Po Grzegorzu Stępniaku, Adrian Honkisz został kolejnym zawodnikiem Wibatech 7R Fuji, który wcześniej jeździł w CCC Sprandi Polkowice.

Oto pełna treść informacji ekipy Wibatech 7R Fuji:

Wychowanek Sokoła Kęty oraz długoletni zawodnik teamu CCC dołącza do naszego teamu. Adrian jest v- ce Mistrzem Polski ze startu wspólnego z 2013 roku oraz zwycięzcą Pucharu Karpat w tym samym roku. To na pewno znaczne wzmocnienie w górach dla teamu. Adrian to typowy oraz bardzo dobry góral. Skład został już ostatecznie ustalony, a Adrian to ostatni z kolarzy, którzy w tym sezonie będą reprezentować team Wibatech 7R Fuji. Witamy na pokładzie.