VERVA Activejet

“Harry” zamknął dziesięcioosobowy skład jednej z silniejszych ekip w kraju.

W zeszłym sezonie Charucki reprezentował barwy VERVA Activejet i startował m.in. w Brabanckiej Strzale i Tour of Turkey. Najlepszą formę zaprezentował w czerwcu, gdy dwukrotnie znalazł się na najniższym stopniu podium podczas Memoriału Grundmanna i Wizowskiego oraz Korony Kocich Gór. Teraz “Harry” wzmocni Domin Sport, które od kilku sezonów z powodzeniem stara się walczyć z CCC Sprandi Polkowice na krajowych wyścigach.

Charucki to młodzieżowy mistrz Polski z 2010 roku i w przeszłości zawodnik takich ekip jak CCC Polsat Polkowice czy Verva ActiveJet. W 2015 roku ścigał się w barwach Domin Sport, więc to jego powrót w szeregi tego zespołu.

Andrzej Domin i Henryk Charucki – tych dwóch panów sprawiło, że podpisałem kontrakt z ekipą Domin Sport. Dziękuje im bardzo za wiarę i wsparcie, które po rozpadzie Verva ActiveJet Team było niezbędne do spokojnego przygotowania się do sezonu. Drużyna Domin Sport jest mi dobrze znana. Świetni zawodnicy, obsługa i zaplecze teamu pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość. Bardzo dziękuję mojej poprzedniej ekipie Verva ActiveJet Team za wspaniały sezon spędzony razem

– powiedział Charucki.

Nowy nabytek zamknął dziesięcioosobowy skład Domin Sport na sezon 2017. W barwach zespołu będą się ścigać:

Kamil Zieliński, Artur Detko, Jarosław Rębiewski, Paweł Charucki, Jarosław Marycz, Paweł Bernas, Piotr Skarżyński, Kacper Gronkiewicz, Adrian Kucharek, Patryk Kostecki

W najbliższy weekend cała ekipa Domin Sport stanie na starcie wyścigów w Dzierżoniowie i Sobótce. Kolejne starty to klasyki w Czechach, na Węgrzech i na Słowacji.

informacja prasowa