fot. Axeon Hagens

Czym byłoby okienko transferowe bez angażu młodego talentu przez Patricka Lefevere. Do ekipy Quick – Step Floors dołączy Jhonatan Narvaez.

Zaledwie 20-letni Ekwadorczyk był już obserwowany przez doświadczonego menadżera belgijskiej ekipy. W 2016 roku dane mu było ścigać się w barwach Klein Constantia, młodzieżowego zaplecza ówczesnej ekipy Etixx.

Nie każdy może zostać prawdziwym zawodowcem poprzez podpisanie kontraktu z ekipą Quick – Step Floors. Jestem niezwykle dumny, że mi się to udało. Nie mogę uwierzyć, że będę pracował z tyloma znakomitymi kolarzami. Jestem gotowy by ciężko pracować na swój sukces. W przyszłości bardzo chciałbym założyć koszulkę lidera wielkiego touru oraz wygrać Liege – Bastogne – Liege, najpiękniejszy wyścig na świecie, który poznałem startując w kategorii do 23 lat.

– powiedział ekwadorski talent.

Ubiegły sezon Narvaez spędził w ekipie Axeon Hagens, znanej jako kuźnia talentów. Nie dziwi więc fakt, że udało mu się m.in. wygrać etap Tour of the Gila czy generalkę Circuit des Ardennes. Niewykluczone, że jego transfer będzie strzałem w dziesiątkę porównywanym do Fernando Gavirii lub Estebana Chavesa.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments