Rafal Majka

Najlepszy “góral” Tour de France przeznaczy zysk z aukcji na wsparcie swojego pierwszego klubu WLKS Krakus bbc Czaja oraz Socjalizacyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Krakowie.

Mistrz Polski i zwycięzca klasyfikacji górskiej Tour de France jest już w Rio de Janeiro gdzie w sobotę będzie walczył o tytuł mistrza olimpijskiego, ale jeszcze przed wyjazdem zdecydował się przeznaczyć wspaniałe pamiątki na aukcję. Kask w grochy oraz koszulka najlepszego “górala” trafią do szczęśliwego nabywcy razem z autografem zawodnika. Zysk ze sprzedaży trykotu zostanie z kolei przekazany Zbigniewowi Klękowi prowadzącemu macierzysty klub Rafała. Warto wspomnieć, że Majka nigdy nie zapomniał o dokonaniach trenera Klęka i właśnie z jego doświadczenia i pomocy korzystał podczas czerwcowych mistrzostw Polski.

Zdecydowałem się wystawić swoją koszulkę na licytację i wspomóc tym samym mój macierzysty klub WLKS Krakus bbc Czaja. Prowadzi go wspaniały trener i człowiek, Zbigniew Klęk, dzięki któremu doszedłem tak daleko. Chciałbym pomóc chłopakom i dziewczynom ścigającym się w klubie, robiąc to m.in. poprzez tę aukcję. Pieniądze zostaną przeznaczone na wyjazdy na wyścigi, zakup sprzętu i akcesoriów dla młodzieży ścigającej się w klubie. Zapraszam do licytacji! – powiedział Rafał Majka

Suma uzyskana ze sprzedaży kasku trafi na szczytny cel – Rafał wspiera dziewczęta wychowujące się w Socjalizacyjnej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Krakowie.

Zdecydowałem się wystawić swój kask na licytację i wesprzeć placówkę, która jest bliska mojemu sercu. Wszystkie środki z aukcji zostaną przeznaczone dla dziewcząt wychowujących się w Socjalizacyjnej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Krakowie. Zapraszam do licytacji!

Koszulka z numerami najlepszego “górala” Tour de France:
http://allegro.pl/show_item.php?item=6383022119
_
Kask najlepszego górala Tour de France:
http://allegro.pl/show_item.php?item=6383018188

Zapraszamy do licytacji, cel jest wspaniały!