Fot. CCC Sprandi Polkowice

W weekend majowy „pomarańczowi” przystąpią do dwóch krajowych wyścigów kategorii 1.2 UCI – Memoriału Andrzeja Trochanowskiego i Memoriału Romana Siemińskiego.

Pierwszy z nich rozegrany zostanie tradycyjnie 1 maja, na szosach wokół Baboszewa. Do pokonania będzie 168,8 kilometra, na które składać się będzie osiem 21-kilometrowych rund. Podobny dystans (174,6km) i długość rundy (19) czeka też na kolarzy w Memoriale Romana Siemińskiego, który odbędzie się dzień później, 2 maja. W tej drugiej imprezie zawodnicy startować i finiszować będą w miejscowości Raciąż.

Oba wyścigi skierowane są do szybkich kolarzy i bardzo często o zwycięstwie decydował w nich finisz z peletonu. Ekipa CCC Sprandi Polkowice jest przygotowana na taki scenariusz, wybierając do składu Alana Banaszka, charakteryzującego się dobrym sprintem. Razem z nim na starcie stanie 4 innych „pomarańczowych” – Jakub Kaczmarek, Mateusz Taciak, Patryk Stosz oraz Marcin Mrożek.

Skład CCC Sprandi Polkowice na Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1 maja, 1.2) i Memoriał Romana Siemińskiego (2 maja, 1.2): Alan Banaszek, Jakub Kaczmarek, Mateusz Taciak, Patryk Stosz, Marcin Mrożek

Informacja prasowa

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments