Fot. Marek Bala / naszosie.pl

Oto kolejne składy na Vuelta a Espana. Swoje zestawienia przedstawiły zespoły Dimension Data i Caja Rural-Seguros.

Obydwa zespoły powinny się skupić na walce o zwycięstwa etapowe. W składzie Dimension Data jest Louis Meintjes, który w 2015 roku zajął 10. miejsce w klasyfikacji generalnej. Jednak ostatnio nie jest w stanie powalczyć o wysokie pozycje w Wielkich Tourach.

W ubiegłorocznej Vuelcie etapy w na La Covatilli i Alfacar wygrał Ben King. Powinniśmy spodziewać się aktywnej jazdy od kolarza ze Stanów Zjednoczonych. Do właściwej dyspozycji po problemach zdrowotnych powraca Ben O’Connor. W końcówkach swojej szansy poszuka Edvald Boasson Hagen.

Caja Rural-Seguros RGA to jeden z zespołów, który otrzymał dziką kartę. Kolarze hiszpańskiej grupy powinni być widoczni w ucieczkach. Ostatnio na Vuelta a Burgos etapy wygrali Jon Aberausturi i Alex Aranburu, którzy powinni powalczyć na finiszach. W zwycięstwa etapowe na górskich etapach celują przede wszystkim Jonathan Lastra, Cristian Rodriguez i Sergei Chernetski.

Skład Dimension Data na Vuelta 2019: Ben King, Edvald Boasson Hagen, Amanuel Ghebreigzabhier, Louis Meintjes, Ben O’Connor, Nic Dlamini, Rasmus Tiller, Jaco Venter.

Skład Caja Rural-Seguros na Vuelta 2019: Sergei Chernetski, Jon Aberasturi, Alex Aranburu, Domingos Goncalves, Jonathan Lastra, Sergio Pardilla, Cristian Rodriguez, Gonzalo Serrano.

Poprzedni artykułLadies Tour of Norway 2019: Anna Plichta w składzie Trek-Segafredo
Następny artykułNowe zawodniczki w zespole Małgorzaty Jasińskiej
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments