Coppi e Bartali/Bettiniphoto

Pascal Eenkhoorn (Team Lotto NL Jumbo) wygrał po udanej ucieczce etap 1a wyścigu Settimana Internazionale Coppi e Bartali.

Już tradycyjnie impreza poświęcona pamięci Fausto Coppiego i Gino Bartalego rozpoczęła się dość krótkim etapem wokół Gatteo. Kolarze musieli pokonać niespełna 98 kilometrów, a po drodze trzykrotnie zmierzyć się z podjazdem pod Longiano.

Wśród startujących ekip było CCC Sprandi Polkowice w składzie: Amaro Antunes, Jan Tratnik, Kamil Gradek, Jonas Koch, Michał Paluta, Patryk Stosz, Mateusz Taciak. Polscy kibice mogli także trzymać kciuki za Karola Domagalskiego (One Pro Cycling).

Praktycznie od startu utworzył się odjazd w składzie: Lawson Craddock (Team EF Education First), Pascal Eenkhoorn (Team Lotto NL Jumbo) i Emil Dima (MS Tina – Focus). Dwie z trzech górskich premii wygrał Craddock i to on został pierwszym posiadaczem koszulki dla górala.

Z czołówki odpadł Dima, ale prowadząca dwójka nie dawała za wygraną i utrzymywała około dwie minuty przewagi nad peletonem. Eenkhoorn i Craddock świetnie ze sobą współpracowali i nie dali żadnych szans dużej grupie.

Na ostatnich metrach więcej sił zachował Pascal Eenkhoorn (Team Lotto NL Jumbo) i to on został pierwszym liderem wyścigu. Drugi był Craddock, a trzeci Davide Ballerini (Androni Sidermec).

Wyniki etapu 1a:

1 EENKHOORN Pascal (NED) TEAM LOTTO NL – JUMBO 2:12:43
2 CRADDOCK G Lawson (USA) TEAM EF EDUCATION FIRST – DRAPAC P/B CANNONDALE 0:00:00
3 BALLERINI Davide (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:01:07
4 LAWLESS Christopher (GBR) TEAM SKY 0:01:07
5 PEDERSEN Casper Phillip (DEN) AQUA BLUE SPORT 0:01:07
6 CANOLA Marco (ITA) NIPPO – VINI FANTINI – EUROPA OVINI 0:01:07
7 MARONESE Marco (ITA) BARDIANI CSF 0:01:07
8 FEDELI Alessandro (ITA) TREVIGIANI PHONIX – HEMUS 1896 0:01:07
9 BATTAGLIN Enrico (ITA) TEAM LOTTO NL – JUMBO 0:01:07
10 STACCHIOTTI Riccardo (ITA) MSTINA FOCUS 0:01:07
11 LASTRA MARTINEZ Jonathan (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:01:07
12 COLNAGHI Luca (ITA) SANGEMINI – MG. K VIS – VEGA 0:01:07
13 BASSO Leonardo (ITA) TEAM SKY 0:01:07
14 POWLESS Neilson (USA) TEAM LOTTO NL – JUMBO 0:01:07
15 TIVANI PEREZ German Nicolas (ARG) TREVIGIANI PHONIX – HEMUS 1896 0:01:07
16 ROSA Diego (ITA) TEAM SKY 0:01:07
17 MAESTRI Mirco (ITA) BARDIANI CSF 0:01:07
18 TOTÒ Paolo (ITA) SANGEMINI – MG. K VIS – VEGA 0:01:07
19 CICCONE Giulio (ITA) BARDIANI CSF 0:01:07
20 KOCH Jonas (GER) CCC SPRANDI POLKOWICE 0:01:07
21 TRATNIK Jan (SLO) CCC SPRANDI POLKOWICE 0:01:07
22 SENNI Manuel (ITA) BARDIANI CSF 0:01:07
23 BEPPU Fumiyuki (JPN) TREK – SEGAFREDO 0:01:07
24 MAZZUCCO Fabio (ITA) TREVIGIANI PHONIX – HEMUS 1896 0:01:07
25 SIVAKOV Pavel (RUS) TEAM SKY 0:01:07
26 KREDER Michel (NED) AQUA BLUE SPORT 0:01:07
27 AVILA VANEGAS Edwin Alcibiades (COL) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:01:07
28 LOBATO DEL VALLE Juan Jose (ESP) NIPPO – VINI FANTINI – EUROPA OVINI 0:01:07
29 TURRIN Alex (ITA) WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA 0:01:07
30 DUNBAR Edward (IRL) AQUA BLUE SPORT 0:01:07
31 CARAPAZ Richard (ECU) MOVISTAR TEAM 0:01:07
32 HARDY Romain (FRA) TEAM FORTUNEO – SAMSIC 0:01:07
33 OWEN Logan (USA) TEAM EF EDUCATION FIRST – DRAPAC P/B CANNONDALE 0:01:07
34 MORTIER Julien (BEL) WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 0:01:07
35 MARTIN Guillaume (FRA) WANTY – GROUPE GOBERT 0:01:07
36 ZURLO Federico (ITA) MSTINA FOCUS 0:01:07
37 DIBBEN Jonathan (GBR) TEAM SKY 0:01:07
38 LOGICA Enrico (ITA) BIESSE CARRERA GAVARDO 0:01:07
39 BERNARDINETTI Marco (ITA) AMORE & VITA – PRODIR 0:01:07
40 PONZI Simone (ITA) NIPPO – VINI FANTINI – EUROPA OVINI 0:01:07
41 BOEV Igor (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:01:07
42 PALUTA Michal (POL) CCC SPRANDI POLKOWICE 0:01:07
43 DOUBEY Fabien (FRA) WANTY – GROUPE GOBERT 0:01:07
44 GOLDSHTEIN Omer (ISR) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:01:07
45 CANTY Brendan (AUS) TEAM EF EDUCATION FIRST – DRAPAC P/B CANNONDALE 0:01:07
46 JUUL JENSEN Christopher (DEN) MITCHELTON – SCOTT 0:01:07
47 STOSZ Patryk (POL) CCC SPRANDI POLKOWICE 0:01:07
48 JURADO LOPEZ Christofer (PAN) TREVIGIANI PHONIX – HEMUS 1896 0:01:07
49 ROWE Luke (GBR) TEAM SKY 0:01:07
50 CHRISTIAN Mark (GBR) AQUA BLUE SPORT 0:01:07
51 BOUWMAN Koen (NED) TEAM LOTTO NL – JUMBO 0:01:07
52 WARBASSE Lawrence (USA) AQUA BLUE SPORT 0:01:07
53 MEURISSE Xandro (BEL) WANTY – GROUPE GOBERT 0:01:07
54 GRADEK Kamil (POL) CCC SPRANDI POLKOWICE 0:01:07
55 SALVADOR Enrico (ITA) BIESSE CARRERA GAVARDO 0:01:07
56 GAVAZZI Francesco (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:01:07
57 BAGIOLI Nicola (ITA) NIPPO – VINI FANTINI – EUROPA OVINI 0:01:07
58 SOSA CUERVO Ivan Ramiro (COL) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:01:07
59 ROTA Lorenzo (ITA) BARDIANI CSF 0:01:07
60 MINNAARD Marco (NED) WANTY – GROUPE GOBERT 0:01:07
61 HAMILTON Lucas (AUS) MITCHELTON – SCOTT 0:01:07
62 QUINTANA Dayer (COL) MOVISTAR TEAM 0:01:07
63 ARANBURU DEBA Alex (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:01:07
64 BETANCUR Carlos (COL) MOVISTAR TEAM 0:01:07
65 AMEZQUETA MORENO Julen (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:01:07
66 GERARD Arnaud (FRA) TEAM FORTUNEO – SAMSIC 0:01:07
67 FELLINE Fabio (ITA) TREK – SEGAFREDO 0:01:07
68 DI GREGORIO Remy (FRA) DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 0:01:07
69 PEYSKENS Dimitri (BEL) WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 0:01:07
70 MOLLEMA Bauke (NED) TREK – SEGAFREDO 0:01:07
71 ANTUNES Amaro (POR) CCC SPRANDI POLKOWICE 0:01:07
72 FINETTO Mauro (ITA) DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 0:01:07
73 REIS Rafael (POR) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:01:07
74 IRISARRI RINCON Jon (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:01:07
75 DE LA PARTE Victor (ESP) MOVISTAR TEAM 0:01:07
76 STÜSSI Colin Chris (SUI) AMORE & VITA – PRODIR 0:01:07
77 SANTAROMITA Ivan (ITA) NIPPO – VINI FANTINI – EUROPA OVINI 0:01:07
78 ROBEET Ludovic (BEL) WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 0:01:07
79 MASNADA Fausto (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:01:07
80 FRAPPORTI Marco (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:01:07
81 DEGAND Thomas (BEL) WANTY – GROUPE GOBERT 0:01:07
82 FIRSANOV Sergey (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:01:07
83 ALBASINI Michael (SUI) MITCHELTON – SCOTT 0:01:07
84 WARNIER Antoine (BEL) WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 0:01:07
85 MARTENS Paul (GER) TEAM LOTTO NL – JUMBO 0:01:07
86 NYCH Artem (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:01:07
87 MOSCA Jacopo (ITA) WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA 0:01:07
88 OLIVIER Daan (NED) TEAM LOTTO NL – JUMBO 0:01:07
89 DERUETTE Thomas (BEL) WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 0:01:07
90 ARSLANOV Ildar (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:01:07
91 FERNANDEZ CRUZ Delio (ESP) DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 0:01:07
92 MAGNUSSON Kim (SWE) TEAM EF EDUCATION FIRST – DRAPAC P/B CANNONDALE 0:01:07
93 BUSATO Matteo (ITA) WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA 0:01:07
94 BOUET Maxime (FRA) TEAM FORTUNEO – SAMSIC 0:01:07
95 ORAM James (NZL) ONE PRO CYCLING 0:01:07
96 NIV Guy (ISR) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:01:07
97 CATTANEO Mattia (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:01:07
98 VALLS FERRI Rafael (ESP) MOVISTAR TEAM 0:01:07
99 TONELLI Alessandro (ITA) BARDIANI CSF 0:01:07
100 GAZZARA Michele (ITA) SANGEMINI – MG. K VIS – VEGA 0:01:07
101 CARBONI Giovanni (ITA) BARDIANI CSF 0:01:07
102 FEILLU Brice (FRA) TEAM FORTUNEO – SAMSIC 0:01:07
103 DOMAGALSKI Karol (POL) ONE PRO CYCLING 0:01:07
104 DELFOSSE Sébastien (BEL) WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 0:01:07
105 GAFFURINI Nicola (ITA) SANGEMINI – MG. K VIS – VEGA 0:01:07
106 PEARSON Daniel (GBR) AQUA BLUE SPORT 0:01:07
107 MORENO BAZAN Javier (ESP) DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 0:01:07
108 FRAME Alex (NZL) TREK – SEGAFREDO 0:01:07
109 CONCI Nicola (ITA) TREK – SEGAFREDO 0:01:07
110 KUSS Sepp (USA) TEAM LOTTO NL – JUMBO 0:01:07
111 AMICI Alberto (ITA) BIESSE CARRERA GAVARDO 0:01:07
112 SALVIETTI Niccolo’ (ITA) SANGEMINI – MG. K VIS – VEGA 0:01:07
113 BAUGNIES Jérôme (BEL) WANTY – GROUPE GOBERT 0:01:07
114 EIKING Odd Christian (NOR) WANTY – GROUPE GOBERT 0:01:07
115 CHERKASOV Nikolai (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:01:07
116 CELANO Danilo (ITA) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:01:07
117 MIHAYLOV Nikolay (BUL) DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 0:01:07
118 KOBERNYAK Evgeny (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:01:07
119 BOU COMPANY Joan (ESP) NIPPO – VINI FANTINI – EUROPA OVINI 0:01:07
120 CLARKE William (AUS) TEAM EF EDUCATION FIRST – DRAPAC P/B CANNONDALE 0:01:29
121 VENDRAME Andrea (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:01:43
122 DIMA Emil (ROU) MSTINA FOCUS 0:01:43
123 SEPULVEDA Eduardo (ARG) MOVISTAR TEAM 0:01:59
124 ZARDINI Edoardo (ITA) WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA 0:01:07
125 DANIEL Gregory (USA) TREK – SEGAFREDO 0:03:29
126 WILLIAMS Tyler (USA) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:07:26
127 CUNEGO Damiano (ITA) NIPPO – VINI FANTINI – EUROPA OVINI 0:07:26
128 LEMUS DAVILA Luis Enrique (MEX) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:07:26
129 ALAFACI Eugenio (ITA) TREK – SEGAFREDO 0:07:26
130 ANDEMESKEL Awet (ERI) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:07:26
131 NIKA Iltjan (ALB) AMORE & VITA – PRODIR 0:07:26
132 GABBURO Davide (ITA) AMORE & VITA – PRODIR 0:07:26
133 LIEPINS Emils (LAT) ONE PRO CYCLING 0:07:26
134 ARNOULT Floryan (FRA) TREVIGIANI PHONIX – HEMUS 1896 0:07:26
135 BOGDANOVICS Maris (LAT) AMORE & VITA – PRODIR 0:07:26
136 PEÑALVER ANIORTE Manuel (ESP) TREVIGIANI PHONIX – HEMUS 1896 0:07:26
137 MARECZKO Jakub (ITA) WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA 0:07:26
138 BAYLIS Thomas (GBR) ONE PRO CYCLING 0:07:26
139 COLEDAN Marco (ITA) WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA 0:07:26
140 SCARTEZZINI Michele (ITA) SANGEMINI – MG. K VIS – VEGA 0:07:26
141 VIVIANI Attilio (ITA) SANGEMINI – MG. K VIS – VEGA 0:07:26
142 ZULLO Antonio (ITA) AMORE & VITA – PRODIR 0:07:26
143 FOLIFOROV Alexander (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:07:26
144 SOTO MARTINEZ Nelson Andres (COL) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:07:26
145 SVENDGAARD Michael Carbel (DEN) TEAM FORTUNEO – SAMSIC 0:07:26
146 WATSON Calvin (AUS) AQUA BLUE SPORT 0:07:26
147 KELLY Jake (GBR) ONE PRO CYCLING 0:07:26
148 WILLIAMS Peter (GBR) ONE PRO CYCLING 0:07:26
149 MCCORMICK Hayden (NZL) ONE PRO CYCLING 0:07:26
150 MARINI Nicolas (ITA) MSTINA FOCUS 0:07:26
151 FILOSI Iuri (ITA) DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 0:07:26
152 WELTEN Bram (NED) TEAM FORTUNEO – SAMSIC 0:07:26
153 MARCELLI Mattia (ITA) MSTINA FOCUS 0:07:26
154 GOZZI Nicolo (ITA) BIESSE CARRERA GAVARDO 0:07:26
155 ZANARDINI Andrea (ITA) BIESSE CARRERA GAVARDO 0:07:26
156 TACIAK Mateusz (POL) CCC SPRANDI POLKOWICE 0:07:26
157 CASTRILLO ZAPATER Jaime (ESP) MOVISTAR TEAM 0:07:26
158 ENGER Sondre (NOR) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:07:26
159 RAVANELLI Simone (ITA) BIESSE CARRERA GAVARDO 0:07:26
160 TROSINO Mirko (ITA) AMORE & VITA – PRODIR 0:07:26
161 SIX Franklin (BEL) WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 0:07:26
162 BEWLEY Sam (NZL) MITCHELTON – SCOTT 0:07:26
163 TUFT Svein (CAN) MITCHELTON – SCOTT 0:07:26
164 LE ROUX Romain (FRA) TEAM FORTUNEO – SAMSIC 0:08:51
165 DOBRE Vlad-Nicolae (ROU) MSTINA FOCUS 0:08:51
166 ORLANDI Federico (ITA) BIESSE CARRERA GAVARDO 0:08:51
167 CARDONA TABARES Julian (COL) TEAM EF EDUCATION FIRST – DRAPAC P/B CANNONDALE 0:10:29
168 VARGAS PINTO Adrian Enrique (COL) TREVIGIANI PHONIX – HEMUS 1896 0:10:29
DNF POZZATO Filippo (ITA) WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA
DNF ANDREI Ionut-Andrei (ROU) MSTINA FOCUS

Klasyfikacja generalna po etapie 1a:

1 EENKHOORN Pascal (NED) TEAM LOTTO NL – JUMBO 2:12:37
2 CRADDOCK G Lawson (USA) TEAM EF EDUCATION FIRST – DRAPAC P/B CANNONDALE 0:00:02
3 BALLERINI Davide (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:01:11
4 LAWLESS Christopher (GBR) TEAM SKY 0:01:13
5 PEDERSEN Casper Phillip (DEN) AQUA BLUE SPORT 0:01:13
6 CANOLA Marco (ITA) NIPPO – VINI FANTINI – EUROPA OVINI 0:01:13
7 MARONESE Marco (ITA) BARDIANI CSF 0:01:13
8 FEDELI Alessandro (ITA) TREVIGIANI PHONIX – HEMUS 1896 0:01:13
9 BATTAGLIN Enrico (ITA) TEAM LOTTO NL – JUMBO 0:01:13
10 STACCHIOTTI Riccardo (ITA) MSTINA FOCUS 0:01:13
11 LASTRA MARTINEZ Jonathan (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:01:13
12 COLNAGHI Luca (ITA) SANGEMINI – MG. K VIS – VEGA 0:01:13
13 BASSO Leonardo (ITA) TEAM SKY 0:01:13
14 POWLESS Neilson (USA) TEAM LOTTO NL – JUMBO 0:01:13
15 TIVANI PEREZ German Nicolas (ARG) TREVIGIANI PHONIX – HEMUS 1896 0:01:13
16 ROSA Diego (ITA) TEAM SKY 0:01:13
17 MAESTRI Mirco (ITA) BARDIANI CSF 0:01:13
18 TOTÒ Paolo (ITA) SANGEMINI – MG. K VIS – VEGA 0:01:13
19 CICCONE Giulio (ITA) BARDIANI CSF 0:01:13
20 KOCH Jonas (GER) CCC SPRANDI POLKOWICE 0:01:13
21 TRATNIK Jan (SLO) CCC SPRANDI POLKOWICE 0:01:13
22 SENNI Manuel (ITA) BARDIANI CSF 0:01:13
23 BEPPU Fumiyuki (JPN) TREK – SEGAFREDO 0:01:13
24 MAZZUCCO Fabio (ITA) TREVIGIANI PHONIX – HEMUS 1896 0:01:13
25 SIVAKOV Pavel (RUS) TEAM SKY 0:01:13
26 KREDER Michel (NED) AQUA BLUE SPORT 0:01:13
27 AVILA VANEGAS Edwin Alcibiades (COL) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:01:13
28 LOBATO DEL VALLE Juan Jose (ESP) NIPPO – VINI FANTINI – EUROPA OVINI 0:01:13
29 TURRIN Alex (ITA) WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA 0:01:13
30 DUNBAR Edward (IRL) AQUA BLUE SPORT 0:01:13
31 CARAPAZ Richard (ECU) MOVISTAR TEAM 0:01:13
32 HARDY Romain (FRA) TEAM FORTUNEO – SAMSIC 0:01:13
33 OWEN Logan (USA) TEAM EF EDUCATION FIRST – DRAPAC P/B CANNONDALE 0:01:13
34 MORTIER Julien (BEL) WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 0:01:13
35 MARTIN Guillaume (FRA) WANTY – GROUPE GOBERT 0:01:13
36 ZURLO Federico (ITA) MSTINA FOCUS 0:01:13
37 DIBBEN Jonathan (GBR) TEAM SKY 0:01:13
38 LOGICA Enrico (ITA) BIESSE CARRERA GAVARDO 0:01:13
39 BERNARDINETTI Marco (ITA) AMORE & VITA – PRODIR 0:01:13
40 PONZI Simone (ITA) NIPPO – VINI FANTINI – EUROPA OVINI 0:01:13
41 BOEV Igor (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:01:13
42 PALUTA Michal (POL) CCC SPRANDI POLKOWICE 0:01:13
43 DOUBEY Fabien (FRA) WANTY – GROUPE GOBERT 0:01:13
44 GOLDSHTEIN Omer (ISR) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:01:13
45 CANTY Brendan (AUS) TEAM EF EDUCATION FIRST – DRAPAC P/B CANNONDALE 0:01:13
46 JUUL JENSEN Christopher (DEN) MITCHELTON – SCOTT 0:01:13
47 STOSZ Patryk (POL) CCC SPRANDI POLKOWICE 0:01:13
48 JURADO LOPEZ Christofer (PAN) TREVIGIANI PHONIX – HEMUS 1896 0:01:13
49 ROWE Luke (GBR) TEAM SKY 0:01:13
50 CHRISTIAN Mark (GBR) AQUA BLUE SPORT 0:01:13
51 BOUWMAN Koen (NED) TEAM LOTTO NL – JUMBO 0:01:13
52 WARBASSE Lawrence (USA) AQUA BLUE SPORT 0:01:13
53 MEURISSE Xandro (BEL) WANTY – GROUPE GOBERT 0:01:13
54 GRADEK Kamil (POL) CCC SPRANDI POLKOWICE 0:01:13
55 SALVADOR Enrico (ITA) BIESSE CARRERA GAVARDO 0:01:13
56 GAVAZZI Francesco (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:01:13
57 BAGIOLI Nicola (ITA) NIPPO – VINI FANTINI – EUROPA OVINI 0:01:13
58 SOSA CUERVO Ivan Ramiro (COL) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:01:13
59 ROTA Lorenzo (ITA) BARDIANI CSF 0:01:13
60 MINNAARD Marco (NED) WANTY – GROUPE GOBERT 0:01:13
61 HAMILTON Lucas (AUS) MITCHELTON – SCOTT 0:01:13
62 QUINTANA Dayer (COL) MOVISTAR TEAM 0:01:13
63 BETANCUR Carlos (COL) MOVISTAR TEAM 0:01:13
64 AMEZQUETA MORENO Julen (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:01:13
65 GERARD Arnaud (FRA) TEAM FORTUNEO – SAMSIC 0:01:13
66 FELLINE Fabio (ITA) TREK – SEGAFREDO 0:01:13
67 DI GREGORIO Remy (FRA) DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 0:01:13
68 PEYSKENS Dimitri (BEL) WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 0:01:13
69 MOLLEMA Bauke (NED) TREK – SEGAFREDO 0:01:13
70 ANTUNES Amaro (POR) CCC SPRANDI POLKOWICE 0:01:13
71 FINETTO Mauro (ITA) DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 0:01:13
72 REIS Rafael (POR) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:01:13
73 IRISARRI RINCON Jon (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:01:13
74 DE LA PARTE Victor (ESP) MOVISTAR TEAM 0:01:13
75 STÜSSI Colin Chris (SUI) AMORE & VITA – PRODIR 0:01:13
76 SANTAROMITA Ivan (ITA) NIPPO – VINI FANTINI – EUROPA OVINI 0:01:13
77 ROBEET Ludovic (BEL) WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 0:01:13
78 MASNADA Fausto (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:01:13
79 FRAPPORTI Marco (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:01:13
80 DEGAND Thomas (BEL) WANTY – GROUPE GOBERT 0:01:13
81 FIRSANOV Sergey (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:01:13
82 ALBASINI Michael (SUI) MITCHELTON – SCOTT 0:01:13
83 WARNIER Antoine (BEL) WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 0:01:13
84 MARTENS Paul (GER) TEAM LOTTO NL – JUMBO 0:01:13
85 NYCH Artem (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:01:13
86 MOSCA Jacopo (ITA) WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA 0:01:13
87 OLIVIER Daan (NED) TEAM LOTTO NL – JUMBO 0:01:13
88 DERUETTE Thomas (BEL) WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 0:01:13
89 ARSLANOV Ildar (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:01:13
90 FERNANDEZ CRUZ Delio (ESP) DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 0:01:13
91 MAGNUSSON Kim (SWE) TEAM EF EDUCATION FIRST – DRAPAC P/B CANNONDALE 0:01:13
92 BUSATO Matteo (ITA) WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA 0:01:13
93 BOUET Maxime (FRA) TEAM FORTUNEO – SAMSIC 0:01:13
94 ORAM James (NZL) ONE PRO CYCLING 0:01:13
95 NIV Guy (ISR) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:01:13
96 CATTANEO Mattia (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:01:13
97 VALLS FERRI Rafael (ESP) MOVISTAR TEAM 0:01:13
98 TONELLI Alessandro (ITA) BARDIANI CSF 0:01:13
99 GAZZARA Michele (ITA) SANGEMINI – MG. K VIS – VEGA 0:01:13
100 CARBONI Giovanni (ITA) BARDIANI CSF 0:01:13
101 FEILLU Brice (FRA) TEAM FORTUNEO – SAMSIC 0:01:13
102 DOMAGALSKI Karol (POL) ONE PRO CYCLING 0:01:13
103 DELFOSSE Sébastien (BEL) WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 0:01:13
104 GAFFURINI Nicola (ITA) SANGEMINI – MG. K VIS – VEGA 0:01:13
105 PEARSON Daniel (GBR) AQUA BLUE SPORT 0:01:13
106 MORENO BAZAN Javier (ESP) DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 0:01:13
107 FRAME Alex (NZL) TREK – SEGAFREDO 0:01:13
108 CONCI Nicola (ITA) TREK – SEGAFREDO 0:01:13
109 KUSS Sepp (USA) TEAM LOTTO NL – JUMBO 0:01:13
110 AMICI Alberto (ITA) BIESSE CARRERA GAVARDO 0:01:13
111 SALVIETTI Niccolo’ (ITA) SANGEMINI – MG. K VIS – VEGA 0:01:13
112 BAUGNIES Jérôme (BEL) WANTY – GROUPE GOBERT 0:01:13
113 EIKING Odd Christian (NOR) WANTY – GROUPE GOBERT 0:01:13
114 CHERKASOV Nikolai (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:01:13
115 CELANO Danilo (ITA) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:01:13
116 MIHAYLOV Nikolay (BUL) DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 0:01:13
117 KOBERNYAK Evgeny (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:01:13
118 BOU COMPANY Joan (ESP) NIPPO – VINI FANTINI – EUROPA OVINI 0:01:13
119 ZARDINI Edoardo (ITA) WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA 0:01:13
120 ARANBURU DEBA Alex (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 9,32E+14
121 CLARKE William (AUS) TEAM EF EDUCATION FIRST – DRAPAC P/B CANNONDALE 0:01:35
122 VENDRAME Andrea (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:01:49
123 DIMA Emil (ROU) MSTINA FOCUS 0:01:49
124 SEPULVEDA Eduardo (ARG) MOVISTAR TEAM 0:02:05
125 DANIEL Gregory (USA) TREK – SEGAFREDO 0:03:35
126 WILLIAMS Tyler (USA) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:07:32
127 CUNEGO Damiano (ITA) NIPPO – VINI FANTINI – EUROPA OVINI 0:07:32
128 LEMUS DAVILA Luis Enrique (MEX) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:07:32
129 ALAFACI Eugenio (ITA) TREK – SEGAFREDO 0:07:32
130 ANDEMESKEL Awet (ERI) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:07:32
131 NIKA Iltjan (ALB) AMORE & VITA – PRODIR 0:07:32
132 GABBURO Davide (ITA) AMORE & VITA – PRODIR 0:07:32
133 LIEPINS Emils (LAT) ONE PRO CYCLING 0:07:32
134 ARNOULT Floryan (FRA) TREVIGIANI PHONIX – HEMUS 1896 0:07:32
135 BOGDANOVICS Maris (LAT) AMORE & VITA – PRODIR 0:07:32
136 PEÑALVER ANIORTE Manuel (ESP) TREVIGIANI PHONIX – HEMUS 1896 0:07:32
137 MARECZKO Jakub (ITA) WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA 0:07:32
138 BAYLIS Thomas (GBR) ONE PRO CYCLING 0:07:32
139 COLEDAN Marco (ITA) WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA 0:07:32
140 SCARTEZZINI Michele (ITA) SANGEMINI – MG. K VIS – VEGA 0:07:32
141 VIVIANI Attilio (ITA) SANGEMINI – MG. K VIS – VEGA 0:07:32
142 ZULLO Antonio (ITA) AMORE & VITA – PRODIR 0:07:32
143 FOLIFOROV Alexander (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:07:32
144 SOTO MARTINEZ Nelson Andres (COL) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:07:32
145 SVENDGAARD Michael Carbel (DEN) TEAM FORTUNEO – SAMSIC 0:07:32
146 WATSON Calvin (AUS) AQUA BLUE SPORT 0:07:32
147 KELLY Jake (GBR) ONE PRO CYCLING 0:07:32
148 WILLIAMS Peter (GBR) ONE PRO CYCLING 0:07:32
149 MCCORMICK Hayden (NZL) ONE PRO CYCLING 0:07:32
150 MARINI Nicolas (ITA) MSTINA FOCUS 0:07:32
151 FILOSI Iuri (ITA) DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 0:07:32
152 WELTEN Bram (NED) TEAM FORTUNEO – SAMSIC 0:07:32
153 MARCELLI Mattia (ITA) MSTINA FOCUS 0:07:32
154 GOZZI Nicolo (ITA) BIESSE CARRERA GAVARDO 0:07:32
155 ZANARDINI Andrea (ITA) BIESSE CARRERA GAVARDO 0:07:32
156 TACIAK Mateusz (POL) CCC SPRANDI POLKOWICE 0:07:32
157 CASTRILLO ZAPATER Jaime (ESP) MOVISTAR TEAM 0:07:32
158 ENGER Sondre (NOR) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:07:32
159 RAVANELLI Simone (ITA) BIESSE CARRERA GAVARDO 0:07:32
160 TROSINO Mirko (ITA) AMORE & VITA – PRODIR 0:07:32
161 SIX Franklin (BEL) WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 0:07:32
162 BEWLEY Sam (NZL) MITCHELTON – SCOTT 0:07:32
163 TUFT Svein (CAN) MITCHELTON – SCOTT 0:07:32
164 LE ROUX Romain (FRA) TEAM FORTUNEO – SAMSIC 0:08:57
165 DOBRE Vlad-Nicolae (ROU) MSTINA FOCUS 0:08:57
166 ORLANDI Federico (ITA) BIESSE CARRERA GAVARDO 0:08:57
167 CARDONA TABARES Julian (COL) TEAM EF EDUCATION FIRST – DRAPAC P/B CANNONDALE 0:10:35
168 VARGAS PINTO Adrian Enrique (COL) TREVIGIANI PHONIX – HEMUS 1896 0:10:35