Fot. Wilier Triestina

Luca Pacioni (Wilier Triestina – Selle Italia) zwyciężył szósty etap malezyjskiej etapówki. W pierwszej dziesiątce zameldował się Szymon Sajnok (CCC Sprandi Polkowice).

Piątkowy etap Le Tour de Langkawi (kat. 2 .HC) liczył zaledwie 108,5 km, a kolarze z Tapah do Tanjung Malim mknęli ze średnią prędkością prawie 45 km/h.

Na samotną ucieczkę, dopiero po 35 kilometrach od startu, zdecydował się Turakit Boonratanathanakorn (Thailand Continental Cycling Team). Kolarz z Tajlandii wypracował sobie przewagę trzech minut, jednak bezlitosny peleton dogonił go 10 kilometrów przez metą.

Zgodnie z oczekiwaniami, płaski etap zakończył się finiszem z peletonu, który wygrał Luca Pacioni (Wilier Triestina – Selle Italia). Tuż za nim przyjechał Riccardo Minali (Astana) i Mohd Harrif Salleh (Terengganu Cycling Team).

Najlepszy z Polaków, Szymon Sajnok zajął ósmą pozycję.

Liderem pozostał Artem Ovechkin (Terengganu Cycyling Team), zaś Piotr Brożyna (CCC Sprandi Polkowice) jest najwyżej sklasyfikowanym Polakiem.

Wyniki 6 etapu Tour de Langkawi:

1    73    PACIONI    Luca    ITA    WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA    25    2:24:55
2    15    MINALI    Riccardo    ITA    ASTANA PRO TEAM    23    2:24:55
3    192    SALEH    Mohd Harrif    MAS    TERENGGANU CYCLING TEAM    30    2:24:55
4    32    GUARDINI    Andrea    ITA    BARDIANI CSF    29    2:24:55
5    14    GIDICH    Yevgeniy    KAZ    ASTANA PRO TEAM    22    2:24:55
6    34    SIMION    Paolo    ITA    BARDIANI CSF    26    2:24:55
7    26    MALUCELLI    Matteo    ITA    ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC    25    2:24:55
8    41    SAJNOK    Szymon    POL    CCC SPRANDI POLKOWICE    21    2:24:55
9    183    PAGE    Dylan    SUI    TEAM SAPURA CYCLING    25    2:24:55
10    193    EYOB    Metkel    ERI    TERENGGANU CYCLING TEAM    25    2:24:55
11    161    HENNESSY    Jacob    GBR    MITCHELTON – BIKEEXCHANGE    22    2:24:55
12    51    PARRA ARIAS    Jordan Arley    COL    MANZANA POSTOBON TEAM    24    2:24:55
13    212    AHMAD KAMAL    Muhammad Ameer    MAS    MALAYSIA    23    2:24:55
14    126    VOSEKALNS    Andris    LAT    HENGXIANG CYCLING TEAM    26    2:24:55
15    4    GHEBREIGZABHIER WERKILUL    Amanuel    ERI    TEAM DIMENSION DATA    24    2:24:55
16    66    YOUNG    Eric    USA    RALLY CYCLING    29    2:24:55
17    76    ZHUPA    Eugert    ALB    WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA    28    2:24:55
18    96    GIACOPPO    Anthony    AUS    BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM    32    2:24:55
19    134    JUANGGA    Selamat    INA    KFC CYCLING TEAM    26    2:24:55
20    135    MUH    Imam Arifin    INA    KFC CYCLING TEAM    23    2:24:55
21    43    BANASZEK    Alan    POL    CCC SPRANDI POLKOWICE    21    2:24:55
22    81    FELIPE    Marcelo    PHI    7 ELEVEN – CLIQQ ROADBIKE PHILIPPINES    28    2:24:55
23    131    ALI    Mahrus    INA    KFC CYCLING TEAM    19    2:24:55
24    54    SUAZA ARANGO    Bernardo Albeiro    COL    MANZANA POSTOBON TEAM    26    2:24:55
25    104    MAT SENAN    Mohammad Saufi    MAS    FORCA AMSKINS RACING    28    2:24:55
26    146    NAKANISHI    Kenji    JPN    KINAN CYCLING TEAM    23    2:24:55
27    205    SAIUDOMSIN    Phuchong    THA    THAILAND CONTINENTAL CYCLING TEAM    30    2:24:55
28    141    LEBAS    Thomas    FRA    KINAN CYCLING TEAM    33    2:24:55
29    206    SIRIRONNACHAI    Sarawut    THA    THAILAND CONTINENTAL CYCLING TEAM    26    2:24:55
30    173    DYBALL    Benjamin    AUS    ST GEORGE CONTINENTAL CYCLING TEAM    29    2:24:55
31    211    AWANG    Muhamad Firdaus    MAS    MALAYSIA    20    2:24:55
32    162    SWEENY    Harrison    AUS    MITCHELTON – BIKEEXCHANGE    20    2:24:55
33    75    VELASCO    Simone    ITA    WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA    23    2:24:55
34    22    BISOLTI    Alessandro    ITA    ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC    33    2:24:55
35    23    FRAPPORTI    Mattia    ITA    ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC    24    2:24:55
36    181    AZMAN    Muhammad Zawawi    MAS    TEAM SAPURA CYCLING    24    2:24:55
37    21    BELLETTI    Manuel    ITA    ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC    33    2:24:55
38    74    RAGGIO    Luca    ITA    WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA    23    2:24:55
39    101    MANAN    Anuar    MAS    FORCA AMSKINS RACING    32    2:24:55
40    71    FONZI    Giuseppe    ITA    WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA    27    2:24:55
41    44    BROZYNA    Piotr    POL    CCC SPRANDI POLKOWICE    23    2:24:55
42    83    PEREZ    Dominic    PHI    7 ELEVEN – CLIQQ ROADBIKE PHILIPPINES    24    2:24:55
43    1    DAVIES    Scott    GBR    TEAM DIMENSION DATA    23    2:24:55
44    143    GUARDIOLA    Salvador    ESP    KINAN CYCLING TEAM    30    2:24:55
45    92    DAVIDS    Brendon    RSA    BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM    25    2:24:55
46    202    CHAWCHIANGKWANG    Peerapol    THA    THAILAND CONTINENTAL CYCLING TEAM    32    2:24:55
47    93    CROME    Sam    AUS    BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM    25    2:24:55
48    186    CAHYADI    Aiman    INA    TEAM SAPURA CYCLING    25    2:24:55
49    72    ROSA    Massimo    ITA    WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA    23    2:24:55
50    142    GARCIA FERNANDEZ    Marcos    ESP    KINAN CYCLING TEAM    32    2:24:55
51    65    PATE    Danny    USA    RALLY CYCLING    39    2:24:55
52    53    OSORIO ARBOLEDA    Juan Felipe    COL    MANZANA POSTOBON TEAM    23    2:24:55
53    12    FOMINYKH    Daniil    KAZ    ASTANA PRO TEAM    27    2:24:55
54    105    DUARTE SANDOVAL    Alvaro Raul    COL    FORCA AMSKINS RACING    27    2:24:55
55    11    KOZHATAYEV    Bakhtiyar    KAZ    ASTANA PRO TEAM    26    2:24:55
56    3    DLAMINI    Nicholas    RSA    TEAM DIMENSION DATA    23    2:24:55
57    196    OVECHKIN    Artem    RUS    TERENGGANU CYCLING TEAM    32    2:24:55
58    62    DE VOS    Adam    CAN    RALLY CYCLING    25    2:24:55
59    194    MAT AMIN    Mohd Shahrul    MAS    TERENGGANU CYCLING TEAM    29    2:24:55
60    184    NIÑO CORREDOR    Victor    COL    TEAM SAPURA CYCLING    45    2:24:55
61    201    PHOUNSAVATH    Ariya    LAO    THAILAND CONTINENTAL CYCLING TEAM    27    2:24:55
62    151    PARK    Sungbaek    KOR    KSPO BIANCHI ASIA PROCYCLING    33    2:24:55
63    185    PEREZ MUÑOZ    Wilmar Jahir    COL    TEAM SAPURA CYCLING    32    2:24:55
64    191    SALEH    Mohd Zamri    MAS    TERENGGANU CYCLING TEAM    35    2:24:55
65    24    RIVERA SERRANO    Kevin    CRC    ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC    20    2:24:55
66    6    VENTER    Jaco    RSA    TEAM DIMENSION DATA    31    2:24:55
67    85    PERALTA    Arjay    PHI    7 ELEVEN – CLIQQ ROADBIKE PHILIPPINES    25    2:24:55
68    95    SUNDERLAND    Dylan    AUS    BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM    22    2:24:55
69    82    LIM    Rustom    PHI    7 ELEVEN – CLIQQ ROADBIKE PHILIPPINES    25    2:24:55
70    55    ORJUELA GUTIERREZ    Fernando    COL    MANZANA POSTOBON TEAM    27    2:24:55
71    31    BRESCIANI    Michael    ITA    BARDIANI CSF    24    2:24:55
72    182    MOHD ZARIFF    Muhamad Nur Aiman    MAS    TEAM SAPURA CYCLING    21    2:24:55
73    163    SCOTSON    Callum    AUS    MITCHELTON – BIKEEXCHANGE    22    2:24:55
74    176    SMITH    Morgan    NZL    ST GEORGE CONTINENTAL CYCLING TEAM    30    2:24:55
75    56    SIERRA SANCHEZ    Yecid Arturo    COL    MANZANA POSTOBON TEAM    24    2:24:55
76    122    LIU    Jianpeng    CHN    HENGXIANG CYCLING TEAM    25    2:24:55
77    25    CHIRICO    Luca    ITA    ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC    26    2:24:55
78    195    MOREY    Drew    AUS    TERENGGANU CYCLING TEAM    22    2:24:55
79    103    RUSLI    Amir Mustafa    MAS    FORCA AMSKINS RACING    31    2:24:55
80    33    ORSINI    Umberto    ITA    BARDIANI CSF    24    2:24:55
81    172    CAVANAGH    Ryan    AUS    ST GEORGE CONTINENTAL CYCLING TEAM    23    2:24:55
82    175    ZENOVICH    Mathew    NZL    ST GEORGE CONTINENTAL CYCLING TEAM    24    2:24:55
83    17    ZAKHAROV    Artyom    KAZ    ASTANA PRO TEAM    27    2:24:55
84    132    SAHBANA    Agung    INA    KFC CYCLING TEAM    30    2:24:55
85    213    JUMARI    Muhammad Elmi    MAS    MALAYSIA    28    2:24:55
86    154    KWON    Soonyeong    KOR    KSPO BIANCHI ASIA PROCYCLING    25    2:24:55
87    136    ABDURROHMAN    Muhammad    INA    KFC CYCLING TEAM    21    2:24:55
88    216    MOHD SHUKRI    Muhammad Shaiful Adlan    MAS    MALAYSIA    20    2:24:55
89    46    KUMP    Marko    SLO    CCC SPRANDI POLKOWICE    30    2:24:55
90    215    ZULKEFLI    Azli Najmi    MAS    MALAYSIA    20    2:24:55
91    91    COOPER    Joseph    NZL    BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM    33    2:24:55
92    165    LIU    Jiankun    CHN    MITCHELTON – BIKEEXCHANGE    23    2:24:55
93    84    MARTINEZ    Carmelo Franco    PHI        28    2:24:55
94    153    CHOI    Seungwoo    KOR    KSPO BIANCHI ASIA PROCYCLING    29    2:24:55
95    45    SCHLEGEL    Michal    CZE    CCC SPRANDI POLKOWICE    23    2:24:55
96    102    ZULKIFLIE    Nik Mohd Hazwan    MAS        28    2:24:55
97    125    YAN    Meng    CHN    HENGXIANG CYCLING TEAM    23    2:24:55
98    166    NIU    Yikui    CHN    MITCHELTON – BIKEEXCHANGE    24    2:24:55
98    156    KIM    Daeyeon    KOR    KSPO BIANCHI ASIA PROCYCLING    24    2:24:55
98    123    WANG    Bo    CHN    HENGXIANG CYCLING TEAM    25    2:24:55
98    124    ZHANG    Zheng    CHN    HENGXIANG CYCLING TEAM    23    2:24:55
98    171    DUTTON    Jay    AUS    ST GEORGE CONTINENTAL CYCLING TEAM    25    2:24:55
98    5    VAN ZYL    Johann    RSA    TEAM DIMENSION DATA    27    2:24:55
104    35    STERBINI    Simone    ITA    BARDIANI CSF    25    2:24:55
105    121    MA    Guangtong    CHN    HENGXIANG CYCLING TEAM    23    2:24:55
106    106    EBSEN    John    DEN    FORCA AMSKINS RACING    30    2:24:55
107    115    SHI    Hang    CHN    GIANT CYCLING TEAM    20    2:24:55
108    144    YAMAMOTO    Genki    JPN    KINAN CYCLING TEAM    27    2:24:55
109    64    MURPHY    Kyle    USA    RALLY CYCLING    27    2:24:55
110    86    CARIÑO    Daniel Ven    PHI    7 ELEVEN – CLIQQ ROADBIKE PHILIPPINES    20    2:24:55
111    155    KANG    Sukho    KOR    KSPO BIANCHI ASIA PROCYCLING    25    2:25:18
112    203    LOH    Sea Keong    MAS    THAILAND CONTINENTAL CYCLING TEAM    32    2:25:18
113    16    TLEUBAYEV    Ruslan    KAZ    ASTANA PRO TEAM    31    2:25:18
114    42    OWSIAN    Lukasz    POL    CCC SPRANDI POLKOWICE    28    2:24:55
115    133    GANI    Abdul    INA    KFC CYCLING TEAM    26    2:24:55
116    63    HUFF    Charles Bradley    USA    RALLY CYCLING    39    2:27:14
117    204    BOONRATANATHANAKORN    Thurakit    THA    THAILAND CONTINENTAL CYCLING TEAM    29    2:28:08
118    36    WACKERMANN    Luca    ITA    BARDIANI CSF    26    2:34:55

Klasyfikacja generalna:

1    196    OVECHKIN    Artem    RUS    TERENGGANU CYCLING TEAM    32    23:46:29
2    173    DYBALL    Benjamin    AUS    ST GEORGE CONTINENTAL CYCLING TEAM    29    23:47:01
3    162    SWEENY    Harrison    AUS    MITCHELTON – BIKEEXCHANGE    20    23:47:28
4    4    GHEBREIGZABHIER WERKILUL    Amanuel    ERI    TEAM DIMENSION DATA    24    23:47:29
5    14    GIDICH    Yevgeniy    KAZ    ASTANA PRO TEAM    22    23:47:34
6    141    LEBAS    Thomas    FRA    KINAN CYCLING TEAM    33    23:47:37
7    105    DUARTE SANDOVAL    Alvaro Raul    COL    FORCA AMSKINS RACING    27    23:47:39
8    193    EYOB    Metkel    ERI    TERENGGANU CYCLING TEAM    25    23:47:49
9    44    BROZYNA    Piotr    POL    CCC SPRANDI POLKOWICE    23    23:47:49
10    74    RAGGIO    Luca    ITA    WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA    23    23:47:49
11    93    CROME    Sam    AUS    BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM    25    23:47:58
12    142    GARCIA FERNANDEZ    Marcos    ESP    KINAN CYCLING TEAM    32    23:47:58
13    56    SIERRA SANCHEZ    Yecid Arturo    COL    MANZANA POSTOBON TEAM    24    23:48:00
14    22    BISOLTI    Alessandro    ITA    ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC    33    23:48:02
15    195    MOREY    Drew    AUS    TERENGGANU CYCLING TEAM    22    23:48:08
16    54    SUAZA ARANGO    Bernardo Albeiro    COL    MANZANA POSTOBON TEAM    26    23:48:25
17    25    CHIRICO    Luca    ITA    ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC    26    23:48:25
18    42    OWSIAN    Lukasz    POL    CCC SPRANDI POLKOWICE    28    23:48:26
19    11    KOZHATAYEV    Bakhtiyar    KAZ    ASTANA PRO TEAM    26    23:48:26
20    185    PEREZ MUÑOZ    Wilmar Jahir    COL    TEAM SAPURA CYCLING    32    23:48:26
21    12    FOMINYKH    Daniil    KAZ    ASTANA PRO TEAM    27    23:48:26
22    62    DE VOS    Adam    CAN    RALLY CYCLING    25    23:48:43
23    71    FONZI    Giuseppe    ITA    WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA    27    23:48:51
24    81    FELIPE    Marcelo    PHI    7 ELEVEN – CLIQQ ROADBIKE PHILIPPINES    28    23:48:56
25    163    SCOTSON    Callum    AUS    MITCHELTON – BIKEEXCHANGE    22    23:48:57
26    1    DAVIES    Scott    GBR    TEAM DIMENSION DATA    23    23:48:59
27    143    GUARDIOLA    Salvador    ESP    KINAN CYCLING TEAM    30    23:48:59
28    75    VELASCO    Simone    ITA    WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA    23    23:48:59
29    92    DAVIDS    Brendon    RSA    BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM    25    23:48:59
30    201    PHOUNSAVATH    Ariya    LAO    THAILAND CONTINENTAL CYCLING TEAM    27    23:48:59
31    95    SUNDERLAND    Dylan    AUS    BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM    22    23:49:09
32    24    RIVERA SERRANO    Kevin    CRC    ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC    20    23:49:11
33    136    ABDURROHMAN    Muhammad    INA    KFC CYCLING TEAM    21    23:49:24
34    122    LIU    Jianpeng    CHN    HENGXIANG CYCLING TEAM    25    23:49:34
35    186    CAHYADI    Aiman    INA    TEAM SAPURA CYCLING    25    23:49:36
36    23    FRAPPORTI    Mattia    ITA    ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC    24    23:49:36
37    34    SIMION    Paolo    ITA    BARDIANI CSF    26    23:49:42
38    182    MOHD ZARIFF    Muhamad Nur Aiman    MAS    TEAM SAPURA CYCLING    21    23:49:45
39    3    DLAMINI    Nicholas    RSA    TEAM DIMENSION DATA    23    23:49:46
40    6    VENTER    Jaco    RSA    TEAM DIMENSION DATA    31    23:49:46
41    5    VAN ZYL    Johann    RSA    TEAM DIMENSION DATA    27    23:49:46
42    165    LIU    Jiankun    CHN    MITCHELTON – BIKEEXCHANGE    23    23:49:49
43    35    STERBINI    Simone    ITA    BARDIANI CSF    25    23:49:50
44    102    ZULKIFLIE    Nik Mohd Hazwan    MAS        28    23:49:56
45    82    LIM    Rustom    PHI    7 ELEVEN – CLIQQ ROADBIKE PHILIPPINES    25    23:50:12
46    64    MURPHY    Kyle    USA    RALLY CYCLING    27    23:50:23
47    202    CHAWCHIANGKWANG    Peerapol    THA    THAILAND CONTINENTAL CYCLING TEAM    32    23:50:24
48    205    SAIUDOMSIN    Phuchong    THA    THAILAND CONTINENTAL CYCLING TEAM    30    23:50:30
49    176    SMITH    Morgan    NZL    ST GEORGE CONTINENTAL CYCLING TEAM    30    23:50:34
50    181    AZMAN    Muhammad Zawawi    MAS    TEAM SAPURA CYCLING    24    23:50:36
51    194    MAT AMIN    Mohd Shahrul    MAS    TERENGGANU CYCLING TEAM    29    23:50:38
52    184    NIÑO CORREDOR    Victor    COL    TEAM SAPURA CYCLING    45    23:50:56
53    17    ZAKHAROV    Artyom    KAZ    ASTANA PRO TEAM    27    23:50:57
54    175    ZENOVICH    Mathew    NZL    ST GEORGE CONTINENTAL CYCLING TEAM    24    23:52:33
55    215    ZULKEFLI    Azli Najmi    MAS    MALAYSIA    20    23:52:45
56    53    OSORIO ARBOLEDA    Juan Felipe    COL    MANZANA POSTOBON TEAM    23    23:52:51
57    183    PAGE    Dylan    SUI    TEAM SAPURA CYCLING    25    23:53:11
58    96    GIACOPPO    Anthony    AUS    BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM    32    23:53:29
59    106    EBSEN    John    DEN    FORCA AMSKINS RACING    30    23:53:41
60    45    SCHLEGEL    Michal    CZE    CCC SPRANDI POLKOWICE    23    23:54:24
61    132    SAHBANA    Agung    INA    KFC CYCLING TEAM    30    23:54:28
62    51    PARRA ARIAS    Jordan Arley    COL    MANZANA POSTOBON TEAM    24    23:54:57
63    206    SIRIRONNACHAI    Sarawut    THA    THAILAND CONTINENTAL CYCLING TEAM    26    23:55:03
64    84    MARTINEZ    Carmelo Franco    PHI        28    23:55:04
65    21    BELLETTI    Manuel    ITA    ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC    33    23:55:56
66    46    KUMP    Marko    SLO    CCC SPRANDI POLKOWICE    30    23:57:20
67    115    SHI    Hang    CHN    GIANT CYCLING TEAM    20    23:57:30
68    172    CAVANAGH    Ryan    AUS    ST GEORGE CONTINENTAL CYCLING TEAM    23    23:58:40
69    134    JUANGGA    Selamat    INA    KFC CYCLING TEAM    26    23:59:42
70    216    MOHD SHUKRI    Muhammad Shaiful Adlan    MAS    MALAYSIA    20    23:59:42
71    166    NIU    Yikui    CHN    MITCHELTON – BIKEEXCHANGE    24    24:00:20
72    171    DUTTON    Jay    AUS    ST GEORGE CONTINENTAL CYCLING TEAM    25    24:00:26
73    55    ORJUELA GUTIERREZ    Fernando    COL    MANZANA POSTOBON TEAM    27    24:01:36
74    86    CARIÑO    Daniel Ven    PHI    7 ELEVEN – CLIQQ ROADBIKE PHILIPPINES    20    24:03:20
75    65    PATE    Danny    USA    RALLY CYCLING    39    24:04:04
76    91    COOPER    Joseph    NZL    BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM    33    24:07:48
77    104    MAT SENAN    Mohammad Saufi    MAS    FORCA AMSKINS RACING    28    24:08:15
78    72    ROSA    Massimo    ITA    WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA    23    24:08:16
79    73    PACIONI    Luca    ITA    WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA    25    24:08:58
80    204    BOONRATANATHANAKORN    Thurakit    THA    THAILAND CONTINENTAL CYCLING TEAM    29    24:10:00
81    103    RUSLI    Amir Mustafa    MAS    FORCA AMSKINS RACING    31    24:10:09
82    151    PARK    Sungbaek    KOR    KSPO BIANCHI ASIA PROCYCLING    33    24:10:13
83    15    MINALI    Riccardo    ITA    ASTANA PRO TEAM    23    24:10:27
84    213    JUMARI    Muhammad Elmi    MAS    MALAYSIA    28    24:10:55
85    76    ZHUPA    Eugert    ALB    WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA    28    24:11:17
86    26    MALUCELLI    Matteo    ITA    ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC    25    24:11:33
87    66    YOUNG    Eric    USA    RALLY CYCLING    29    24:14:57
88    85    PERALTA    Arjay    PHI    7 ELEVEN – CLIQQ ROADBIKE PHILIPPINES    25    24:14:58
89    154    KWON    Soonyeong    KOR    KSPO BIANCHI ASIA PROCYCLING    25    24:15:04
90    16    TLEUBAYEV    Ruslan    KAZ    ASTANA PRO TEAM    31    24:15:28
91    133    GANI    Abdul    INA    KFC CYCLING TEAM    26    24:19:33
92    211    AWANG    Muhamad Firdaus    MAS    MALAYSIA    20    24:21:37
93    83    PEREZ    Dominic    PHI    7 ELEVEN – CLIQQ ROADBIKE PHILIPPINES    24    24:22:14
94    32    GUARDINI    Andrea    ITA    BARDIANI CSF    29    24:23:49
95    192    SALEH    Mohd Harrif    MAS    TERENGGANU CYCLING TEAM    30    24:24:04
96    161    HENNESSY    Jacob    GBR    MITCHELTON – BIKEEXCHANGE    22    24:24:09
97    101    MANAN    Anuar    MAS    FORCA AMSKINS RACING    32    24:24:12
98    43    BANASZEK    Alan    POL    CCC SPRANDI POLKOWICE    21    24:24:12
99    156    KIM    Daeyeon    KOR    KSPO BIANCHI ASIA PROCYCLING    24    24:24:30
100    41    SAJNOK    Szymon    POL    CCC SPRANDI POLKOWICE    21    24:24:32
101    191    SALEH    Mohd Zamri    MAS    TERENGGANU CYCLING TEAM    35    24:24:53
102    212    AHMAD KAMAL    Muhammad Ameer    MAS    MALAYSIA    23    24:25:20
103    36    WACKERMANN    Luca    ITA    BARDIANI CSF    26    24:25:49
104    31    BRESCIANI    Michael    ITA    BARDIANI CSF    24    24:26:23
105    126    VOSEKALNS    Andris    LAT    HENGXIANG CYCLING TEAM    26    24:27:58
106    123    WANG    Bo    CHN    HENGXIANG CYCLING TEAM    25    24:28:23
107    33    ORSINI    Umberto    ITA    BARDIANI CSF    24    24:28:24
108    135    MUH    Imam Arifin    INA    KFC CYCLING TEAM    23    24:28:54
109    121    MA    Guangtong    CHN    HENGXIANG CYCLING TEAM    23    24:29:00
110    125    YAN    Meng    CHN    HENGXIANG CYCLING TEAM    23    24:29:44
111    131    ALI    Mahrus    INA    KFC CYCLING TEAM    19    24:29:56
112    153    CHOI    Seungwoo    KOR    KSPO BIANCHI ASIA PROCYCLING    29    24:30:29
113    144    YAMAMOTO    Genki    JPN    KINAN CYCLING TEAM    27    24:31:14
114    203    LOH    Sea Keong    MAS    THAILAND CONTINENTAL CYCLING TEAM    32    24:31:27
115    146    NAKANISHI    Kenji    JPN    KINAN CYCLING TEAM    23    24:32:19
116    124    ZHANG    Zheng    CHN    HENGXIANG CYCLING TEAM    23    24:34:03
117    155    KANG    Sukho    KOR    KSPO BIANCHI ASIA PROCYCLING    25    24:35:13
118    63    HUFF    Charles Bradley    USA    RALLY CYCLING    39    24:39:17