fot. Mazovia Team

Organizatorzy kolejnych wyścigów informują o odwołaniu swoich imprez. Tym razem padło na dwa mazowieckie wyścigi jednodniowe należące do kalendarza UCI.

Przypomnijmy, że dziś  z powodu pandemii koronawirusa odwołano już trzy inne polskie wyścigi – Międzynarodowe Kryterium Kolarskie „DZIERŻONIÓW 2020”, Ślężańskiego Mnicha, a także Karpacki Wyścig Kurierów pamięci Wacława Felczaka.

Teraz na podobny ruch zdecydowali się także organizatorzy dwóch pierwszych polskich wyścigów elity należących do kalendarza UCI.  Są to zaplanowane pierwotnie na początek maja: Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1 maja) i Memoriał Romana Siemińskiego (3 maja) (oba kat. 1.2). Na szczęście wciąż możliwe jest rozegranie ich w innym terminie. 

Mazovia Team – stowarzyszenie organizujące obie imprezy już zapowiedziało, że zamierza wystąpić do Polskiego Związku Kolarskiego z propozycją przesunięcia ich na lipiec lub sierpień. Dodało też, że na razie nie ulega zmianie termin rozegrania Wyścigu Dookoła Mazowsza (15-18 lipca).

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments