Trofeo Online

Rosjanin Ivan Smirnov wygrał etap 3a juniorskiego wyścigu Trofeo Gemeinde Gersheim. Liderem pozostał Niklas Märkl (Niemcy). 

W trzecim dniu juniorskiego Trofeo Karslberg – Trofeo Gemeinde Gersheim na młodych kolarzy czekały dwa etapy. Przed południem zmagali się z odcinkiem wokół Homburga, który liczył 79 kilometrów.

Mimo wczesnej sześcioosobowej ucieczki o etapowym zwycięstwie zadecydował finisz z peletonu. Najszybszy okazał się Rosjanin Ivan Smirnov, który pokonał na kresce Juliusa Johansena (Dania). Trzecie miejsce wywalczył Jake Stewart (Wielka Brytania). Najlepszy z Polaków, Filip Maciejuk zajął 47. miejsce.

W klasyfikacji generalnej nadal prowadzi Niklas Märkl (Niemcy), a z Polaków najwyżej, bo na 27. miejscu jest Filip Maciejuk.

Wieczorem na kolarzy czeka jazda indywidualna na czas wokół Brenschelbach. Trasa jest dość wymagająca i liczy ponad 11 kilometrów.

Wyniki etapu 3a:

1. Smirnov Ivan (Russland) 1:52:38
2. Johansen Julius (Dänemark) 0:00:00
3. Stewart Jake (Großbritannien) 0:00:00
4. Vaughan Jacob (Großbritannien) 0:00:00
5. Hjemsater Olav (Norwegen) 0:00:00
6. Wærenskjold Søren (Norwegen) 0:00:00
7. Märkl Niklas (Deutschland) 0:00:00
8. Verboom Minne (Niederlande) 0:00:00
9. Gamper Florian (Österreich) 0:00:00
10. Karl Adam (Ungarn) 0:00:00
11. Blasko Matej (Slowakei) 0:00:00
12. Stocek Matus (Slowakei) 0:00:00
13. Dinis Joao (Portugal) 0:00:00
14. Mayrhofer Marius (Deutschland) 0:00:00
15. Tidball William (Großbritannien) 0:00:00
16. Braet Vito (Belgien) 0:00:00
17. Arensman Thymen (Niederlande) 0:00:00
18. Doherty Aaron (Irland) 0:00:00
19. Gamper Mario (Österreich) 0:00:00
20. Viturin Anton (Russland) 0:00:00
21. Carneiro Joao (Portugal) 0:00:00
22. Bayer Tobias (Österreich) 0:00:00
23. Hodapp Johannes (Deutschland) 0:00:00
24. Fontijne Niels (Niederlande) 0:00:00
25. Quinn Sean (USA) 0:00:00
26. Fancellu Alessandro (Italien) 0:00:00
27. Innocenti Andrea (Italien) 0:00:00
28. Sedlák Vojtech (Tschechien) 0:00:00
29. Bolcato Matteo (Italien) 0:00:00
30. Bondarchuk Nikita (Russland) 0:00:00
31. Hoole Daan (Niederlande) 0:00:00
32. Kakizaki Eugene (Japan) 0:00:00
33. Kierner Florian (Österreich) 0:00:00
34. Doogan Patrick (Irland) 0:00:00
35. Pirro Francesco (Italien) 0:00:00
36. Bárta Tomáa (Tschechien) 0:00:00
37. Zijlaard Meikel (Niederlande) 0:00:00
38. Kockelmann Raphael (Luxemburg) 0:00:00
39. Shtein Logan (Kasachstan) 0:00:00
40. El Gouzi Omar (Italien) 0:00:00
41. Jorgenson Matteo (USA) 0:00:00
42. Gridchin Maxim (Kasachstan) 0:00:00
43. Teixeira Pedro (Portugal) 0:00:00
44. Erikson Jacob (Schweden) 0:00:00
45. Cassaert Loran (Belgien) 0:00:00
46. Gärthöffner Robin (Deutschland Regional Team) 0:00:00
47. Maciejuk Filip (Polen) 0:00:00
48. Foltan Adam (Slowakei) 0:00:00
49. Benz Pirmin (Deutschland) 0:00:00
50. Stockx Aaron (Belgien) 0:00:00
51. Cedric Pries (Luxemburg) 0:00:00
52. Lopes Pedro (Portugal) 0:00:00
53. Märkl Lukas (Deutschland Regional Team) 0:00:00
54. Engelhardt Felix (Deutschland) 0:00:00
55. Walsh Ben (Irland) 0:00:00
56. Stemper Rick (Luxemburg) 0:00:00
57. Schunk Conor (USA) 0:00:00
58. Aleotti Giovanni (Italien) 0:00:00
59. Lopes Pedro (Portugal) 0:00:00
60. Avadanian Lucas (Frankreich) 0:00:00
61. Paquot Tom (Belgien) 0:00:00
62. Tarlton Alexander (Deutschland Regional Team) 0:00:00
63. Bystrzycki Wojciech (Polen) 0:00:00
64. Hvideberg Jonas Iversby (Norwegen) 0:00:00
65. Lefaure Paul (Frankreich) 0:00:00
66. Delacroix Theo (Frankreich) 0:00:00
67. Svendsen Simen Nordahl (Norwegen) 0:00:00
68. Leknessund Andreas (Norwegen) 0:00:00
69. Kus´ Adam (Polen) 0:00:00
70. Röber Dominik (Deutschland) 0:00:00
71. Delbove Joris (Frankreich) 0:00:00
72. Wall Christoffer (Schweden) 0:00:00
73. Holec Richard (Tschechien) 0:00:55
74. Barsov Aleksandr (Russland) 0:01:30
75. Azen Gabiden (Kasachstan) 0:01:30
76. Fattier Florian (Frankreich) 0:01:31
77. Sheehan Riley (USA) 0:01:31
78. Friedrich Florian (Österreich) 0:01:31
79. Pakalski Henrik (Deutschland Regional Team) 0:01:31
80. Karier Rik (Luxemburg) 0:02:02
81. Tuomey Ronan (Irland) 0:02:16
82. Bekaert Yentl (Belgien) 0:02:16
83. Vavrek Duaan (Tschechien) 0:02:16
84. Rinke Jan-Eric (Deutschland Regional Team) 0:03:33
85. Nothum Pol (Luxemburg) 0:03:33
86. Körner Daniel (Österreich) 0:03:33
87. Johansson Gustav (Schweden) 0:03:33
88. Heinis Jerome (Frankreich) 0:03:33
89. Palm Oskar (Schweden) 0:03:33
90. Kiss Hunor Mate (Ungarn) 0:03:33
91. Potekalo Nikolai (Russland) 0:04:43
92. Klevjer Kristian (Norwegen) 0:04:45
93. Nally Joseph (Großbritannien) 0:05:06
94. Flynn Sean (Großbritannien) 0:05:06
95. Cappan Lennert (Belgien) 0:05:30
96. Yoda Shota (Japan) 0:05:30
97. Varhanovsky Jacub (Slowakei) 0:05:30
98. Gonov Lev (Russland) 0:06:09
99. Garcez Hugo (Portugal) 0:06:13
100. Langballe Johann T. (Dänemark) 0:08:31
101. Molenaar Alex (Niederlande) 0:10:01
102. Hakk Bence (Ungarn) 0:11:48
103. Onodera Kei (Japan) 0:11:48
104. Ganko Antoni (Polen) 0:12:33
OTL Uga Ryuki (Japan) 0:20:59
OTL Babor Daniel (Tschechien) 0:23:37
DNF Dinmukhametov Ramis (Kasachstan)
DNF Lewandowski Artur (Polen)
DNF Kubis Lukas (Slowakei)

Klasyfikacja generalna po etapie 3a:

1. Märkl Niklas (Deutschland) 6:41:31
2. Zijlaard Meikel (Niederlande) 0:00:04
3. Hoole Daan (Niederlande) 0:00:06
4. Kierner Florian (Österreich) 0:00:10
5. Cassaert Loran (Belgien) 0:00:21
6. Lopes Pedro (Portugal) 0:00:21
7. Delacroix Theo (Frankreich) 0:00:21
8. Vaughan Jacob (Großbritannien) 0:00:25
9. Johansen Julius (Dänemark) 0:00:25
10. Mayrhofer Marius (Deutschland) 0:00:25
11. Fontijne Niels (Niederlande) 0:00:25
12. Quinn Sean (USA) 0:00:25
13. Benz Pirmin (Deutschland) 0:00:25
14. Innocenti Andrea (Italien) 0:00:25
15. Röber Dominik (Deutschland) 0:00:25
16. Lefaure Paul (Frankreich) 0:00:25
17. Stewart Jake (Großbritannien) 0:00:27
18. Wærenskjold Søren (Norwegen) 0:00:29
19. Stocek Matus (Slowakei) 0:00:29
20. Arensman Thymen (Niederlande) 0:00:29
21. Karl Adam (Ungarn) 0:00:29
22. Bayer Tobias (Österreich) 0:00:29
23. Gamper Mario (Österreich) 0:00:29
24. Hodapp Johannes (Deutschland) 0:00:29
25. Tidball William (Großbritannien) 0:00:29
26. Sedlák Vojtech (Tschechien) 0:00:29
27. Maciejuk Filip (Polen) 0:00:29
28. Jorgenson Matteo (USA) 0:00:29
29. Foltan Adam (Slowakei) 0:00:29
30. Delbove Joris (Frankreich) 0:00:29
31. Fancellu Alessandro (Italien) 0:00:29
32. Kockelmann Raphael (Luxemburg) 0:00:29
33. Engelhardt Felix (Deutschland) 0:00:29
34. Walsh Ben (Irland) 0:00:29
35. Schunk Conor (USA) 0:00:29
36. Bystrzycki Wojciech (Polen) 0:00:29
37. Aleotti Giovanni (Italien) 0:00:29
38. Gamper Florian (Österreich) 0:00:40
39. Hjemsater Olav (Norwegen) 0:00:45
40. Doogan Patrick (Irland) 0:00:45
41. Leknessund Andreas (Norwegen) 0:00:45
42. Doherty Aaron (Irland) 0:00:48
43. Hvideberg Jonas Iversby (Norwegen) 0:00:48
44. Märkl Lukas (Deutschland Regional Team) 0:00:53
45. Erikson Jacob (Schweden) 0:00:54
46. Braet Vito (Belgien) 0:00:55
47. Gärthöffner Robin (Deutschland Regional Team) 0:00:55
48. Sheehan Riley (USA) 0:02:00
49. Viturin Anton (Russland) 0:02:15
50. Fattier Florian (Frankreich) 0:02:16
51. Bárta Tomáa (Tschechien) 0:07:49
52. Tarlton Alexander (Deutschland Regional Team) 0:08:36
53. Verboom Minne (Niederlande) 0:08:40
54. El Gouzi Omar (Italien) 0:08:48
55. Gridchin Maxim (Kasachstan) 0:08:48
56. Lopes Pedro (Portugal) 0:08:48
57. Kus´ Adam (Polen) 0:08:48
58. Pirro Francesco (Italien) 0:08:59
59. Carneiro Joao (Portugal) 0:09:03
60. Cedric Pries (Luxemburg) 0:09:07
61. Stockx Aaron (Belgien) 0:09:14
62. Paquot Tom (Belgien) 0:09:14
63. Holec Richard (Tschechien) 0:09:54
64. Molenaar Alex (Niederlande) 0:10:30
65. Kakizaki Eugene (Japan) 0:10:45
66. Shtein Logan (Kasachstan) 0:11:07
67. Bekaert Yentl (Belgien) 0:11:17
68. Potekalo Nikolai (Russland) 0:12:32
69. Ganko Antoni (Polen) 0:13:02
70. Bondarchuk Nikita (Russland) 0:13:11
71. Langballe Johann T. (Dänemark) 0:13:55
72. Nally Joseph (Großbritannien) 0:14:09
73. Flynn Sean (Großbritannien) 0:14:20
74. Cappan Lennert (Belgien) 0:14:51
75. Bolcato Matteo (Italien) 0:16:05
76. Teixeira Pedro (Portugal) 0:16:05
77. Wall Christoffer (Schweden) 0:16:31
78. Dinis Joao (Portugal) 0:17:06
79. Blasko Matej (Slowakei) 0:17:12
80. Avadanian Lucas (Frankreich) 0:17:18
81. Pakalski Henrik (Deutschland Regional Team) 0:18:11
82. Klevjer Kristian (Norwegen) 0:18:37
83. Heinis Jerome (Frankreich) 0:20:39
84. Smirnov Ivan (Russland) 0:20:57
85. Rinke Jan-Eric (Deutschland Regional Team) 0:20:58
86. Svendsen Simen Nordahl (Norwegen) 0:21:04
87. Gonov Lev (Russland) 0:22:09
88. Garcez Hugo (Portugal) 0:23:19
89. Stemper Rick (Luxemburg) 0:24:24
90. Karier Rik (Luxemburg) 0:26:26
91. Vavrek Duaan (Tschechien) 0:26:40
92. Tuomey Ronan (Irland) 0:26:50
93. Körner Daniel (Österreich) 0:27:57
94. Barsov Aleksandr (Russland) 0:30:53
95. Friedrich Florian (Österreich) 0:30:57
96. Onodera Kei (Japan) 0:31:11
97. Nothum Pol (Luxemburg) 0:32:38
98. Palm Oskar (Schweden) 0:32:38
99. Kiss Hunor Mate (Ungarn) 0:32:56
100. Yoda Shota (Japan) 0:34:47
101. Azen Gabiden (Kasachstan) 0:35:31
102. Johansson Gustav (Schweden) 0:37:40
103. Varhanovsky Jacub (Slowakei) 0:38:12
104. Hakk Bence (Ungarn) 0:45:54