W sobotę 17 października ambasador strefy sportu AdgarFit Rafał Majka poprowadzi bezpłatny trening dla wszystkich miłośników kolarstwa.

Impreza odbędzie się w Adgar Park West, Al. Jerozolimskie 181B, gdzie mieści się AdgarFit. Będzie to wyjątkowa okazja, żeby poznać zdobywcę 3. miejsca w tegorocznym wyścigu Vuelta España oraz uzyskać od niego cenne wskazówki dotyczące przygotowań do startów w zawodach kolarskich.

Zapraszamy ambitnych amatorów do trenowania na światowym poziomie! Początek imprezy o 9:00 rano – Rafał Majka przedstawi plan dnia, a trzygodzinny trening rozpocznie się o 10:00. Kolejnym etapem kolarskich przygotowań będzie sesja rozciągania w klubie Gravitan, podczas której polski zawodnik pokaże, jak właściwie zadbać o kondycję mięśni po intensywnym wysiłku. Po wspólnym posiłku Rafał Majka objaśni tajniki diety sportowca, a trening zakończy się sesją relaksacyjną. Od godziny 16:00 Sport GURU zaprasza do swojego sklepu w AdgarFit na konkursy sportowe, zdjęcia i rozmowy z bohaterem dnia.

Aby wziąć udział w treningu należy zarejestrować się na stronie FB Adgar pod adresem https://www.facebook.com/AdgarFit.Tam też znajduje się szczegółowy harmonogram wydarzenia. Należy zjawić się z własnym rowerem, w stroju odpowiednim do warunków pogodowych. Na wypadek złej pogody organizatorzy przewidzieli „plan B”.

W imieniu Rafała Majki, ambasadora AdgarFit, serdecznie zapraszam wszystkich zapalonych kolarzy na wspólny trening z najlepszym polskim zawodnikiem. To wyjątkowa okazja, aby doświadczyć, jak wyglądają przygotowania do startów na światowym poziomie. Trening jest jednak tak pomyślany, aby poradzili sobie ambitni amatorzy” – powiedział Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar w Polsce.

Informacja prasowa