Fot. BORA-hansgrohe

Trzykrotny mistrz świata Peter Sagan i jego najwierniejszy pomocnik Maciej Bodnar wraz z kolegami wylądowali już w australijskiej Adelajdzie, by wziąć udział w 20. edycji wyścigu Tour Down Under. 

Dyrektor wyścigu Tour Down Under Mike Turtur powiedział, że powrót Petera Sagana przywołuje wspomnienia jego słynnego ataku na podjeździe pod Willunga Hill, gdzie rywalizował z takimi nazwiskami jak Cadel Evans czy Alejandro Valverde.

Po Peterze Saganie spodziewamy się agresywnej jazdy. Siedem lat temu zaatakował na Willunga Hill i zajął piąte miejsce. Organizatorzy wyścigu i kibice ponownie mają nadzieję na wyjątkowe widowisko na tym podjeździe.

Kolarze i dyrektorzy sportowi drużyny BORA-hansgrohe dzielili się w mediach społecznościowych zdjęciami z podroży do Australii. Oto kilka przykładów.

W barwach drużyny BORA-hansgrohe zadebiutują Daniel Oss, z którym mieliśmy okazję porozmawiać podczas oficjalnej prezentacji drużyny w Schiltach oraz Peter Kennaugh.

Pełny skład drużyny BORA-hansgrohe na Tour Down Under 2018: Peter Sagan, Maciej Bodnar, Jay McCarthy, Sam Bennett, Peter Kennaugh, Rudi Selig i Daniel Oss.