Le Tour de Langkawi

Jakub Mareczko (Southeast – Venezuela) finiszował najszybciej na trzecim etapie Settimana Coppi e Bartali. Liderem pozostał Sergey Firsanov (Gazprom – Rusvelo).

Trzeci etap Coppi e Bartali to typowo sprinterski odcinek wokół Calderara di Reno. Kolarze mieli do pokonania 172 kilometry po całkowicie płaskim terenie.

coppi 3 etap

W ucieczkę dnia zabrali się: Liam Holohan (Team Wiggins), Fabio Tommasini (D’Amico Bottecchia), Nicola Gaffurini (Norda Mg.Kvis), Francisco Mancebo (SkyDive Dubai Al Ahli Club), Jon Bozic (Adria Mobil), Adam De Vos (Rally Cycling), Andriy Vasylyuk (Kolss BDC Team). Harcownicy uzyskali maksymalnie niespełna cztery minuty przewagi nad peletonem.

Ucieczka przeszła do historii i o etapowym zwycięstwie zadecydował finisz z peletonu. Najlepiej rozegrał go Jakub Mareczko  (Southeast – Venezuela). Drugi był Mattia Gavazzi (Amore & Vita – Selle Smp), a trzeci Ioannis Tamouridis (Synergy Baku Cycling Project).

Liderem pozostał Sergey Firsanov (Gazprom – Rusvelo).

Wyniki trzeciego etapu:

1 Jakub Mareczko (Ita) Southeast – Venezuela 3:34:00
2 Mattia Gavazzi (Ita) Amore & Vita – Selle SMP 0:00:00
3 Ioannis Tamouridis (Gre) Synergy Baku Cycling Project 0:00:00
4 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
5 Marco Maronese (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
6 Daniele Colli (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:00
7 Matteo Pelucchi (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
8 Filippo Fortin (Ita) GM Europa Ovini 0:00:00
9 Michele Viola (Ita) Meridiana – Kamen Team 0:00:00
10 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
11 Guillaume Boivin (Can) Cycling Academy Team 0:00:00
12 Xhuliano Kamberaj (Alb) SkyDive Dubai Pro Cycling Team – Al Ahli Club 0:00:00
13 Manuel Belletti (Ita) Southeast – Venezuela 0:00:00
14 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss – BDC Team 0:00:00
15 Elia Favilli (Ita) Meridiana – Kamen Team 0:00:00
16 Otto Vergaerde (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
17 Artur Ershov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
18 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita – Selle SMP 0:00:00
19 Thomas Nybo Riis (Den) Team Tre-For 0:00:00
20 Eugenio Bani (Ita) Amore & Vita – Selle SMP 0:00:00
21 Alexander Kolobnev (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
22 Josip Rumac (Cro) Synergy Baku Cycling Project 0:00:00
23 Alexander Wachter (AUT) Tirol Cycling Team 0:00:00
24 Andrea Fedi (Ita) Southeast – Venezuela 0:00:00
25 Matej Mugerli (Slo) Synergy Baku Cycling Project 0:00:00
26 Gianni Moscon (Ita) Team Sky 0:00:00
27 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky 0:00:00
28 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Tre-For 0:00:00
29 Eliot Lietaer (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
30 Ivan Balykin (Rus) GM Europa Ovini 0:00:00
31 Kai Kautz (GER) Christina Jewelry Pro Cycling 0:00:00
32 Dries Van Gestel (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
33 Daniel Turek (Cze) Cycling Academy Team 0:00:00
34 Jake Kelly (GBr) Team Wiggins 0:00:00
35 Francesco Rosa (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
36 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo – Vini Fantini 0:00:00
37 Oleksandr Surutkovych (Ukr) Synergy Baku Cycling Project 0:00:00
38 Luca Chirico (Ita) Bardiani – CSF 0:00:00
39 Grega Bole (Slo) Nippo – Vini Fantini 0:00:00
40 Pierrick Naud (Can) Rally Cycling 0:00:00
41 Clemens Fankhauser (AUT) Tirol Cycling Team 0:00:00
42 Mattia Frapporti (Ita) Unieuro – Wilier 0:00:00
43 Andreas Hyldgaard Jeppesen (Den) Team Tre-For 0:00:00
44 Iltjan Nika (Alb) D’Amico – Bottecchia 0:00:00
45 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data for Qhubeka 0:00:00
46 Mauro Finetto (Ita) Unieuro – Wilier 0:00:00
47 Alex Peters (GBr) Team Sky 0:00:00
48 Matteo Busato (Ita) Southeast – Venezuela 0:00:00
49 Mark Sehested Pedersen (Den) Team Tre-For 0:00:00
50 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
51 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani – CSF 0:00:00
52 Edgar Miguel Lemos Pinto (Por) SkyDive Dubai Pro Cycling Team – Al Ahli Club 0:00:00
53 Amanuel Gebrezgabihier (Eri) Dimension Data for Qhubeka 0:00:00
54 Rinaldo Nocentini (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
55 Sebastian Schönberger (AUT) Tirol Cycling Team 0:00:00
56 Floris De Tier (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
57 Antonio Santoro (Ita) Meridiana – Kamen Team 0:00:00
58 Stefan Schumacher (GER) Christina Jewelry Pro Cycling 0:00:00
59 Marco Tecchio (Ita) Unieuro – Wilier 0:00:00
60 Patrick Bosman (AUT) Tirol Cycling Team 0:00:00
61 Guy Sagiv (Isr) Cycling Academy Team 0:00:00
62 Jon Bozic (Slo) Adria Mobil 0:00:00
63 Maksym Averin (Aze) Synergy Baku Cycling Project 0:00:00
64 Michele Gazzarra (Ita) Norda – MG.Kvis 0:00:00
65 Paolo Ciavatta (Ita) D’Amico – Bottecchia 0:00:00
66 Martin Weiss (AUT) Tirol Cycling Team 0:00:00
67 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku Cycling Project 0:00:00
68 Matej Drinovec (Slo) Adria Mobil 0:00:00
69 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani – CSF 0:00:00
70 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss – BDC Team 0:00:00
71 Ruben Pols (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
72 Federico Burchio (Ita) GM Europa Ovini 0:00:00
73 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana – Kamen Team 0:00:00
74 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita – Selle SMP 0:00:00
75 Daniel Martínez (Col) Southeast – Venezuela 0:00:00
76 Jure Golcer (Slo) Adria Mobil 0:00:00
77 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
78 Samuel Lowe (GBr) Team Wiggins 0:00:00
79 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
80 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil 0:00:00
81 Domen Novak (Slo) Adria Mobil 0:00:00
82 Matija Kvasina (Cro) Synergy Baku Cycling Project 0:00:00
83 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
84 Matteo Spreafico (Ita) Kolss – BDC Team 0:00:00
85 Julen Amezqueta (Esp) Southeast – Venezuela 0:00:00
86 Dennis Paulus (AUT) Tirol Cycling Team 0:00:00
87 Jayde Julius (RSA) Dimension Data for Qhubeka 0:00:00
88 Gorazd Per (Slo) Adria Mobil 0:00:00
89 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil 0:00:00
90 Mikel Landa Meana (Esp) Team Sky 0:00:00
91 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita – Selle SMP 0:00:00
92 Florian Schipflinger (AUT) Tirol Cycling Team 0:00:00
93 Metkel Eyob (Eri) Dimension Data for Qhubeka 0:00:00
94 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss – BDC Team 0:00:00
95 Chris Butler (USA) Cycling Academy Team 0:00:00
96 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
97 Niklas Eg (Den) Team Tre-For 0:00:00
98 Matej Mesojedec (Slo) Adria Mobil 0:00:00
99 David Jabuka (Cro) Meridiana – Kamen Team 0:00:00
100 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini 0:00:00
101 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Southeast – Venezuela 0:00:00
102 Mario Stock (AUT) Tirol Cycling Team 0:00:00
103 Soufiane Haddi (Mar) SkyDive Dubai Pro Cycling Team – Al Ahli Club 0:00:00
104 Emanuel Piaskowy (Pol) Cycling Academy Team 0:00:00
105 Matteo Rotondi (Ita) GM Europa Ovini 0:00:00
106 Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss – BDC Team 0:00:00
107 Ivan Santaromita (Ita) SkyDive Dubai Pro Cycling Team – Al Ahli Club 0:00:00
108 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
109 Georg Loef (GER) Christina Jewelry Pro Cycling 0:00:00
110 Kiryll Pozdnyakov (Rus) Synergy Baku Cycling Project 0:00:00
111 Paolo Lunardon (Ita) Amore & Vita – Selle SMP 0:00:00
112 Uros Repse (Slo) Meridiana – Kamen Team 0:00:00
113 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana – Kamen Team 0:00:00
114 Uri Martins (Mex) Amore & Vita – Selle SMP 0:00:00
115 José Alberto Marquez Moreno (Esp) GM Europa Ovini 0:00:00
116 Niccolo’ Salvietti (Ita) Norda – MG.Kvis 0:00:00
117 Scott Davies (GBr) Team Wiggins 0:00:00
118 Xabier Zandio Echaide (Esp) Team Sky 0:00:00
119 Stefan De Bod (RSA) Dimension Data for Qhubeka 0:00:00
120 Daniel Pearson (GBr) Team Wiggins 0:00:00
121 Francesco Baldi (Ita) D’Amico – Bottecchia 0:00:00
122 Giacomo Berlato (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:00
123 James Knox (GBr) Team Wiggins 0:00:00
124 Mark Christian (GBr) Team Wiggins 0:00:00
125 Fabio Chinello (Ita) D’Amico – Bottecchia 0:00:00
126 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
127 Damiano Cunego (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:00
128 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:00
129 Meher Hasnaoui (Tun) SkyDive Dubai Pro Cycling Team – Al Ahli Club 0:00:00
130 Marko Pavlic (Slo) Cycling Academy Team 0:00:00
131 Nicola Genovese (Ita) D’Amico – Bottecchia 0:00:00
132 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro – Wilier 0:00:00
133 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss – BDC Team 0:00:00
134 Nicola Gaffurini (Ita) Norda – MG.Kvis 0:00:00
135 Gian Marco Di Francesco (Ita) Norda – MG.Kvis 0:00:00
136 Evgeny Zverkov (Rus) Norda – MG.Kvis 0:00:00
137 Marco Tizza (Ita) D’Amico – Bottecchia 0:00:00
138 Antonio Nibali (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:00
139 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
140 Marlen Zmorka (Ukr) SkyDive Dubai Pro Cycling Team – Al Ahli Club 0:00:00
141 Giovanni Carboni (Ita) Unieuro – Wilier 0:00:00
142 Mads Baadsgaard Rahbek (Den) Team Tre-For 0:00:00
143 Mihkel Räim (Est) Cycling Academy Team 0:00:27
144 Artem Ovechkin (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:27
145 Fabio Tommassini (Ita) D’Amico – Bottecchia 0:00:30
146 Tom Zirbel (USA) Rally Cycling 0:00:43
147 Andrea Palini (Ita) SkyDive Dubai Pro Cycling Team – Al Ahli Club 0:01:02
148 Rob Britton (Can) Rally Cycling 0:01:04
149 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita – Selle SMP 0:01:04
150 Adam De Vos (Can) Rally Cycling 0:01:04
151 Andrea Ruscetta (Ita) GM Europa Ovini 0:01:04
152 Jesse Anthony (USA) Rally Cycling 0:01:04
153 Alexander Serov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:04
154 David Lopez Garcia (Esp) Team Sky 0:01:04
155 Filippo Fiorelli (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:01:04
156 Liam Holohan (GBr) Team Wiggins 0:01:07
157 Danny Pate (USA) Rally Cycling 0:01:11
158 Davide Plebani (Ita) Unieuro – Wilier 0:00:00
159 Simone Andreetta (Ita) Bardiani – CSF 0:01:27
160 Simone Sterbini (Ita) Bardiani – CSF 0:01:42
161 Wojciech Migdal (Pol) Cycling Academy Team 0:01:44
162 Alessandro Malaguti (Ita) Unieuro – Wilier 0:01:44
163 Enrico Salvador (Ita) Unieuro – Wilier 0:01:44
164 Evan Huffman (USA) Rally Cycling 0:02:00
165 Filippo Ganna (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:02:00
166 Edward Ravasi (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:02:00
167 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss – BDC Team 0:02:18
168 Samuele Conti (Ita) Southeast – Venezuela 0:02:18
169 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss – BDC Team 0:02:18
170 Jens Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:02:18
171 Philip Deignan (Irl) Team Sky 0:02:18
172 Raffaele Radice (Ita) Norda – MG.Kvis 0:02:18
173 Christian Moberg Jørgensen (Den) Team Tre-For 0:02:18
174 Daniel Foder (Den) Team Tre-For 0:02:18
175 Julian Schulze (GER) Christina Jewelry Pro Cycling 0:02:18
176 Florian Nowak (GER) Christina Jewelry Pro Cycling 0:02:18
177 Michele Scartezzini (Ita) Norda – MG.Kvis 0:00:00
178 Antonio Parrinello (Ita) D’Amico – Bottecchia 0:03:38
179 Francisco Mancebo Perez (Esp) SkyDive Dubai Pro Cycling Team – Al Ahli Club 0:03:39
180 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo – Vini Fantini 0:03:41
DNS Shameeg Salie (RSA) Dimension Data for Qhubeka

Klasyfikacja generalna po trzecim etapie:

1 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – RusVelo 9:55:40
2 Mauro Finetto (Ita) Unieuro – Wilier 0:00:07
3 Gianni Moscon (Ita) Team Sky 0:00:19
4 Andrea Fedi (Ita) Southeast – Venezuela 0:00:20
5 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky 0:00:34
6 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani – CSF 0:00:38
7 Matteo Busato (Ita) Southeast – Venezuela 0:00:41
8 Rinaldo Nocentini (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:45
9 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:45
10 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani – CSF 0:00:48
11 Eliot Lietaer (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:49
12 Floris De Tier (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:49
13 Mikel Landa Meana (Esp) Team Sky 0:00:50
14 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:52
15 Matija Kvasina (Cro) Synergy Baku Cycling Project 0:00:55
16 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita – Selle SMP 0:00:56
17 Clemens Fankhauser (AUT) Tirol Cycling Team 0:01:08
18 Antonio Santoro (Ita) Meridiana – Kamen Team 0:01:18
19 Paolo Ciavatta (Ita) D’Amico – Bottecchia 0:01:19
20 Domen Novak (Slo) Adria Mobil 0:01:19
21 Jure Golcer (Slo) Adria Mobil 0:01:22
22 Matej Mugerli (Slo) Synergy Baku Cycling Project 0:01:25
23 Alex Peters (GBr) Team Sky 0:01:25
24 Julen Amezqueta (Esp) Southeast – Venezuela 0:01:35
25 Daniel Martínez (Col) Southeast – Venezuela 0:01:35
26 Alexander Kolobnev (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:36
27 Grega Bole (Slo) Nippo – Vini Fantini 0:01:39
28 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:43
29 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:44
30 Michele Gazzarra (Ita) Norda – MG.Kvis 0:01:45
31 Chris Butler (USA) Cycling Academy Team 0:01:50
32 Luca Chirico (Ita) Bardiani – CSF 0:02:06
33 Marco Tecchio (Ita) Unieuro – Wilier 0:02:09
34 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Southeast – Venezuela 0:02:10
35 Ivan Santaromita (Ita) SkyDive Dubai Pro Cycling Team – Al Ahli Club 0:02:11
36 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil 0:02:13
37 Amanuel Gebrezgabihier (Eri) Dimension Data for Qhubeka 0:02:20
38 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita – Selle SMP 0:02:30
39 Sebastian Schönberger (AUT) Tirol Cycling Team 0:02:33
40 David Lopez Garcia (Esp) Team Sky 0:02:41
41 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:02:42
42 Scott Davies (GBr) Team Wiggins 0:03:08
43 Damiano Cunego (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:04:26
44 Mark Christian (GBr) Team Wiggins 0:05:06
45 Rob Britton (Can) Rally Cycling 0:05:50
46 Elia Favilli (Ita) Meridiana – Kamen Team 0:06:13
47 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:06:27
48 Edward Ravasi (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:06:45
49 Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss – BDC Team 0:06:46
50 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:07:06
51 Emanuel Piaskowy (Pol) Cycling Academy Team 0:07:16
52 Marko Pavlic (Slo) Cycling Academy Team 0:07:16
53 James Knox (GBr) Team Wiggins 0:07:32
54 Matteo Spreafico (Ita) Kolss – BDC Team 0:07:56
55 Simone Andreetta (Ita) Bardiani – CSF 0:08:11
56 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil 0:09:14
57 Antonio Parrinello (Ita) D’Amico – Bottecchia 0:09:28
58 Metkel Eyob (Eri) Dimension Data for Qhubeka 0:10:13
59 Nicola Gaffurini (Ita) Norda – MG.Kvis 0:10:28
60 Edgar Miguel Lemos Pinto (Por) SkyDive Dubai Pro Cycling Team – Al Ahli Club 0:10:53
61 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini 0:12:01
62 Maksym Averin (Aze) Synergy Baku Cycling Project 0:12:44
63 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss – BDC Team 0:12:48
64 Dennis Paulus (AUT) Tirol Cycling Team 0:13:38
65 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:14:10
66 Philip Deignan (Irl) Team Sky 0:14:26
67 Kiryll Pozdnyakov (Rus) Synergy Baku Cycling Project 0:14:30
68 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss – BDC Team 0:14:39
69 Stefan Schumacher (GER) Christina Jewelry Pro Cycling 0:14:46
70 Uri Martins (Mex) Amore & Vita – Selle SMP 0:14:57
71 Antonio Nibali (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:15:07
72 Marco Tizza (Ita) D’Amico – Bottecchia 0:15:08
73 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita – Selle SMP 0:15:09
74 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana – Kamen Team 0:15:17
75 Adam De Vos (Can) Rally Cycling 0:15:26
76 Jesse Anthony (USA) Rally Cycling 0:15:35
77 Xabier Zandio Echaide (Esp) Team Sky 0:16:10
78 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita – Selle SMP 0:16:21
79 Giovanni Carboni (Ita) Unieuro – Wilier 0:17:07
80 Guillaume Boivin (Can) Cycling Academy Team 0:17:56
81 Daniel Turek (Cze) Cycling Academy Team 0:17:59
82 Otto Vergaerde (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:18:42
83 Danny Pate (USA) Rally Cycling 0:18:56
84 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss – BDC Team 0:19:15
85 Samuele Conti (Ita) Southeast – Venezuela 0:19:52
86 Artur Ershov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:20:40
87 Oleksandr Surutkovych (Ukr) Synergy Baku Cycling Project 0:20:54
88 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Tre-For 0:20:58
89 Ioannis Tamouridis (Gre) Synergy Baku Cycling Project 0:21:01
90 Mads Baadsgaard Rahbek (Den) Team Tre-For 0:21:05
91 Thomas Nybo Riis (Den) Team Tre-For 0:21:10
92 Jake Kelly (GBr) Team Wiggins 0:21:18
93 Daniel Pearson (GBr) Team Wiggins 0:21:18
94 Filippo Fortin (Ita) GM Europa Ovini 0:21:18
95 Ivan Balykin (Rus) GM Europa Ovini 0:21:21
96 Manuel Belletti (Ita) Southeast – Venezuela 0:21:23
97 Patrick Bosman (AUT) Tirol Cycling Team 0:21:24
98 Josip Rumac (Cro) Synergy Baku Cycling Project 0:21:25
99 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku Cycling Project 0:21:25
100 Mattia Frapporti (Ita) Unieuro – Wilier 0:21:31
101 Andrea Ruscetta (Ita) GM Europa Ovini 0:21:37
102 Mihkel Räim (Est) Cycling Academy Team 0:21:37
103 Niccolo’ Salvietti (Ita) Norda – MG.Kvis 0:21:40
104 Guy Sagiv (Isr) Cycling Academy Team 0:21:47
105 Jayde Julius (RSA) Dimension Data for Qhubeka 0:21:48
106 Andreas Hyldgaard Jeppesen (Den) Team Tre-For 0:21:50
107 Niklas Eg (Den) Team Tre-For 0:21:50
108 Michele Viola (Ita) Meridiana – Kamen Team 0:21:52
109 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro – Wilier 0:21:55
110 Dries Van Gestel (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:21:56
111 Martin Weiss (AUT) Tirol Cycling Team 0:21:59
112 Francisco Mancebo Perez (Esp) SkyDive Dubai Pro Cycling Team – Al Ahli Club 0:22:01
113 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo – Vini Fantini 0:22:03
114 José Alberto Marquez Moreno (Esp) GM Europa Ovini 0:22:35
115 Fabio Chinello (Ita) D’Amico – Bottecchia 0:22:36
116 Jon Bozic (Slo) Adria Mobil 0:22:39
117 Matej Drinovec (Slo) Adria Mobil 0:22:39
118 Gorazd Per (Slo) Adria Mobil 0:22:39
119 Alessandro Malaguti (Ita) Unieuro – Wilier 0:22:54
120 Alexander Wachter (AUT) Tirol Cycling Team 0:23:02
121 Liam Holohan (GBr) Team Wiggins 0:23:10
122 Matteo Rotondi (Ita) GM Europa Ovini 0:23:11
123 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:23:20
124 Simone Sterbini (Ita) Bardiani – CSF 0:23:22
125 Mark Sehested Pedersen (Den) Team Tre-For 0:23:38
126 Pierrick Naud (Can) Rally Cycling 0:23:41
127 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss – BDC Team 0:23:42
128 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss – BDC Team 0:23:57
129 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss – BDC Team 0:24:04
130 Giacomo Berlato (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:24:08
131 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data for Qhubeka 0:24:22
132 Alexander Serov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:24:24
133 Florian Schipflinger (AUT) Tirol Cycling Team 0:24:39
134 Mario Stock (AUT) Tirol Cycling Team 0:24:39
135 Iltjan Nika (Alb) D’Amico – Bottecchia 0:24:45
136 Francesco Baldi (Ita) D’Amico – Bottecchia 0:24:45
137 Tom Zirbel (USA) Rally Cycling 0:24:55
138 Uros Repse (Slo) Meridiana – Kamen Team 0:24:57
139 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana – Kamen Team 0:24:57
140 Andrea Palini (Ita) SkyDive Dubai Pro Cycling Team – Al Ahli Club 0:25:15
141 Fabio Tommassini (Ita) D’Amico – Bottecchia 0:25:15
142 Evan Huffman (USA) Rally Cycling 0:25:32
143 Daniel Foder (Den) Team Tre-For 0:26:03
144 Davide Plebani (Ita) Unieuro – Wilier 0:27:03
145 Artem Ovechkin (Rus) Gazprom – RusVelo 0:27:20
146 Daniele Colli (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:27:21
147 Michele Scartezzini (Ita) Norda – MG.Kvis 0:27:45
148 Raffaele Radice (Ita) Norda – MG.Kvis 0:27:49
149 Gian Marco Di Francesco (Ita) Norda – MG.Kvis 0:27:53
150 Samuel Lowe (GBr) Team Wiggins 0:28:16
151 Enrico Salvador (Ita) Unieuro – Wilier 0:28:22
152 Francesco Rosa (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:28:32
153 Mattia Gavazzi (Ita) Amore & Vita – Selle SMP 0:28:45
154 Eugenio Bani (Ita) Amore & Vita – Selle SMP 0:28:56
155 Matteo Pelucchi (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:28:58
156 Ruben Pols (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:29:22
157 Stefan De Bod (RSA) Dimension Data for Qhubeka 0:29:58
158 Filippo Fiorelli (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:29:59
159 Federico Burchio (Ita) GM Europa Ovini 0:30:14
160 Jakub Mareczko (Ita) Southeast – Venezuela 0:30:15
161 Marlen Zmorka (Ukr) SkyDive Dubai Pro Cycling Team – Al Ahli Club 0:30:26
162 Soufiane Haddi (Mar) SkyDive Dubai Pro Cycling Team – Al Ahli Club 0:30:30
163 Meher Hasnaoui (Tun) SkyDive Dubai Pro Cycling Team – Al Ahli Club 0:30:32
164 Nicola Genovese (Ita) D’Amico – Bottecchia 0:30:58
165 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:31:01
166 Marco Maronese (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:31:05
167 Evgeny Zverkov (Rus) Norda – MG.Kvis 0:31:17
168 Xhuliano Kamberaj (Alb) SkyDive Dubai Pro Cycling Team – Al Ahli Club 0:31:35
169 Filippo Ganna (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:31:51
170 Paolo Lunardon (Ita) Amore & Vita – Selle SMP 0:31:52
171 Wojciech Migdal (Pol) Cycling Academy Team 0:32:24
172 Jens Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:33:07
173 Georg Loef (GER) Christina Jewelry Pro Cycling 0:33:27
174 Florian Nowak (GER) Christina Jewelry Pro Cycling 0:34:01
175 Julian Schulze (GER) Christina Jewelry Pro Cycling 0:34:04
176 Matej Mesojedec (Slo) Adria Mobil 0:34:15
177 David Jabuka (Cro) Meridiana – Kamen Team 0:34:18
178 Kai Kautz (GER) Christina Jewelry Pro Cycling 0:34:54
179 Christian Moberg Jørgensen (Den) Team Tre-For 0:35:32
180 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo – Vini Fantini 0:37:12

Foto: Le Tour de Langkawi