VueltaAragón

Jon Aberasturi (Euskadi – Murias) wygrał pierwszy etap i został liderem Vuelta Aragon.

Ostatnia edycja hiszpańskiego wyścigu odbyła się w 2005 roku, a wygrał ją jeżdżący aktualnie w Israel Cycling Academy Rubén Plaza. Teraz impreza została reaktywowana, a pierwszy etap prowadził z Teruel do Caspe i liczył 180 kilometrów.

Pierwszymi śmiałkami, którzy zabrali się w odjazd byli: Francisco Mancebo (Inteja Dominican Cycling Team), Egoitz FernÁndez (Fundación Euskadi), Jorge Cubero (Burgos-BH) i Alex Cano (Coldeportes Zenu Sello Rojo).

Etap raczej przeznaczony był dla sprinterów, więc peleton starał się cały czas kontrolować ten odjazd. Czwórka została doścignięta na dziesięć kilometrów przed metą i zaczęły się formować sprinterskie pociągi.

Na dość trudnym finiszu w Caspe najszybszy okazał się Jon Aberasturi (Euskadi – Murias), który swoją dobrą formę wreszcie przełożył na zwycięstwo.

Drugi był Carlos Barbero (Movistar), a trzeci Garikoitz Bravo (Euskadi – Murias).

Wyniki pierwszego etapu:

1. ABERASTURI, Jon (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 04:06:52
2. BARBERO, Carlos (MOVISTAR TEAM) 00:00:01
3. BRAVO, Garikoitz (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 00:00:01
4. VAN WINDEN, Dennis (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 00:00:01
5. PRADES, Benjami (TEAM UKYO) 00:00:01
6. MILAN, Diego (INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM) 00:00:01
7. EZQUERRA, Jesus (BURGOS – BH) 00:00:01
8. MOSCHETTI, Matteo (POLARTEC KOMETA) 00:00:01
9. REZA, Kevin (VITAL COCEPT CYCLING CLUB) 00:00:01
10. FERNANDEZ, Delio (DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM) 00:00:01
11. FERNANDEZ, Egoitz (TEAM EUSKADI) 00:00:01
12. GONZALEZ, Mario (SPORTING – TAVIRA) 00:00:01
13. FIGUEIREDO, Frederico (SPORTING – TAVIRA) 00:00:01
14. RUBIANO, Miguel A. (COLDEPORTES ZENU SELLO ROJO) 00:00:01
15. VILELA, Ricardo (MANZANA POSTOBON TEAM) 00:00:01
16. MADRAZO, Angel (DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM) 00:00:01
17. ROSON, Jaime (MOVISTAR TEAM) 00:00:01
18. TORRES, Pablo (BURGOS – BH) 00:00:01
19. VDOVIN, Alexander (LOKOSPHINX) 00:00:01
20. TAARAMÄE, Rein (DIRECT ENERGIE) 00:00:01
21. BISOLTI, Alessandro (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 00:00:01
22. CARVALHO, André (LIBERTY SEGUROS – CARGLASS) 00:00:01
23. SPREAFICO, Matteo (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 00:00:01
24. PERON, Andrea (TEAM NOVO NORDISK) 00:00:01
25. MORENO, Javier (DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM) 00:00:01
26. GARCIA, Jhojan O. (MANZANA POSTOBON TEAM) 00:00:01
27. SOLER, Marc (MOVISTAR TEAM) 00:00:01
28. SILVA, Joaquim (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 00:00:01
29. DE ROSSI, Lucas (DELKO MARSEILLE PROVENCE KT) 00:00:01
30. BOHORQUEZ, Hernando (MANZANA POSTOBON TEAM) 00:00:01
31. PARDILLA, Sergio (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 00:00:01
32. CARRETERO, Hector (MOVISTAR TEAM) 00:00:01
33. BAGOT, Yoann (VITAL COCEPT CYCLING CLUB) 00:00:10
34. ARCAS, Jorge (MOVISTAR TEAM) 00:00:10
35. AGUIRRE, Hernan R. (MANZANA POSTOBON TEAM) 00:00:10
36. MARQUE, Alejandro M. (SPORTING – TAVIRA) 00:00:10
37. BARCELO, Fernando (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MU) 00:00:10
38. BIZKARRA, Mikel (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 00:00:10
39. TRUEBA, Alvaro (SPORTING – TAVIRA) 00:00:10
40. MERINO, Igor (BURGOS – BH) 00:00:10
41. INKELAAR, Kevin (POLARTEC KOMETA) 00:00:14
42. SOKOLOV, Dmitrii (LOKOSPHINX) 00:00:14
43. CRISPIM, André (LIBERTY SEGUROS – CARGLASS) 00:00:14
44. GOLDSHTEIN, Omer (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 00:00:14
45. AMEZQUETA, Julen (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 00:00:14
46. HIVERT, Jonathan (DIRECT ENERGIE) 00:00:14
47. BOL, Jetse (MANZANA POSTOBON TEAM) 00:00:14
48. EVTUSHENKO, Alexander (LOKOSPHINX) 00:00:14
49. TXOPERENA, Beñat (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 00:00:14
50. RUBIO, Diego (BURGOS – BH) 00:00:14
51. PLANET, Charles (TEAM NOVO NORDISK) 00:00:14
52. DUARTE, Fabio A. (MANZANA POSTOBON TEAM) 00:00:14
53. AZURMENDI, Ibai (TEAM EUSKADI) 00:00:14
54. ETXABE, Jokin (INTERPRO STRADALLI CYCLING) 00:00:14
55. JUARISTI, Txomin (TEAM EUSKADI) 00:00:14
56. CAMACHO, Julio A. (COLDEPORTES ZENU SELLO ROJO) 00:00:14
57. CHAVES, German E. (COLDEPORTES ZENU SELLO ROJO) 00:00:14
58. CABEDO, Oscar (BURGOS – BH) 00:00:14
59. DIAZ, Jose M. (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 00:00:14
60. SAMITIER, Sergio (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MU) 00:00:14
61. CELANO, Danilo (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 00:00:21
62. LAVERDE, Luis F. (COLDEPORTES ZENU SELLO ROJO) 00:00:21
63. WHITEHOUSE, Daniel (INTERPRO STRADALLI CYCLING) 00:00:21
64. STRAKHOV, Dmitrii (LOKOSPHINX) 00:00:24
65. LOURENÇO, Rafael (LIBERTY SEGUROS – CARGLASS) 00:00:24
66. HENTTALA, Joonas (TEAM NOVO NORDISK) 00:00:27
67. VERMEULEN, Alexey (INTERPRO STRADALLI CYCLING) 00:00:27
68. KOISHI, Yuma (TEAM UKYO) 00:00:27
69. FRAPPORTI, Mattia (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 00:00:30
70. CANO, Alex N. (COLDEPORTES ZENU SELLO ROJO) 00:00:31
71. GONÇALVES, Gaspar (LIBERTY SEGUROS – CARGLASS) 00:00:31
72. ARAQUE, Rodrigo (TEAM UKYO) 00:00:31
73. FERRARI, Fabricio (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 00:00:31
74. ZABALA, Josu (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 00:00:31
75. LOZANO, David (TEAM NOVO NORDISK) 00:00:31
76. CANTON, Isaac (POLARTEC KOMETA) 00:00:31
77. PENA, Wilson E. (POLARTEC KOMETA) 00:00:31
78. LOPES, Pedro (LIBERTY SEGUROS – CARGLASS) 00:00:31
79. OKUBAMARIAM, Tesfom (INTERPRO STRADALLI CYCLING) 00:00:31
80. BONUSI, Raffaello (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 00:00:37
81. JONES, Brenton (DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM) 00:00:38
82. RIVERA, Kevin (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 00:00:38
83. ARERUYA, Joseph (DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM) 00:00:38
84. RIES, Michel (POLARTEC KOMETA) 00:00:38
85. SOTO, Nelson A. (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 00:00:38
86. COURTEILLE, Arnaud (VITAL COCEPT CYCLING CLUB) 00:00:38
87. CHAVANEL, Sylvain (DIRECT ENERGIE) 00:00:41
88. COUSIN, Jerome (DIRECT ENERGIE) 00:00:41
89. LOPEZ-COZAR, Juan A. (TEAM EUSKADI) 00:00:41
90. WILLIAMS, Tyler (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 00:00:48
91. TOFFALI, Nicola (SPORTING – TAVIRA) 00:00:50
92. CALABRIA, Fabio (TEAM NOVO NORDISK) 00:00:50
93. POLI, Umberto (TEAM NOVO NORDISK) 00:00:50
94. COLON, Johan A. (COLDEPORTES ZENU SELLO ROJO) 00:00:50
95. HUDRY, Florian (INTERPRO STRADALLI CYCLING) 00:00:58
96. TULIK, Angelo (DIRECT ENERGIE) 00:01:01
97. CAMACHO, Juan (POLARTEC KOMETA) 00:01:01
98. BRAND, Sam (TEAM NOVO NORDISK) 00:01:03
99. ROBREDO, Alvaro (BURGOS – BH) 00:01:06
100. MALUCELLI, Matteo (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 00:01:08
101. ENGER, Sondre (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 00:01:10
102. RÄIM, Mihkel (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 00:01:13
103. BENNATI, Daniele (MOVISTAR TEAM) 00:01:13
104. LOPES, Pedro (LIBERTY SEGUROS – CARGLASS) 00:01:21
105. CORBEL, Erwann (VITAL COCEPT CYCLING CLUB) 00:01:21
106. RUBIO, Jesus A. (INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM) 00:01:21
107. BOUDAT, Thomas (DIRECT ENERGIE) 00:01:21
108. GARCIA, Ricardo (TEAM EUSKADI) 00:01:21
109. PEREIRA, Válter (SPORTING – TAVIRA) 00:01:21
110. MIZUNO, Kyohei (INTERPRO STRADALLI CYCLING) 00:01:21
111. NOCENTINI, Rinaldo (SPORTING – TAVIRA) 00:01:21
112. QUEMENEUR, Perrig (DIRECT ENERGIE) 00:01:21
113. SMUKULIS, Gatis (DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM) 00:01:21
114. CUETO, Juan J. (INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM) 00:01:36
115. ELORZA, Mikel (INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM) 00:01:41
116. YOKOTSUKA, Kohei (TEAM UKYO) 00:02:11
117. BENFATTO, Marco (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 00:02:15
118. CUBERO, Jorge (BURGOS – BH) 00:02:29
119. MARTIN, Gotzon (TEAM EUSKADI) 00:02:32
120. ALONSO, Mikel (TEAM EUSKADI) 00:02:32
121. ORJUELA, Fernando (MANZANA POSTOBON TEAM) 00:02:32
122. PUJOL, Oscar (TEAM UKYO) 00:02:32
123. GUZMÁN, William D. (INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM) 00:02:32
124. KREDER, Raymond (TEAM UKYO) 00:02:32
125. GAREL, Adrien (VITAL COCEPT CYCLING CLUB) 00:02:37
126. FOURNIER, Marc (VITAL COCEPT CYCLING CLUB) 00:02:52
127. LAMMERTINK, Steven (VITAL COCEPT CYCLING CLUB) 00:02:54
128. SAMOLENKOV, Artem (LOKOSPHINX) 00:03:16
129. MANCEBO, Francisco (INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM) 00:03:22
130. RODRIGUEZ, Oscar (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 00:03:30
131. TORRES, Albert (INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM) 00:03:30
132. SCHREURS, Hamish (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 00:04:23
133. HABTOM, Awet (POLARTEC KOMETA) 00:05:34
134. FERNANDES, Venceslau (LIBERTY SEGUROS – CARGLASS) 00:05:55
135. CASTRILLO, Jaime (MOVISTAR TEAM) 00:06:31
DNF NAKAI, Michimasa (TEAM UKYO)
DNS ARROYO, Fernando (INTERPRO STRADALLI CYCLING)

Klasyfikacja generalna po pierwszym etapie:

1. ABERASTURI, Jon (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 04:06:42
2. BARBERO, Carlos (MOVISTAR TEAM) 00:00:05
3. BRAVO, Garikoitz (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 00:00:07
4. VAN WINDEN, Dennis (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 00:00:11
5. PRADES, Benjami (TEAM UKYO) 00:00:11
6. MILAN, Diego (INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM) 00:00:11
7. EZQUERRA, Jesus (BURGOS – BH) 00:00:11
8. MOSCHETTI, Matteo (POLARTEC KOMETA) 00:00:11
9. REZA, Kevin (VITAL COCEPT CYCLING CLUB) 00:00:11
10. FERNANDEZ, Delio (DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM) 00:00:11
11. FERNANDEZ, Egoitz (TEAM EUSKADI) 00:00:11
12. GONZALEZ, Mario (SPORTING – TAVIRA) 00:00:11
13. FIGUEIREDO, Frederico (SPORTING – TAVIRA) 00:00:11
14. RUBIANO, Miguel A. (COLDEPORTES ZENU SELLO ROJO) 00:00:11
15. VILELA, Ricardo (MANZANA POSTOBON TEAM) 00:00:11
16. MADRAZO, Angel (DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM) 00:00:11
17. ROSON, Jaime (MOVISTAR TEAM) 00:00:11
18. TORRES, Pablo (BURGOS – BH) 00:00:11
19. VDOVIN, Alexander (LOKOSPHINX) 00:00:11
20. TAARAMÄE, Rein (DIRECT ENERGIE) 00:00:11
21. BISOLTI, Alessandro (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 00:00:11
22. CARVALHO, André (LIBERTY SEGUROS – CARGLASS) 00:00:11
23. SPREAFICO, Matteo (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 00:00:11
24. PERON, Andrea (TEAM NOVO NORDISK) 00:00:11
25. MORENO, Javier (DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM) 00:00:11
26. GARCIA, Jhojan O. (MANZANA POSTOBON TEAM) 00:00:11
27. SOLER, Marc (MOVISTAR TEAM) 00:00:11
28. SILVA, Joaquim (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 00:00:11
29. DE ROSSI, Lucas (DELKO MARSEILLE PROVENCE KT) 00:00:11
30. BOHORQUEZ, Hernando (MANZANA POSTOBON TEAM) 00:00:11
31. PARDILLA, Sergio (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 00:00:11
32. CARRETERO, Hector (MOVISTAR TEAM) 00:00:11
33. BAGOT, Yoann (VITAL COCEPT CYCLING CLUB) 00:00:20
34. ARCAS, Jorge (MOVISTAR TEAM) 00:00:20
35. AGUIRRE, Hernan R. (MANZANA POSTOBON TEAM) 00:00:20
36. MARQUE, Alejandro M. (SPORTING – TAVIRA) 00:00:20
37. BARCELO, Fernando (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MU) 00:00:20
38. BIZKARRA, Mikel (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 00:00:20
39. TRUEBA, Alvaro (SPORTING – TAVIRA) 00:00:20
40. MERINO, Igor (BURGOS – BH) 00:00:20
41. INKELAAR, Kevin (POLARTEC KOMETA) 00:00:24
42. SOKOLOV, Dmitrii (LOKOSPHINX) 00:00:24
43. CRISPIM, André (LIBERTY SEGUROS – CARGLASS) 00:00:24
44. GOLDSHTEIN, Omer (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 00:00:24
45. AMEZQUETA, Julen (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 00:00:24
46. HIVERT, Jonathan (DIRECT ENERGIE) 00:00:24
47. BOL, Jetse (MANZANA POSTOBON TEAM) 00:00:24
48. EVTUSHENKO, Alexander (LOKOSPHINX) 00:00:24
49. TXOPERENA, Beñat (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 00:00:24
50. RUBIO, Diego (BURGOS – BH) 00:00:24
51. PLANET, Charles (TEAM NOVO NORDISK) 00:00:24
52. DUARTE, Fabio A. (MANZANA POSTOBON TEAM) 00:00:24
53. AZURMENDI, Ibai (TEAM EUSKADI) 00:00:24
54. ETXABE, Jokin (INTERPRO STRADALLI CYCLING) 00:00:24
55. JUARISTI, Txomin (TEAM EUSKADI) 00:00:24
56. CAMACHO, Julio A. (COLDEPORTES ZENU SELLO ROJO) 00:00:24
57. CHAVES, German E. (COLDEPORTES ZENU SELLO ROJO) 00:00:24
58. CABEDO, Oscar (BURGOS – BH) 00:00:24
59. DIAZ, Jose M. (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 00:00:24
60. SAMITIER, Sergio (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MU) 00:00:24
61. CELANO, Danilo (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 00:00:31
62. LAVERDE, Luis F. (COLDEPORTES ZENU SELLO ROJO) 00:00:31
63. WHITEHOUSE, Daniel (INTERPRO STRADALLI CYCLING) 00:00:31
64. STRAKHOV, Dmitrii (LOKOSPHINX) 00:00:34
65. LOURENÇO, Rafael (LIBERTY SEGUROS – CARGLASS) 00:00:34
66. CANO, Alex N. (COLDEPORTES ZENU SELLO ROJO) 00:00:35
67. HENTTALA, Joonas (TEAM NOVO NORDISK) 00:00:37
68. VERMEULEN, Alexey (INTERPRO STRADALLI CYCLING) 00:00:37
69. KOISHI, Yuma (TEAM UKYO) 00:00:37
70. FRAPPORTI, Mattia (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 00:00:40
71. GONÇALVES, Gaspar (LIBERTY SEGUROS – CARGLASS) 00:00:41
72. ARAQUE, Rodrigo (TEAM UKYO) 00:00:41
73. FERRARI, Fabricio (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 00:00:41
74. ZABALA, Josu (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 00:00:41
75. LOZANO, David (TEAM NOVO NORDISK) 00:00:41
76. CANTON, Isaac (POLARTEC KOMETA) 00:00:41
77. PENA, Wilson E. (POLARTEC KOMETA) 00:00:41
78. LOPES, Pedro (LIBERTY SEGUROS – CARGLASS) 00:00:41
79. OKUBAMARIAM, Tesfom (INTERPRO STRADALLI CYCLING) 00:00:41
80. BONUSI, Raffaello (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 00:00:47
81. JONES, Brenton (DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM) 00:00:48
82. RIVERA, Kevin (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 00:00:48
83. ARERUYA, Joseph (DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM) 00:00:48
84. RIES, Michel (POLARTEC KOMETA) 00:00:48
85. SOTO, Nelson A. (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 00:00:48
86. COURTEILLE, Arnaud (VITAL COCEPT CYCLING CLUB) 00:00:48
87. CHAVANEL, Sylvain (DIRECT ENERGIE) 00:00:51
88. COUSIN, Jerome (DIRECT ENERGIE) 00:00:51
89. LOPEZ-COZAR, Juan A. (TEAM EUSKADI) 00:00:51
90. WILLIAMS, Tyler (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 00:00:58
91. TOFFALI, Nicola (SPORTING – TAVIRA) 00:01:00
92. CALABRIA, Fabio (TEAM NOVO NORDISK) 00:01:00
93. POLI, Umberto (TEAM NOVO NORDISK) 00:01:00
94. COLON, Johan A. (COLDEPORTES ZENU SELLO ROJO) 00:01:00
95. HUDRY, Florian (INTERPRO STRADALLI CYCLING) 00:01:08
96. TULIK, Angelo (DIRECT ENERGIE) 00:01:11
97. CAMACHO, Juan (POLARTEC KOMETA) 00:01:11
98. BRAND, Sam (TEAM NOVO NORDISK) 00:01:13
99. ROBREDO, Alvaro (BURGOS – BH) 00:01:16
100. MALUCELLI, Matteo (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 00:01:18
101. ENGER, Sondre (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 00:01:20
102. RÄIM, Mihkel (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 00:01:23
103. BENNATI, Daniele (MOVISTAR TEAM) 00:01:23
104. LOPES, Pedro (LIBERTY SEGUROS – CARGLASS) 00:01:31
105. CORBEL, Erwann (VITAL COCEPT CYCLING CLUB) 00:01:31
106. RUBIO, Jesus A. (INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM) 00:01:31
107. BOUDAT, Thomas (DIRECT ENERGIE) 00:01:31
108. GARCIA, Ricardo (TEAM EUSKADI) 00:01:31
109. PEREIRA, Válter (SPORTING – TAVIRA) 00:01:31
110. MIZUNO, Kyohei (INTERPRO STRADALLI CYCLING) 00:01:31
111. NOCENTINI, Rinaldo (SPORTING – TAVIRA) 00:01:31
112. QUEMENEUR, Perrig (DIRECT ENERGIE) 00:01:31
113. SMUKULIS, Gatis (DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM) 00:01:31
114. CUETO, Juan J. (INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM) 00:01:46
115. ELORZA, Mikel (INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM) 00:01:51
116. YOKOTSUKA, Kohei (TEAM UKYO) 00:02:21
117. BENFATTO, Marco (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 00:02:25
118. CUBERO, Jorge (BURGOS – BH) 00:02:36
119. MARTIN, Gotzon (TEAM EUSKADI) 00:02:41
120. ALONSO, Mikel (TEAM EUSKADI) 00:02:42
121. ORJUELA, Fernando (MANZANA POSTOBON TEAM) 00:02:42
122. PUJOL, Oscar (TEAM UKYO) 00:02:42
123. GUZMÁN, William D. (INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM) 00:02:42
124. KREDER, Raymond (TEAM UKYO) 00:02:42
125. GAREL, Adrien (VITAL COCEPT CYCLING CLUB) 00:02:47
126. FOURNIER, Marc (VITAL COCEPT CYCLING CLUB) 00:03:02
127. LAMMERTINK, Steven (VITAL COCEPT CYCLING CLUB) 00:03:04
128. SAMOLENKOV, Artem (LOKOSPHINX) 00:03:26
129. MANCEBO, Francisco (INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM) 00:03:30
130. RODRIGUEZ, Oscar (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 00:03:40
131. TORRES, Albert (INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM) 00:03:40
132. SCHREURS, Hamish (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 00:04:33
133. HABTOM, Awet (POLARTEC KOMETA) 00:05:44
134. FERNANDES, Venceslau (LIBERTY SEGUROS – CARGLASS) 00:06:05
135. CASTRILLO, Jaime (MOVISTAR TEAM) 00:06:41