) Trek – Segafredo 0:03:19
99 Lorrenzo Manzin (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:03:26
100 Arnaud Courteille (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:03:28
101 Rüdiger Selig (GER) Bora – Hansgrohe 0:03:30
102 Fabio Jakobsen (Ned) Quick Step Floors 0:03:42
103 Alexis Gougeard (Fra) Ag2r La Mondiale 0:03:56
104 Tom Bohli (SUI) BMC Racing Team 0:04:04
105 Anthony Turgis (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:04:04
106 Brendan Canty (Aus) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:04:06
107 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:04:08
108 Sepp Kuss (USA) Team LottoNL – Jumbo 0:04:14
109 Daniel Teklehaimanot (Eri) Cofidis Solutions Crédits 0:04:18
110 Alexis Vuillermoz (Fra) Ag2r La Mondiale 0:04:21
111 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:04:24
112 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:04:35
113 Brice Feillu (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:04:37
114 Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team 0:04:39
115 Niki Terpstra (Ned) Quick Step Floors 0:04:47
116 Benjamin Thomas (Fra) Groupama – FDJ 0:04:48
117 Lars Boom (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:04:48
118 Jelle Wallays (Bel) Lotto – Soudal 0:04:49
119 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora – Hansgrohe 0:05:01
120 Jhonatan Restrepo Valencia (Col) Team Katusha – Alpecin 0:05:02
121 Danilo Wyss (SUI) BMC Racing Team 0:05:03
122 Lawson Craddock (USA) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:05:07
123 Rory Sutherland (Aus) UAE Team Emirates 0:05:08
124 Johann Van Zyl (RSA) Team Dimension Data 0:05:08
125 Floris De Tier (Bel) Team LottoNL – Jumbo 0:05:08
126 Quentin Pacher (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:05:12
127 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates 0:05:14
128 Nicholas Dlamini (RSA) Team Dimension Data 0:05:15
129 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain – Merida 0:05:15
130 Damien Howson (Aus) Mitchelton – Scott 0:05:16
131 Johannes Fröhlinger (GER) Team Sunweb 0:05:19
132 Laurent Pichon (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:05:25
133 Kévin Réza (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:05:30
134 Phil Bauhaus (GER) Team Sunweb 0:06:30
135 José Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:06:48
136 Corentin Ermenault (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:06:53
137 Sebastian Langeveld (Ned) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:07:08
138 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 0:07:09
139 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha – Alpecin 0:07:18
140 Thomas De Gendt (Bel) Lotto – Soudal 0:07:20
141 Matteo Fabbro (Ita) Team Katusha – Alpecin 0:07:21
142 Axel Domont (Fra) Ag2r La Mondiale 0:07:25
143 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates 0:07:27
144 James Knox (GBr) Quick Step Floors 0:07:32
145 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team 0:07:44
146 Bruno Armirail (Fra) Groupama – FDJ 0:09:18
147 David Gaudu (Fra) Groupama – FDJ 0:09:25
148 Luka Pibernik (Slo) Bahrain – Merida 0:09:33
149 Johan Le Bon (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:10:19
150 Kiel Reijnen (USA) Trek – Segafredo 0:12:53
151 Rúben Guerreiro (Por) Trek – Segafredo 0:22:07