Fot. BMC

Drużyna BMC ogłosiła, że Brent Bookwalter, Alessandro De Marchi, Michael Schär i Danilo Wyss przedłużyli swoje kontrakty. Cała czwórka wnosi do drużyny bezcenne doświadczenie i wartość. 

Zarówno Brent Bookwalter, jak i Danilo Wyss są związani z naszą drużyną od 2008 roku, więc to mówi samo za siebie. Brent konsekwentnie pełni rolę lidera, ale też pomocnika, natomiast Danilo zawsze pomaga naszym liderom, a gdy pojawia się szansa potrafi powalczyć także o coś dla siebie. Posiadanie tak doświadczonych kolarzy jest bezcenne. Czekam na to, w jaki sposób dalej będą rozwijali u nas swoje umiejętności.

Michael Schär jest w BMC kapitanem. Bez względu na to, jaka jest sytuacja, możemy ufać jego umiejętnościom opiekowania się liderami. Nie ma także znaczenia to, czy jest to wyścig klasyczny, czy etapowy, zatem cieszymy się, że Michael przedłużył z nami kontrakt

– powiedział szef drużyny BMC Jim Ochowicz.

Najbardziej utytułowanym i zarazem rozpoznawalnym kolarzem z całej czwórki jest Włoch Alessandro De Marchi, który posiada w CV dwa etapowe zwycięstwa w hiszpańskiej Vuelcie (2014, 2015), a także jedno w Critérium du Dauphiné (2013). Podobnie jak koledzy jest także niezawodnym pomocnikiem liderów.

Ze względu na politykę prywatności amerykańskiej drużyny BMC szczegóły kontraktów są nieznane.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments