Jak wsiąść na rower, to w mistrzowskim stylu! Nieocenione wsparcie w treningu kolarskim gwarantują produkty z kolarskiej i triathlonowej kolekcji Compressport.

Odzież zaprojektowana przy użyciu technologii wykorzystywanych w medycynie została opracowana przy pomocy profesjonalnych sportowców oraz naukowców z dziedziny fizjologii sportu. Nie inaczej jest ze strojem startowym dla każdego kolarza.

Z kompresją po zwycięstwo!

Spodenki kompresyjne TR3 Brutal Short zostały stworzone przy użyciu najnowszych materiałów, dzięki czemu produkt waży tylko 99 g, jednocześnie pozostając wytrzymały i komfortowy dla zawodnika. Wielostopniowa kompresja wspomaga uda w czasie najbardziej ekstremalnego wysiłku, dzięki czemu sportowiec może jechać jeszcze dłużej i szybciej, a tym samym zmniejsza się ryzyko wystąpienia skurczów. Drobne i lekkie, a jednocześnie bardzo mocne i wytrzymałe włókna sprawiają, że produkt jest niemal niewyczuwalny.

Zaawansowany system termoregulacji sprawia, że ciało jest stale chłodzone świeżym powietrzem. Umiejscowione po bokach siateczki zapewniaj szybkie schnięcie i odparowanie potu, a kieszonka na żele i batony pozwoli bezpiecznie przechować ulubione produkty energetyczne. Zewnętrzna część spodenek kompresyjnych TR3 Brutal Short od Compressport wyposażona została w silikonowe wstawki zapobiegające przesuwaniu się sylwetki w czasie jazdy na rowerze. Całości dopełnia bezszwowe wykonanie, co gwarantuje niebywały dotąd komfort miejscu. To zdecydowanie najbardziej zaawansowane technologicznie spodenki kompresyjne na rynku. To odpowiednie wsparcie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych kolarzy.

Najbliższa ciału? Koszulka!

Przetestowana w tunelu aerodynamicznym koszulka kompresyjna Aero Top TR3 to zdecydowanie hit zbliżającego się sezonu. Wyniki badań jednoznacznie wskazują na poprawę aerodynamiki oraz zaoszczędzone waty, co znacząco wpłynie na wyniki w zawodach. Czerpiąc z koszulek ON/OFF, czyli jednej z najnowszych innowacji COMPRESSPORT, ten model został wyposażony w aktywne włókna, które oddychają razem z zawodnikiem i dostosowują wentylację do intensywności wysiłku. Co lubisz zabierać ze sobą na trasę? 3 kieszenie z przodu i 3 z tyłu skonstruowane dla lepszej organizacji są łatwo dostępne podczas wyścigu. Ich zawartość nie obija się o koszulkę kompresyjną, dzięki czemu kolarz nie traci komfortu. Z racji tego, że kieszonki są małe, ma to bardzo korzystny wpływ na na estetykę ubioru. Czas zaczerpnąć oddech…

Na ramionach zlokalizowane został siateczki pozwalające odprowadzać ciepło generowane przez ciało oraz pot, co gwarantuje suchość i najwyższy komfort nawet podczas intensywnego treningu bądź zawodów. Jak zapina się koszulka kompresyjna Aero Top TR3 Compressport? Zamek z przodu oferuje większą swobodę ruchów i oddychalność. System „autoblock” zapobiega samoczynnemu odpinaniu się i zapobiega otarciom. Dzięki nowoczesnemu designowi produkt znakomicie podkreśla sportową sylwetkę i profesjonalny wygląd. Jak wygrywać, to w mistrzowskim stylu i stylówce!

Więcej odzieży oraz akcesoriów dla kolarzy można znaleźć na www.compressport.pl. Czekają tam najszybsze i najbardziej zaawansowane produkty wspierające na trasie niczym kolarski wóz.

Artykuł sponsorowany

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments