Bryan Coquard (Direct Energie) umocnił się na prowadzeniu wyścigu Etoile de Besseges. Francuz wygrał drugi etap z rzędu!

Trasa drugiego odcinka prowadziła z Nîmes do Méjannes-le-Clap, a jego łączny dystans wynosił 153 kilometry. Na mecie o zwycięstwo znów walczył mocno poszarpany peleton, a dokładniej to co z niego zostało. Wysokie tempo mocno podzieliło całą stawkę.

Wygrał jadący w koszulce lidera Bryan Coquard. Francuz pokonał Matteo Pelucchiego (IAM Cycling) oraz Dmitri’a Claysa (Wanty Groupe Gobert). Warto zaznaczyć, że Belg uciekał przez większą część dystansu i doścignięto go dopiero tuż przed kreską.

Wyniki etapu:
1 43 COQUARD Bryan Direct Energie FRA 03h51’23” 10”
2 36 PELUCCHI Matteo IAM Cycling ITA 03h51’23” 6”
3 112 CLAEYS Dimitri Wanty – Groupe Gobert BEL 03h51’23” 7”
4 103 VAN LERBERGHE Bert Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 03h51’23”
5 12 DEMARE Arnaud FDJ FRA 03h51’23”
6 123 FEILLU Romain HP BTP – Auber93 FRA 03h51’23”
7 113 DEMOITIE Antoine Wanty – Groupe Gobert BEL 03h51’23”
8 46 PETIT Adrien Direct Energie FRA 03h51’23”
9 13 DELAGE Mickaël FDJ FRA 03h51’23”
10 165 VEREECKEN Nicolas An Post – ChainReaction BEL 03h51’23”
11 145 PARDINI Olivier Wallonie Bruxelles – Group Prot BEL 03h51’23”
12 185 DUPONT Timothy Veranda`s Willems CT BEL 03h51’23”
13 151 YSSAAD Yannis Armée de Terre FRA 03h51’23”
14 102 FARAZIJN Maxime Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 03h51’23”
15 23 DENZ Nico AG2R la Mondiale GER 03h51’23”
16 136 PAGE Dylan Team Roth SUI 03h51’23”
17 76 FONSECA Armindo Fortuneo Vital Concept FRA 03h51’23”
18 42 CHAVANEL Sylvain Direct Energie FRA 03h51’23”
19 94 MYNGHEER Daan Roubaix Mét. Aurop. de Lille BEL 03h51’23”
20 88 SISKEVICIUS Evaldas Delko Marseille Provence KTM LTU 03h51’23”
21 85 GIRAUD Benjamin Delko Marseille Provence KTM FRA 03h51’23”
22 166 WASTYN Emiel An Post – ChainReaction BEL 03h51’23”
23 122 DASSONVILLE Flavien HP BTP – Auber93 FRA 03h51’23”
24 125 BIHEL César HP BTP – Auber93 FRA 03h51’23”
25 48 TULIK Angelo Direct Energie FRA 03h51’23”
26 58 MADRAZO Angel Caja Rural – Seguros RGA ESP 03h51’23”
27 93 PEREIRA Florent Roubaix Mét. Aurop. de Lille FRA 03h51’23”
28 96 BOUVRY Dieter Roubaix Mét. Aurop. de Lille BEL 03h51’23”
29 107 RICKAERT Jonas Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 03h51’23”
30 1 GALLOPIN Tony Lotto Soudal FRA 03h51’23”
31 15 VICHOT Arthur FDJ FRA 03h51’23”
32 83 DUQUE Leonardo Fabio Delko Marseille Provence KTM COL 03h51’23”
33 18 KONOVALOVAS Ignatas FDJ LTU 03h51’23”
34 74 DELAPLACE Anthony Fortuneo Vital Concept FRA 03h51’23”
35 178 PEYSKENS Dimitri Veranclassic – AGO BEL 03h51’23”
36 163 MC CONVEY Connor An Post – ChainReaction IRL 03h51’23”
37 118 VEUCHELEN Frederik Wanty – Groupe Gobert BEL 03h51’23”
38 188 PREMONT Christophe Veranda`s Willems CT BEL 03h51’23”
39 26 LATOUR Pierre-Roger AG2R la Mondiale FRA 03h51’23”
40 27 DUPONT Hubert AG2R la Mondiale FRA 03h51’23”
41 144 WARNIER Antoine Wallonie Bruxelles – Group Prot BEL 03h51’23”
42 11 PINOT Thibault FDJ FRA 03h51’23”
43 3 BROECKX Stig Lotto Soudal BEL 03h51’23”
44 127 LEVARLET Guillaume HP BTP – Auber93 FRA 03h51’23”
45 6 VAN DER SANDE Tosh Lotto Soudal BEL 03h51’23”
46 156 POULHIES Stéphane Armée de Terre FRA 03h51’23”
47 173 DUCHESNE Julien Veranclassic – AGO BEL 03h51’23”
48 134 THALMANN Roland Team Roth SUI 03h51’23”
49 5 MONTFORT Maxime Lotto Soudal BEL 03h51’23”
50 14 REICHENBACH Sébastien FDJ SUI 03h51’23”
51 56 RUBIO Diego Caja Rural – Seguros RGA ESP 03h51’23”
52 155 BODIOT Alexis Armée de Terre FRA 03h51’23”
53 95 VANTOMME Maxime Roubaix Mét. Aurop. de Lille BEL 03h51’23”
54 4 DE BIE Sean Lotto Soudal BEL 03h51’23”
55 78 FEILLU Brice Fortuneo Vital Concept FRA 03h51’23”
56 111 BACKAERT Frederik Wanty – Groupe Gobert BEL 03h51’23”
57 72 BRUN Frédéric Fortuneo Vital Concept FRA 03h51’23”
58 116 BAUGNIES Jérôme Wanty – Groupe Gobert BEL 03h51’23”
59 138 STÜSSI Colin Team Roth SUI 03h51’23”
60 135 JANORSCHKE Grischa Team Roth GER 03h51’23”
61 2 ARMEE Sander Lotto Soudal BEL 03h51’23”
62 35 NAESEN Olivier IAM Cycling BEL 03h51’23”
63 108 HELVEN Sander Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 03h51’23”
64 32 DEVENYNS Dries IAM Cycling BEL 03h51’23”
65 37 WARBASSE Lawrence K IAM Cycling USA 03h51’23”
66 63 JEANNESSON Arnold Cofidis Solutions Crédits FRA 03h51’23”
67 128 MALDONADO Anthony HP BTP – Auber93 FRA 03h51’23”
68 51 ARAMENDIA LORENTE Javier Francisco Caja Rural – Seguros RGA ESP 03h51’23”
69 55 FERRARI BARCELO Fabricio Caja Rural – Seguros RGA URU 03h51’23”
70 82 ARISTI GARDOKI Mikel Delko Marseille Provence KTM ESP 03h51’23”
71 162 SCOTT Jacob An Post – ChainReaction GBR 03h51’23”
72 164 BOVENHUIS Jasper An Post – ChainReaction NED 03h51’23”
73 115 DRON Boris Wanty – Groupe Gobert BEL 03h51’23”
74 176 MAYER Yannick Veranclassic – AGO GER 03h51’23”
75 126 MENUT David HP BTP – Auber93 FRA 03h51’23”
76 98 TURGIS Jimmy Roubaix Mét. Aurop. de Lille FRA 03h51’23”
77 7 VANENDERT Jelle Lotto Soudal BEL 03h51’23”
78 8 WALLAYS Jelle Lotto Soudal BEL 03h51’23”
79 53 BENITO DIEZ Miguel Angel Caja Rural – Seguros RGA ESP 03h51’23”
80 84 HUPONT Thierry Delko Marseille Provence KTM FRA 03h51’23”
81 25 KADRI Blel AG2R la Mondiale FRA 03h51’23”
82 22 BONNAFOND Guillaume AG2R la Mondiale FRA 03h51’23”
83 121 GUAY Julien HP BTP – Auber93 FRA 03h51’23”
84 124 JAKIN Alo HP BTP – Auber93 EST 03h51’23”
85 114 DEVRIENDT Tom Wanty – Groupe Gobert BEL 03h51’23”
86 142 HABEAUX Grégory Wallonie Bruxelles – Group Prot BEL 03h51’23”
87 146 DUQUENNOY Jimmy Wallonie Bruxelles – Group Prot BEL 03h51’23”
88 31 COPPEL Jérôme IAM Cycling FRA 03h51’23”
89 38 FUMEAUX Jonathan IAM Cycling SUI 03h51’23”
90 153 DUVAL Julien Armée de Terre FRA 03h51’23”
91 137 ZAMPILLI Rino Team Roth ITA 03h51’23”
92 45 MORICE Julien Direct Energie FRA 03h51’23”
93 133 D’URBANO Marco Team Roth ITA 03h51’23”
94 157 ROSTOLLAN Thomas Armée de Terre FRA 03h51’23”
95 68 HARDY Romain Cofidis Solutions Crédits FRA 03h51’23”
96 168 SHAW Damien An Post – ChainReaction IRL 03h51’23”
97 181 DHAENE Brecht Veranda`s Willems CT BEL 03h51’23”
98 182 VAN ZUMMEREN Stef Veranda`s Willems CT BEL 03h51’23”
99 186 CORDEEL Sander Veranda`s Willems CT BEL 03h51’23”
100 161 WATSON Calvin An Post – ChainReaction AUS 03h51’23”
101 21 BIDARD François AG2R la Mondiale FRA 03h51’23”
102 73 CAM Maxime Fortuneo Vital Concept FRA 03h51’23”
103 77 BONNAMOUR Franck Fortuneo Vital Concept FRA 03h51’23”
104 171 JULES Justin Veranclassic – AGO FRA 03h51’23”
105 147 DELFOSSE Sébastien Wallonie Bruxelles – Group Prot BEL 03h51’23”
106 61 COUSIN Jérôme Cofidis Solutions Crédits FRA 03h51’23”
107 148 STASSEN Julien Wallonie Bruxelles – Group Prot BEL 03h51’23”
108 141 PLANCKAERT Baptiste Wallonie Bruxelles – Group Prot BEL 03h51’23”
109 184 REUS Kai Veranda`s Willems CT NED 03h51’23” 2”
110 33 ENGER Sondre Holst IAM Cycling NOR 03h53’12” 01’49”
111 28 PERRAUD Jean-Christophe AG2R la Mondiale FRA 03h51’23” 0”
112 97 VERHELST Louis Roubaix Mét. Aurop. de Lille BEL 03h51’23”
113 65 SENECHAL Florian Cofidis Solutions Crédits FRA 03h51’23”
114 54 PARDILLA BELLON Sergio Caja Rural – Seguros RGA ESP 03h51’23”
115 101 VAN HOECKE Gijs Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 03h51’23”
116 106 POLS Ruben Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 03h51’23”
117 24 JAUREGUI Quentin AG2R la Mondiale FRA 03h51’23”
118 91 ANTOMARCHI Julien Roubaix Mét. Aurop. de Lille FRA 03h51’23”
119 66 TURGIS Anthony Cofidis Solutions Crédits FRA 03h51’23”
120 75 LEDANOIS Kévin Fortuneo Vital Concept FRA 03h53’38” 02’15”
121 92 BARBIER Rudy Roubaix Mét. Aurop. de Lille FRA 03h51’23” 0”
122 131 BALDO Nicolas Team Roth FRA 03h54’04” 02’41” 1”
123 105 DE GENDT Aimé Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 03h54’08” 02’45”
124 104 SPRENGERS Thomas Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 03h51’23” 0”
125 154 LEVASSEUR Jordan Armée de Terre FRA 03h54’12” 02’49”
126 87 PACHER Quentin Delko Marseille Provence KTM FRA 03h54’37” 03’14”
127 143 PONS Gaëtan Wallonie Bruxelles – Group Prot BEL 03h54’37” ”
128 41 VOECKLER Thomas Direct Energie FRA 03h54’44” 03’21”
129 62 AHLSTRAND Jonas Cofidis Solutions Crédits SWE 03h51’23” 0”
130 64 PEREZ Anthony Cofidis Solutions Crédits FRA 03h51’23”
131 16 REZA Kévin FDJ FRA 03h51’23”
132 17 HOELGAARD Daniel FDJ NOR 03h51’23”
133 57 LASTRA Jonathan Caja Rural – Seguros RGA ESP 03h51’23”
134 187 DE BONDT Dries Veranda`s Willems CT BEL 03h51’23”
135 67 VAN BILSEN Kenneth Cofidis Solutions Crédits BEL 03h51’23”
136 158 THOMAS Benjamin Armée de Terre FRA 03h57’51” 06’28”
137 86 LAAS Martin Delko Marseille Provence KTM EST 03h58’55” 07’32”
138 167 KENT-SPARK Olivier An Post – ChainReaction AUS 03h58’59” 07’36”
139 44 DUCHESNE Antoine Direct Energie CAN 04h00’24” 09’01”
140 47 QUEMENEUR Perrig Direct Energie FRA 04h00’24” ”
141 174 LEGLEY Matthias BEL19910115 Veranclassic – AGO BEL 04h00’24” ”
142 177 MERTENS Robin Veranclassic – AGO BEL 04h00’24” ”
143 175 LELEU Antoine Veranclassic – AGO BEL 04h02’28” 11’05”
144 172 BREYNE Jonathan Veranclassic – AGO BEL 04h02’28” ”
145 152 SINNER Benoît Armée de Terre FRA 04h04’18” 12’55”

Klasyfikacja generalna:
1 43 COQUARD Bryan Direct Energie FRA 07h16’41”
2 112 CLAEYS Dimitri Wanty – Groupe Gobert BEL 07h16’54” 13”
3 185 DUPONT Timothy Veranda`s Willems CT BEL 07h16’55” 14”
4 36 PELUCCHI Matteo IAM Cycling ITA 07h16’55” ”
5 113 DEMOITIE Antoine Wanty – Groupe Gobert BEL 07h16’57” 16”
6 1 GALLOPIN Tony Lotto Soudal FRA 07h16’58” 17”
7 184 REUS Kai Veranda`s Willems CT NED 07h16’59” 18”
8 4 DE BIE Sean Lotto Soudal BEL 07h17’00” 19”
9 103 VAN LERBERGHE Bert Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 07h17’01” 20”
10 12 DEMARE Arnaud FDJ FRA 07h17’01” ”
11 165 VEREECKEN Nicolas An Post – ChainReaction BEL 07h17’01” ”
12 46 PETIT Adrien Direct Energie FRA 07h17’01” ”
13 13 DELAGE Mickaël FDJ FRA 07h17’01” ”
14 136 PAGE Dylan Team Roth SUI 07h17’01” ”
15 48 TULIK Angelo Direct Energie FRA 07h17’01” ”
16 85 GIRAUD Benjamin Delko Marseille Provence KTM FRA 07h17’01” ”
17 107 RICKAERT Jonas Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 07h17’01” ”
18 42 CHAVANEL Sylvain Direct Energie FRA 07h17’01” ”
19 58 MADRAZO Angel Caja Rural – Seguros RGA ESP 07h17’01” ”
20 74 DELAPLACE Anthony Fortuneo Vital Concept FRA 07h17’01” ”
21 163 MC CONVEY Connor An Post – ChainReaction IRL 07h17’01” ”
22 15 VICHOT Arthur FDJ FRA 07h17’01” ”
23 94 MYNGHEER Daan Roubaix Mét. Aurop. de Lille BEL 07h17’01” ”
24 93 PEREIRA Florent Roubaix Mét. Aurop. de Lille FRA 07h17’01” ”
25 128 MALDONADO Anthony HP BTP – Auber93 FRA 07h17’01” ”
26 125 BIHEL César HP BTP – Auber93 FRA 07h17’01” ”
27 144 WARNIER Antoine Wallonie Bruxelles – Group Protect BEL 07h17’01” ”
28 156 POULHIES Stéphane Armée de Terre FRA 07h17’01” ”
29 96 BOUVRY Dieter Roubaix Mét. Aurop. de Lille BEL 07h17’01” ”
30 122 DASSONVILLE Flavien HP BTP – Auber93 FRA 07h17’01” ”
31 56 RUBIO Diego Caja Rural – Seguros RGA ESP 07h17’01” ”
32 26 LATOUR Pierre-Roger AG2R la Mondiale FRA 07h17’01” ”
33 35 NAESEN Olivier IAM Cycling BEL 07h17’01” ”
34 82 ARISTI GARDOKI Mikel Delko Marseille Provence KTM ESP 07h17’01” ”
35 27 DUPONT Hubert AG2R la Mondiale FRA 07h17’01” ”
36 88 SISKEVICIUS Evaldas Delko Marseille Provence KTM LTU 07h17’01” ”
37 111 BACKAERT Frederik Wanty – Groupe Gobert BEL 07h17’01” ”
38 63 JEANNESSON Arnold Cofidis Solutions Crédits FRA 07h17’01” ”
39 162 SCOTT Jacob An Post – ChainReaction GBR 07h17’01” ”
40 116 BAUGNIES Jérôme Wanty – Groupe Gobert BEL 07h17’01” ”
41 135 JANORSCHKE Grischa Team Roth GER 07h17’01” ”
42 14 REICHENBACH Sébastien FDJ SUI 07h17’01” ”
43 2 ARMEE Sander Lotto Soudal BEL 07h17’01” ”
44 108 HELVEN Sander Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 07h17’01” ”
45 171 JULES Justin Veranclassic – AGO FRA 07h17’01” ”
46 141 PLANCKAERT Baptiste Wallonie Bruxelles – Group Protect BEL 07h17’01” ”
47 142 HABEAUX Grégory Wallonie Bruxelles – Group Protect BEL 07h17’01” ”
48 72 BRUN Frédéric Fortuneo Vital Concept FRA 07h17’01” ”
49 5 MONTFORT Maxime Lotto Soudal BEL 07h17’01” ”
50 188 PREMONT Christophe Veranda`s Willems CT BEL 07h17’01” ”
51 118 VEUCHELEN Frederik Wanty – Groupe Gobert BEL 07h17’01” ”
52 98 TURGIS Jimmy Roubaix Mét. Aurop. de Lille FRA 07h17’01” ”
53 76 FONSECA Armindo Fortuneo Vital Concept FRA 07h17’01” ”
54 92 BARBIER Rudy Roubaix Mét. Aurop. de Lille FRA 07h17’01” ”
55 115 DRON Boris Wanty – Groupe Gobert BEL 07h17’01” ”
56 97 BEL19900828 VERHELST Louis Roubaix Mét. Aurop. de Lille BEL 07h17’01” ”
57 127 LEVARLET Guillaume HP BTP – Auber93 FRA 07h17’01” ”
58 145 PARDINI Olivier Wallonie Bruxelles – Group Protect BEL 07h17’01” ”
59 164 BOVENHUIS Jasper An Post – ChainReaction NED 07h17’01” ”
60 11 PINOT Thibault FDJ FRA 07h17’01” ”
61 32 DEVENYNS Dries IAM Cycling BEL 07h17’01” ”
62 8 WALLAYS Jelle Lotto Soudal BEL 07h17’01” ”
63 66 TURGIS Anthony Cofidis Solutions Crédits FRA 07h17’01” ”
64 123 FEILLU Romain HP BTP – Auber93 FRA 07h17’01” ”
65 83 DUQUE Leonardo Fabio Delko Marseille Provence KTM COL 07h17’01” ”
66 102 FARAZIJN Maxime Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 07h17’01” ”
67 3 BROECKX Stig Lotto Soudal BEL 07h17’01” ”
68 73 CAM Maxime Fortuneo Vital Concept FRA 07h17’01” ”
69 155 BODIOT Alexis Armée de Terre FRA 07h17’01” ”
70 95 VANTOMME Maxime Roubaix Mét. Aurop. de Lille BEL 07h17’01” ”
71 77 BONNAMOUR Franck Fortuneo Vital Concept FRA 07h17’01” ”
72 187 DE BONDT Dries Veranda`s Willems CT BEL 07h17’01” ”
73 84 HUPONT Thierry Delko Marseille Provence KTM FRA 07h17’01” ”
74 101 VAN HOECKE Gijs Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 07h17’01” ”
75 18 KONOVALOVAS Ignatas FDJ LTU 07h17’01” ”
76 55 FERRARI BARCELO Fabricio Caja Rural – Seguros RGA URU 07h17’01” ”
77 124 JAKIN Alo HP BTP – Auber93 EST 07h17’01” ”
78 53 BENITO DIEZ Miguel Angel Caja Rural – Seguros RGA ESP 07h17’01” ”
79 157 ROSTOLLAN Thomas Armée de Terre FRA 07h17’01” ”
80 121 GUAY Julien HP BTP – Auber93 FRA 07h17’01” ”
81 51 ARAMENDIA LORENTE Javier Francisco Caja Rural – Seguros RGA ESP 07h17’01” ”
82 68 HARDY Romain Cofidis Solutions Crédits FRA 07h17’01” ”
83 78 FEILLU Brice Fortuneo Vital Concept FRA 07h17’01” ”
84 182 VAN ZUMMEREN Stef Veranda`s Willems CT BEL 07h17’01” ”
85 147 DELFOSSE Sébastien Wallonie Bruxelles – Group Protect BEL 07h17’01” ”
86 114 DEVRIENDT Tom Wanty – Groupe Gobert BEL 07h17’01” ”
87 104 SPRENGERS Thomas Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 07h17’01” ”
88 137 ZAMPILLI Rino Team Roth ITA 07h17’01” ”
89 38 FUMEAUX Jonathan IAM Cycling SUI 07h17’01” ”
90 67 VAN BILSEN Kenneth Cofidis Solutions Crédits BEL 07h17’01” ”
91 186 CORDEEL Sander Veranda`s Willems CT BEL 07h17’01” ”
92 62 AHLSTRAND Jonas Cofidis Solutions Crédits SWE 07h17’01” ”
93 45 MORICE Julien Direct Energie FRA 07h17’01” ”
94 176 MAYER Yannick Veranclassic – AGO GER 07h17’01” ”
95 54 PARDILLA BELLON Sergio Caja Rural – Seguros RGA ESP 07h17’01” ”
96 146 DUQUENNOY Jimmy Wallonie Bruxelles – Group Protect BEL 07h17’01” ”
97 16 REZA Kévin FDJ FRA 07h17’01” ”
98 31 COPPEL Jérôme IAM Cycling FRA 07h17’01” ”
99 61 COUSIN Jérôme Cofidis Solutions Crédits FRA 07h17’01” ”
100 148 STASSEN Julien Wallonie Bruxelles – Group Protect BEL 07h17’01” ”
101 153 DUVAL Julien Armée de Terre FRA 07h17’01” ”
102 65 SENECHAL Florian Cofidis Solutions Crédits FRA 07h17’01” ”
103 91 ANTOMARCHI Julien Roubaix Mét. Aurop. de Lille FRA 07h17’01” ”
104 64 PEREZ Anthony Cofidis Solutions Crédits FRA 07h17’01” ”
105 57 LASTRA Jonathan Caja Rural – Seguros RGA ESP 07h17’01” ”
106 6 VAN DER SANDE Tosh Lotto Soudal BEL 07h17’59” 01’18”
107 151 YSSAAD Yannis Armée de Terre FRA 07h18’12” 01’31”
108 173 DUCHESNE Julien Veranclassic – AGO BEL 07h18’14” 01’33”
109 138 STÜSSI Colin Team Roth SUI 07h18’14” ”
110 37 WARBASSE Lawrence K IAM Cycling USA 07h18’14” ”
111 23 DENZ Nico AG2R la Mondiale GER 07h18’15” 01’34”
112 178 PEYSKENS Dimitri Veranclassic – AGO BEL 07h18’15” ”
113 7 VANENDERT Jelle Lotto Soudal BEL 07h18’15” ”
114 22 BONNAFOND Guillaume AG2R la Mondiale FRA 07h18’15” ”
115 168 SHAW Damien An Post – ChainReaction IRL 07h18’15” ”
116 28 PERRAUD Jean-Christophe AG2R la Mondiale FRA 07h18’15” ”
117 126 MENUT David HP BTP – Auber93 FRA 07h18’17” 01’36”
118 33 ENGER Sondre Holst IAM Cycling NOR 07h18’50” 02’09”
119 134 THALMANN Roland Team Roth SUI 07h19’05” 02’24”
120 161 WATSON Calvin An Post – ChainReaction AUS 07h19’12” 02’31”
121 21 BIDARD François AG2R la Mondiale FRA 07h19’28” 02’47”
122 24 JAUREGUI Quentin AG2R la Mondiale FRA 07h19’28” ”
123 131 BALDO Nicolas Team Roth FRA 07h19’41” 03’00”
124 87 PACHER Quentin Delko Marseille Provence KTM FRA 07h20’15” 03’34”
125 41 FRA19790622 VOECKLER Thomas Direct Energie FRA 07h21’33” 04’52”
126 105 BEL19940617 DE GENDT Aimé Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 07h22’05” 05’24”
127 158 FRA19950912 THOMAS Benjamin Armée de Terre FRA 07h23’29” 06’48”
128 166 WASTYN Emiel BEL19920101 An Post – ChainReaction BEL 07h24’29” 07’48”
129 133 ITA19910815 D’URBANO Marco Team Roth ITA 07h24’29” ”
130 181 DHAENE Brecht BEL19881121 Veranda`s Willems CT BEL 07h24’29” ”
131 17 HOELGAARD Daniel NOR19930701 FDJ NOR 07h24’29” ”
132 25 KADRI Blel FRA19860903 AG2R la Mondiale FRA 07h24’30” 07’49”
133 106 POLS Ruben Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 07h24’30” ”
134 167 KENT-SPARK Olivier AUS19921224 An Post – ChainReaction AUS 07h24’37” 07’56”
135 44 DUCHESNE Antoine Direct Energie CAN 07h26’02” 09’21”
136 154 LEVASSEUR Jordan Armée de Terre FRA 07h27’19” 10’38”
137 143 PONS Gaëtan Wallonie Bruxelles – Group Protect BEL 07h27’44” 11’03”
138 175 LELEU Antoine Veranclassic – AGO BEL 07h29’16” 12’35”
139 152 SINNER Benoît Armée de Terre FRA 07h33’25” 16’44”
140 47 QUEMENEUR Perrig Direct Energie FRA 07h33’31” 16’50”
141 174 LEGLEY Matthias Veranclassic – AGO BEL 07h33’31” ”
142 177 MERTENS Robin Veranclassic – AGO BEL 07h33’32” 16’51”
143 75 LEDANOIS Kévin Fortuneo Vital Concept FRA 07h34’37” 17’56”
144 172 BREYNE Jonathan Veranclassic – AGO BEL 07h35’34” 18’53”
145 86 LAAS Martin Delko Marseille Provence KTM EST 07h38’35” 21’54”