Marka COMRESSPORT jest owocem zamiłowania do treningów, zawodów ekstremalnych, czy przekraczania swoich możliwości. Od samego początku towarzyszy jej pasja w poszukiwaniu perfekcyjnego produktu, szukania idealnej precyzji, innowacyjności…

compressport

Od czasu wprowadzenia na rynek pierwszych opasek kompresyjnych R2 w 2008 roku, twórcy COMPRESSPORT nie spoczywają na laurach i stale udoskonalają swoje produkty. W przeciągu pięciu lat marka zagościła na stałe w ponad 30 krajach, zdobywając najbardziej prestiżowe nagrody. Pasja z dnia na dzień przeobraża się w coraz to bardziej zaawansowane technicznie produkty. Nie ma mowy o bezcelowych akcesoriach; wszystko jest wymarzone, przemyślane, obliczone i rozwijane, by polepszyć osiągnięcia i komfort uprawiania ulubionej dyscypliny sportu!

Wystarczyło kilka lat, a COMPRESSPORT zmienił całe oblicze rynku odzieży kompresyjnej…

Zaplecze medyczne oraz specjaliści w dziedzinie kompresji sportowej sprawiają, że kolekcja Compressport jest jak żadna inna. Łącząc najwyższej klasy technologię i aktualne trendy, firma szybko reaguje na problemy, z jakimi sportowcy zmagają się na co dzień. Czy to poprawa wyników, przyspieszenie regeneracji, czy też komfortowe podróże. Obecnie Compressport wspiera ponad 500 profesjonalnych sportowców.

Są to m.in.:

Katusha Team – ekipa UCI World Tour
AG2R La Mondiale – ekipa UCI World Tour
Maja Włoszczowska
CCC Polsat Polkowice 
Chrissie Wellington – Ikona triathlonu (4x zwycięstwo na hawajach w  IronManie)
Craig Alexander – Trzykrotny mistrz świata w IronMan na Hawajach
Fred Van Lierde – Aktualny mistrz świata w IM na Hawajach
Mikołaj Luft – najlepszy polski Triathlonista
Borja Golan – Rakieta numer jeden w Squashu w Hiszpanii
Agnieszka Jerzyk – Najlepsza triathlonistka w Polsce.

Cały proces produkcyjny COMPRESSPORT ma miejsce w Europie (wliczając w to „badania i rozwój”, włókna, tkanie, szycie, montaż, barwienie, testowanie…). Produkty COMPRESSPORT są testowane w najcięższych warunkach (Abu Dhabi, Hawaje, Mont Blanc, Sables…), czyli tam, gdzie mają miejsce najbardziej wymagające zawody. Przedstawiciele Compressport są obecni na wszystkich największych zawodach na całym świecie.

Wszystkie kompresyjne produkty powstają z tkanin i włókien, które spełniają standardy Oeko-Tex Standard 100, co gwarantuje, że są to ekologiczne materiały, godne zaufania i nieszkodliwe dla zdrowia. Know-how w dziedzinie produkcji gwarantuje odpowiedni poziom ucisku w każdym produkcie. Maszyny stosowane do produkcji Compressport stopniują ucisk milimetr za milimetrem, by idealnie dopasować strefy kompresji do anatomii człowieka.

Podczas procesu produkcyjnego odbywa się ścisła kontrola, by zweryfikować prawidłowość kompresji w wytwarzanych produktach. Compressport korzysta z urządzeń oferowanych przez Salzmann group (Szwajcaria) w celu pomiaru stopnia kompresji we wszystkich naszych produktach. Aparatura Salzmann to światowy leader w dziedzinie urządzeń do pomiaru kompresji.

Produkty COMPRESSPORT możecie od dziś kupić z naszym sklepie > więcej

Dodatkowo, tylko dziś 2 grudnia oferujemy darmową dostawę!

 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments