Quick Step Floors / Tim De Waele

Fernando Gaviria (Quick-Step Floors) był najszybszy na czwartym etapie Vuelta Ciclista a la Provincia de San Juan. Liderem pozostał Ramunas Navardauskas (Bahrain Merida Pro Cycling Team).

Przed jutrzejszym królewskim etapem organizatorzy po raz kolejny przygotowali gratkę dla sprinterów. Odcinek wokół San Martin liczył 160 kilometrów i był płaski jak stół.

vuelta-ciclista-a-la-provincia-de-san-juan-2017---etappe-4

Na ucieczkę dnia zdecydowała się następująca grupka: Juan Molina (Argentyna), Emiliano Ibarra (Sindicato Empleados Públicos of San Juan), Santiago Espíndola (Los Cascos Esco – Agroplan), Edison Bravo (Chile), Ricardo Julio i Gerardo Tivani (obaj Equipo Continental Municipalidad de Pocito), Pablo Anchieri (Urugwaj), Francisco Montes i Leonardo Rodríguez (Asociacion Civil Mardan), Héctor Rangel (Meksyk), Daniel Lucero i Alan Ramirez (obaj Municipalidad de Rawson Somos Todos) oraz Nicolás Naranjo (Agrupacion Virgen De Fatima).

W miarę upływu kilometrów ucieczka się uszczuplała, ale na 25 kilometrów przed metą 11. zawodników miało ponad 2. minuty przewagi nad peletonem. Ostatni z harcowników został wchłonięty przez dużą grupę 10 kilometrów przed metą.

Najlepiej na finiszu zachował się Fernando Gaviria (Quick-Step Floors), dla którego to drugi triumf w wyścigu, a trzeci dla jego ekipy. Drugi był Elia Viviani (Włochy), a trzeci Nicola Ruffoni (Bardiani – CSF). Przemysław Niemiec (UAE Abu Dhabi) finiszował w peletonie.

Wyniki czwartego etapu:

1 Fernando Gaviria Rendon (Col) Quick Step Floors 3:34:44
2 Elia Viviani (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
3 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani – CSF 0:00:00
4 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:00:00
5 Luke Keough (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:00:00
6 Andrea Guardini (Ita) UAE Abu Dhabi 0:00:00
7 Carlos Eduardo Alzate Escobar (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:00:00
8 Marco Coledan (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
9 Laureano Rosas (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:00
10 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain – Merida 0:00:00
11 Julian Paulo Gaday Orozco (Arg) Los Cascos Esco – Agroplan 0:00:00
12 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
13 Francisco Chamorro (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:00
14 Héctor Lucero (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
15 Nicolas Marini (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:00
16 Mattia Viel (Ita) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:00:00
17 Wilmer Ulloa Rodriguez (Col) Italomat – Dogo 0:00:00
18 Emmanuel Domingo Guevara Arguello (Arg) Municipalidad de Rawson – Somos Todos 0:00:00
19 Juan Pablo Magallanes Aranda (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:00:00
20 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:00:00
21 Lucas Sebastian Haedo (Arg) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:00:00
22 Antonio Molina Canet (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
23 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:00:00
24 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain – Merida 0:00:00
25 Daniel Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:00:00
26 Robigzon Leandro Oyola Oyola (Col) Medellin – Inder 0:00:00
27 Tom Boonen (Bel) Quick Step Floors 0:00:00
28 Emerson Santos (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:00:00
29 Ricardo Escuela (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:00:00
30 Matías Gómez (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:00:00
31 Oscar Miguel Sevilla Rivera (Esp) Medellin – Inder 0:00:00
32 Javier Ignacio Montoya Montoya (Col) Medellin – Inder 0:00:00
33 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:00:00
34 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain – Merida 0:00:00
35 Rodrigo Gaston Hausen (Arg) Municipalidad de Rawson – Somos Todos 0:00:00
36 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:00:00
37 Gabriel Juarez Veron (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
38 Flavio Alejandro De Luna Davila (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:00:00
39 Rui Alberto Faria Da Costa (Por) UAE Abu Dhabi 0:00:00
40 Juan Pablo Dotti (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:00:00
41 Julian Barrientos (Arg) Equipo Bolivia 0:00:00
42 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
43 Pieter Serry (Bel) Quick Step Floors 0:00:00
44 Rodolfo Torres Agudelo (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
45 Eduardo Sepulveda (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:00
46 Rafael Reis (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
47 Marvin Orlando Angarita Reyes (Col) Equipo Bolivia 0:00:00
48 Oliviero Troia (Ita) UAE Abu Dhabi 0:00:00
49 Matthias Brändle (AUT) Trek – Segafredo 0:00:00
50 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
51 Daniel Alexander Jaramillo Diez (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:00:00
52 Juan Molina (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:00
53 Rémi Cavagna (Fra) Quick Step Floors 0:00:00
54 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
55 Gaston Emiliano Javier (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:00:00
56 Luciano Montivero (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:00:00
57 Duilio Ramos (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:00:00
58 Sebastian Martin Junior Trillini (Arg) Italomat – Dogo 0:00:00
59 Iñaki Gozalbez Nadal (Esp) Italomat – Dogo 0:00:00
60 Julian David Arredondo Moreno (Col) Nippo – Vini Fantini 0:00:00
61 Omar Salis Azzem (Arg) Los Cascos Esco – Agroplan 0:00:00
62 Tim Declercq (Bel) Quick Step Floors 0:00:00
63 Pablo Anchieri (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:00:00
64 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:00:00
65 Manuele Boaro (Ita) Bahrain – Merida 0:00:00
66 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Quick Step Floors 0:00:00
67 Alan Ramirez (Arg) Municipalidad de Rawson – Somos Todos 0:00:00
68 Franco López (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:00:00
69 Jaime Ramirez Bernal (Col) Italomat – Dogo 0:00:00
70 Mauro Abel Richeze (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:00:00
71 Gonzalo Joaquin Najar (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:00:00
72 Maximiliano Ezequiel Navarrete (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:00
73 Diego González (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:00:00
74 Rubén Ramos (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:00
75 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:00
76 Rene Corella (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:00:00
77 Nicolas Gonzales (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:00:00
78 Hector Saez Benito (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
79 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:00:00
80 Mauricio Muller (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:00:00
81 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
82 Felipe Marques (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:00:00
83 Davide Plebani (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
84 Victor Olivares (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:00:00
85 Eugenio Alafaci (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
86 Attilio Viviani (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
87 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
88 Brayan Stiven Ramirez Chacon (Col) Medellin – Inder 0:00:00
89 Walter Alejandro Vargas Alzate (Col) Medellin – Inder 0:00:00
90 Gregory Daniel (USA) Trek – Segafredo 0:00:00
91 Przemyslaw Niemiec (Pol) UAE Abu Dhabi 0:00:00
92 Lucas Gaday Orozco (Arg) Los Cascos Esco – Agroplan 0:00:00
93 Miguel Angel Benito Diez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
94 Pedro González (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
95 Matteo Draperi (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:00:00
96 Niccolò Pacinotti (Ita) Bardiani – CSF 0:00:00
97 Emiliano Ibarra (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:00:00
98 Andrei Sartassov (Rus) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:00:00
99 César Sigura (Arg) Los Cascos Esco – Agroplan 0:00:00
100 Jefferson Cepeda (Ecu) Equipo Bolivia 0:00:00
101 Carlos Cabrera (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:00:00
102 Alexander Gutiérrez (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:00:00
103 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina – Selle Italia 0:00:00
104 Juan Manuel Aguirre (Arg) Los Cascos Esco – Agroplan 0:00:00
105 Julen Amezqueta (Esp) Wilier Triestina – Selle Italia 0:00:00
106 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo – Vini Fantini 0:00:00
107 Gavin Manion (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:00:00
108 Emiliano Fernandez (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:00:00
109 Luca Wackermann (Ita) Bardiani – CSF 0:00:00
110 Piter Campero Villaroel (Bol) Equipo Bolivia 0:00:00
111 Ricardo Julio (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
112 Ivan Santaromita (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:00
113 Joaquín Corvalán (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:00:00
114 Edison Bravo Mansilla (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:00:00
115 Carlos Amurrio (Bol) Equipo Bolivia 0:00:00
116 Antônio Da Matta (Bra) Italomat – Dogo 0:00:00
117 Eduardo Corte Cordero (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:00:00
118 Daniel Zamora (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:00:00
119 Jose Luis Rivera (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
120 Exequiel Edgardo Falon (Arg) Municipalidad de Rawson – Somos Todos 0:00:00
121 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain – Merida 0:00:00
122 Daniel Alejandro Bauer (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:00:00
123 Nahuel Soares (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:00:00
124 Felipe Peñaloza (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:00:00
125 Eder Frayre Moctezuma (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:00:00
126 Julian Cardona Tabares (Col) Medellin – Inder 0:00:00
127 Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:00:00
128 Higiño Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson – Somos Todos 0:00:21
129 Antonio Roberto Cabrera Torres (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:00:21
130 Mirco Maestri (Ita) Bardiani – CSF 0:00:26
131 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani – CSF 0:00:26
132 Sergio Vega (Esp) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:00:26
133 Michele Scartezzini (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:26
134 Adrian Richeze (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:00:30
135 Hector Hugo Zamarron Rangel (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:00:35
136 Nicolás Naranjo (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:00:36
137 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:36
138 Victor Arroyo (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:00:41
139 Edson Ponciano (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:00:59
140 Riccardo Cenghialta (Ita) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:01:09
141 Filippo Ganna (Ita) UAE Abu Dhabi 0:01:09
142 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani – CSF 0:01:09
143 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain – Merida 0:02:43
144 Gerardo Matias Tivani (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:02:43
145 Francesco Lamon (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
146 Andres Paez (Arg) Municipalidad de Rawson – Somos Todos 0:00:00
147 Ignacio Prado (Mex) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:03:04
148 Enzo Moyano (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:03:30
149 Santiago Alejandro Espindola (Arg) Los Cascos Esco – Agroplan 0:03:38
150 Federico Sartor (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:09:23
151 Stanimir Cholakov (Bul) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:09:23
152 Hector De Udaeta (Arg) Municipalidad de Rawson – Somos Todos 0:09:25
153 Juan Javier Melivillo (Arg) Italomat – Dogo 0:18:13
DNF Damiano Cunego (Ita) Nippo – Vini Fantini
DNF Francisco Montes (Arg) Asociacion Civil Mardan
DNF Freddy González (Bol) Equipo Bolivia

Klasyfikacja generalna czwartym etapie:

1 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain – Merida 9:57:11
2 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:00:03
3 Matthias Brändle (AUT) Trek – Segafredo 0:00:07
4 Rémi Cavagna (Fra) Quick Step Floors 0:00:07
5 Elia Viviani (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:17
6 Sebastian Martin Junior Trillini (Arg) Italomat – Dogo 0:00:19
7 Oscar Miguel Sevilla Rivera (Esp) Medellin – Inder 0:00:19
8 Laureano Rosas (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:21
9 Tom Boonen (Bel) Quick Step Floors 0:00:29
10 Ricardo Escuela (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:00:32
11 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain – Merida 0:00:32
12 Rodolfo Torres Agudelo (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:34
13 Manuele Boaro (Ita) Bahrain – Merida 0:00:34
14 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain – Merida 0:00:35
15 Gregory Daniel (USA) Trek – Segafredo 0:00:37
16 Pieter Serry (Bel) Quick Step Floors 0:00:37
17 Rafael Reis (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:37
18 Juan Pablo Dotti (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:00:39
19 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Quick Step Floors 0:00:43
20 Fernando Gaviria Rendon (Col) Quick Step Floors 0:00:44
21 Juan Pablo Magallanes Aranda (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:00:49
22 Rui Alberto Faria Da Costa (Por) UAE Abu Dhabi 0:00:51
23 Robigzon Leandro Oyola Oyola (Col) Medellin – Inder 0:00:54
24 Julian Barrientos (Arg) Equipo Bolivia 0:00:57
25 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:02
26 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:01:04
27 Tim Declercq (Bel) Quick Step Floors 0:01:14
28 Gavin Manion (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:01:16
29 Javier Ignacio Montoya Montoya (Col) Medellin – Inder 0:01:17
30 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:01:19
31 Marvin Orlando Angarita Reyes (Col) Equipo Bolivia 0:01:19
32 Oliviero Troia (Ita) UAE Abu Dhabi 0:01:20
33 Michele Scartezzini (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:01:21
34 Juan Molina (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:01:22
35 Franco López (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:01:22
36 Walter Alejandro Vargas Alzate (Col) Medellin – Inder 0:01:24
37 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:27
38 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:30
39 Marco Coledan (Ita) Trek – Segafredo 0:01:31
40 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:33
41 Mauro Abel Richeze (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:01:40
42 Luke Keough (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:01:42
43 Andrea Guardini (Ita) UAE Abu Dhabi 0:01:42
44 Duilio Ramos (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:01:43
45 Héctor Lucero (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:01:47
46 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:01:47
47 Eduardo Sepulveda (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:01:50
48 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain – Merida 0:01:55
49 Eugenio Alafaci (Ita) Trek – Segafredo 0:01:57
50 Mauricio Muller (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:02:01
51 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:02:03
52 Mattia Viel (Ita) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:02:04
53 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:02:04
54 Gonzalo Joaquin Najar (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:02:05
55 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:02:07
56 Rubén Ramos (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:02:10
57 Daniel Alexander Jaramillo Diez (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:02:13
58 Matteo Draperi (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:02:14
59 Daniel Zamora (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:02:21
60 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo – Vini Fantini 0:02:25
61 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:02:25
62 Lucas Gaday Orozco (Arg) Los Cascos Esco – Agroplan 0:02:26
63 Luciano Montivero (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:02:31
64 Attilio Viviani (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:02:34
65 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:02:34
66 Emmanuel Domingo Guevara Arguello (Arg) Municipalidad de Rawson – Somos Todos 0:02:36
67 Ivan Santaromita (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:02:36
68 Jaime Ramirez Bernal (Col) Italomat – Dogo 0:02:38
69 Pablo Anchieri (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:02:40
70 Nahuel Soares (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:02:41
71 Julen Amezqueta (Esp) Wilier Triestina – Selle Italia 0:02:42
72 Antonio Molina Canet (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:42
73 Andrei Sartassov (Rus) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:02:44
74 Victor Olivares (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:02:44
75 Carlos Eduardo Alzate Escobar (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:02:47
76 Jose Luis Rivera (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:02:47
77 Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:02:47
78 Emiliano Ibarra (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:02:47
79 Julian Cardona Tabares (Col) Medellin – Inder 0:02:50
80 Alan Ramirez (Arg) Municipalidad de Rawson – Somos Todos 0:02:50
81 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:02:51
82 Przemyslaw Niemiec (Pol) UAE Abu Dhabi 0:02:54
83 Luca Wackermann (Ita) Bardiani – CSF 0:02:55
84 Filippo Ganna (Ita) UAE Abu Dhabi 0:02:58
85 Rene Corella (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:02:58
86 Hector Hugo Zamarron Rangel (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:02:59
87 Flavio Alejandro De Luna Davila (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:03:00
88 Lucas Sebastian Haedo (Arg) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:03:00
89 Gaston Emiliano Javier (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:03:02
90 Brayan Stiven Ramirez Chacon (Col) Medellin – Inder 0:03:03
91 Niccolò Pacinotti (Ita) Bardiani – CSF 0:03:03
92 Eduardo Corte Cordero (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:03:04
93 Adrian Richeze (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:03:05
94 Carlos Cabrera (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:03:06
95 Pedro González (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:03:10
96 Antonio Roberto Cabrera Torres (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:03:15
97 Francesco Lamon (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:03:16
98 Jefferson Cepeda (Ecu) Equipo Bolivia 0:03:17
99 Miguel Angel Benito Diez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:21
100 Wilmer Ulloa Rodriguez (Col) Italomat – Dogo 0:03:22
101 Eder Frayre Moctezuma (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:03:24
102 Felipe Marques (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:03:24
103 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:03:24
104 Higiño Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson – Somos Todos 0:03:25
105 Ricardo Julio (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:03:27
106 Alexander Gutiérrez (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:03:28
107 Nicolás Naranjo (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:03:30
108 Daniel Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:03:36
109 Omar Salis Azzem (Arg) Los Cascos Esco – Agroplan 0:03:37
110 Felipe Peñaloza (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:03:40
111 Julian David Arredondo Moreno (Col) Nippo – Vini Fantini 0:03:41
112 Antônio Da Matta (Bra) Italomat – Dogo 0:03:43
113 Gabriel Juarez Veron (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:03:47
114 Hector Saez Benito (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:48
115 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina – Selle Italia 0:03:51
116 Diego González (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:03:51
117 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani – CSF 0:03:55
118 Nicolas Gonzales (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:04:02
119 Andres Paez (Arg) Municipalidad de Rawson – Somos Todos 0:04:07
120 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain – Merida 0:04:09
121 Joaquín Corvalán (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:04:09
122 Maximiliano Ezequiel Navarrete (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:04:13
123 Exequiel Edgardo Falon (Arg) Municipalidad de Rawson – Somos Todos 0:04:15
124 Edison Bravo Mansilla (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:04:16
125 Daniel Alejandro Bauer (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:04:21
126 Enzo Moyano (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:04:26
127 Matías Gómez (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:04:26
128 Nicolas Marini (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:04:30
129 Piter Campero Villaroel (Bol) Equipo Bolivia 0:04:35
130 César Sigura (Arg) Los Cascos Esco – Agroplan 0:04:36
131 Sergio Vega (Esp) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:04:37
132 Francisco Chamorro (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:04:38
133 Iñaki Gozalbez Nadal (Esp) Italomat – Dogo 0:04:42
134 Carlos Amurrio (Bol) Equipo Bolivia 0:04:43
135 Emerson Santos (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:04:45
136 Julian Paulo Gaday Orozco (Arg) Los Cascos Esco – Agroplan 0:05:13
137 Ignacio Prado (Mex) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:06:20
138 Gerardo Matias Tivani (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:06:35
139 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani – CSF 0:07:02
140 Mirco Maestri (Ita) Bardiani – CSF 0:08:24
141 Santiago Alejandro Espindola (Arg) Los Cascos Esco – Agroplan 0:09:12
142 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani – CSF 0:09:19
143 Riccardo Cenghialta (Ita) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:11:05
144 Federico Sartor (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:11:19
145 Stanimir Cholakov (Bul) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:14:32
146 Edson Ponciano (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:14:38
147 Hector De Udaeta (Arg) Municipalidad de Rawson – Somos Todos 0:18:16
148 Davide Plebani (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:19:03
149 Rodrigo Gaston Hausen (Arg) Municipalidad de Rawson – Somos Todos 0:19:38
150 Emiliano Fernandez (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:19:49
151 Juan Manuel Aguirre (Arg) Los Cascos Esco – Agroplan 0:20:01
152 Victor Arroyo (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:20:28
153 Juan Javier Melivillo (Arg) Italomat – Dogo 0:21:14

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments