Podobno w życiu pewne są tylko dwie rzeczy – śmierć i podatki. My dokładamy do tego jeszcze jeden, notabene dużo przyjemniejszy, istotny element, a mianowicie kolarski trening! Każdy, kto nie wyobraża sobie funkcjonowania bez roweru, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie wystarczy tylko wsiąść na swój sprzęt i pognać do przodu. Do tego trzeba się najpierw solidnie przygotować… W ramach współpracy z marką Compressport Polska przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym wygrać można dodatkowe wsparcie na trening.

Compressport sprawdzi się na szosie

Masz swoją sprawdzoną odzież, sprzęt, akcesoria, a może talizman przynoszący szczęście? Z całą pewnością jest coś, co pozwala Ci czuć się na rowerze pewnie i bezpiecznie. Wymień trzy rzeczy, bez których nie ruszysz się na trening, a staniesz przed szansą dodatkowego wsparcia ze strony Compressport. Marka przygotowała dla zwycięzcy nagrodę – rękawki kompresyjne Arm Sleeve. Produkt jest przeznaczony dla sportowców, u których wskazane jest dbanie o ramiona w trakcie wysiłku. Chcąc uniknąć przeciążeń mięśni, zmniejszyć ból i przy okazji zadbać o lepsze krążenie na rowerze, będziesz mógł liczyć na wsparcie ze strony rękawków kompresyjnych. Możesz ich używać zarówno podczas jazdy, jak i w czasie regeneracji. Jeśli do tej pory brakowało Ci dodatkowego wsparcia mięśni, zdobądź je w naszym konkursie! Co zrobić by wygrać:

  1. Oznacz swój komentarz hasztagiem #CompressportNaSzosie.
  2. Wymień trzy rzeczy, bez których nie ruszasz się na trening rowerowy.

Najbardziej kolarska odpowiedź wygrywa rękawki kompresyjne Arm Sleeve! Wyniki zabawy ogłosimy 27. października, dlatego sprawdź stan swojego wyposażenia i zorientuj się, co tak naprawdę jest istotne podczas jazdy na rowerze – być może Twoja odpowiedź będzie inspiracją dla innych osób szukających sposobów na udoskonalenie treningu. Czekamy na Wasze odpowiedzi! Więcej na temat tego produktu, a także samej marki znajdziesz na stronie internetowej Compressport Polska. Dodatkowo, bądź na bieżąco z marką i jej kolarskimi nowościami także na Facebooku oraz Instagramie.