fot. Movistar

Anthony Roux (FDJ) wygrał drugi, krótki etap wyścigu Circuit Cycliste Sarthe, a Adriano Malori (Movistar) popołudniową czasówkę. Mistrz Włoch w jeździe na czas został nowym liderem wyścigu.

Drugi dzień ścigania w Circuit Cycliste Sarthe – Pays de la Loire był podzielony na dwa etapy. Przed południem kolarze walczyli na trasie z Varades do Angers, która liczyła niespełna 84 kilometry. Przed zawodnikami była jedna górska premia, a cały etap był dość pagórkowaty.

sarthe etap2a

Bardzo szybko na czele pojawiła się trójka Francuzów: Thomas Voeckler (Team Europcar), Quentin Jauregui (AG2R La Mondiale) i Anthony Roux (FDJ). Trio bardzo dobrze współpracowało, ale peleton cały czas trzymał ich na krótki dystans. Wczoraj ucieczka została wchłonięta na ostatnim kilometrze, tym razem dużej grupie zabrakło sześciu sekund! Etap wygrał Roux, który został tym samym liderem wyścigu. Drugi był Jauregui, a trzeci Voeckler. Ze spóźnionego peletonu najszybszy okazał się Nacer Bouhanni (Cofidis).

Po południu kolarze ścigali się na trasie płaskiej jak stół czasówki. Mieli do pokonania 6,8 kilometra w Angers. Najszybciej krótką trasę przejechał Adriano Malori (Movistar), który jako jedyny osiągnął czas poniżej ośmiu minut. Drugi był także kolarz Movistaru – Alex Dowsett. Podium uzupełnił Ramunas Navardauskas (Cannondale – Garmin).

Adriano Malori został nowym liderem wyścigu.

 

Wyniki etapu 2 a:

1 ROUX Anthony FDJ FRA les 83,9 km en 2h04’57” (moy. 40,288 km/h)
2 JAUREGUI Quentin * AG2R LA MONDIALE FRA
3 VOECKLER Thomas TEAM EUROPCAR FRA
4 BOUHANNI Nacer COFIDIS, solutions crédits FRA 5.
5 TCATEVICH Aleksei KATUSHA TEAM RUS 5.
6 KOLAR Michal * TEAM TINKOFF SAXO SVK 5.
7 MANZIN Lorenzo * FDJ FRA 5.
8 BENFATTO Marco ANDRONI GIOCATTOLI ITA 5.
9 KREDER Raymond TEAM ROOMPOT NED 5.
10 SOUPE Geoffrey COFIDIS, solutions crédits FRA 5.
11 MOLANO Sebastian COLOMBIA COL 5.
12 BOUDAT Thomas * TEAM EUROPCAR FRA 5.
13 SANZ Enrique TEAM MOVISTAR ESP 5.
14 HUREL Tony TEAM EUROPCAR FRA 5.
15 FONSECA Armindo BRETAGNE – Séché Environnement FRA 5.
16 DE TROYER Tim WANTY – GROUPE GOBERT BEL 5.
17 BYSTROM Sven Erik * KATUSHA TEAM NOR 5.
18 DOWNING Russell Cult Energy Pro Cycling GBR 5.
19 BERHANE Natnael MTN-Qhubeka ERI 5.
20 ARASHIRO Yukiya TEAM EUROPCAR JPN 5.
21 MINNAARD Marinus Cornelis WANTY – GROUPE GOBERT NED 5.
22 HAAS Nathan TEAM CANNONDALE GARMIN AUS 5.
23 JACOBS Pieter TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE BEL 5.
24 DELAPLACE Anthony BRETAGNE – Séché Environnement FRA 5.
25 TVETCOV Serghei ANDRONI GIOCATTOLI ROU 5.
26 HERRADA LOPEZ Jesus TEAM MOVISTAR ESP 5.
27 BOARO Manuele TEAM TINKOFF SAXO ITA 5.
27 BOARO Manuele TINKOFF SAXO ITA 5.
28 DUQUE Leonardo Fabio COLOMBIA COL 5.
29 KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi * MTN-Qhubeka ERI 5.
30 GULDHAMMER Rasmus Cult Energy Pro Cycling DEN 5.
31 AVILA VANEGAS Edwin Alcibiades COLOMBIA COL 5.
32 MAGER Christian * Cult Energy Pro Cycling GER 5.
33 VAN OVERBERGHE Arthur TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE BEL 5.
34 GRETSCH Patrick AG2R LA MONDIALE GER 5.
35 MACHADO Tiago KATUSHA TEAM POR 5.
36 KREDER Michel TEAM ROOMPOT NED 5.
37 LAMMERTINK Maurits TEAM ROOMPOT NED 5.
38 BAKELANTS Jan AG2R LA MONDIALE BEL 5.
39 JANSE VAN RENSBURG Jacques MTN-Qhubeka RSA 5.
40 VICHOT Arthur FDJ FRA 5.
41 GERARD Arnaud BRETAGNE – Séché Environnement FRA 5.
42 NAVARDAUSKAS Ramunas TEAM CANNONDALE GARMIN LTU 5.
43 VALGREN Michael * TEAM TINKOFF SAXO DEN 5.
43 VALGREN Michael * TINKOFF SAXO DEN 5.
44 VALENCIA Juan Pablo COLOMBIA COL 5.
45 GADRET John TEAM MOVISTAR FRA 5.
46 MCCARTHY Jay * TEAM TINKOFF SAXO AUS 5.
46 MCCARTHY Jay * TINKOFF SAXO AUS 5.
47 TURGOT Sébastien AG2R LA MONDIALE FRA 5.
48 CUMMINGS Stephen MTN-Qhubeka GBR 5.
49 VINTHER Troels Ronning Cult Energy Pro Cycling DEN 5.
50 MALORI Adriano TEAM MOVISTAR ITA 5.
51 MEINTJES Louis * MTN-Qhubeka RSA 5.
52 JARRIER Benoit BRETAGNE – Séché Environnement FRA 5.
53 GHYSELINCK Jan WANTY – GROUPE GOBERT BEL 5.
54 SAGAN Juraj TEAM TINKOFF SAXO SVK 5.
54 SAGAN Juraj TINKOFF SAXO SVK 5.
55 KING Benjamin TEAM CANNONDALE GARMIN USA 5.
56 KOZONCHUK Dmitrii KATUSHA TEAM RUS 5.
57 DE TIER Floris * TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE BEL 5.
58 TALIANI Alessio ANDRONI GIOCATTOLI ITA 5.
59 VAN ZYL Johann * MTN-Qhubeka RSA 5.
60 PICHOT Alexandre TEAM EUROPCAR FRA 5.
61 GESLIN Anthony FDJ FRA 5.
62 RAMIREZ BOTERO Carlos Mario * COLOMBIA COL 5.
63 LEMARCHAND Romain Cult Energy Pro Cycling FRA 5.
64 DOWSETT Alex TEAM MOVISTAR GBR 5.
65 GASPAROTTO Enrico WANTY – GROUPE GOBERT ITA 5.
66 STORTONI Simone ANDRONI GIOCATTOLI ITA 5.
67 DE GREEF Francis WANTY – GROUPE GOBERT BEL 5.
68 LARSSON Gustav Cult Energy Pro Cycling SWE 5.
69 SARMIENTO TUNARROSA Cayetano Jo COLOMBIA COL 5.
70 VAN MELSEN Kevin WANTY – GROUPE GOBERT BEL 5.
71 VAUGRENARD Benoît FDJ FRA 5.
72 LAPORTE Christophe * COFIDIS, solutions crédits FRA 5.
73 ISAYCHEV Vladimir KATUSHA TEAM RUS 5.
74 VAN EMPEL Etienne * TEAM ROOMPOT NED 5.
75 HELVEN Sander TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE BEL 5.
76 DUMOULIN Samuel AG2R LA MONDIALE FRA 5.
77 GALVIZ Carlos ANDRONI GIOCATTOLI VEN 5.
78 PICHON Laurent FDJ FRA 5.
79 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE BEL 5.
80 FEDRIGO Pierrick BRETAGNE – Séché Environnement FRA 5.
81 HIVERT Jonathan BRETAGNE – Séché Environnement FRA 5.
82 ROLLAND Pierre TEAM EUROPCAR FRA 5.
83 BETTIOL Alberto * TEAM CANNONDALE GARMIN ITA 5.
84 MATE MARDONES Luis Angel COFIDIS, solutions crédits ESP 5.
85 HANSEN Jesper TEAM TINKOFF SAXO DEN 5.
85 HANSEN Jesper TINKOFF SAXO DEN 5.
86 SPRENGERS Thomas TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE BEL 5.
87 MOSER Moreno TEAM CANNONDALE GARMIN ITA 5.
88 HONIG Reinier TEAM ROOMPOT NED 27.
89 HOWES Alex TEAM CANNONDALE GARMIN USA 55.
90 TERPSTRA Mike TEAM ROOMPOT NED 3:29.
91 EBSEN John Kronborg ANDRONI GIOCATTOLI DEN 3:49.
92 SUTHERLAND Rory TEAM MOVISTAR AUS 4:01.
93 CHETOUT Loïc * COFIDIS, solutions crédits FRA 4:33.
94 ROLLIN Dominique COFIDIS, solutions crédits CAN 4:33.

Wyniki etapu 2 b:

1 MALORI Adriano TEAM MOVISTAR ITA les 6,8 km en 7’58.80
2 DOWSETT Alex TEAM MOVISTAR GBR 8:07.30
3 NAVARDAUSKAS Ramunas TEAM CANNONDALE GARMIN LTU 8:13.01
4 MACHADO Tiago KATUSHA TEAM POR 8:14.96
5 BOARO Manuele TINKOFF SAXO ITA 8:18.49
6 HERRADA LOPEZ Jesus TEAM MOVISTAR ESP 8:18.91
7 CUMMINGS Stephen MTN-Qhubeka GBR 8:19.33
8 HAAS Nathan TEAM CANNONDALE GARMIN AUS 8:20.34
9 VALGREN Michael * TINKOFF SAXO DEN 8:20.74
10 LAPORTE Christophe * COFIDIS, solutions crédits FRA 8:23.45
11 TCATEVICH Aleksei KATUSHA TEAM RUS 8:26.62
12 BYSTROM Sven Erik * KATUSHA TEAM NOR 8:26.83
13 GRETSCH Patrick AG2R LA MONDIALE GER 8:27.69
14 VICHOT Arthur FDJ FRA 8:28.00
15 ROUX Anthony FDJ FRA 8:28.22
16 VAN ZYL Johann * MTN-Qhubeka RSA 8:29.57
17 BAKELANTS Jan AG2R LA MONDIALE BEL 8:29.70
18 KING Benjamin TEAM CANNONDALE GARMIN USA 8:30.01
19 DELAPLACE Anthony BRETAGNE – Séché Environnement FRA 8:30.66
20 MCCARTHY Jay * TINKOFF SAXO AUS 8:30.72
21 FEDRIGO Pierrick BRETAGNE – Séché Environnement FRA 8:31.26
22 ISAYCHEV Vladimir KATUSHA TEAM RUS 8:31.85
23 JARRIER Benoit BRETAGNE – Séché Environnement FRA 8:32.31
24 ROLLAND Pierre TEAM EUROPCAR FRA 8:34.22
25 GERARD Arnaud BRETAGNE – Séché Environnement FRA 8:35.87
26 VOECKLER Thomas TEAM EUROPCAR FRA 8:36.25
27 GULDHAMMER Rasmus Cult Energy Pro Cycling DEN 8:36.51
28 DUMOULIN Samuel AG2R LA MONDIALE FRA 8:37.05
29 ARASHIRO Yukiya TEAM EUROPCAR JPN 8:37.06
30 STORTONI Simone ANDRONI GIOCATTOLI ITA 8:37.26
31 TVETCOV Serghei ANDRONI GIOCATTOLI ROU 8:37.70
32 PICHON Laurent FDJ FRA 8:37.88
33 HIVERT Jonathan BRETAGNE – Séché Environnement FRA 8:39.04
34 VAUGRENARD Benoît FDJ FRA 8:39.19
35 BOUDAT Thomas * TEAM EUROPCAR FRA 8:39.23
36 DE TROYER Tim WANTY – GROUPE GOBERT BEL 8:39.66
37 JANSE VAN RENSBURG Jacques MTN-Qhubeka RSA 8:40.20
38 GHYSELINCK Jan WANTY – GROUPE GOBERT BEL 8:40.56
39 BETTIOL Alberto * TEAM CANNONDALE GARMIN ITA 8:40.95
40 MOSER Moreno TEAM CANNONDALE GARMIN ITA 8:41.29
41 DUQUE Leonardo Fabio COLOMBIA COL 8:42.30
42 PICHOT Alexandre TEAM EUROPCAR FRA 8:43.38
43 JACOBS Pieter TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE BEL 8:44.73
44 DE GREEF Francis WANTY – GROUPE GOBERT BEL 8:45.30
45 LARSSON Gustav Cult Energy Pro Cycling SWE 8:45.73
46 TALIANI Alessio ANDRONI GIOCATTOLI ITA 8:46.22
47 LAMMERTINK Maurits TEAM ROOMPOT NED 8:46.22
48 KOLAR Michal * TINKOFF SAXO SVK 8:46.84
49 MANZIN Lorrenzo * FDJ FRA 8:47.02
50 HUREL Tony TEAM EUROPCAR FRA 8:47.75
51 GESLIN Anthony FDJ FRA 8:47.86
52 LEMARCHAND Romain Cult Energy Pro Cycling FRA 8:48.39
53 KREDER Michel TEAM ROOMPOT NED 8:49.47
54 AVILA VANEGAS Edwin Alcibiades COLOMBIA COL 8:50.08
55 GADRET John TEAM MOVISTAR FRA 8:50.93
56 JAUREGUI Quentin * AG2R LA MONDIALE FRA 8:52.14
57 BERHANE Natnael MTN-Qhubeka ERI 8:52.94
58 GASPAROTTO Enrico WANTY – GROUPE GOBERT ITA 8:53.21
59 SOUPE Geoffrey COFIDIS, solutions crédits FRA 8:53.24
60 TURGOT Sébastien AG2R LA MONDIALE FRA 8:53.45
61 HELVEN Sander TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE BEL 8:54.72
62 SANZ Enrique TEAM MOVISTAR ESP 8:55.33
63 ROLLIN Dominique COFIDIS, solutions crédits CAN 8:55.37
64 MEINTJES Louis * MTN-Qhubeka RSA 8:55.56
65 VAN MELSEN Kevin WANTY – GROUPE GOBERT BEL 8:56.08
66 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE BEL 8:56.30
67 VAN OVERBERGHE Arthur TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE BEL 8:56.75
68 VINTHER Troels Ronning Cult Energy Pro Cycling DEN 8:57.31
69 VALENCIA Juan Pablo COLOMBIA COL 8:58.11
70 SAGAN Juraj TINKOFF SAXO SVK 8:58.75
71 HANSEN Jesper TINKOFF SAXO DEN 8:59.54
72 DE TIER Floris * TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE BEL 9:00.55
73 KREDER Raymond TEAM ROOMPOT NED 9:02.29
74 RAMIREZ BOTERO Carlos Mario * COLOMBIA COL 9:03.23
75 SPRENGERS Thomas TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE BEL 9:03.30
76 KOZONCHUK Dmitrii KATUSHA TEAM RUS 9:03.39
77 MINNAARD Marinus Cornelis WANTY – GROUPE GOBERT NED 9:05.00
78 BOUHANNI Nacer COFIDIS, solutions crédits FRA 9:05.08
79 KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi * MTN-Qhubeka ERI 9:05.62
80 MOLANO Sebastian COLOMBIA COL 9:06.43
81 BENFATTO Marco ANDRONI GIOCATTOLI ITA 9:06.51
82 TERPSTRA Mike TEAM ROOMPOT NED 9:06.97
83 FONSECA Armindo BRETAGNE – Séché Environnement FRA 9:08.33
84 MATE MARDONES Luis Angel COFIDIS, solutions crédits ESP 9:09.55
85 DOWNING Russell Cult Energy Pro Cycling GBR 9:11.44
86 SUTHERLAND Rory TEAM MOVISTAR AUS 9:11.93
87 GALVIZ Carlos ANDRONI GIOCATTOLI VEN 9:11.98
88 MAGER Christian * Cult Energy Pro Cycling GER 9:14.04
89 VAN EMPEL Etienne * TEAM ROOMPOT NED 9:14.21
90 CHETOUT Loïc * COFIDIS, solutions crédits FRA 9:15.66
91 HOWES Alex TEAM CANNONDALE GARMIN USA 9:22.06
92 EBSEN John Kronborg ANDRONI GIOCATTOLI DEN 9:42.90
93 HONIG Reinier TEAM ROOMPOT NED 9:50.24
94 SARMIENTO TUNARROSA Cayetano Jo COLOMBIA COL 9:51.40

Klasyfikacja generalna po dwóch dniach:

1 MALORI Adriano TEAM MOVISTAR ITA les 278.9 km en 6h45’27” (moy. 41,281 km/h)
2 DOWSETT Alex TEAM MOVISTAR GBR 9.
3 ROUX Anthony FDJ FRA 12.
4 NAVARDAUSKAS Ramunas TEAM CANNONDALE GARMIN LTU 15.
5 HAAS Nathan TEAM CANNONDALE GARMIN AUS 16.
6 MACHADO Tiago KATUSHA TEAM POR 16.
7 BOARO Manuele TINKOFF SAXO ITA 20.
8 HERRADA LOPEZ Jesus TEAM MOVISTAR ESP 20.
9 CUMMINGS Stephen MTN-Qhubeka GBR 21.
10 VALGREN Michael * TINKOFF SAXO DEN 22.
11 LAPORTE Christophe * COFIDIS, solutions crédits FRA 25.
12 VOECKLER Thomas TEAM EUROPCAR FRA 28.
13 TCATEVICH Aleksei KATUSHA TEAM RUS 28.
14 BYSTROM Sven Erik * KATUSHA TEAM NOR 28.
15 GRETSCH Patrick AG2R LA MONDIALE GER 29.
16 VICHOT Arthur FDJ FRA 30.
17 VAN ZYL Johann * MTN-Qhubeka RSA 31.
18 BAKELANTS Jan AG2R LA MONDIALE BEL 31.
19 KING Benjamin TEAM CANNONDALE GARMIN USA 32.
20 DELAPLACE Anthony BRETAGNE – Séché Environnement FRA 32.
21 MCCARTHY Jay * TINKOFF SAXO AUS 32.
22 FEDRIGO Pierrick BRETAGNE – Séché Environnement FRA 33.
23 ISAYCHEV Vladimir KATUSHA TEAM RUS 33.
24 JARRIER Benoit BRETAGNE – Séché Environnement FRA 34.
25 JANSE VAN RENSBURG Jacques MTN-Qhubeka RSA 36.
26 ROLLAND Pierre TEAM EUROPCAR FRA 36.
27 GERARD Arnaud BRETAGNE – Séché Environnement FRA 37.
28 GULDHAMMER Rasmus Cult Energy Pro Cycling DEN 38.
29 DUMOULIN Samuel AG2R LA MONDIALE FRA 39.
30 ARASHIRO Yukiya TEAM EUROPCAR JPN 39.
31 STORTONI Simone ANDRONI GIOCATTOLI ITA 39.
32 TVETCOV Serghei ANDRONI GIOCATTOLI ROU 39.
33 PICHON Laurent FDJ FRA 39.
34 HIVERT Jonathan BRETAGNE – Séché Environnement FRA 41.
35 JAUREGUI Quentin * AG2R LA MONDIALE FRA 41.
36 VAUGRENARD Benoît FDJ FRA 41.
37 BOUDAT Thomas * TEAM EUROPCAR FRA 41.
38 LEMARCHAND Romain Cult Energy Pro Cycling FRA 41.
39 DE TROYER Tim WANTY – GROUPE GOBERT BEL 41.
40 GHYSELINCK Jan WANTY – GROUPE GOBERT BEL 42.
41 BETTIOL Alberto * TEAM CANNONDALE GARMIN ITA 42.
42 DUQUE Leonardo Fabio COLOMBIA COL 44.
43 PICHOT Alexandre TEAM EUROPCAR FRA 45.
44 JACOBS Pieter TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE BEL 46.
45 DE GREEF Francis WANTY – GROUPE GOBERT BEL 47.
46 LARSSON Gustav Cult Energy Pro Cycling SWE 47.
47 LAMMERTINK Maurits TEAM ROOMPOT NED 48.
48 TALIANI Alessio ANDRONI GIOCATTOLI ITA 48.
49 KOLAR Michal * TINKOFF SAXO SVK 48.
50 MANZIN Lorrenzo * FDJ FRA 49.
51 HUREL Tony TEAM EUROPCAR FRA 49.
52 GESLIN Anthony FDJ FRA 49.
53 KREDER Michel TEAM ROOMPOT NED 51.
54 GADRET John TEAM MOVISTAR FRA 52.
55 BERHANE Natnael MTN-Qhubeka ERI 54.
56 GASPAROTTO Enrico WANTY – GROUPE GOBERT ITA 55.
57 SOUPE Geoffrey COFIDIS, solutions crédits FRA 55.
58 TURGOT Sébastien AG2R LA MONDIALE FRA 55.
59 HELVEN Sander TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE BEL 56.
60 BOUHANNI Nacer COFIDIS, solutions crédits FRA 57.
61 SANZ Enrique TEAM MOVISTAR ESP 57.
62 MEINTJES Louis * MTN-Qhubeka RSA 57.
63 VAN MELSEN Kevin WANTY – GROUPE GOBERT BEL 58.
64 VAN OVERBERGHE Arthur TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE BEL 58.
65 VINTHER Troels Ronning Cult Energy Pro Cycling DEN 59.
66 VALENCIA Juan Pablo COLOMBIA COL 1:00.
67 KREDER Raymond TEAM ROOMPOT NED 1:00.
68 SAGAN Juraj TINKOFF SAXO SVK 1:00.
69 HANSEN Jesper TINKOFF SAXO DEN 1:01.
70 DE TIER Floris * TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE BEL 1:02.
71 SPRENGERS Thomas TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE BEL 1:05.
72 KOZONCHUK Dmitrii KATUSHA TEAM RUS 1:05.
73 AVILA VANEGAS Edwin Alcibiades COLOMBIA COL 1:06.
74 MINNAARD Marinus Cornelis WANTY – GROUPE GOBERT NED 1:07.
75 KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi * MTN-Qhubeka ERI 1:07.
76 MOLANO Sebastian COLOMBIA COL 1:08.
77 BENFATTO Marco ANDRONI GIOCATTOLI ITA 1:08.
78 FONSECA Armindo BRETAGNE – Séché Environnement FRA 1:10.
79 DOWNING Russell Cult Energy Pro Cycling GBR 1:13.
80 GALVIZ Carlos ANDRONI GIOCATTOLI VEN 1:13.
81 MAGER Christian * Cult Energy Pro Cycling GER 1:16.
82 VAN EMPEL Etienne * TEAM ROOMPOT NED 1:16.
83 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE BEL 1:23.
84 SARMIENTO TUNARROSA Cayetano Jo COLOMBIA COL 1:53.
85 RAMIREZ BOTERO Carlos Mario * COLOMBIA COL 2:13.
86 MATE MARDONES Luis Angel COFIDIS, solutions crédits ESP 3:30.
87 TERPSTRA Mike TEAM ROOMPOT NED 4:32.
88 MOSER Moreno TEAM CANNONDALE GARMIN ITA 5:16.
89 HOWES Alex TEAM CANNONDALE GARMIN USA 6:47.
90 HONIG Reinier TEAM ROOMPOT NED 6:47.
91 SUTHERLAND Rory TEAM MOVISTAR AUS 7:28.
92 ROLLIN Dominique COFIDIS, solutions crédits CAN 7:44.
93 EBSEN John Kronborg ANDRONI GIOCATTOLI DEN 13:30.
94 CHETOUT Loïc * COFIDIS, solutions crédits FRA 13:47.

 

Foto:Movistar