fot. Trek - Segafredo

Zwycięstwem Jarlisona Pantano (Trek – Segafredo) zakończył się piąty etap Volta a Catalunya. Liderem wyścigu pozostał Alejandro Valverde (Movistar).

Piąty etap hiszpańskiej etapówki był wręcz wymarzony dla uciekinierów. Na ponad 210-kilometrowej trasie, kolarze mieli do pokonania 2 górskie premie i jeden nieoznaczony podjazd, który kończył się około 20 kilometrów przed metą.

Ucieczkę dnia stworzyli dziś Danilo Wyss (BMC), Jarlison Pantano (Trek – Segafredo), Laurent Didier (Trek – Segafredo), Francois Bidard (AG2R), Vegard Laengen (UAE), Maximme Monfort (Lotto Soudal), Giovani Visconti (Bahrain – Merida), Valerio Agnoli (Bahrain – Merida), Sergey Chernetski (Astana), Jordi Simon (Burgos – BH), Antonio Molina (Caja Rural) oraz Jetse Bol (Manzana Postobon). Ich przewaga nad peletonem, przez wiele kilometrów utrzymywała się w granicach 3 minut, gdyż peleton chciał mieć wszystko pod kontrolą.

Środkowa część etapu była więcej niż spokojna. Rywale Alejandro Valverde (Movistar) i jego kolegów z ekipy nie mieli bowiem zamiaru forsować wybitnego tempa, dzięki czemu szansa uciekinierów wciąż rosła.

Dopiero na ostatnim podjeździe do pracy wzięli się mocniejsi uciekinierzy. Wówczas na skok zdecydowali się Pantano i Laengen, który szybko odjechali od współtowarzyszy odjazdu. Jednocześnie w peletonie nie działo się praktycznie nic.

Ostatecznie jako pierwszy linię mety przekroczył Pantano, który pewnie pokonał Vegarda Laengena. Na najniższym stopniu podium stanął za to Matej Mohorić (Bahrain – Merida). Liderem wyścigu pozostał Alejandro Valverde.

Wyniki:
1 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek – Segafredo 5:20:53
2 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 0:00:00
3 Matej Mohoric (Slo) Bahrain – Merida 0:00:10
4 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain – Merida 0:00:10
5 Danilo Wyss (SUI) BMC Racing Team 0:00:10
6 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team 0:00:12
7 José Rojas (Esp) Movistar Team 0:00:14
8 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:00:14
9 Dorian Godon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:14
10 Bjorg Lambrecht (Bel) Lotto – Soudal 0:00:14
11 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Sky 0:00:14
12 Warren Barguil (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:00:14
13 Eduard Prades Reverter (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:14
14 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:14
15 Mikaël Cherel (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:14
16 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:00:14
17 Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb 0:00:14
18 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain – Merida 0:00:14
19 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:00:14
20 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky 0:00:14
21 Merhawi Kudus (Eri) Team Dimension Data 0:00:14
22 Carlos Verona (Esp) Mitchelton – Scott 0:00:14
23 Georg Preidler (AUT) Groupama – FDJ 0:00:14
24 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:14
25 Elie Gesbert (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:00:14
26 Jose Manuel Diaz Gallego (Esp) Israel Cycling Academy 0:00:14
27 Daryl Impey (RSA) Mitchelton – Scott 0:00:14
28 Bob Jungels (Lux) Quick Step Floors 0:00:14
29 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:00:14
30 George Bennett (NZl) Team LottoNL – Jumbo 0:00:14
31 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:00:14
32 Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team 0:00:14
33 Clément Chevrier (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:14
34 Mathias Frank (SUI) Ag2r La Mondiale 0:00:14
35 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:14
36 Jérémy Maison (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:00:14
37 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team 0:00:14
38 Garikoitz Bravo Oiarbide (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:14
39 Ben Gastauer (Lux) Ag2r La Mondiale 0:00:14
40 Pierre-Roger Latour (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:14
41 Pawel Poljanski (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:14
42 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:14
43 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:14
44 Aldemar Reyes Ortega (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:14
45 Jhonnatan Narvaez (Ecu) Quick Step Floors 0:00:14
46 Maximilian Schachmann (GER) Quick Step Floors 0:00:14
47 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 0:00:14
48 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team 0:00:14
49 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky 0:00:14
50 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb 0:00:14
51 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 0:00:14
52 Axel Domont (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:14
53 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton – Scott 0:00:14
54 Enric Mas Nicolau (Esp) Quick Step Floors 0:00:14
55 Ricardo Vilela (Por) Manzana – Postobon Team 0:00:14
56 David Gaudu (Fra) Groupama – FDJ 0:00:14
57 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:14
58 Michael Woods (Can) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:14
59 Jacques Willem Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 0:00:14
60 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates 0:00:14
61 Ben O’Connor (Aus) Team Dimension Data 0:00:14
62 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:14
63 Steff Cras (Bel) Team Katusha – Alpecin 0:00:14
64 Jhojan Orlando Garcia Sosa (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:14
65 Stef Clement (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:14
66 Hugh Carthy (GBr) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:14
67 Niklas Eg (Den) Trek – Segafredo 0:00:14
68 Louis Meintjes (RSA) Team Dimension Data 0:00:14
69 Igor Anton Hernandez (Esp) Team Dimension Data 0:00:14
70 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:00:14
71 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky 0:00:14
72 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:14
73 Hernan Ricardo Aguirre Caipa (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:14
74 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy 0:00:14
75 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team 0:00:14
76 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:00:14
77 Davide Formolo (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:14
78 Peter Stetina (USA) Trek – Segafredo 0:00:31
79 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:00:31
80 Nathan Brown (USA) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:31
81 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:31
82 Robert Kišerlovski (Cro) Team Katusha – Alpecin 0:00:31
83 Daniel Navarro Garcia (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:00:31
84 James Knox (GBr) Quick Step Floors 0:00:31
85 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Trek – Segafredo 0:00:31
86 Ruben Plaza (Esp) Israel Cycling Academy 0:00:31
87 John Darwin Atapuma Hurtado (Col) UAE Team Emirates 0:00:34
88 Jan Hirt (Cze) Astana Pro Team 0:00:34
89 Amaël Moinard (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:00:34
90 Rob Power (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:34
91 Mathias Le Turnier (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:38
92 Jai Hindley (Aus) Team Sunweb 0:00:38
93 Willem Jakobus Smit (RSA) Team Katusha – Alpecin 0:00:38
94 Pierre Rolland (Fra) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:38
95 Matteo Fabbro (Ita) Team Katusha – Alpecin 0:00:38
96 Joaquim Silva (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:38
97 Daniel Teklehaimanot (Eri) Cofidis Solutions Crédits 0:00:38
98 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:38
99 Jelle Vanendert (Bel) Lotto – Soudal 0:00:38
100 Pablo Torres Muiño (Esp) Burgos – BH 0:00:38
101 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:00:38
102 Michael Storer (Aus) Team Sunweb 0:00:44
103 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky 0:00:44
104 Jordi Simon Casulleras (Esp) Burgos – BH 0:00:59
105 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 0:01:14
106 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:01:17
107 Sander Armée (Bel) Lotto – Soudal 0:01:18
108 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:25
109 Igor Merino Kortazar (Esp) Burgos – BH 0:03:25
110 Bram Tankink (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:03:25
111 Maxime Monfort (Bel) Lotto – Soudal 0:03:32
112 François Bidard (Fra) Ag2r La Mondiale 0:03:32
113 Cyril Barthe (Fra) Euskadi Basque Country – Murias 0:04:02
114 Andrei Grivko (Ukr) Astana Pro Team 0:04:02
115 Adam Hansen (Aus) Lotto – Soudal 0:04:02
116 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team 0:04:04
117 Winner Andrew Anacona (Col) Movistar Team 0:04:09
118 Wilmar Andres Paredes Zapata (Col) Manzana – Postobon Team 0:04:09
119 Nathan Earle (Aus) Israel Cycling Academy 0:04:10
120 Laurent Didier (Lux) Trek – Segafredo 0:04:30
121 Jetse Bol (Ned) Manzana – Postobon Team 0:04:30
122 Johannes Fröhlinger (GERTeam Sunweb 0:06:08
123 Sindre Skjøstad Lunke (Nor) Team Fortuneo – Samsic 0:06:08
124 Tom Bohli (SUI) BMC Racing Team 0:06:08
125 James Shaw (GBr) Lotto – Soudal 0:06:08
126 Thomas De Gendt (Bel) Lotto – Soudal 0:08:50
127 William Bonnet (Fra) Groupama – FDJ 0:09:06
128 David Lopez Garcia (Esp) Team Sky 0:09:06
129 Rory Sutherland (Aus) UAE Team Emirates 0:09:06
130 Cesare Benedetti (Ita) Bora – Hansgrohe 0:09:06
131 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 0:13:19
132 Floris De Tier (Bel) Team LottoNL – Jumbo 0:13:33
133 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain – Merida 0:13:33
134 Enrique Sanz Unzue (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:13:33
135 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:13:33
136 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:13:33
137 Benoît Jarrier (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:13:33
138 Michael Mørkøv (Den) Quick Step Floors 0:13:33
139 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Katusha – Alpecin 0:13:33
140 Niccolò Bonifazio (Ita) Bahrain – Merida 0:13:33
141 Florian Vachon (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:13:33
142 Domen Novak (Slo) Bahrain – Merida 0:13:33
143 Alex Howes (USA) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:13:33
144 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:13:33
145 Toms Skujins (Lat) Trek – Segafredo 0:13:33
146 Markel Irizar Aramburu (Esp) Trek – Segafredo 0:13:33
147 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates 0:13:33
148 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:13:33
149 Arthur Vichot (Fra) Groupama – FDJ 0:13:33
150 Antonio Pedrero (Esp) Movistar Team 0:13:33
151 Jérémy Roy (Fra) Groupama – FDJ 0:13:33
152 Antonio Molina Canet (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:16:30
153 Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy 0:16:30
DNF Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
DNF Gregor Mühlberger (AUTBora – Hansgrohe
DNF Philip Deignan (Irl) Team Sky
DNF Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data

Klasyfikacja generalna:
1 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 22:22:05
2 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Sky 0:00:16
3 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:00:26
4 Pierre-Roger Latour (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:48
5 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:01:12
6 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:01:18
7 George Bennett (NZl) Team LottoNL – Jumbo 0:01:20
8 Hugh Carthy (GBr) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:01:24
9 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:01:26
10 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team 0:01:28
11 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:01:28
12 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy 0:01:28
13 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team 0:01:30
14 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:01:31
15 Ben O’Connor (Aus) Team Dimension Data 0:01:32
16 Mathias Frank (SUI) Ag2r La Mondiale 0:01:36
17 David Gaudu (Fra) Groupama – FDJ 0:01:42
18 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:01:54
19 Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb 0:02:05
20 Jan Hirt (Cze) Astana Pro Team 0:02:05
21 Warren Barguil (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:02:37
22 Carlos Verona (Esp) Mitchelton – Scott 0:02:38
23 Garikoitz Bravo Oiarbide (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:02:40
24 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 0:02:42
25 Louis Meintjes (RSA) Team Dimension Data 0:02:42
26 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky 0:02:45
27 Bob Jungels (Lux) Quick Step Floors 0:02:46
28 Ricardo Vilela (Por) Manzana – Postobon Team 0:02:46
29 Jhojan Orlando Garcia Sosa (Col) Manzana – Postobon Team 0:02:56
30 Pierre Rolland (Fra) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:03:02
31 Mikaël Cherel (Fra) Ag2r La Mondiale 0:03:08
32 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:03:20
33 Bjorg Lambrecht (Bel) Lotto – Soudal 0:03:36
34 Matej Mohoric (Slo) Bahrain – Merida 0:03:40
35 Elie Gesbert (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:03:48
36 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:04:05
37 Ruben Plaza (Esp) Israel Cycling Academy 0:04:05
38 Jelle Vanendert (Bel) Lotto – Soudal 0:04:12
39 Jhonnatan Narvaez (Ecu) Quick Step Floors 0:04:37
40 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain – Merida 0:05:01
41 Georg Preidler (AUT) Groupama – FDJ 0:05:01
42 Steff Cras (Bel) Team Katusha – Alpecin 0:05:01
43 Daniel Navarro Garcia (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:05:18
44 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Trek – Segafredo 0:05:56
45 Amaël Moinard (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:05:57
46 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 0:06:59
47 Enric Mas Nicolau (Esp) Quick Step Floors 0:07:12
48 Eduard Prades Reverter (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:07:17
49 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:07:17
50 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky 0:07:17
51 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 0:07:19
52 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Manzana – Postobon Team 0:07:19
53 Hernan Ricardo Aguirre Caipa (Col) Manzana – Postobon Team 0:07:25
54 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek – Segafredo 0:07:37
55 Rob Power (Aus) Mitchelton – Scott 0:08:23
56 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain – Merida 0:09:30
57 Davide Formolo (Ita) Bora – Hansgrohe 0:09:32
58 Ben Gastauer (Lux) Ag2r La Mondiale 0:09:37
59 Sander Armée (Bel) Lotto – Soudal 0:11:15
60 Daryl Impey (RSA) Mitchelton – Scott 0:11:49
61 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team 0:11:53
62 José Rojas (Esp) Movistar Team 0:11:55
63 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton – Scott 0:11:55
64 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky 0:13:38
65 Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team 0:14:49
66 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb 0:14:49
67 Jose Manuel Diaz Gallego (Esp) Israel Cycling Academy 0:15:27
68 Clément Chevrier (Fra) Ag2r La Mondiale 0:15:31
69 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:16:39
70 Merhawi Kudus (Eri) Team Dimension Data 0:17:23
71 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 0:17:23
72 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural – Seguros RGA 0:17:23
73 Nathan Earle (Aus) Israel Cycling Academy 0:17:56
74 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky 0:18:48
75 Robert Kišerlovski (Cro) Team Katusha – Alpecin 0:18:52
76 Winner Andrew Anacona (Col) Movistar Team 0:19:22
77 Pawel Poljanski (Pol) Bora – Hansgrohe 0:19:48
78 John Darwin Atapuma Hurtado (Col) UAE Team Emirates 0:20:37
79 Jai Hindley (Aus) Team Sunweb 0:21:45
80 Michael Storer (Aus) Team Sunweb 0:21:58
81 Igor Merino Kortazar (Esp) Burgos – BH 0:22:06
82 Aldemar Reyes Ortega (Col) Manzana – Postobon Team 0:22:13
83 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team 0:22:13
84 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:22:45
85 Floris De Tier (Bel) Team LottoNL – Jumbo 0:22:56
86 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural – Seguros RGA 0:23:28
87 Stef Clement (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:24:27
88 Maximilian Schachmann (GER) Quick Step Floors 0:24:33
89 Michael Woods (Can) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:24:33
90 Peter Stetina (USA) Trek – Segafredo 0:24:50
91 Niklas Eg (Den) Trek – Segafredo 0:25:06
92 Joaquim Silva (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:25:07
93 Jordi Simon Casulleras (Esp) Burgos – BH 0:25:12
94 Maxime Monfort (Bel) Lotto – Soudal 0:25:37
95 James Knox (GBr) Quick Step Floors 0:25:47
96 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:26:07
97 Jérémy Maison (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:26:26
98 Nathan Brown (USA) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:26:55
99 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:26:55
100 Bram Tankink (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:27:22
101 Mathias Le Turnier (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:27:26
102 Dorian Godon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:27:27
103 Axel Domont (Fra) Ag2r La Mondiale 0:27:27
104 Danilo Wyss (SUI) BMC Racing Team 0:28:01
105 Jacques Willem Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 0:28:07
106 Igor Anton Hernandez (Esp) Team Dimension Data 0:28:12
107 Willem Jakobus Smit (RSA) Team Katusha – Alpecin 0:28:39
108 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates 0:28:45
109 François Bidard (Fra) Ag2r La Mondiale 0:29:03
110 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:29:28
111 Wilmar Andres Paredes Zapata (Col) Manzana – Postobon Team 0:29:32
112 Matteo Fabbro (Ita) Team Katusha – Alpecin 0:29:35
113 James Shaw (GBr) Lotto – Soudal 0:30:12
114 Sindre Skjøstad Lunke (Nor) Team Fortuneo – Samsic 0:30:33
115 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:30:34
116 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:31:12
117 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team 0:31:27
118 Andrei Grivko (Ukr) Astana Pro Team 0:31:48
119 Thomas De Gendt (Bel) Lotto – Soudal 0:32:28
120 Pablo Torres Muiño (Esp) Burgos – BH 0:33:09
121 David Lopez Garcia (Esp) Team Sky 0:33:35
122 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 0:34:01
123 Daniel Teklehaimanot (Eri) Cofidis Solutions Crédits 0:34:39
124 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:34:39
125 Antonio Pedrero (Esp) Movistar Team 0:35:02
126 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:35:16
127 Toms Skujins (Lat) Trek – Segafredo 0:35:32
128 Adam Hansen (Aus) Lotto – Soudal 0:36:43
129 Alex Howes (USA) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:38:02
130 Jetse Bol (Ned) Manzana – Postobon Team 0:38:33
131 Domen Novak (Slo) Bahrain – Merida 0:39:24
132 Johannes Fröhlinger (GERTeam Sunweb 0:40:01
133 Cesare Benedetti (Ita) Bora – Hansgrohe 0:40:39
134 Tom Bohli (SUI) BMC Racing Team 0:40:56
135 Rory Sutherland (Aus) UAE Team Emirates 0:41:30
136 Laurent Didier (Lux) Trek – Segafredo 0:43:44
137 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain – Merida 0:44:22
138 William Bonnet (Fra) Groupama – FDJ 0:45:34
139 Arthur Vichot (Fra) Groupama – FDJ 0:46:05
140 Cyril Barthe (Fra) Euskadi Basque Country – Murias 0:46:58
141 Michael Mørkøv (Den) Quick Step Floors 0:47:26
142 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:49:15
143 Benoît Jarrier (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:49:22
144 Niccolò Bonifazio (Ita) Bahrain – Merida 0:49:35
145 Florian Vachon (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:50:04
146 Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy 0:50:30
147 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Katusha – Alpecin 0:51:26
148 Jérémy Roy (Fra) Groupama – FDJ 0:51:49
149 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 0:52:05
150 Markel Irizar Aramburu (Esp) Trek – Segafredo 0:52:27
151 Enrique Sanz Unzue (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:53:49
152 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates 0:55:08
153 Antonio Molina Canet (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 1:01:12