Fot. Nowy Targ Road Challenge
Na Podhalu rozgrywany jest etapowy wyścig dla amatorów – Nowy Targ Road Challenge. Za nami drugi odcinek.
Drugi etap, mianowany królewskim miał przynieść emocje i ich dostarczył do samego końca. Mimo mocnego nacisku krakowskiego teamu Bike-RS WLKS Krakus BBC Czaja, nie udało im się zgarnąć etapu, ani przejąć koszulki lidera, gdyż na kresce finałowej najwięcej sił zachował dotychczasowy lider Adam Wójcik (UKS Podwilk), który wygrał drugi etap o 5 sekund.
Podium mężczyzn OPEN wyglądało następująco:
  1. Adam Wójcik (UKS Podwilk)
  2. Piotr Tomana (Bike-RS WLKS BBC Krakus Czaja)
  3. Bartłomiej Wojtanek (Bike-RS WLKS BBC Krakus Czaja)
Panie zmierzyły się z krótszą o jedną pętlę trasą, podium zdominowały występujące na co dzień w barwach TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team Sylwia Brewińska (1.), Klaudia Radziszewska (2.). Podium uzupełniła Tatiana Jasekova (SVK – HUN mix team).
Różnice w wynikach OPEN nie są duże, więc walka jest wciąż otwarta, całość rozstrzygnie się na nieco łagodniejszym technicznie etapie w niedzielę, ruszającym z Nowego Targu.
Informacja prasowa
Poprzedni artykułOstatnia przymiarka do żółtej koszulki – zapowiedź Criterium du Dauphine 2016
Następny artykułTrzecie Mistrzostwa Polski dziennikarzy za nami!
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments