Joaquim Rodriguez (Katusha) udowodnił, że belgijski Huy to podjazd stworzony dla niego. To zwycięstwo przyćmiła jednak duża kraksa 60 km przed metą, w której uczestniczyło wielu kolarzy, w tym lider wyścigu – Fabian Cancellara, który poniósł znaczne straty. 

Podczas trzeciego etapu peleton Tour de France zawitał do Belgii, by odwiedzić miejsca, przez które przejeżdża jeden z najbardziej prestiżowych wyścigów jednodniowych – “Walońska Strzała”. Wobec tego nie zabrakło podjazdu pod legendarne wzniesienie Mur de Huy (dł. 1,3 km; śr. nach. 9,6%; maks. nach. 19%), na którym to usytuowana była linia mety.

Do mety w Huy poza peletonem postanowiło zmierzać czterech kolarzy: podobnie, jak wczoraj Jan Barta (Bora), Serge Pauwels (MTN-Qhubeka), Bryan Nauleau (Team Europcar) oraz Martin Elmiger (IAM). Jednak nie robili tego długo, bo mimo ponad trzyminutowej przewagi, peleton doścignął ich już 60 kilometrów przed metą.

Niemal w tym samym momencie miała miejsce bardzo poważna kraksa, w której ucierpiał lider wyścigu Fabian Cancellara (Trek). Natychmiast po tym wydarzeniu wyścig na chwilę zneutralizowano, ale po chwili zdecydowano się zatrzymać rywalizację, ponieważ za kolarzami nie było żadnego ambulansu, a w takiej sytuacji wyścig nie mógł być kontynuowany. Po okołu piętnastu minutach całość została wznowiona na szczycie pierwszego podjazdu – Côte de Bohissau, zatem nie liczył się on w klasyfikacji górskiej.

W wyniku kraksy wycofali się William Bonnet (FDJ), Tom Dumoulin (Giant-Alpecin), Dmitry Kozonchuk (Katusha) oraz Simon Gerrans (Orica). Należy jednak pamiętać, że ucierpiało więcej zawodników, więc skutki tych obrażeń mogą ujawnić się po etapie. W kraksie tej leżeli Michał Gołaś (Etixx) i Bartosz Huzarski (Bora), ale nie odnieśli oni poważnych obrażeń.

Po wstępnym policzeniu strat po kraksie, nastąpiło właściwe rozgrywanie etapu. Na ostatnich kilometrach tempo znacznie wzrosło, a główna grupa się rozciągnęła. Na czele pracowały drużyny Etixx, Tinkoff-Saxo i Sky, a wśród nich na pierwszych pozycjach Michał Kwiatkowski i Rafał Majka.

Na Mur de Huy w czubie jechali faworyci do zwycięstwa w całym wyścigu, na czele z “młynkującym” Froomem, który dzięki bardzo dobrej jeździe zyskał czas nad rywalami i założył żółtą koszulkę. Po swoje ruszył jednak Purito Rodriguez, który zgarnął etap przed Froomem i Vuillermozem.

Porażkę, drugi dzień z rzędu, zaliczyła ekipa Etixx-Quick Step i ponownie praca “Kwiatka” poszła na marne, bo nie ma ani zwycięstwa etapowego, ani żółtej koszulki.

Najprawdopodobniej z powodu obrażeń odniesionych w kraksie, Cancellara stracił kilkanaście minut.

Wyniki etapu:

Miejsce Nazwisko Kraj Drużyna Czas
1 Joaquin RODRIGUEZ OLIVER ESP KAT 3:26:54
2 Christopher FROOME GBR SKY +0
3 Alexis VUILLERMOZ FRA ALM +4
4 Daniel MARTIN IRL TCG +5
5 Tony GALLOPIN FRA LTS +8
6 Tejay VAN GARDEREN USA BMC +11
7 Vincenzo NIBALI ITA AST +11
8 Simon YATES GBR OGE +11
9 Nairo Alexander QUINTANA ROJAS COL MOV +11
10 Bauke MOLLEMA NED TFR +11
11 Alejandro VALVERDE BELMONTE ESP MOV +11
12 Alberto CONTADOR VELASCO ESP TCS +18
13 Julian David ARREDONDO MORENO COL TFR +19
14 Robert GESINK NED TLJ +22
15 Greg VAN AVERMAET BEL BMC +22
16 Jean-Christophe PERAUD FRA ALM +24
17 Warren BARGUIL FRA TGA +24
18 Julien SIMON FRA COF +28
19 Rigoberto URAN URAN COL EQS +34
20 Pierre ROLLAND FRA EUC +36
21 Romain BARDET FRA ALM +36
22 Louis MEINTJES RSA MTN +36
23 Cyril GAUTIER FRA EUC +36
24 Ryder HESJEDAL CAN TCG +40
25 Andrew TALANSKY USA TCG +40
26 Tony MARTIN GER EQS +40
27 Peter SAGAN SVK TCS +40
28 Eduardo SEPULVEDA ARG BSE +45
29 Daniel NAVARRO GARCIA ESP COF +45
30 Merhawi KUDUS GHEBREMEDHIN ERI MTN +45
31 Zdenek STYBAR CZE EQS +52
32 Adam YATES GBR OGE +1:00
33 Giampaolo CARUSO ITA KAT +1:05
34 Jan BAKELANTS BEL ALM +1:08
35 Samuel SANCHEZ GONZALEZ ESP BMC +1:10
36 Geraint THOMAS GBR SKY +1:10
37 Luis Angel MATE MARDONES ESP COF +1:10
38 Rui Alberto FARIA DA COSTA POR LAM +1:13
39 Tiago MACHADO POR KAT +1:13
40 Haimar ZUBELDIA AGIRRE ESP TFR +1:15
41 Paul VOSS GER BOA +1:20
42 Michele SCARPONI ITA AST +1:22
43 Bob JUNGELS LUX TFR +1:25
44 Leopold KONIG CZE SKY +1:25
45 Armindo FONSECA FRA BSE +1:25
46 Paul MARTENS GER TLJ +1:25
47 Alberto LOSADA ALGUACIL ESP KAT +1:25
48 Roman KREUZIGER CZE TCS +1:25
49 Michal KWIATKOWSKI POL EQS +1:25
50 Dominik NERZ GER BOA +1:25
51 Jacques JANSE VAN RENSBURG RSA MTN +1:29
52 Thibaut PINOT FRA FDJ +1:33
53 Gorka IZAGUIRRE INSAUSTI ESP MOV +1:33
54 Georg PREIDLER AUT TGA +1:39
55 Jakob FUGLSANG DEN AST +1:39
56 Rafal MAJKA POL TCS +1:52
57 Emanuel BUCHMANN GER BOA +1:59
58 Wilco KELDERMAN NED TLJ +1:59
59 Mikael CHEREL FRA ALM +1:59
60 Steven KRUIJSWIJK NED TLJ +1:59
61 Bartosz HUZARSKI POL BOA +1:59
62 Romain SICARD FRA EUC +1:59
63 Mathias FRANK SUI IAM +1:59
64 Sylvain CHAVANEL FRA IAM +1:59
65 Jérémy ROY FRA FDJ +2:08
66 Edvald BOASSON HAGEN NOR MTN +2:08
67 Steve MORABITO SUI FDJ +2:08
68 Anthony DELAPLACE FRA BSE +2:08
69 Marcel WYSS SUI IAM +2:17
70 Jarlinson PANTANO COL IAM +2:29
71 Kristijan KOREN SLO TCG +2:29
72 Florian VACHON FRA BSE +2:29
73 Tanel KANGERT EST AST +2:29
74 Simon GESCHKE GER TGA +2:53
75 Pierrick FEDRIGO FRA BSE +3:03
76 Tim WELLENS BEL LTS +3:24
77 Jan BARTA CZE BOA +3:58
78 Stef CLEMENT NED IAM +3:58
79 Richie PORTE AUS SKY +3:58
80 Koen DE KORT NED TGA +3:58
81 Stephen CUMMINGS GBR MTN +3:58
82 Serge PAUWELS BEL MTN +3:58
83 Ivan BASSO ITA TCS +3:58
84 Michael ROGERS AUS TCS +3:58
85 Perrig QUEMENEUR FRA EUC +3:58
86 José HERRADA LOPEZ ESP MOV +3:58
87 Christophe RIBLON FRA ALM +3:58
88 Lars Ytting BAK DEN LTS +3:58
89 Ben GASTAUER LUX ALM +3:58
90 Daniel TEKLEHAIMANOT ERI MTN +3:58
91 Reto HOLLENSTEIN SUI IAM +3:58
92 Bram TANKINK NED TLJ +4:14
93 Thomas VOECKLER FRA EUC +4:14
94 Jose Rodolfo SERPA PEREZ COL LAM +4:16
95 Jerome COPPEL FRA IAM +4:16
96 Brice FEILLU FRA BSE +4:16
97 Angelo TULIK FRA EUC +4:24
98 Julien VERMOTE BEL EQS +4:33
99 Reinardt JANSE VAN RENSBURG RSA MTN +4:33
100 Nathan HAAS AUS TCG +4:36
101 Daniel OSS ITA BMC +5:17
102 Ruben PLAZA MOLINA ESP LAM +6:13
103 Nicolas ROCHE IRL SKY +6:13
104 Kristijan DURASEK CRO LAM +6:13
105 Pieter WEENING NED OGE +6:13
106 Matteo BONO ITA LAM +6:13
107 Nelson Filipe SANTOS SIMOES OLIVEIRA POR LAM +6:13
108 Ramunas NAVARDAUSKAS LTU TCG +6:13
109 Michal GOLAS POL EQS +6:13
110 Michael ALBASINI SUI OGE +6:25
111 Rafael VALLS FERRI ESP LAM +6:35
112 Michael SCHÄR SUI BMC +6:49
113 Danilo WYSS SUI BMC +6:49
114 Damiano CARUSO ITA BMC +6:49
115 Grégory RAST SUI TFR +6:49
116 Winner ANACONA GOMEZ COL MOV +7:17
117 Laurent DIDIER LUX TFR +7:17
118 Arnaud GERARD FRA BSE +8:01
119 Peter KENNAUGH GBR SKY +8:11
120 Andriy GRIVKO UKR AST +8:14
121 Rein TAARAMAE EST AST +8:26
122 Rohan DENNIS AUS BMC +9:40
123 Jonathan CASTROVIEJO NICOLAS ESP MOV +10:15
124 Luca PAOLINI ITA KAT +10:38
125 Luke DURBRIDGE AUS OGE +10:45
126 Dylan VAN BAARLE NED TCG +10:45
127 Thomas DE GENDT BEL LTS +10:45
128 Matthieu LADAGNOUS FRA FDJ +10:45
129 Roy CURVERS NED TGA +10:45
130 Lieuwe WESTRA NED AST +10:45
131 Frédéric BRUN FRA BSE +10:45
132 Wouter POELS NED SKY +10:45
133 Alexandre GENIEZ FRA FDJ +10:45
134 Lars BOOM NED AST +10:48
135 Benoît VAUGRENARD FRA FDJ +10:54
136 Ramon SINKELDAM NED TGA +10:54
137 Marcel SIEBERG GER LTS +10:54
138 Nicolas EDET FRA COF +10:54
139 Albert TIMMER NED TGA +10:54
140 Bryan COQUARD FRA EUC +10:54
141 Matthias BRANDLE AUT IAM +10:54
142 Bryan NAULLEAU FRA EUC +10:54
143 Geoffrey SOUPE FRA COF +10:54
144 Adam HANSEN AUS LTS +10:54
145 Jos VAN EMDEN NED TLJ +10:54
146 André GREIPEL GER LTS +10:54
147 Sébastien CHAVANEL FRA FDJ +10:54
148 Sep VANMARCKE BEL TLJ +10:54
149 Martin ELMIGER SUI IAM +10:54
150 Arnaud DEMARE FRA FDJ +10:54
151 Stijn DEVOLDER BEL TFR +10:54
152 Dmitriy GRUZDEV KAZ AST +10:54
153 Matteo TRENTIN ITA EQS +10:54
154 Adriano MALORI ITA MOV +10:54
155 Imanol ERVITI ESP MOV +10:54
156 Damien GAUDIN FRA ALM +11:02
157 Florian SENECHAL FRA COF +11:02
158 Yohann GENE FRA EUC +11:02
159 Pierre-Luc PERICHON FRA BSE +11:02
160 Jack BAUER NZL TCG +11:02
161 Jens DEBUSSCHERE BEL LTS +11:02
162 José Joao PIMENTA COSTA MENDES POR BOA +11:02
163 Tyler FARRAR USA MTN +11:02
164 Daniele BENNATI ITA TCS +11:09
165 Matteo TOSATTO ITA TCS +11:09
166 Michael VALGREN DEN TCS +11:09
167 Christophe LAPORTE FRA COF +11:09
168 Mark RENSHAW AUS EQS +11:09
169 Zakkari DEMPSTER AUS BOA +11:09
170 Mark CAVENDISH GBR EQS +11:09
171 Jacopo GUARNIERI ITA KAT +11:09
172 Nacer BOUHANNI FRA COF +11:09
173 Manuel QUINZIATO ITA BMC +11:09
174 Alex DOWSETT GBR MOV +11:09
175 Andreas SCHILLINGER GER BOA +11:09
176 Kenneth VAN BILSEN BEL COF +11:09
177 Ian STANNARD GBR SKY +11:09
178 Thomas LEEZER NED TLJ +11:09
179 Sebastian LANGEVELD NED TCG +11:09
180 Svein TUFT CAN OGE +11:09
181 Johan VAN SUMMEREN BEL ALM +11:24
182 Luke ROWE GBR SKY +11:26
183 Daryl IMPEY RSA OGE +11:28
184 John DEGENKOLB GER TGA +11:28
185 Filippo POZZATO ITA LAM +11:36
186 Davide CIMOLAI ITA LAM +11:36
187 Markel IRIZAR ARANBURU ESP TFR +11:43
188 Fabian CANCELLARA SUI TFR +11:43
189 Sam BENNETT IRL BOA +11:45
190 Alexander KRISTOFF NOR KAT +11:47
191 Marco HALLER AUT KAT +11:47
192 Laurens TEN DAM NED TLJ +13:38
193 Greg HENDERSON NZL LTS +14:13
194 Michael MATTHEWS AUS OGE +21:38
DNF William BONNET FRA FDJ
DNF Dmitrii KOZONCHUK RUS KAT
DNF Simon GERRANS AUS OGE
DNF Tom DUMOULIN NED TGA

Klasyfikacja generalna:

Miejsce Nazwisko Kraj Drużyna Czas
1 Christopher FROOME GBR SKY 7:11:37
2 Tony MARTIN GER EQS +1
3 Tejay VAN GARDEREN USA BMC +13
4 Tony GALLOPIN FRA LTS +26
5 Greg VAN AVERMAET BEL BMC +28
6 Peter SAGAN SVK TCS +31
7 Rigoberto URAN URAN COL EQS +34
8 Alberto CONTADOR VELASCO ESP TCS +36
9 Geraint THOMAS GBR SKY +1:03
10 Zdenek STYBAR CZE EQS +1:04
11 Warren BARGUIL FRA TGA +1:07
12 Bauke MOLLEMA NED TFR +1:32
13 Vincenzo NIBALI ITA AST +1:38
14 Robert GESINK NED TLJ +1:39
15 Roman KREUZIGER CZE TCS +1:51
16 Alejandro VALVERDE BELMONTE ESP MOV +1:51
17 Nairo Alexander QUINTANA ROJAS COL MOV +1:56
18 Joaquin RODRIGUEZ OLIVER ESP KAT +2:00
19 Michal KWIATKOWSKI POL EQS +2:02
20 Daniel MARTIN IRL TCG +2:06
21 Jean-Christophe PERAUD FRA ALM +2:07
22 Alexis VUILLERMOZ FRA ALM +2:26
23 Andrew TALANSKY USA TCG +2:39
24 Julien SIMON FRA COF +2:45
25 Leopold KONIG CZE SKY +2:52
26 Romain BARDET FRA ALM +2:54
27 Thibaut PINOT FRA FDJ +2:58
28 Samuel SANCHEZ GONZALEZ ESP BMC +2:58
29 Gorka IZAGUIRRE INSAUSTI ESP MOV +3:10
30 Rui Alberto FARIA DA COSTA POR LAM +3:10
31 Georg PREIDLER AUT TGA +3:22
32 Jan BAKELANTS BEL ALM +3:24
33 Paul VOSS GER BOA +3:29
34 Michele SCARPONI ITA AST +3:34
35 Jérémy ROY FRA FDJ +3:39
36 Jacques JANSE VAN RENSBURG RSA MTN +3:40
37 Dominik NERZ GER BOA +3:40
38 Jakob FUGLSANG DEN AST +3:49
39 Steve MORABITO SUI FDJ +3:52
40 Mathias FRANK SUI IAM +3:55
41 Michael ROGERS AUS TCS +4:09
42 Kristijan KOREN SLO TCG +4:28
43 Florian VACHON FRA BSE +4:35
44 Daniel OSS ITA BMC +5:17
45 Simon YATES GBR OGE +5:17
46 Richie PORTE AUS SKY +5:48
47 Lars Ytting BAK DEN LTS +6:01
48 Serge PAUWELS BEL MTN +6:03
49 Ryder HESJEDAL CAN TCG +6:15
50 Jan BARTA CZE BOA +6:17
51 Louis MEINTJES RSA MTN +6:17
52 Bob JUNGELS LUX TFR +6:23
53 Julian David ARREDONDO MORENO COL TFR +6:29
54 Cyril GAUTIER FRA EUC +6:32
55 Daniel NAVARRO GARCIA ESP COF +6:36
56 Haimar ZUBELDIA AGIRRE ESP TFR +6:36
57 Adam YATES GBR OGE +6:38
58 Paul MARTENS GER TLJ +6:40
59 Tiago MACHADO POR KAT +6:41
60 Pierre ROLLAND FRA EUC +6:42
61 Eduardo SEPULVEDA ARG BSE +6:45
62 Wilco KELDERMAN NED TLJ +6:49
63 Merhawi KUDUS GHEBREMEDHIN ERI MTN +6:56
64 Sylvain CHAVANEL FRA IAM +7:04
65 Steven KRUIJSWIJK NED TLJ +7:04
66 Alberto LOSADA ALGUACIL ESP KAT +7:08
67 Edvald BOASSON HAGEN NOR MTN +7:27
68 Luis Angel MATE MARDONES ESP COF +7:28
69 Emanuel BUCHMANN GER BOA +7:31
70 Romain SICARD FRA EUC +7:32
71 Bartosz HUZARSKI POL BOA +7:35
72 Rafal MAJKA POL TCS +7:35
73 Marcel WYSS SUI IAM +7:49
74 Giampaolo CARUSO ITA KAT +7:49
75 Tanel KANGERT EST AST +7:51
76 Anthony DELAPLACE FRA BSE +8:01
77 Michael SCHÄR SUI BMC +8:04
78 Armindo FONSECA FRA BSE +8:10
79 Nelson Filipe SANTOS SIMOES OLIVEIRA POR LAM +8:13
80 Simon GESCHKE GER TGA +8:18
81 Jarlinson PANTANO COL IAM +8:20
82 Michal GOLAS POL EQS +8:21
83 Tim WELLENS BEL LTS +8:30
84 Stephen CUMMINGS GBR MTN +8:50
85 Pierrick FEDRIGO FRA BSE +8:54
86 Damiano CARUSO ITA BMC +9:07
87 Matteo BONO ITA LAM +9:10
88 Reto HOLLENSTEIN SUI IAM +9:27
89 Jerome COPPEL FRA IAM +9:27
90 Stef CLEMENT NED IAM +9:35
91 Christophe RIBLON FRA ALM +9:48
92 Daniel TEKLEHAIMANOT ERI MTN +9:52
93 Koen DE KORT NED TGA +9:55
94 Rein TAARAMAE EST AST +9:55
95 Mikael CHEREL FRA ALM +9:55
96 Andriy GRIVKO UKR AST +9:55
97 Bram TANKINK NED TLJ +9:57
98 Ivan BASSO ITA TCS +10:03
99 Julien VERMOTE BEL EQS +10:06
100 José HERRADA LOPEZ ESP MOV +10:08
101 Ramunas NAVARDAUSKAS LTU TCG +10:21
102 Rohan DENNIS AUS BMC +10:24
103 Reinardt JANSE VAN RENSBURG RSA MTN +10:30
104 Ben GASTAUER LUX ALM +10:32
105 Nathan HAAS AUS TCG +10:33
106 Angelo TULIK FRA EUC +10:41
107 Perrig QUEMENEUR FRA EUC +10:42
108 Jose Rodolfo SERPA PEREZ COL LAM +10:45
109 Fabian CANCELLARA SUI TFR +11:01
110 Arnaud GERARD FRA BSE +11:03
111 André GREIPEL GER LTS +11:11
112 Nicolas ROCHE IRL SKY +11:18
113 Marcel SIEBERG GER LTS +11:24
114 Pieter WEENING NED OGE +11:40
115 Manuel QUINZIATO ITA BMC +11:40
116 Michael ALBASINI SUI OGE +11:45
117 Ian STANNARD GBR SKY +11:47
118 Mark CAVENDISH GBR EQS +11:51
119 Danilo WYSS SUI BMC +11:58
120 Matthias BRANDLE AUT IAM +12:01
121 Adriano MALORI ITA MOV +12:07
122 Ruben PLAZA MOLINA ESP LAM +12:13
123 Mark RENSHAW AUS EQS +12:15
124 Rafael VALLS FERRI ESP LAM +12:25
125 Sep VANMARCKE BEL TLJ +12:27
126 Kristijan DURASEK CRO LAM +12:28
127 Alex DOWSETT GBR MOV +12:29
128 Grégory RAST SUI TFR +12:40
129 Imanol ERVITI ESP MOV +12:49
130 Winner ANACONA GOMEZ COL MOV +12:50
131 Arnaud DEMARE FRA FDJ +12:50
132 Matthieu LADAGNOUS FRA FDJ +12:53
133 Jack BAUER NZL TCG +12:57
134 John DEGENKOLB GER TGA +12:57
135 Ramon SINKELDAM NED TGA +13:03
136 Matteo TRENTIN ITA EQS +13:04
137 Zakkari DEMPSTER AUS BOA +13:07
138 Tyler FARRAR USA MTN +13:08
139 Albert TIMMER NED TGA +13:17
140 Andreas SCHILLINGER GER BOA +13:18
141 Christophe LAPORTE FRA COF +13:18
142 Geoffrey SOUPE FRA COF +13:21
143 Peter KENNAUGH GBR SKY +13:39
144 Alexander KRISTOFF NOR KAT +13:39
145 Roy CURVERS NED TGA +13:41
146 Jacopo GUARNIERI ITA KAT +13:44
147 Filippo POZZATO ITA LAM +14:02
148 Sam BENNETT IRL BOA +14:17
149 Jonathan CASTROVIEJO NICOLAS ESP MOV +14:58
150 Jos VAN EMDEN NED TLJ +15:29
151 Sébastien CHAVANEL FRA FDJ +15:31
152 Dylan VAN BAARLE NED TCG +15:43
153 Damien GAUDIN FRA ALM +15:47
154 Lieuwe WESTRA NED AST +15:50
155 Luke DURBRIDGE AUS OGE +15:51
156 Lars BOOM NED AST +15:52
157 Thomas VOECKLER FRA EUC +16:00
158 Martin ELMIGER SUI IAM +16:04
159 Wouter POELS NED SKY +16:10
160 Daniele BENNATI ITA TCS +16:10
161 Svein TUFT CAN OGE +16:14
162 Greg HENDERSON NZL LTS +16:19
163 José Joao PIMENTA COSTA MENDES POR BOA +16:30
164 Thomas DE GENDT BEL LTS +16:31
165 Alexandre GENIEZ FRA FDJ +16:32
166 Thomas LEEZER NED TLJ +16:36
167 Dmitriy GRUZDEV KAZ AST +16:41
168 Daryl IMPEY RSA OGE +16:45
169 Florian SENECHAL FRA COF +16:46
170 Benoît VAUGRENARD FRA FDJ +16:46
171 Sebastian LANGEVELD NED TCG +16:48
172 Bryan NAULLEAU FRA EUC +16:49
173 Luca PAOLINI ITA KAT +16:53
174 Jens DEBUSSCHERE BEL LTS +16:55
175 Luke ROWE GBR SKY +17:05
176 Bryan COQUARD FRA EUC +17:05
177 Frédéric BRUN FRA BSE +17:06
178 Brice FEILLU FRA BSE +17:06
179 Matteo TOSATTO ITA TCS +17:09
180 Yohann GENE FRA EUC +17:15
181 Kenneth VAN BILSEN BEL COF +17:17
182 Michael VALGREN DEN TCS +17:18
183 Johan VAN SUMMEREN BEL ALM +17:32
184 Davide CIMOLAI ITA LAM +17:39
185 Marco HALLER AUT KAT +17:42
186 Nacer BOUHANNI FRA COF +17:43
187 Pierre-Luc PERICHON FRA BSE +17:45
188 Laurens TEN DAM NED TLJ +19:13
189 Laurent DIDIER LUX TFR +19:26
190 Stijn DEVOLDER BEL TFR +22:35
191 Nicolas EDET FRA COF +22:40
192 Markel IRIZAR ARANBURU ESP TFR +23:03
193 Adam HANSEN AUS LTS +23:03
194 Michael MATTHEWS AUS OGE +26:56