Coppi e Bartali

Manuel Belletti (Southeast) wygrał po finiszu z peletonu pierwszy odcinek wyścigu Settimana Internazionale Coppi e Bartali. Drugie miejsce wywalczył Grega Bole (CCC Sprandi Polkowice)!

Niespełna 100 kilometrów mieli do pokonania na przedpołudniowym etapie kolarze walczący we włoskiej etapówce, która jest poświęcona dwóch znakomitym zawodnikom – Fausto Coppiemu i Gino Bartalemu. Główną trudnością były dwa podjazdy usytuowane w połowie dystansu. Wśród startujących była drużyna CCC Sprandi Polkowice.

coppi e bartali 1a

W ucieczkę dnia zabrało się pięciu zawodników, ale peleton cały czas kontrolował sytuację. Najdłużej na czele kręcił Gianfranco Zilioli (Androni Giocattoli), ale jego przygoda zakończyła się 15 kilometrów przed metą.

Najlepszy w sprincie okazał się Manuel Belletti (Southeast), który został oczywiście liderem imprezy. Po raz kolejny ze świetnej strony pokazał się Grega Bole (CCC Sprandi Polkowice). Słoweniec zajął dziś drugie miejsce. Podium etapowe uzupełnił Patrick Clausen (Team Trefor – Blue Water).

Wyniki etapu 1a:

1 51 ITA19851014 BELLETTI Manuel (ITA) 1985 STH SOUTHEAST 2:20’13 6
2 104 SLO19850813 BOLE Grega (SLO) 1985 CCC CCC SPRANDI POLKOWICE 2:20’13 0 4
3 126 DEN19900702 CLAUSEN Patrick (DEN) 1990 TBW TEAM TREFOR – BLUE WATER 2:20’13 0 2
4 123 DEN19920409 KRAGH ANDERSEN Asbjorn (DEN) 1992 TBW TEAM TREFOR – BLUE WATER 2:20’13 0
5 1 GBR19871105 SWIFT Ben (GBR) 1987 SKY TEAM SKY 2:20’13 0
6 71 COL19891121 AVILA VANEGAS Edwin Alcibiades 1989 COL COLOMBIA 2:20’13 0
7 55 ITA19840801 GAVAZZI Francesco (ITA) 1984 STH SOUTHEAST 2:20’13 0
8 158 ITA19840612 VIGANO Davide (ITA) 1984 IDE TEAM IDEA 2010 ASD 2:20’13 0
9 63 ITA19820419 COLLI Daniele (ITA) 1982 NIP NIPPO – VINI FANTINI 2:20’13 0
10 57 ITA19870117 PONZI Simone (ITA) 1987 STH SOUTHEAST 2:20’13 0
11 113 BEL19900205 SPRENGERS Thomas (BEL) 1990 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 2:20’13 0
12 134 ITA19880102 PASQUALON Andrea (ITA) 1988 ROT ROTH – SKODA 2:20’13 0
13 181 ITA19940921 BALLERINI Davide (ITA) G 1994 UNI UNIEURO WILIER 2:20’13 0
14 44 ITA19900517 COLBRELLI Sonny (ITA) 1990 BAR BARDIANI CSF 2:20’13 0
15 116 BEL19900815 LIETAER Eliot (BEL) 1990 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 2:20’13 0
16 18 ITA19930813 PACCIONI Luca (ITA) G 1993 ITA NAZIONALE ITALIANA 2:20’13 0
17 12 ITA19850106 AGNOLI Valerio (ITA) 1985 ITA NAZIONALE ITALIANA 2:20’13 0
18 162 ITA19891215 GAFFURINI Nicola (ITA) 1989 VHS MG.KVIS-VEGA 2:20’13 0
19 222 AUT19880929 KRIZEK Matthias (AUT) 1988 RWS TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 2:20’13 0
20 207 CRO19840803 KISERLOVSKI Emanuel (CRO) 1984 MKT MERIDIANA KAMEN TEAM 2:20’13 0
21 224 CRO19811204 KVASINA Matija (CRO) 1981 RWS TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 2:20’13 0
22 15 ITA19940420 MOSCON Gianni (ITA) G 1994 ITA NAZIONALE ITALIANA 2:20’13 0
23 87 RUS19940406 ARSLANOV Ildar (RUS) G 1994 RVL RUSVELO 2:20’13 0
24 217 COL19900325 TALERO Cristian (COL) 1990 MOT MOVISTAR TEAM 2:20’13 0
25 88 RUS19950803 KUSTADINCHEV Roman (RUS) G 1995 RVL RUSVELO 2:20’13 0
26 205 CRO19941006 MALTAR Bruno (CRO) G 1994 MKT MERIDIANA KAMEN TEAM 2:20’13 0
27 156 ITA19930215 SPREAFICO Matteo (ITA) G 1993 IDE TEAM IDEA 2010 ASD 2:20’13 0
28 36 ITA19850330 FRAPPORTI Marco (ITA) 1985 AND ANDRONI GIOCATTOLI 2:20’13 0
29 115 BEL19911028 CAMPENAERTS Victor (BEL) 1991 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 2:20’13 0
30 124 DEN19940810 KRAGH ANDERSEN Soren (DEN) G 1994 TBW TEAM TREFOR – BLUE WATER 2:20’13 0
31 95 RSA19910202 VAN ZYL Johann (RSA) 1991 MTN MTN – QHUBEKA 2:20’13 0
32 105 POL19840911 MATYSIAK Bartlomiej (POL) 1984 CCC CCC SPRANDI POLKOWICE 2:20’13 0
33 27 AUS19920416 SPOKES Samuel (AUS) 1992 DPC DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 2:20’13 0
34 45 ITA19920716 CHIRICO Luca (ITA) 1992 BAR BARDIANI CSF 2:20’13 0
35 186 ITA19930504 PETILLI Simone (ITA) G 1993 UNI UNIEURO WILIER 2:20’13 0
36 91 RSA19920221 MEINTJES Louis (RSA) 1992 MTN MTN – QHUBEKA 2:20’13 0
37 94 RSA19870906 JANSE VAN RENSBURG Jacques 1987 MTN MTN – QHUBEKA 2:20’13 0
38 37 ROU19881229 TVETCOV Serghei (ROU) 1988 AND ANDRONI GIOCATTOLI 2:20’13 0
39 31 ITA19780115 PELLIZOTTI Franco (ITA) 1978 AND ANDRONI GIOCATTOLI 2:20’13 0
40 196 COL19940508 HERNÁNDEZ José (COL) G 1994 GMC GM CYCLING TEAM 2:20’13 0
41 118 BEL19900207 VAN OVERBERGHE Arthur (BEL) 1990 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 2:20’13 0
42 174 ITA19871001 ZAMPARELLA Marco (ITA) 1987 AMO AMORE & VITA – SELLE SMP 2:20’13 0
43 61 ITA19810919 CUNEGO Damiano (ITA) 1981 NIP NIPPO – VINI FANTINI 2:20’13 0
44 2 IRL19830907 DEIGNAN Philip (IRL) 1983 SKY TEAM SKY 2:20’13 0
45 5 BLR19820809 SIUTSOU Kanstantsin (BLR) 1982 SKY TEAM SKY 2:20’13 0
46 108 BUL19880408 MIHAYLOV Nikolay (BUL) 1988 CCC CCC SPRANDI POLKOWICE 2:20’13 0
47 77 COL19860305 QUINTERO Carlos Julian (COL) 1986 COL COLOMBIA 2:20’13 0
48 101 ITA19710809 REBELLIN Davide (ITA) 1971 CCC CCC SPRANDI POLKOWICE 2:20’13 0
49 98 GBR19810319 CUMMINGS Stephen (GBR) 1981 MTN MTN – QHUBEKA 2:20’13 0
50 65 ITA19920205 BERLATO Giacomo (ITA) 1992 NIP NIPPO – VINI FANTINI 2:20’13 0
51 11 ITA19930330 CONTI Valerio (ITA) G 1993 ITA NAZIONALE ITALIANA 2:20’13 0
52 242 ITA19841106 CIAVATTA Paolo (ITA) 1984 AZT D’AMICO BOTTECCHIA 2:20’13 0
53 155 ITA19821119 REDA Francesco (ITA) 1982 IDE TEAM IDEA 2010 ASD 2:20’13 0
54 48 ITA19891102 ZARDINI Edoardo (ITA) 1989 BAR BARDIANI CSF 2:20’13 0
55 166 ITA19890913 SANTORO Antonio (ITA) 1989 VHS MG.KVIS-VEGA 2:20’13 0
56 43 ITA19900901 BONGIORNO Francesco Manuel (IT 1990 BAR BARDIANI CSF 2:20’13 0
57 35 ITA19850707 STORTONI Simone (ITA) 1985 AND ANDRONI GIOCATTOLI 2:20’13 0
58 147 SLO19950712 NOVAK Domen (SLO) G 1995 ADR ADRIA MOBIL 2:20’13 0
59 188 ITA19940831 TECCHIO Marco (ITA) G 1994 UNI UNIEURO WILIER 2:20’13 0
60 163 ITA19900927 GAZZARRA Michele (ITA) 1990 VHS MG.KVIS-VEGA 2:20’13 0
61 221 AUT19931223 GROSSSCHARTNER Felix (AUT) G 1993 RWS TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 2:20’13 0
62 182 ITA19950831 CARBONI Giovanni (ITA) G 1995 UNI UNIEURO WILIER 2:20’13 0
63 24 AUS19870121 NORRIS Lachlan (AUS) 1987 DPC DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 2:20’13 0
64 76 COL19841003 RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel (C 1984 COL COLOMBIA 2:20’13 0
65 75 COL19921120 RAMIREZ CHACON Brayan Stiven 1992 COL COLOMBIA 2:20’13 0
66 185 ITA19931129 NARDELLI Stefano (ITA) G 1993 UNI UNIEURO WILIER 2:20’13 0
67 103 POL19770623 KIENDYS Tomasz (POL) 1977 CCC CCC SPRANDI POLKOWICE 2:20’13 0
68 66 ITA19920117 FILOSI Iuri (ITA) 1992 NIP NIPPO – VINI FANTINI 2:20’13 0
69 6 USA19910207 BOSWELL Ian (USA) 1991 SKY TEAM SKY 2:20’13 0
70 107 POL19870417 MARYCZ Jaroslaw (POL) 1987 CCC CCC SPRANDI POLKOWICE 2:20’13 0
71 106 POL19880329 KUREK Adrian (POL) 1988 CCC CCC SPRANDI POLKOWICE 2:20’13 0
72 68 ITA19920923 NIBALI Antonio (ITA) 1992 NIP NIPPO – VINI FANTINI 2:20’13 0
73 16 ITA19941220 CICCONE Giulio (ITA) G 1994 ITA NAZIONALE ITALIANA 2:20’13 0
74 201 SUI19891121 CAMBIANICA Enea (SUI) 1989 MKT MERIDIANA KAMEN TEAM 2:20’13 0
75 138 ITA19881221 VACCHER Andrea (ITA) 1988 ROT ROTH – SKODA 2:20’13 0
76 38 ITA19900305 ZILIOLI Gianfranco (ITA) 1990 AND ANDRONI GIOCATTOLI 2:20’13 0
77 62 ITA19850307 BISOLTI Alessandro (ITA) 1985 NIP NIPPO – VINI FANTINI 2:20’13 0
78 21 RSA19891011 GIRDLESTONE Dylan (RSA) 1989 DPC DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 2:20’13 0
79 121 SWE19860304 OLSSON Michael (SWE) 1986 TBW TEAM TREFOR – BLUE WATER 2:20’13 0
80 214 COL19891125 MENDOZA CARDONA Omar Alber 1989 MOT MOVISTAR TEAM 2:20’13 0
81 244 ITA19910720 BROGI Adriano (ITA) 1991 AZT D’AMICO BOTTECCHIA 2:20’13 0
82 25 AUS19891028 ROE Timothy (AUS) 1989 DPC DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 2:20’13 0
83 81 RUS19860711 OVECHKIN Artem (RUS) 1986 RVL RUSVELO 2:20’13 0
84 157 ITA19920206 TIZZA Marco (ITA) 1992 IDE TEAM IDEA 2010 ASD 2:20’13 0
85 243 ITA19890122 BOCCHIOLA Giorgio (ITA) 1989 AZT D’AMICO BOTTECCHIA 2:20’13 0
86 135 ERI19910103 TEKLEHAYMANOT Temesgen (ERI) 1991 ROT ROTH – SKODA 2:20’13 0
87 56 VEN19890628 MONSALVE Yonattah (VEN) 1989 STH SOUTHEAST 2:20’13 0
88 133 SUI19881102 BRÜNGGER Nico (SUI) 1988 ROT ROTH – SKODA 2:20’13 0
89 226 SLO19771207 GOLCER Jure (SLO) 1977 RWS TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 2:20’13 0
90 225 AUT19940404 MUHLBERGER Gregor (AUT) G 1994 RWS TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 2:20’13 0
91 143 SLO19891029 ROGLIC Primoz (SLO) 1989 ADR ADRIA MOBIL 2:20’13 0
92 228 AUT19910628 RABITSCH Stephan (AUT) 1991 RWS TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 2:20’13 0
93 218 BOL19850109 SOLIZ VILCA Oscar (BOL) 1985 MOT MOVISTAR TEAM 2:20’13 0
94 53 ITA19910529 FEDI Andrea (ITA) 1991 STH SOUTHEAST 2:20’13 0
95 216 COL19930605 OCHOA Diego (COL) G 1993 MOT MOVISTAR TEAM 2:20’13 0
96 7 COL19871210 HENAO MONTOYA Sergio Luis (COL 1987 SKY TEAM SKY 2:20’13 0
97 211 COL19821123 MONTANA Freddy (COL) 1982 MOT MOVISTAR TEAM 2:20’13 0
98 213 COL19800902 CEPEDA CUERVO Wilson Fernand 1980 MOT MOVISTAR TEAM 2:20’13 0
99 54 ITA19890624 CECCHINEL Giorgio (ITA) 1989 STH SOUTHEAST 2:20’27 14
100 215 COL19900321 VARGAS Juan David (COL) 1990 MOT MOVISTAR TEAM 2:20’43 30
101 97 RWA19870102 NIYONSHUTI Adrien (RWA) 1987 MTN MTN – QHUBEKA 2:20’13 0
102 241 ITA19881002 PARRINELLO Antonino (ITA) 1988 AZT D’AMICO BOTTECCHIA 2:20’13 0
103 136 SUI19930805 THALMANN Roland (SUI) G 1993 ROT ROTH – SKODA 2:22’54 2’41
104 28 AUS19911212 JONES Brenton (AUS) 1991 DPC DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 2:22’54 2’41
105 203 CRO19950118 CENGIC Filip (CRO) G 1995 MKT MERIDIANA KAMEN TEAM 2:22’54 2’41
106 84 RUS19930504 STASH Mamyr (RUS) G 1993 RVL RUSVELO 2:22’54 2’41
107 204 CRO19940805 FRANKOVIC Mateo (CRO) G 1994 MKT MERIDIANA KAMEN TEAM 2:22’54 2’41
108 233 CZE19910505 FURST Roman (CZE) 1991 ADP TEAM DUKLA PRAHA 2:22’54 2’41
109 92 RSA19870213 VENTER Jaco (RSA) 1987 MTN MTN – QHUBEKA 2:20’13 0
110 164 ITA19910825 GIAMPAOLO Moreno (ITA) 1991 VHS MG.KVIS-VEGA 2:24’35 4’22
111 137 ITA19950706 TOMIO Giacomo (ITA) G 1995 ROT ROTH – SKODA 2:24’35 4’22
112 93 ERI19910105 BERHANE Natnael (ERI) 1991 MTN MTN – QHUBEKA 2:24’35 4’22
113 117 BEL19940715 VERGAERDE Otto (BEL) G 1994 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 2:24’35 4’22
114 223 AUT19930324 BIEDERMANN Daniel (AUT) G 1993 RWS TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 2:24’35 4’22
115 67 ITA19860605 DE NEGRI Pier Paolo (ITA) 1986 NIP NIPPO – VINI FANTINI 2:24’35 4’22
116 132 SUI19930928 DIETRICH Silvan (SUI) G 1993 ROT ROTH – SKODA 2:24’35 4’22
117 22 NED19901203 KONING Peter (NED) 1990 DPC DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 2:24’35 4’22
118 96 RSA19900917 JIM Songezo (RSA) 1990 MTN MTN – QHUBEKA 2:24’35 4’22
119 191 ITA19890201 FORTIN Filippo (ITA) 1989 GMC GM CYCLING TEAM 2:24’55 4’42
120 197 ITA19960926 ROTONDI Matteo (ITA) G 1996 GMC GM CYCLING TEAM 2:24’55 4’42
121 52 ITA19920217 BERTAZZO Liam (ITA) 1992 STH SOUTHEAST 2:24’55 4’42
122 34 VEN19881027 GALVIZ Carlos (VEN) 1988 AND ANDRONI GIOCATTOLI 2:24’57 4’44
123 192 ITA19910815 D’URBANO Marco (ITA) 1991 GMC GM CYCLING TEAM 2:24’57 4’44
124 102 ITA19890204 DELLE STELLE Christian (ITA) 1989 CCC CCC SPRANDI POLKOWICE 2:24’57 4’44
125 187 ITA19950523 ROTA Lorenzo (ITA) G 1995 UNI UNIEURO WILIER 2:24’57 4’44
126 86 RUS19930630 EVTUSHENKO Alexander (RUS) G 1993 RVL RUSVELO 2:24’57 4’44
127 237 CZE19950805 PIETRULA Nicolas (CZE) G 1995 ADP TEAM DUKLA PRAHA 2:24’57 4’44
128 82 RUS19821112 SEROV Alexander (RUS) 1982 RVL RUSVELO 2:24’57 4’44
129 206 ITA19860531 CAMPAGNARO Simone (ITA) 1986 MKT MERIDIANA KAMEN TEAM 2:24’57 4’44
130 144 SLO19900720 STIMULAK Klemen (SLO) 1990 ADR ADRIA MOBIL 2:24’57 4’44
131 149 CRO19941026 RUMAC Josip (CRO) G 1994 ADR ADRIA MOBIL 2:24’57 4’44
132 142 SLO19820507 FAJT Kristjan (SLO) 1982 ADR ADRIA MOBIL 2:24’57 4’44
133 85 RUS19950412 KOMIN Aleksandr (RUS) G 1995 RVL RUSVELO 2:24’57 4’44
134 141 SLO19880909 KUMP Marko (SLO) 1988 ADR ADRIA MOBIL 2:24’57 4’44
135 122 DEN19910311 LANDER Sebastian (DEN) 1991 TBW TEAM TREFOR – BLUE WATER 2:24’57 4’44
136 131 ITA19950926 BOTTURA Alessio (ITA) G 1995 ROT ROTH – SKODA 2:24’57 4’44
137 246 ITA19930406 CAPOCCHI Thomas (ITA) G 1993 AZT D’AMICO BOTTECCHIA 2:24’57 4’44
138 238 CZE19930123 KRAUS Jan (CZE) G 1993 ADP TEAM DUKLA PRAHA 2:24’57 4’44
139 231 CZE19930317 SISR Frantisek (CZE) G 1993 ADP TEAM DUKLA PRAHA 2:24’57 4’44
140 78 COL19880502 VALENCIA Juan Pablo (COL) 1988 COL COLOMBIA 2:24’57 4’44
141 128 DEN19830407 FODER Daniel (DEN) 1983 TBW TEAM TREFOR – BLUE WATER 2:24’57 4’44
142 212 COL19890411 ANGARITA Marvin (COL) 1989 MOT MOVISTAR TEAM 2:24’57 4’44
143 46 ITA19920529 TONELLI Alessandro (ITA) 1992 BAR BARDIANI CSF 2:24’57 4’44
144 42 ITA19870629 PIECHELE Andrea (ITA) 1987 BAR BARDIANI CSF 2:24’57 4’44
145 198 ITA19961119 CACCIOTTI Andrea (ITA) G 1996 GMC GM CYCLING TEAM 2:24’57 4’44
146 151 ITA19930414 CAPELLI Luca (ITA) G 1993 IDE TEAM IDEA 2010 ASD 2:24’57 4’44
147 3 AUS19880604 EARLE Nathan (AUS) 1988 SKY TEAM SKY 2:24’57 4’44
148 112 BEL19920120 DE TIER Floris (BEL) 1992 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 2:24’57 4’44
149 178 JPN19920305 HISHINUMA Yukinori (JPN) 1992 AMO AMORE & VITA – SELLE SMP 2:24’57 4’44
150 64 JPN19921130 ISHIBASHI Manabu (JPN) 1992 NIP NIPPO – VINI FANTINI 2:24’57 4’44
151 161 ITA19890802 DI FRANCESCO Gian Marco (ITA) 1989 VHS MG.KVIS-VEGA 2:24’57 4’44
152 167 ITA19960621 RADICE Raffaele (ITA) G 1996 VHS MG.KVIS-VEGA 2:24’57 4’44
153 41 ITA19901214 RUFFONI Nicola (ITA) 1990 BAR BARDIANI CSF 2:24’57 4’44
154 114 BEL19920121 VAN MEIRHAEGHE Jef (BEL) 1992 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 2:24’57 4’44
155 236 CZE19870329 HACECKY Vojtech (CZE) 1987 ADP TEAM DUKLA PRAHA 2:24’57 4’44
156 111 BEL19820709 VAN HECKE Preben (BEL) 1982 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 2:24’57 4’44
157 17 ITA19940202 DONATO Riccardo (ITA) G 1994 ITA NAZIONALE ITALIANA 2:24’57 4’44
158 72 COL19941104 MOLANO Sebastián (COL) G 1994 COL COLOMBIA 2:28’20 8’07
159 245 ITA19920219 GIORNI Silvio (ITA) 1992 AZT D’AMICO BOTTECCHIA 2:28’20 8’07
160 184 ITA19920408 GASPARRINI Rino (ITA) 1992 UNI UNIEURO WILIER 2:28’20 8’07
161 195 ITA19930925 DI SANTE Antonio (ITA) G 1993 GMC GM CYCLING TEAM 2:28’20 8’07
162 73 COL19860611 DUARTE AREVALO Fabio Andres ( 1986 COL COLOMBIA 2:28’20 8’07
163 127 DEN19920831 RIIS Thomas Nybo (DEN) 1992 TBW TEAM TREFOR – BLUE WATER 2:28’20 8’07
164 193 ITA19890624 STAMEGNA Sebastian (ITA) 1989 GMC GM CYCLING TEAM 2:28’20 8’07
165 33 ITA19801127 CHICCHI Francesco (ITA) 1980 AND ANDRONI GIOCATTOLI 2:28’20 8’07
166 47 ITA19921010 SIMION Paolo (ITA) 1992 BAR BARDIANI CSF 2:28’20 8’07
167 74 COL19941026 RAMIREZ BOTERO Carlos Mario (C G 1994 COL COLOMBIA 2:28’20 8’07
168 13 ITA19930531 MARTINELLI Davide (ITA) G 1993 ITA NAZIONALE ITALIANA 2:28’20 8’07
169 14 ITA19950708 LIZDE Seid (ITA) G 1995 ITA NAZIONALE ITALIANA 2:28’20 8’07
170 172 ITA19840307 ZAMPILLI Rino (ITA) 1984 AMO AMORE & VITA – SELLE SMP 2:28’20 8’07
171 83 RUS19890120 POZDNYAKOV Kirill (RUS) 1989 RVL RUSVELO 2:28’20 8’07
172 194 ITA19881117 CAVASIN Daniele (ITA) 1988 GMC GM CYCLING TEAM 2:28’20 8’07
173 146 SLO19950213 PER David (SLO) G 1995 ADR ADRIA MOBIL 2:28’20 8’07
174 202 CRO19920620 SIROL Endi (CRO) 1992 MKT MERIDIANA KAMEN TEAM 2:30’17 10’04
175 153 ITA19931020 MALUCELLI Matteo (ITA) G 1993 IDE TEAM IDEA 2010 ASD 2:30’17 10’04
176 177 UKR19900625 ZHUKOVSKYI Rostyslav (UKR) 1990 AMO AMORE & VITA – SELLE SMP 2:30’17 10’04
177 176 USA19890725 LOADER Logan (USA) 1989 AMO AMORE & VITA – SELLE SMP 2:30’17 10’04
178 154 ITA19900401 PETTITI Alessandro (ITA) 1990 IDE TEAM IDEA 2010 ASD 2:30’17 10’04
179 165 ITA19920617 MUFFOLINI Luca (ITA) 1992 VHS MG.KVIS-VEGA 2:30’17 10’04
180 148 SLO19961116 BOZIC Jon (SLO) G 1996 ADR ADRIA MOBIL 2:30’17 10’04
181 168 ITA19930818 FAIETA Emiliano (ITA) G 1993 VHS MG.KVIS-VEGA 2:30’17 10’04
182 32 CZE19880119 PADOUR Frantisek (CZE) 1988 AND ANDRONI GIOCATTOLI 2:30’17 10’04
183 58 ITA19910914 CONTI Samuele (ITA) 1991 STH SOUTHEAST 2:30’17 10’04
184 234 CZE19861001 HOCHMANN Jiri (CZE) 1986 ADP TEAM DUKLA PRAHA 2:30’17 10’04
185 173 ITA19920117 LUNARDON Paolo (ITA) 1992 AMO AMORE & VITA – SELLE SMP 2:30’17 10’04
186 208 SLO19930805 REPSE Uros (SLO) G 1993 MKT MERIDIANA KAMEN TEAM 2:30’17 10’04
187 183 ITA19890202 CHINELLO Fabio (ITA) 1989 UNI UNIEURO WILIER 2:30’17 10’04
188 152 ITA19920317 DAMIANO Maurizio (ITA) 1992 IDE TEAM IDEA 2010 ASD 2:30’17 10’04
189 125 DEN19840609 RASMUSSEN Alex (DEN) 1984 TBW TEAM TREFOR – BLUE WATER 2:30’17 10’04
190 247 ALB19950323 NIKA Iltjan (ALB) G 1995 AZT D’AMICO BOTTECCHIA 2:30’17 10’04
191 248 ITA19940801 POLETTI Nicola (ITA) G 1994 AZT D’AMICO BOTTECCHIA 2:30’17 10’04
192 4 AUS19840910 SUTTON Christopher (AUS) 1984 SKY TEAM SKY 2:30’17 10’04
193 26 AUS19890104 RUDOLPH Malcom (AUS) 1989 DPC DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 2:30’17 10’04
194 23 SUI19850717 KOHLER Martin (SUI) 1985 DPC DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 2:30’17 10’04
195 232 CZE19930403 RUGOVAC Denis (CZE) G 1993 ADP TEAM DUKLA PRAHA 2:30’17 10’04
196 235 CZE19960118 KOHOUT Michal (CZE) G 1996 ADP TEAM DUKLA PRAHA 2:30’17 10’04
197 171 ITA19910113 BANI Eugenio (ITA) 1991 AMO AMORE & VITA – SELLE SMP 2:30’17 10’04
198 175 ITA19830614 GAVAZZI Mattia (ITA) 1983 AMO AMORE & VITA – SELLE SMP 2:30’17 10’04