Fot. BORA - hansgrohe

Brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro zaprasza na wyścigowy weekend razem z Maciejem Bodnarem i Pawłem Poljańskim!

Rafał Majka przed mistrzostwami świata w Bergen organizuje wspólne ściganie w Krynicy Zdroju! Do pokonania razem z trzykrotnym zwycięzcą etapowym Tour de France będzie górska czasówka (14km, 365m przewyższeń!) oraz wyścig ze startu wspólnego na jednym z trzech dystansów – od 30km do 90km. Oczywiście nie będzie łatwo – Rafał przygotował trasę “pod siebie” i podczas najdłuższego wyścigu kolarze będą się wspinać na siedem gór, by w sumie pokonać ponad 1500m przewyższeń.

Impreza odbędzie się w weekend 16-17 września. Już w piątek 15 września pojawi się możliwość odbierania pakietów startowych, a w sobotę od 9:00 ruszą zmagania. Najpierw, na rozgrzewkę, jazda indywidualna na czas, a w niedzielę wisienka na torcie – ciężki wyścig ze startu wspólnego. Dokładne mapy i profile czekających tras można obejrzeć na stronie Majka Days –  tutaj. Startujący zostaną podzieleni na kategorie zgodnie z wiekiem oraz sektory startowe odpowiadające deklarowanej średniej prędkości.

Zgłoszenia przyjmowane są w formularzu elektronicznym umieszczonym na stronie www.TimeTime.pl w okresie 14.02.2017 – 10.09.2017. Osobiście można się zapisać w biurze zawodów w dniach 15 – 17.09.2017.

Jeśli chcemy się jak najlepiej przygotować do rywalizacji z Rafałem Majką, jego przyjaciel Arek Kogut oferuje plany treningowe z nastawieniem na wrześniowe Majka Days. Pierwszy w Polsce trener kolarstwa certyfikowany przez UCI zajmie się zarówno osobami początkującymi jak i zaawansowanymi. A dla czytelników naszosie.pl, mamy specjalne kody rabatowe na plany treningowe > szczegóły tutaj.

Serwis naszosie.pl objął patronatem medialnym “Majka Days”. Śledźcie naszą stronę, gdzie będą pojawiać się kolejne szczegóły!

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments