Vuelta a San Juan

Fernando Gaviria (Quick – Step Floors) wygrał pierwszy etap i jest liderem Vuelta a San Juan Internacional.

36. edycja argentyńskiego wyścigu rozpoczęła się w San Juan. Jeszcze przed startem okazało się, że do rywalizacji z powodu choroby nie przystąpi Vincenzo Nibali. Polscy kibice mogli trzymać kciuki za Rafała Majkę i Pawła Poljańskiego (obaj BORA – hansgrohe). Etap numer jeden liczył niespełna 149 kilometrów i kończył się w Pocito. Na trasie była jedna premia górska i dwa lotne finisze.

Od początku rywalizacji uformował się dość egzotyczny odjazd w składzie: Dulio Ramos (Argentyna), Victor Olivarez (Chile), Juan Javier Melivilo (Equipo Continental Municipalidad de Pocito), Pablo Anchieri (Urugwaj), Daniel Juarez (Asociacion Civil Mardan), Facundo Cattapan (Municipalidad de Rawson Somos Todos) i Adrian Richeze (Agrupacion Virgen De Fatima).

Jedyną górską premię wygrał Pablo Anchieri i to on do jutrzejszego etapu przystąpi w koszulce lidera klasyfikacji górskiej. Lotne finisze upodobał sobie natomiast Adrian Richeze, który wygrywając dwie premie zanotował sześć bonusowych sekund. W międzyczasie z wyścigu wycofał się kolejny kolarz Bahrain – Merida, a tym razem było to debiutujący (nie licząc ubiegłorocznego stażu) Mark Padun.

Peleton prowadziły głównie ekipy Quick – Step Floors i BORA – hansgrohe. 30 kilometrów przed metą szóstka (odpadł Juarez) miała prawie 90 sekund przewagi nad dużą grupą. Już 11 kilometrów dalej ucieczka dnia przeszła do historii.

Swoich sił próbowali jeszcze między innymi Filippo Pozzato (Wilier Triestina – Selle Italia) i Daniel Eaton (UnitedHealthcare Pro Cycling Team), ale w odpowiednim czasie dały o sobie znać ekipy sprinterów.

Najszybszy w Pocito okazał się (zgodnie z oczekiwaniami) Fernando Gaviria (Quick – Step Floors). Wielką pracę wykonali Rafał Majka i Paweł Poljański co wystarczyło do trzeciego miejsca dla Matteo Pelucchiego (BORA – hansgrohe). Tuż przed nim uplasował się Niccolo Bonifazio (Bahrain Merida Pro Cycling Team).

Wyniki pierwszego etapu:

1 GAVIRIA, Fernando (QUICK – STEP FLOORS) 3:15:23
2 BONIFAZIO, Niccolo (BAHRAIN – MERIDA) 0:00:00
3 PELUCCHI, Matteo (BORA – HANSGROHE) 0:00:00
4 NIZZOLO, Giacomo (TREK – SEGAFREDO) 0:00:00
5 BELLETTI, Manuel (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:00
6 RICHEZE, Mauro A. (A.C.A. VIRGEN DE FATIMA) 0:00:00
7 LUCERO, Hector M. (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:00:00
8 RIABUSHENKO, Aleksandr (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
9 RICHEZE, Maximiliano Ariel (QUICK – STEP FLOORS) 0:00:00
10 PEÑALVER, Manuel (TREVIGIANI PHONIX-HEMUS) 0:00:00
11 AVILA, Edwin Alcibiades (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 0:00:00
12 MIRZA AL-HAM., Yousif (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
13 KEUKELEIRE, Jens (LOTTO SOUDAL) 0:00:00
14 ALZATE, Carlos Eduardo (UNITEDHEALTHCARE PROFESSI) 0:00:00
15 RUBIANO, Miguel A. (COLDEPORTES-ZENU) 0:00:00
16 DE MATTOS, Rafael (SELEC. BRASIL) 0:00:00
17 ROLDAN, Weimar (MEDELLIN) 0:00:00
18 TURRIN, Alex (WILIER TRIESTINA-SELLE ITALIA) 0:00:00
19 MULLEN, Mryan (TREK – SEGAFREDO) 0:00:00
20 SBARAGLI, Kristian (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 0:00:00
21 MAS, Luis Guillermo (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:00
22 WOUTERS, Enzo (LOTTO SOUDAL) 0:00:00
23 PERRY, Benjamin (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 0:00:00
24 GANNA, Filippo (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
25 ESCUELA, Ricardo D. (A.C.A. VIRGEN DE FATIMA) 0:00:00
26 JUAREZ, Daniel (ASOCIACION CIVIL MARDAN) 0:00:00
27 MALDONADO, Ignacio (SELEC. URUGUAY) 0:00:00
28 ABDERRAHIM, Zahiri (TREVIGIANI PHONIX-HEMUS) 0:00:00
29 YSSAAD, Yannis (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:00
30 OYOLA, Robigzon (MEDELLIN) 0:00:00
31 CATTANEO, Mattia (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:00
32 SEVILLA, Oscar (MEDELLIN) 0:00:00
33 MALDONADO, Anderson (SELEC. URUGUAY) 0:00:00
34 BUSATO, Matteo (WILIER TRIESTINA-SELLE ITALIA) 0:00:00
35 SUITSOU, Kanstantsin (BAHRAIN – MERIDA) 0:00:00
36 PORTUONDO, Pedro (SELEC. CUBA) 0:00:00
37 NARVAEZ, Jhonnatan (QUICK – STEP FLOORS) 0:00:00
38 CHAVES, German E. (COLDEPORTES-ZENU) 0:00:00
39 MARTINEZ, Jose L. (SELEC. ARGENTINA) 0:00:00
40 CARAPAZ, Richard (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
41 MAJKA, Rafal (BORA – HANSGROHE) 0:00:00
42 ALARCON, Pablo Andres (CANEL’S-SPECIALIZED) 0:00:00
43 PRESA, Alan (SELEC. URUGUAY) 0:00:00
44 BAIS, Mattia (SELEC. ITALIA) 0:00:00
45 NARANJO, Nicolas J. (A.C.A. VIRGEN DE FATIMA) 0:00:00
46 ANACONA, Winner Andrew (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
47 ALVARADO, Adrian (SELEC. CHILE) 0:00:00
48 CATAFORD, Alexander (UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLI) 0:00:00
49 SEPULVEDA, Eduardo (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
50 DURAN, Alejandro (SELEC. ARGENTINA) 0:00:00
51 ARNOULT, Floryan (TREVIGIANI PHONIX-HEMUS) 0:00:00
52 VELASCO, Simone (WILIER TRIESTINA-SELLE ITALIA) 0:00:00
53 MASNADA, Fausto (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:00
54 RAMOS, Ruben G. (SELEC. ARGENTINA) 0:00:00
55 JURADO, Christofer R. (TREVIGIANI PHONIX-HEMUS) 0:00:00
56 MENDOZA, Omar (MEDELLIN) 0:00:00
57 JAVIER, Gaston (S.E.P. DE SAN JUAN) 0:00:00
58 RODRIGUEZ, Leonardo (ASOCIACION CIVIL MARDAN) 0:00:00
59 VALENCIO, Alan (SELEC. BRASIL) 0:00:00
60 VAN DER SANDE, Tosh (LOTTO SOUDAL) 0:00:00
61 MARCOTTE, Eric (UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLI) 0:00:00
62 KOLÁR, Michal (BORA – HANSGROHE) 0:00:00
63 ATAPUMA, Jhon Darwin (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
64 PANTANO, Jarlinson (TREK – SEGAFREDO) 0:00:00
65 MUÑOZ, Cristian C. (COLDEPORTES-ZENU) 0:00:00
66 FLOREZ, Miguel Eduardo (WILIER TRIESTINA-SELLE ITALIA) 0:00:00
67 PINNO, Atilio (SELEC. BRASIL) 0:00:00
68 STETINA, Peter (TREK – SEGAFREDO) 0:00:00
69 MONTE, Francisco (ASOCIACION CIVIL MARDAN) 0:00:00
70 VILLALOVOS, Roman (CANEL’S-SPECIALIZED) 0:00:00
71 GAVAZZI, Francesco (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:00
72 LAVERDE, Luis F. (COLDEPORTES-ZENU) 0:00:00
73 VIVIANI, Attilio (SELEC. ITALIA) 0:00:00
74 ROJAS, Ruben E. (SELEC. ARGENTINA) 0:00:00
75 NORDASE, Felix (SELEC. CUBA) 0:00:00
76 TORRES, Rodolfo Andres (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:00
77 ARRIAGADA, Marco A. (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:00:00
78 DE LA PARTE, Victor (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
79 ROCHETTI, Filippo (SELEC. ITALIA) 0:00:00
80 CAVAGNA, Rémi (QUICK – STEP FLOORS) 0:00:00
81 PARRA, Alejandro (SELEC. CUBA) 0:00:00
82 ACKERMANN, Pascal (BORA – HANSGROHE) 0:00:00
83 QUINTANA, Dayer (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
84 CORTE, Eduardo (CANEL’S-SPECIALIZED) 0:00:00
85 TIVANI, German (TREVIGIANI PHONIX-HEMUS) 0:00:00
86 MONTOYA, Javier I. (TREVIGIANI PHONIX-HEMUS) 0:00:00
87 ACONEGUI, Roderich (SELEC. URUGUAY) 0:00:00
88 RÄIM, Mihkel (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 0:00:00
89 AIT EL ABDIA, Anass (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
90 DE OLIVEIRA, Jeovane (SELEC. BRASIL) 0:00:00
91 FEDRIGO, Leonardo (SELEC. ITALIA) 0:00:00
92 RODRIGUEZ, Jose L. (S.E.P. DE SAN JUAN) 0:00:00
93 MOYANO, Enzo J. (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:00:00
94 SILVA, Joaquim (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:00
95 SANTOS, Efren (CANEL’S-SPECIALIZED) 0:00:00
96 PI, Jorge (ASOCIACION CIVIL MARDAN) 0:00:00
97 AMEZQUETA, Julen (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:00
98 MONTIVERO, Luciano A. (A.C.A. VIRGEN DE FATIMA) 0:00:00
99 DO NASCIMENTO, Rodrigo (SELEC. BRASIL) 0:00:00
100 CAMACHO, Julio A. (COLDEPORTES-ZENU) 0:00:00
101 CANO, Alex N. (COLDEPORTES-ZENU) 0:00:00
102 FALON, Ezequiel (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:00:00
103 BENOOT, Tiesj (LOTTO SOUDAL) 0:00:00
104 MENDEZ, Marcos A. (SELEC. ARGENTINA) 0:00:00
105 PEDRERO, Antonio (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
106 DOTTI, Juan Pablo (S.E.P. DE SAN JUAN) 0:00:00
107 RAMIREZ, Alan (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:00:00
108 MOYANO, Ignacio (SELEC. CHILE) 0:00:00
109 NAJAR, Gonzalo (S.E.P. DE SAN JUAN) 0:00:00
110 DIAZ, Daniel (S.E.P. DE SAN JUAN) 0:00:00
111 ZAMORA, Daniel E. (A.C.A. VIRGEN DE FATIMA) 0:00:00
112 BOIVIN, Guillaume (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 0:00:00
113 KEISSE, Iljo (QUICK – STEP FLOORS) 0:00:00
114 VARGAS, Walter (MEDELLIN) 0:00:00
115 PAREDES, Cesar (MEDELLIN) 0:00:00
116 FONZI, Giuseppe (WILIER TRIESTINA-SELLE ITALIA) 0:00:00
117 IBARRA, Emiliano (S.E.P. DE SAN JUAN) 0:00:00
118 SANTOYO, Jose Alfredo (CANEL’S-SPECIALIZED) 0:00:00
119 PRADO, Ignacio de jesus (CANEL’S-SPECIALIZED) 0:00:00
120 LOPEZ, Franco G. (A.C.A. VIRGEN DE FATIMA) 0:00:00
121 DANIEL, Gregory (TREK – SEGAFREDO) 0:00:00
122 CABRERA, Nicolas (SELEC. CHILE) 0:00:00
123 BIELINSKI, Mauricio (SELEC. BRASIL) 0:00:00
124 POZZATO, Filippo (WILIER TRIESTINA-SELLE ITALIA) 0:00:00
125 ZABALA, Josu (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:00
126 CUADROS, Alvaro (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:00
127 FRAPPORTI, Marco (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:00
128 MASCARAÑAS, Richard (SELEC. URUGUAY) 0:00:00
129 LUCERO, Higinio (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:00:17
130 MULLER, Mauricio (S.E.P. DE SAN JUAN) 0:00:17
131 NIBALI, Antonio (BAHRAIN – MERIDA) 0:00:17
132 POLJANSKI, Pawel (BORA – HANSGROHE) 0:00:17
133 MAES, Nicolas (LOTTO SOUDAL) 0:00:17
134 MIRANDA, Gonzalo Sabas (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:00:17
135 AGUIRRE, Sergio (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:00:17
136 MARCOS, Leandro (SELEC. CUBA) 0:00:17
137 PEREZ, Christian (SELEC. CUBA) 0:00:17
138 ASTIASARAN, Jose (ASOCIACION CIVIL MARDAN) 0:00:17
139 ALAFACI, Eugenio (TREK – SEGAFREDO) 0:00:17
140 WALLAYS, Jelle (LOTTO SOUDAL) 0:00:17
141 CONTRERAS, Emiliano (ASOCIACION CIVIL MARDAN) 0:00:17
142 TIVANI, Gerardo M. (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:00:17
143 GONZALEZ, Pedro C. (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:00:28
144 GORDILLO, Pedro M. (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:00:28
145 CALDERARO, Filippo (SELEC. ITALIA) 0:00:30
146 MCCABE, Travis (UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLI) 0:00:37
147 EATON, Daniel (UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLI) 0:00:38
148 PUTT, Tanner (UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLI) 0:00:45
149 BURCHIO, Federico (SELEC. ITALIA) 0:00:45
150 HODEG, Alvaro Jose (QUICK – STEP FLOORS) 0:00:53
151 REYES, Sebastian (SELEC. CHILE) 0:00:53
152 CATTAPAN, Facundo M. (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:01:12
153 OLIVARES, Victor (SELEC. CHILE) 0:01:12
154 SCHILLINGER, Andreas (BORA – HANSGROHE) 0:01:19
155 PAEZ, Andres (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:02:18
156 ALMONACID, Patricio (SELEC. CHILE) 0:02:18
157 MELIVILO, Juan J. (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:02:28
158 YECHEZKEL, Aviv (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 0:00:00
159 RICHEZE, Adrian E. (A.C.A. VIRGEN DE FATIMA) 0:03:33
160 ANCHIERI, Pablo (SELEC. URUGUAY) 0:03:33
161 VERA, Hidalgo (SELEC. CUBA) 0:03:33
162 RAMOS, Duilio (SELEC. ARGENTINA) 0:03:33
163 TROIA, Oliviero (UAE TEAM EMIRATES) 0:03:40
164 GARCIA, Ivan (BAHRAIN – MERIDA) 0:03:40
DNF PADUN, Mark (BAHRAIN – MERIDA)
DNS NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN – MERIDA)

Klasyfikacja generalna po pierwszym etapie:

1 GAVIRIA, Fernando (QUICK – STEP FLOORS) 3:15:13
2 BONIFAZIO, Niccolo (BAHRAIN – MERIDA) 0:00:04
3 PELUCCHI, Matteo (BORA – HANSGROHE) 0:00:06
4 JUAREZ, Daniel (ASOCIACION CIVIL MARDAN) 0:00:07
5 NIZZOLO, Giacomo (TREK – SEGAFREDO) 0:00:10
6 BELLETTI, Manuel (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:10
7 RICHEZE, Mauro A. (A.C.A. VIRGEN DE FATIMA) 0:00:10
8 LUCERO, Hector M. (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:00:10
9 RIABUSHENKO, Aleksandr (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:10
10 RICHEZE, Maximiliano Ariel (QUICK – STEP FLOORS) 0:00:10
11 PEÑALVER, Manuel (TREVIGIANI PHONIX-HEMUS) 0:00:10
12 AVILA, Edwin Alcibiades (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 0:00:10
13 MIRZA AL-HAM., Yousif (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:10
14 KEUKELEIRE, Jens (LOTTO SOUDAL) 0:00:10
15 ALZATE, Carlos Eduardo (UNITEDHEALTHCARE PROFESSI) 0:00:10
16 RUBIANO, Miguel A. (COLDEPORTES-ZENU) 0:00:10
17 DE MATTOS, Rafael (SELEC. BRASIL) 0:00:10
18 ROLDAN, Weimar (MEDELLIN) 0:00:10
19 TURRIN, Alex (WILIER TRIESTINA-SELLE ITALIA) 0:00:10
20 MULLEN, Mryan (TREK – SEGAFREDO) 0:00:10
21 SBARAGLI, Kristian (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 0:00:10
22 MAS, Luis Guillermo (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:10
23 WOUTERS, Enzo (LOTTO SOUDAL) 0:00:10
24 PERRY, Benjamin (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 0:00:10
25 GANNA, Filippo (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:10
26 ESCUELA, Ricardo D. (A.C.A. VIRGEN DE FATIMA) 0:00:10
27 MALDONADO, Ignacio (SELEC. URUGUAY) 0:00:10
28 ABDERRAHIM, Zahiri (TREVIGIANI PHONIX-HEMUS) 0:00:10
29 YSSAAD, Yannis (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:10
30 OYOLA, Robigzon (MEDELLIN) 0:00:10
31 CATTANEO, Mattia (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:10
32 SEVILLA, Oscar (MEDELLIN) 0:00:10
33 MALDONADO, Anderson (SELEC. URUGUAY) 0:00:10
34 BUSATO, Matteo (WILIER TRIESTINA-SELLE ITALIA) 0:00:10
35 SUITSOU, Kanstantsin (BAHRAIN – MERIDA) 0:00:10
36 PORTUONDO, Pedro (SELEC. CUBA) 0:00:10
37 NARVAEZ, Jhonnatan (QUICK – STEP FLOORS) 0:00:10
38 CHAVES, German E. (COLDEPORTES-ZENU) 0:00:10
39 MARTINEZ, Jose L. (SELEC. ARGENTINA) 0:00:10
40 CARAPAZ, Richard (MOVISTAR TEAM) 0:00:10
41 MAJKA, Rafal (BORA – HANSGROHE) 0:00:10
42 ALARCON, Pablo Andres (CANEL’S-SPECIALIZED) 0:00:10
43 PRESA, Alan (SELEC. URUGUAY) 0:00:10
44 BAIS, Mattia (SELEC. ITALIA) 0:00:10
45 NARANJO, Nicolas J. (A.C.A. VIRGEN DE FATIMA) 0:00:10
46 ANACONA, Winner Andrew (MOVISTAR TEAM) 0:00:10
47 ALVARADO, Adrian (SELEC. CHILE) 0:00:10
48 CATAFORD, Alexander (UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLI) 0:00:10
49 SEPULVEDA, Eduardo (MOVISTAR TEAM) 0:00:10
50 DURAN, Alejandro (SELEC. ARGENTINA) 0:00:10
51 ARNOULT, Floryan (TREVIGIANI PHONIX-HEMUS) 0:00:10
52 VELASCO, Simone (WILIER TRIESTINA-SELLE ITALIA) 0:00:10
53 MASNADA, Fausto (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:10
54 RAMOS, Ruben G. (SELEC. ARGENTINA) 0:00:10
55 JURADO, Christofer R. (TREVIGIANI PHONIX-HEMUS) 0:00:10
56 MENDOZA, Omar (MEDELLIN) 0:00:10
57 JAVIER, Gaston (S.E.P. DE SAN JUAN) 0:00:10
58 RODRIGUEZ, Leonardo (ASOCIACION CIVIL MARDAN) 0:00:10
59 VALENCIO, Alan (SELEC. BRASIL) 0:00:10
60 VAN DER SANDE, Tosh (LOTTO SOUDAL) 0:00:10
61 MARCOTTE, Eric (UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLI) 0:00:10
62 KOLÁR, Michal (BORA – HANSGROHE) 0:00:10
63 ATAPUMA, Jhon Darwin (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:10
64 PANTANO, Jarlinson (TREK – SEGAFREDO) 0:00:10
65 MUÑOZ, Cristian C. (COLDEPORTES-ZENU) 0:00:10
66 FLOREZ, Miguel Eduardo (WILIER TRIESTINA-SELLE ITALIA) 0:00:10
67 PINNO, Atilio (SELEC. BRASIL) 0:00:10
68 STETINA, Peter (TREK – SEGAFREDO) 0:00:10
69 MONTE, Francisco (ASOCIACION CIVIL MARDAN) 0:00:10
70 VILLALOVOS, Roman (CANEL’S-SPECIALIZED) 0:00:10
71 GAVAZZI, Francesco (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:10
72 LAVERDE, Luis F. (COLDEPORTES-ZENU) 0:00:10
73 VIVIANI, Attilio (SELEC. ITALIA) 0:00:10
74 ROJAS, Ruben E. (SELEC. ARGENTINA) 0:00:10
75 NORDASE, Felix (SELEC. CUBA) 0:00:10
76 TORRES, Rodolfo Andres (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:10
77 ARRIAGADA, Marco A. (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:00:10
78 DE LA PARTE, Victor (MOVISTAR TEAM) 0:00:10
79 ROCHETTI, Filippo (SELEC. ITALIA) 0:00:10
80 CAVAGNA, Rémi (QUICK – STEP FLOORS) 0:00:10
81 PARRA, Alejandro (SELEC. CUBA) 0:00:10
82 ACKERMANN, Pascal (BORA – HANSGROHE) 0:00:10
83 QUINTANA, Dayer (MOVISTAR TEAM) 0:00:10
84 CORTE, Eduardo (CANEL’S-SPECIALIZED) 0:00:10
85 TIVANI, German (TREVIGIANI PHONIX-HEMUS) 0:00:10
86 MONTOYA, Javier I. (TREVIGIANI PHONIX-HEMUS) 0:00:10
87 ACONEGUI, Roderich (SELEC. URUGUAY) 0:00:10
88 RÄIM, Mihkel (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 0:00:10
89 AIT EL ABDIA, Anass (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:10
90 DE OLIVEIRA, Jeovane (SELEC. BRASIL) 0:00:10
91 FEDRIGO, Leonardo (SELEC. ITALIA) 0:00:10
92 RODRIGUEZ, Jose L. (S.E.P. DE SAN JUAN) 0:00:10
93 MOYANO, Enzo J. (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:00:10
94 SILVA, Joaquim (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:10
95 SANTOS, Efren (CANEL’S-SPECIALIZED) 0:00:10
96 PI, Jorge (ASOCIACION CIVIL MARDAN) 0:00:10
97 AMEZQUETA, Julen (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:10
98 MONTIVERO, Luciano A. (A.C.A. VIRGEN DE FATIMA) 0:00:10
99 DO NASCIMENTO, Rodrigo (SELEC. BRASIL) 0:00:10
100 CAMACHO, Julio A. (COLDEPORTES-ZENU) 0:00:10
101 CANO, Alex N. (COLDEPORTES-ZENU) 0:00:10
102 FALON, Ezequiel (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:00:10
103 BENOOT, Tiesj (LOTTO SOUDAL) 0:00:10
104 MENDEZ, Marcos A. (SELEC. ARGENTINA) 0:00:10
105 PEDRERO, Antonio (MOVISTAR TEAM) 0:00:10
106 DOTTI, Juan Pablo (S.E.P. DE SAN JUAN) 0:00:10
107 RAMIREZ, Alan (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:00:10
108 MOYANO, Ignacio (SELEC. CHILE) 0:00:10
109 NAJAR, Gonzalo (S.E.P. DE SAN JUAN) 0:00:10
110 DIAZ, Daniel (S.E.P. DE SAN JUAN) 0:00:10
111 ZAMORA, Daniel E. (A.C.A. VIRGEN DE FATIMA) 0:00:10
112 BOIVIN, Guillaume (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 0:00:10
113 KEISSE, Iljo (QUICK – STEP FLOORS) 0:00:10
114 VARGAS, Walter (MEDELLIN) 0:00:10
115 PAREDES, Cesar (MEDELLIN) 0:00:10
116 FONZI, Giuseppe (WILIER TRIESTINA-SELLE ITALIA) 0:00:10
117 IBARRA, Emiliano (S.E.P. DE SAN JUAN) 0:00:10
118 SANTOYO, Jose Alfredo (CANEL’S-SPECIALIZED) 0:00:10
119 PRADO, Ignacio de jesus (CANEL’S-SPECIALIZED) 0:00:10
120 LOPEZ, Franco G. (A.C.A. VIRGEN DE FATIMA) 0:00:10
121 DANIEL, Gregory (TREK – SEGAFREDO) 0:00:10
122 CABRERA, Nicolas (SELEC. CHILE) 0:00:10
123 BIELINSKI, Mauricio (SELEC. BRASIL) 0:00:10
124 POZZATO, Filippo (WILIER TRIESTINA-SELLE ITALIA) 0:00:10
125 ZABALA, Josu (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:10
126 CUADROS, Alvaro (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:10
127 FRAPPORTI, Marco (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:10
128 MASCARAÑAS, Richard (SELEC. URUGUAY) 0:00:10
129 YECHEZKEL, Aviv (ISRAEL CYCLING ACADEMY) 0:00:10
130 LUCERO, Higinio (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:00:27
131 MULLER, Mauricio (S.E.P. DE SAN JUAN) 0:00:27
132 NIBALI, Antonio (BAHRAIN – MERIDA) 0:00:27
133 POLJANSKI, Pawel (BORA – HANSGROHE) 0:00:27
134 MAES, Nicolas (LOTTO SOUDAL) 0:00:27
135 MIRANDA, Gonzalo Sabas (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:00:27
136 AGUIRRE, Sergio (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:00:27
137 MARCOS, Leandro (SELEC. CUBA) 0:00:27
138 PEREZ, Christian (SELEC. CUBA) 0:00:27
139 ASTIASARAN, Jose (ASOCIACION CIVIL MARDAN) 0:00:27
140 ALAFACI, Eugenio (TREK – SEGAFREDO) 0:00:27
141 WALLAYS, Jelle (LOTTO SOUDAL) 0:00:27
142 CONTRERAS, Emiliano (ASOCIACION CIVIL MARDAN) 0:00:27
143 TIVANI, Gerardo M. (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:00:27
144 GONZALEZ, Pedro C. (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:00:38
145 GORDILLO, Pedro M. (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:00:38
146 CALDERARO, Filippo (SELEC. ITALIA) 0:00:40
147 MCCABE, Travis (UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLI) 0:00:47
148 EATON, Daniel (UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLI) 0:00:48
149 PUTT, Tanner (UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLI) 0:00:55
150 BURCHIO, Federico (SELEC. ITALIA) 0:00:55
151 HODEG, Alvaro Jose (QUICK – STEP FLOORS) 0:01:03
152 REYES, Sebastian (SELEC. CHILE) 0:01:03
153 CATTAPAN, Facundo M. (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:01:20
154 OLIVARES, Victor (SELEC. CHILE) 0:01:22
155 SCHILLINGER, Andreas (BORA – HANSGROHE) 0:01:29
156 PAEZ, Andres (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:02:28
157 ALMONACID, Patricio (SELEC. CHILE) 0:02:28
158 MELIVILO, Juan J. (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:02:38
159 RICHEZE, Adrian E. (A.C.A. VIRGEN DE FATIMA) 0:03:37
160 ANCHIERI, Pablo (SELEC. URUGUAY) 0:03:42
161 VERA, Hidalgo (SELEC. CUBA) 0:03:43
162 RAMOS, Duilio (SELEC. ARGENTINA) 0:03:43
163 TROIA, Oliviero (UAE TEAM EMIRATES) 0:03:50
164 GARCIA, Ivan (BAHRAIN – MERIDA) 0:03:50