Alos Kankovsky (Whirpool-Author) został triumfatorem Memoriału Romana Siemińskiego!

W Raciążu rozegrano dziś Memoriał Romana Siemińskiego (1.2 UCI). Kolarze do pokonania mieli 160 kilometrów, a dokładnie 6 rund po 26,6 km.

Od samego startu było wiele ataków. Peleton kilkukrotnie dzielił się na mniejsze grupki. Groźną akcję stworzyła czwórka: Łukasz Bodnar (ActiveJet Team) oraz trójka kolarzy Kolss BDC: Adam Stachowiak, Oleksandr Golovash, Andrii Bratashchuk. 60 km przed metą, peleton tracił do nich 1 minutę.

Zasadnicza grupa w porę zabrała się do pracy i skasowała harcowników. Nie powiodły się też kolejne próby ataków i podobnie jak wczoraj w Baboszewie, o wszystkim zadecydował finisz z grupy. Wygrał go Alois Kankovsky (Whirpool Author). Czech pokonał Konrada Dąbkowskiego (ActiveJet Team) i Vasyla Malynivskyi’ego (Kolss BDC)

Poprzedni artykułTour of Turkey: Hat-trick Marka Cavendisha!
Następny artykułYorkshire: Hofland daje pierwsze zwycięstwo dla LottoNL!
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments