Foto: KL Photo

Jaime Roson (Caja Rural – Seguros RGA) wygrał królewski etap Wyścigu Dookoła Chorwacji. Trzeci był Jan Hirt (CCC Sprandi Polkowice).

Przedostatni etap Tour of Croatia był zdecydowanie najtrudniejszym w tegorocznej rywalizacji. Do pokonania było tylko 141 kilometrów, ale dwukrotnie kolarze musieli się zmagać z podjazdem Ućka (z dwóch różnych stron).

Etap poprzedziła minuta ciszy na cześć tragicznie zmarłego dzisiaj Michele Scarponiego. Po starcie ostrym od razu mieliśmy ataki, które spowodowały utworzenie ucieczki. Na czele jechał Łukasz Owsian (CCC Sprandi Polkowice). Wraz z Polakiem kręcili: Daniel Andres Rozo Velez (Bicicletas Strongman), Antonino Parrinello (GM Europa Ovini), Daniel Turek (Israel Cycling Academy), Kazushige Kuboki (Nippo – Vini Fantini), Lluís Guillermo Mas (Caja Rural – Seguros RGA) i Artem Nych (Gazprom-RusVelo).

Po pierwszym podjeździe Ućka i premii górskiej Kastav z czołówki zostało tylko trzech kolarzy: Owsian, Guillermo Mas i Parrinello. Na 40 kilometrów przed metą mieli oni niewiele ponad minutę przewagi nad peletonem prowadzonym przez Bahrain Merida. Jeszcze przed finałowym podjazdem ucieczka przeszła do historii.

13 kilometrów przed metą zaatakował Roland Thalmann (Roth-Akros), ale akcja młodego Szwajcara trwała tylko cztery kilometry. Kolejnym śmiałkiem był Branislau Samoilau z CCC Sprandi Polkowice, ale Białorusina szybko skontrował Valentin Baillifard (Roth-Akros). Także kolejny Szwajcar niezbyt długo utrzymał się na czele.

2500 metrów przed metą w czołówce było już tylko kilkunastu kolarzy i wtedy na atak zdecydował się Vincenzo Nibali (Bahrain Merida). Na jego kole utrzymali się tylko Jaime Roson (Caja Rural – Seguros RGA) i Jan Hirt (CCC Sprandi Polkowice), a po chwili dojechał do nich Jan Polanc (UAE Team Emirates). Słoweniec dość szybko postanowił sprawdzić nogę konkurentów, ale na niewiele się to zdało.

Na ostatnich metrach mieliśmy iście sprinterski pojedynek. Najszybszy okazał się Jaime Roson (Caja Rural – Seguros RGA), który pokonał Vincenzo Nibalego (Bahrain Merida). Fantastycznie pojechał Jan Hirt (CCC Sprandi Polkowice), który był trzeci! Kolejne miejsce zajął Felix Grosschartner (CCC Sprandi Polkowice).

Wyniki piątego etapu:

1 Jaime Roson Garcia (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 3:41:47
2 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain – Merida 0:00:00
3 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:00
4 Felix Großschartner (AUT) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:05
5 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:00:08
6 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain – Merida 0:00:20
7 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team 0:00:20
8 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:23
9 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain – Merida 0:00:23
10 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates 0:00:29
11 James Knox (GBr) Team Wiggins 0:00:40
12 Riccardo Zoidl (AUT) Team Felbermayr – Simplon Wels 0:00:43
13 Oscar Eduardo Sanchez Guarin (Col) Bicicletas Strongman 0:00:52
14 Artem Nych (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:57
15 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:07
16 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani – CSF 0:01:22
17 Matteo Rabottini (Ita) Meridiana – Kamen Team 0:01:22
18 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil 0:01:22
19 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi – Polkowice 0:01:22
20 Javier Megias Leal (Esp) Team Novo Nordisk 0:01:37
21 Matija Kvasina (Cro) Team Felbermayr – Simplon Wels 0:01:48
22 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani – CSF 0:01:48
23 Alexander Aranburu Deva (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:50
24 Jonathan Klever Caicedo Cepeda (Ecu) Bicicletas Strongman 0:01:50
25 Roland Thalmann (SUI) Roth – Akros 0:01:50
26 José Manuel Díaz (Esp) Israel Cycling Academy 0:01:50
27 Colin Stüssi (SUI) Roth – Akros 0:01:50
28 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 0:02:24
29 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss Cycling Team 0:02:24
30 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:02:24
31 Marco Canola (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:03:17
32 Valentin Baillifard (SUI) Roth – Akros 0:03:27
33 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:27
34 Jonathan Fumeaux (SUI) Roth – Akros 0:03:27
35 Francesco Canepa (Ita) GM Europa Ovini 0:03:36
36 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team 0:04:21
37 Javier Moreno Bazan (Esp) Bahrain – Merida 0:04:26
38 Llibert Sendros Juve (Esp) Kolss Cycling Team 0:04:46
39 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss Cycling Team 0:04:46
40 Markus Eibegger (AUT) Team Felbermayr – Simplon Wels 0:04:46
41 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana – Kamen Team 0:04:46
42 Davide Mucelli (Ita) Meridiana – Kamen Team 0:04:50
43 Jure Golcer (Slo) Adria Mobil 0:05:10
44 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss Cycling Team 0:05:15
45 Manuele Boaro (Ita) Bahrain – Merida 0:05:40
46 Marco Tizza (Ita) GM Europa Ovini 0:06:10
47 Samuel Harrison (GBr) Team Wiggins 0:07:44
48 David Lozano Riba (Esp) Team Novo Nordisk 0:07:58
49 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss Cycling Team 0:07:58
50 Laurent Didier (Lux) Trek – Segafredo 0:09:16
51 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss Cycling Team 0:09:56
52 Lukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:11:03
53 Luca Chirico (Ita) Torku Sekerspor 0:11:20
54 Enrico Barbin (Ita) Bardiani – CSF 0:11:20
55 Daniel Andres Rozo Velez (Col) Bicicletas Strongman 0:11:51
56 Aristóbulo Cala (Col) Bicicletas Strongman 0:11:51
57 Andrea Borso (Ita) Adria Mobil 0:11:51
58 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy 0:11:51
59 Žiga Grošelj (Slo) Adria Mobil 0:11:51
60 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain – Merida 0:11:51
61 Mustafa Sayar (Tur) Torku Sekerspor 0:11:51
62 Leszek Plucinski (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:12:23
63 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:12:33
64 Michael O’Loughlin (Irl) Team Wiggins 0:14:03
65 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini 0:14:12
66 Matthias Reutimann (SUI) Roth – Akros 0:15:28
67 Marcin Bialoblocki (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:15:28
68 Damian Lüscher (SUI) Roth – Akros 0:15:28
69 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:16:48
70 Rafael Reis (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:16:48
71 Diego Rubio Hernandez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:16:48
72 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss Cycling Team 0:17:54
73 Ivan Savitskiy (Rus) Gazprom – RusVelo 0:20:06
74 Artur Ershov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:20:09
75 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:20:09
76 Anton Vorobyev (Rus) Gazprom – RusVelo 0:20:09
77 Boy Van Poppel (Ned) Trek – Segafredo 0:20:09
78 Grégory Rast (SUI) Trek – Segafredo 0:20:09
79 Stephan Rabitsch (AUT) Team Felbermayr – Simplon Wels 0:20:09
80 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk 0:20:09
81 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom – RusVelo 0:20:09
82 Jason Lowndes (Aus) Israel Cycling Academy 0:21:52
83 Nathan Draper (GBr) Team Wiggins 0:21:52
84 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana – Kamen Team 0:21:52
85 Ivan Balykin (Rus) Torku Sekerspor 0:21:52
86 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy 0:21:52
87 Etienne Georgi (GBr) Team Wiggins 0:21:52
88 Johannes Schinnagel (GER) Team Felbermayr – Simplon Wels 0:21:52
89 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk 0:21:52
90 Uroš Repše (Slo) Meridiana – Kamen Team 0:21:52
91 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 0:21:52
92 Lukas Jaun (SUI) Roth – Akros 0:21:52
93 Juan Sebastian Tamayo Martinez (Col) Bicicletas Strongman 0:21:52
94 Ashley Dennis (GBr) Team Wiggins 0:21:52
95 Gianfranco Raffaele Visconti (Ita) Meridiana – Kamen Team 0:21:52
96 Gasper Katrasnik (Slo) Adria Mobil 0:21:52
97 Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss Cycling Team 0:21:52
98 Gorazd Per (Slo) Adria Mobil 0:21:52
99 Feritcan Samli (Tur) Torku Sekerspor 0:21:52
100 Leonardo Canepa (Ita) GM Europa Ovini 0:21:52
101 Gregor Gazvoda (Slo) Adria Mobil 0:21:52
102 Dusan Rajovic (Srb) Adria Mobil 0:21:52
103 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy 0:21:52
104 Domen Novak (Slo) Bahrain – Merida 0:21:52
105 Kiel Reijnen (USA) Trek – Segafredo 0:21:52
106 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini 0:21:52
107 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy 0:21:52
108 Ahmet Örken (Tur) Torku Sekerspor 0:21:52
109 Marco Coledan (Ita) Trek – Segafredo 0:22:23
110 Eduard Michael Grosu (Rou) Nippo – Vini Fantini 0:23:23
111 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo – Vini Fantini 0:23:25
112 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani – CSF 0:23:37
113 Mirco Maestri (Ita) Bardiani – CSF 0:23:37
114 Alan Marangoni (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:23:37
115 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini 0:23:42
116 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates 0:23:44
117 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek – Segafredo 0:24:51
118 Nicola Boem (Ita) Bardiani – CSF 0:24:54
119 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates 0:24:54
120 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk 0:25:21
121 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk 0:25:21
122 Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates 0:25:21
123 Roy Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy 0:25:21
124 Daniel Auer (AUT) Team Felbermayr – Simplon Wels 0:25:21
125 David Jabuka (Cro) Meridiana – Kamen Team 0:25:21
126 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk 0:25:21
127 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk 0:25:21
128 Dylan Page (SUI) Caja Rural – Seguros RGA 0:25:21
129 Luis Enrique Davila (Mex) Israel Cycling Academy 0:25:21
130 Paolo Simion (Ita) Bardiani – CSF 0:25:21
131 Justin Oien (USA) Caja Rural – Seguros RGA 0:25:21
132 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani – CSF 0:25:21
133 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:25:21
134 Ahmet Akdylek (Tur) Torku Sekerspor 0:25:21
135 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini 0:25:21
136 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team 0:25:21
137 Yuma Koishi (Jpn) Nippo – Vini Fantini 0:25:21
138 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:25:21
139 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team 0:25:21
140 Truls Korsæth (Nor) Astana Pro Team 0:25:21
141 Pirmin Lang (SUI) Roth – Akros 0:25:21
142 Michael Thompson (GBr) Team Wiggins 0:25:21
143 Nicolas Marini (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:25:52

Klasyfikacja generalna po piątym etapie:

1 Jaime Roson Garcia (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 21:55:17
2 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain – Merida 0:00:02
3 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:15
4 Felix Großschartner (AUT) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:30
5 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:00:45
6 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain – Merida 0:00:46
7 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi – Polkowice 0:01:05
8 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team 0:01:20
9 James Knox (GBr) Team Wiggins 0:01:22
10 Oscar Eduardo Sanchez Guarin (Col) Bicicletas Strongman 0:01:27
11 Artem Nych (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:50
12 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom – RusVelo 0:02:00
13 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi – Polkowice 0:02:04
14 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil 0:02:15
15 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani – CSF 0:02:39
16 Javier Megias Leal (Esp) Team Novo Nordisk 0:02:54
17 Roland Thalmann (SUI) Roth – Akros 0:03:00
18 Matija Kvasina (Cro) Team Felbermayr – Simplon Wels 0:03:05
19 Jonathan Klever Caicedo Cepeda (Ecu) Bicicletas Strongman 0:03:07
20 José Manuel Díaz (Esp) Israel Cycling Academy 0:03:38
21 Colin Stüssi (SUI) Roth – Akros 0:04:09
22 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:04:17
23 Riccardo Zoidl (AUT) Team Felbermayr – Simplon Wels 0:04:23
24 Marco Canola (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:04:27
25 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain – Merida 0:04:41
26 Matteo Rabottini (Ita) Meridiana – Kamen Team 0:04:44
27 Jonathan Fumeaux (SUI) Roth – Akros 0:05:14
28 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team 0:05:38
29 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 0:05:43
30 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:06:44
31 Jure Golcer (Slo) Adria Mobil 0:07:05
32 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana – Kamen Team 0:07:08
33 Markus Eibegger (AUT) Team Felbermayr – Simplon Wels 0:07:08
34 Valentin Baillifard (SUI) Roth – Akros 0:07:18
35 Alexander Aranburu Deva (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:07:27
36 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss Cycling Team 0:07:41
37 Llibert Sendros Juve (Esp) Kolss Cycling Team 0:08:10
38 Javier Moreno Bazan (Esp) Bahrain – Merida 0:08:47
39 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates 0:08:58
40 Laurent Didier (Lux) Trek – Segafredo 0:11:21
41 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss Cycling Team 0:11:39
42 Lukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:12:16
43 Davide Mucelli (Ita) Meridiana – Kamen Team 0:12:39
44 Marco Tizza (Ita) GM Europa Ovini 0:12:48
45 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani – CSF 0:13:12
46 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss Cycling Team 0:13:35
47 David Lozano Riba (Esp) Team Novo Nordisk 0:13:52
48 Daniel Andres Rozo Velez (Col) Bicicletas Strongman 0:14:17
49 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss Cycling Team 0:14:18
50 Leszek Plucinski (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:14:20
51 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy 0:14:58
52 Luca Chirico (Ita) Torku Sekerspor 0:15:41
53 Francesco Canepa (Ita) GM Europa Ovini 0:16:07
54 Aristóbulo Cala (Col) Bicicletas Strongman 0:17:42
55 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:18:12
56 Michael O’Loughlin (Irl) Team Wiggins 0:18:23
57 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss Cycling Team 0:18:27
58 Mustafa Sayar (Tur) Torku Sekerspor 0:18:28
59 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain – Merida 0:18:33
60 Manuele Boaro (Ita) Bahrain – Merida 0:18:56
61 Enrico Barbin (Ita) Bardiani – CSF 0:19:34
62 Damian Lüscher (SUI) Roth – Akros 0:19:49
63 Žiga Grošelj (Slo) Adria Mobil 0:21:18
64 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:22:32
65 Stephan Rabitsch (AUT) Team Felbermayr – Simplon Wels 0:23:35
66 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss Cycling Team 0:24:03
67 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:24:27
68 Samuel Harrison (GBr) Team Wiggins 0:24:39
69 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini 0:25:16
70 Ahmet Örken (Tur) Torku Sekerspor 0:26:13
71 Marcin Bialoblocki (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:27:59
72 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana – Kamen Team 0:28:09
73 Matthias Reutimann (SUI) Roth – Akros 0:28:44
74 Andrea Borso (Ita) Adria Mobil 0:28:49
75 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk 0:29:06
76 Ivan Savitskiy (Rus) Gazprom – RusVelo 0:29:54
77 Leonardo Canepa (Ita) GM Europa Ovini 0:30:18
78 Luis Enrique Davila (Mex) Israel Cycling Academy 0:30:19
79 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini 0:30:24
80 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:30:34
81 Grégory Rast (SUI) Trek – Segafredo 0:30:48
82 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 0:31:44
83 Johannes Schinnagel (GER) Team Felbermayr – Simplon Wels 0:31:49
84 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk 0:31:51
85 Uroš Repše (Slo) Meridiana – Kamen Team 0:32:20
86 Artur Ershov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:32:40
87 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy 0:32:55
88 Kiel Reijnen (USA) Trek – Segafredo 0:33:00
89 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom – RusVelo 0:33:06
90 Mirco Maestri (Ita) Bardiani – CSF 0:33:36
91 Yuma Koishi (Jpn) Nippo – Vini Fantini 0:34:18
92 Diego Rubio Hernandez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:34:30
93 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek – Segafredo 0:34:37
94 Etienne Georgi (GBr) Team Wiggins 0:34:38
95 Ashley Dennis (GBr) Team Wiggins 0:34:38
96 Boy Van Poppel (Ned) Trek – Segafredo 0:34:54
97 Gasper Katrasnik (Slo) Adria Mobil 0:35:01
98 Lukas Jaun (SUI) Roth – Akros 0:35:01
99 Nathan Draper (GBr) Team Wiggins 0:35:08
100 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy 0:35:08
101 Domen Novak (Slo) Bahrain – Merida 0:35:08
102 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk 0:35:20
103 Roy Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy 0:35:20
104 Michael Thompson (GBr) Team Wiggins 0:35:20
105 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk 0:35:20
106 Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss Cycling Team 0:35:23
107 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team 0:35:48
108 Marco Coledan (Ita) Trek – Segafredo 0:36:00
109 Jason Lowndes (Aus) Israel Cycling Academy 0:36:37
110 Dusan Rajovic (Srb) Adria Mobil 0:36:37
111 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy 0:36:37
112 Ivan Balykin (Rus) Torku Sekerspor 0:36:37
113 Gorazd Per (Slo) Adria Mobil 0:36:44
114 Gregor Gazvoda (Slo) Adria Mobil 0:37:40
115 Gianfranco Raffaele Visconti (Ita) Meridiana – Kamen Team 0:37:55
116 Eduard Michael Grosu (Rou) Nippo – Vini Fantini 0:37:57
117 Anton Vorobyev (Rus) Gazprom – RusVelo 0:38:17
118 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates 0:38:29
119 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates 0:39:01
120 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani – CSF 0:39:09
121 Rafael Reis (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:39:23
122 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani – CSF 0:39:46
123 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team 0:39:53
124 Nicola Boem (Ita) Bardiani – CSF 0:39:57
125 Dylan Page (SUI) Caja Rural – Seguros RGA 0:40:06
126 Daniel Auer (AUT) Team Felbermayr – Simplon Wels 0:40:06
127 Paolo Simion (Ita) Bardiani – CSF 0:40:06
128 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:40:06
129 Truls Korsæth (Nor) Astana Pro Team 0:40:13
130 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk 0:40:26
131 Juan Sebastian Tamayo Martinez (Col) Bicicletas Strongman 0:40:39
132 Alan Marangoni (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:40:42
133 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini 0:40:46
134 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo – Vini Fantini 0:40:49
135 Nicolas Marini (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:41:49
136 David Jabuka (Cro) Meridiana – Kamen Team 0:42:35
137 Pirmin Lang (SUI) Roth – Akros 0:42:43
138 Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates 0:42:45
139 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk 0:43:00
140 Ahmet Akdylek (Tur) Torku Sekerspor 0:43:14
141 Feritcan Samli (Tur) Torku Sekerspor 0:45:28
142 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini 0:46:36
143 Justin Oien (USA) Caja Rural – Seguros RGA 0:50:54

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments