André Greipel (Lotto Soudal) został zwycięzcą drugiego etapu wyścigu Paryż – Nicea. Koszulkę lidera zachował Michał Kwiatkowski (Etixx – Quick Step).

Drugi etap “Wyścigu ku słońcu” liczył 172 kilometry i prowadził z ZooParc de Beauval – Saint-Aignan do Saint-Amand-Montrond. Na trasie usytuowana była jedna górska premia i dwa lotne finisze.

paryż-nicea 2 etap

Od początku etapu w ucieczkę zabrał się Arnaud Gerard (Bretagne – Séché Environnement), który wygrał pierwszy lotny finisz. Z peletonu drugi był Alexander Kristoff (Katusha), a trzeci John Degenkolb (Giant – Alpecin). Obaj sprinterzy skrupulatnie starali się zbierać bonusowe sekundy, które miały im pomóc w zabraniu koszulki lidera Michałowi Kwiatkowskiemu (Etixx- Quick Step).

Także druga premia padła łupem Gerarda, drugi finiszował Degenkolb, a trzeci Michael Matthews (Orica – GreenEDGE). Ci dwaj ostatni zawodnicy w wypadku etapowego zwycięstwa mieli szanse na prowadzenie w generalce. 42 kilometry przed metą samotny Francuz miał ponad minutę przewagi nad peletonem.

Na premii górskiej Cote de la Tour oczywiście pierwszy zameldował się Gerard, drugi był Philippe Gilbert (BMC Racing), a trzeci liderujący w tej klasyfikacji Jonathan Hivert (Bretagne – Séché Environnement). 37 kilometrów przed metą ucieczka przeszła do historii.

Mocne tempo narzuciła ekipa Garmin – Cannondale, ale nie przyniosło to większych efektów. 15 kilometrów przed metą problemy z rowerem miał Bryan Coquard (Europcar). Kilka chwil później na atak zdecydował się Tony Martin (Etixx – Quick Step), a na kole jego pojechali Lars Boom (Astana), Geraint Thomas (Sky) i Matti Breschel (Tinkoff – Saxo). Ten ostatni jednak szybko odpuścił. Trójka na 6 kilometrów przed metą miała kilka sekund przewagi nad trochę zdezorientowanym peletonem.

Pościg prowadzony przez Orica – GreenEDGE i Lotto Soudal dopiął swego na 1600 metrów przed metą. Kolejny raz o zwycięstwie zadecydował więc finisz z peletonu.

Najszybszy okazał się dziś André Greipel (Lotto Soudal), który pokonał Arnaud Demare (FDJ). Podium uzupełnił John Degenkolb (Giant – Alpecin).

Koszulkę lidera zachował Michał Kwiatkowski.

Wyniki drugiego etapu:

1    André GREIPEL    LOTTO-SOUDAL    4:30:18
2     Arnaud DEMARE    FDJ    0:00:00
3    John DEGENKOLB    TEAM GIANT-ALPECIN    0:00:00
4     Michael MATTHEWS    ORICA GREENEDGE    0:00:00
5    Jose Joaquin ROJAS    MOVISTAR TEAM    0:00:00
6     Nacer BOUHANNI    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:00:00
7     Moreno HOFLAND    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:00:00
8    Alexander KRISTOFF    TEAM KATUSHA    0:00:00
9    Jonas VAN GENECHTEN    IAM CYCLING    0:00:00
10     Niccolo BONIFAZIO    LAMPRE – MERIDA    0:00:00
11    Mickaël DELAGE    FDJ    0:00:00
12    Borut BOZIC    ASTANA PRO TEAM    0:00:00
13    Giacomo NIZZOLO    TREK FACTORY RACING    0:00:00
14    Yauheni HUTAROVICH    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:00:00
15    Michael MORKOV    TINKOFF-SAXO    0:00:00
16    Vicente REYNES    IAM CYCLING    0:00:00
17     Michal KWIATKOWSKI    ETIXX-QUICK STEP    0:00:00
18     Bryan COQUARD    TEAM EUROPCAR    0:00:00
19    Luis-Leon SANCHEZ    ASTANA PRO TEAM    0:00:00
20    Tony MARTIN    ETIXX-QUICK STEP    0:00:00
21    Jos VAN EMDEN    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:00:00
22     Tom DUMOULIN    TEAM GIANT-ALPECIN    0:00:00
23    Heinrich HAUSSLER    IAM CYCLING    0:00:00
24     Michael VALGREN    TINKOFF-SAXO    0:00:00
25     Wilco KELDERMAN    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:00:00
26     Silvan DILLIER    BMC RACING TEAM    0:00:00
27    Dominique ROLLIN    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:00:00
28    Gregory HENDERSON    LOTTO-SOUDAL    0:00:00
29    Sylvain CHAVANEL    IAM CYCLING    0:00:00
30     Daniel MCLAY    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:00:00
31    Samuel DUMOULIN    AG2R LA MONDIALE    0:00:00
32    Gert STEEGMANS    TREK FACTORY RACING    0:00:00
33    Ben SWIFT    TEAM SKY    0:00:00
34    Richie PORTE    TEAM SKY    0:00:00
35    Gorka IZAGUIRRE INSAUSTI    MOVISTAR TEAM    0:00:00
36    Arthur VICHOT    FDJ    0:00:00
37    Jakob FUGLSANG    ASTANA PRO TEAM    0:00:00
38    Rafal MAJKA    TINKOFF-SAXO    0:00:00
39    Christian MEIER    ORICA GREENEDGE    0:00:00
40     Eduardo SEPULVEDA    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:00:00
41    Johan VAN SUMMEREN    AG2R LA MONDIALE    0:00:00
42     Fabio ARU    ASTANA PRO TEAM    0:00:00
43     Warren BARGUIL    TEAM GIANT-ALPECIN    0:00:00
44    Rui COSTA    LAMPRE – MERIDA    0:00:00
45    Robert KISERLOVSKI    TINKOFF-SAXO    0:00:00
46     Sergey CHERNETSKI    TEAM KATUSHA    0:00:00
47    Geraint THOMAS    TEAM SKY    0:00:00
48     Georg PREIDLER    TEAM GIANT-ALPECIN    0:00:00
49     Dayer Uberney QUINTANA    MOVISTAR TEAM    0:00:00
50    Michael SCHÄR    BMC RACING TEAM    0:00:00
51    Tejay VAN GARDEREN    BMC RACING TEAM    0:00:00
52     Romain BARDET    AG2R LA MONDIALE    0:00:00
53    Peter VELITS    BMC RACING TEAM    0:00:00
54    Cyril GAUTIER    TEAM EUROPCAR    0:00:00
55     Ruben FERNANDEZ    MOVISTAR TEAM    0:00:00
56    Andrew TALANSKY    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:00:00
57    Jack BAUER    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:00:00
58    Bram TANKINK    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:00:00
59    Philippe GILBERT    BMC RACING TEAM    0:00:00
60    Steven KRUIJSWIJK    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:00:00
61    Koen DE KORT    TEAM GIANT-ALPECIN    0:00:00
62    Jon IZAGUIRRE INSAUSTI    MOVISTAR TEAM    0:00:00
63    Jan BAKELANTS    AG2R LA MONDIALE    0:00:00
64     Pawel POLJANSKI    TINKOFF-SAXO    0:00:00
65    Ruben PLAZA MOLINA    LAMPRE – MERIDA    0:00:00
66    Nelson OLIVEIRA    LAMPRE – MERIDA    0:00:00
67    Michal GOLAS    ETIXX-QUICK STEP    0:00:00
68     Tim WELLENS    LOTTO-SOUDAL    0:00:00
69    Jean-Christophe PERAUD    AG2R LA MONDIALE    0:00:00
70    Mathias FRANK    IAM CYCLING    0:00:00
71    Rafael VALLS    LAMPRE – MERIDA    0:00:00
72    Simon SPILAK    TEAM KATUSHA    0:00:00
73    Mikael CHEREL    AG2R LA MONDIALE    0:00:00
74    Tiago MACHADO    TEAM KATUSHA    0:00:00
75    Nikolas MAES    ETIXX-QUICK STEP    0:00:00
76    Paolo TIRALONGO    ASTANA PRO TEAM    0:00:00
77    Romain SICARD    TEAM EUROPCAR    0:00:00
78    Yury TROFIMOV    TEAM KATUSHA    0:00:00
79    Ramon SINKELDAM    TEAM GIANT-ALPECIN    0:00:00
80     Simon YATES    ORICA GREENEDGE    0:00:00
81    Imanol ERVITI    MOVISTAR TEAM    0:00:00
82    Dries DEVENYNS    IAM CYCLING    0:00:00
83    Maxime BOUET    ETIXX-QUICK STEP    0:00:00
84    Florian VACHON    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:00:00
85    Rein TAARAMAE    ASTANA PRO TEAM    0:00:00
86    Roy CURVERS    TEAM GIANT-ALPECIN    0:00:00
87    Eros CAPECCHI    MOVISTAR TEAM    0:00:00
88    Luis Angel MATE MARDONES    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:00:00
89    Lars-Petter NORDHAUG    TEAM SKY    0:00:00
90    Lars BOOM    ASTANA PRO TEAM    0:00:00
91    Yohann GENE    TEAM EUROPCAR    0:00:00
92    Egor SILIN    TEAM KATUSHA    0:00:00
93     Bob JUNGELS    TREK FACTORY RACING    0:00:00
94    Tom Jelte SLAGTER    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:00:00
95     Rohan DENNIS    BMC RACING TEAM    0:00:00
96    Chris Anker SORENSEN    TINKOFF-SAXO    0:00:00
97    Pierrick FEDRIGO    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:00:00
98    Jérôme PINEAU    IAM CYCLING    0:00:00
99    Amaël MOINARD    BMC RACING TEAM    0:00:00
100    Ben GASTAUER    AG2R LA MONDIALE    0:00:00
101    Anthony DELAPLACE    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:00:00
102    Jonathan HIVERT    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:00:00
103    Benat INTXAUSTI    MOVISTAR TEAM    0:00:00
104    Nicolas EDET    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:00:00
105    Laurent PICHON    FDJ    0:00:00
106     George BENNETT    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:00:00
107    Benjamin KING    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:00:00
108    Nicolas ROCHE    TEAM SKY    0:00:00
109    Sergio PAULINHO    TINKOFF-SAXO    0:00:00
110    Ben HERMANS    BMC RACING TEAM    0:00:00
111    Arnaud GERARD    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:00:00
112    Lars Ytting BAK    LOTTO-SOUDAL    0:00:00
113     Florian SENECHAL    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:00:00
114    Thomas DE GENDT    LOTTO-SOUDAL    0:00:00
115     Jonas AHLSTRAND    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:00:00
116    Tony GALLOPIN    LOTTO-SOUDAL    0:00:00
117    Kristof VANDEWALLE    TREK FACTORY RACING    0:00:00
118    Riccardo ZOIDL    TREK FACTORY RACING    0:00:00
119    Maarten TJALLINGII    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:00:00
120    Arnold JEANNESSON    FDJ    0:00:00
121    Christian KNEES    TEAM SKY    0:00:00
122     Dylan VAN BAARLE    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:00:00
123    Marco COLEDAN    TREK FACTORY RACING    0:00:00
124    Sebastian LANGEVELD    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:00:00
125    Laurens DE VREESE    ASTANA PRO TEAM    0:00:00
126    Stijn VANDENBERGH    ETIXX-QUICK STEP    0:00:00
127    Jacopo GUARNIERI    TEAM KATUSHA    0:00:00
128    Matteo BONO    LAMPRE – MERIDA    0:00:00
129    Sébastien CHAVANEL    FDJ    0:00:00
130    Jens KEUKELEIRE    ORICA GREENEDGE    0:00:23
131    Mitchell DOCKER    ORICA GREENEDGE    0:00:23
132    Adam HANSEN    LOTTO-SOUDAL    0:00:24
133    Marcel SIEBERG    LOTTO-SOUDAL    0:00:24
134     Julian ALAPHILIPPE    ETIXX-QUICK STEP    0:00:27
135     Angelo TULIK    TEAM EUROPCAR    0:00:27
136    Bryan NAULEAU    TEAM EUROPCAR    0:00:27
137     Antoine DUCHESNE    TEAM EUROPCAR    0:00:27
138    Viacheslav KUZNETSOV    TEAM KATUSHA    0:00:27
139    Alex HOWES    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:00:27
140     Eugenio ALAFACI    TREK FACTORY RACING    0:00:27
141    Daryl IMPEY    ORICA GREENEDGE    0:00:27
142    Bradley WIGGINS    TEAM SKY    0:00:27
143    William BONNET    FDJ    0:00:27
144    Sébastien MINARD    AG2R LA MONDIALE    0:00:27
145    Edward KING    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:00:27
146     Luke ROWE    TEAM SKY    0:00:27
147    Maarten WYNANTS    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:00:27
148    Anthony ROUX    FDJ    0:00:33
149     Zico WAEYTENS    TEAM GIANT-ALPECIN    0:00:42
150    Gregory RAST    TREK FACTORY RACING    0:00:53
151    Davide CIMOLAI    LAMPRE – MERIDA    0:00:53
152    Cyril LEMOINE    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:01:12
153    David TANNER    IAM CYCLING    0:01:26
154    Simon CLARKE    ORICA GREENEDGE    0:01:26
155    Michael ALBASINI    ORICA GREENEDGE    0:02:08
156    Mario COSTA    LAMPRE – MERIDA    0:03:38
157    Matti BRESCHEL    TINKOFF-SAXO    0:03:39
158    Thomas VOECKLER    TEAM EUROPCAR    0:05:14

Klasyfikacja generalna po drugim etapie:

1     Michal KWIATKOWSKI    ETIXX-QUICK STEP    9:53:16
2     Rohan DENNIS    BMC RACING TEAM    0:00:00
3    John DEGENKOLB    TEAM GIANT-ALPECIN    0:00:02
4    Tony MARTIN    ETIXX-QUICK STEP    0:00:07
5     Michael MATTHEWS    ORICA GREENEDGE    0:00:09
6    Luis-Leon SANCHEZ    ASTANA PRO TEAM    0:00:10
7    Lars BOOM    ASTANA PRO TEAM    0:00:10
8    Sylvain CHAVANEL    IAM CYCLING    0:00:10
9     Tom DUMOULIN    TEAM GIANT-ALPECIN    0:00:13
10    Geraint THOMAS    TEAM SKY    0:00:13
11    Alexander KRISTOFF    TEAM KATUSHA    0:00:14
12    Tejay VAN GARDEREN    BMC RACING TEAM    0:00:14
13    Richie PORTE    TEAM SKY    0:00:15
14     Wilco KELDERMAN    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:00:16
15    Jack BAUER    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:00:16
16    Ruben PLAZA MOLINA    LAMPRE – MERIDA    0:00:16
17    Sebastian LANGEVELD    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:00:17
18    Philippe GILBERT    BMC RACING TEAM    0:00:17
19    Gorka IZAGUIRRE INSAUSTI    MOVISTAR TEAM    0:00:18
20    Tony GALLOPIN    LOTTO-SOUDAL    0:00:18
21    Tom Jelte SLAGTER    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:00:18
22     Bob JUNGELS    TREK FACTORY RACING    0:00:19
23     Ruben FERNANDEZ    MOVISTAR TEAM    0:00:20
24    Tiago MACHADO    TEAM KATUSHA    0:00:20
25    Rein TAARAMAE    ASTANA PRO TEAM    0:00:20
26    Jean-Christophe PERAUD    AG2R LA MONDIALE    0:00:21
27    Gregory HENDERSON    LOTTO-SOUDAL    0:00:21
28    Kristof VANDEWALLE    TREK FACTORY RACING    0:00:21
29    Rui COSTA    LAMPRE – MERIDA    0:00:21
30     Arnaud DEMARE    FDJ    0:00:21
31    Riccardo ZOIDL    TREK FACTORY RACING    0:00:22
32    Arnaud GERARD    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:00:22
33    Dries DEVENYNS    IAM CYCLING    0:00:22
34    Giacomo NIZZOLO    TREK FACTORY RACING    0:00:22
35    Benjamin KING    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:00:23
36    Jon IZAGUIRRE INSAUSTI    MOVISTAR TEAM    0:00:24
37     Dylan VAN BAARLE    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:00:24
38     Florian SENECHAL    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:00:24
39     Tim WELLENS    LOTTO-SOUDAL    0:00:25
40     Bryan COQUARD    TEAM EUROPCAR    0:00:25
41    Andrew TALANSKY    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:00:25
42    Jose Joaquin ROJAS    MOVISTAR TEAM    0:00:26
43    Gert STEEGMANS    TREK FACTORY RACING    0:00:26
44    Imanol ERVITI    MOVISTAR TEAM    0:00:26
45    Florian VACHON    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:00:27
46     Silvan DILLIER    BMC RACING TEAM    0:00:28
47    Heinrich HAUSSLER    IAM CYCLING    0:00:28
48    Ben HERMANS    BMC RACING TEAM    0:00:28
49    Nelson OLIVEIRA    LAMPRE – MERIDA    0:00:28
50     Sergey CHERNETSKI    TEAM KATUSHA    0:00:28
51    Jakob FUGLSANG    ASTANA PRO TEAM    0:00:28
52    Lars-Petter NORDHAUG    TEAM SKY    0:00:29
53    Laurent PICHON    FDJ    0:00:29
54    Maxime BOUET    ETIXX-QUICK STEP    0:00:29
55    Jérôme PINEAU    IAM CYCLING    0:00:29
56    Mathias FRANK    IAM CYCLING    0:00:29
57     Michael VALGREN    TINKOFF-SAXO    0:00:29
58    Romain SICARD    TEAM EUROPCAR    0:00:29
59    Pierrick FEDRIGO    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:00:30
60    Bram TANKINK    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:00:31
61     Georg PREIDLER    TEAM GIANT-ALPECIN    0:00:31
62    Arthur VICHOT    FDJ    0:00:31
63    Benat INTXAUSTI    MOVISTAR TEAM    0:00:31
64    Rafael VALLS    LAMPRE – MERIDA    0:00:31
65    Simon SPILAK    TEAM KATUSHA    0:00:32
66    Sergio PAULINHO    TINKOFF-SAXO    0:00:32
67    Steven KRUIJSWIJK    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:00:33
68    Jos VAN EMDEN    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:00:33
69     Eduardo SEPULVEDA    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:00:33
70     Fabio ARU    ASTANA PRO TEAM    0:00:33
71    Jan BAKELANTS    AG2R LA MONDIALE    0:00:34
72    André GREIPEL    LOTTO-SOUDAL    0:00:34
73    Robert KISERLOVSKI    TINKOFF-SAXO    0:00:34
74     Romain BARDET    AG2R LA MONDIALE    0:00:35
75    Michal GOLAS    ETIXX-QUICK STEP    0:00:35
76    Amaël MOINARD    BMC RACING TEAM    0:00:35
77    Koen DE KORT    TEAM GIANT-ALPECIN    0:00:35
78    Egor SILIN    TEAM KATUSHA    0:00:36
79    Nicolas EDET    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:00:36
80    Rafal MAJKA    TINKOFF-SAXO    0:00:36
81    Nicolas ROCHE    TEAM SKY    0:00:37
82     Pawel POLJANSKI    TINKOFF-SAXO    0:00:37
83    Eros CAPECCHI    MOVISTAR TEAM    0:00:37
84    Ben SWIFT    TEAM SKY    0:00:37
85    Anthony DELAPLACE    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:00:38
86    Borut BOZIC    ASTANA PRO TEAM    0:00:38
87    Nikolas MAES    ETIXX-QUICK STEP    0:00:38
88     Warren BARGUIL    TEAM GIANT-ALPECIN    0:00:38
89    Christian MEIER    ORICA GREENEDGE    0:00:38
90    Ramon SINKELDAM    TEAM GIANT-ALPECIN    0:00:39
91    Arnold JEANNESSON    FDJ    0:00:40
92    Michael SCHÄR    BMC RACING TEAM    0:00:40
93    Michael MORKOV    TINKOFF-SAXO    0:00:40
94    Peter VELITS    BMC RACING TEAM    0:00:40
95    Jonathan HIVERT    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:00:40
96    Yury TROFIMOV    TEAM KATUSHA    0:00:40
97    Cyril GAUTIER    TEAM EUROPCAR    0:00:41
98     Simon YATES    ORICA GREENEDGE    0:00:41
99    Bradley WIGGINS    TEAM SKY    0:00:42
100    Mickaël DELAGE    FDJ    0:00:43
101    Dominique ROLLIN    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:00:43
102    Matteo BONO    LAMPRE – MERIDA    0:00:44
103    Stijn VANDENBERGH    ETIXX-QUICK STEP    0:00:44
104    Ben GASTAUER    AG2R LA MONDIALE    0:00:45
105     Moreno HOFLAND    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:00:45
106    Johan VAN SUMMEREN    AG2R LA MONDIALE    0:00:46
107    Jonas VAN GENECHTEN    IAM CYCLING    0:00:46
108    Chris Anker SORENSEN    TINKOFF-SAXO    0:00:46
109    Vicente REYNES    IAM CYCLING    0:00:46
110    Luis Angel MATE MARDONES    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:00:47
111    Laurens DE VREESE    ASTANA PRO TEAM    0:00:47
112     George BENNETT    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:00:48
113    Paolo TIRALONGO    ASTANA PRO TEAM    0:00:49
114    Jacopo GUARNIERI    TEAM KATUSHA    0:00:50
115    Roy CURVERS    TEAM GIANT-ALPECIN    0:00:53
116    Samuel DUMOULIN    AG2R LA MONDIALE    0:00:55
117     Niccolo BONIFAZIO    LAMPRE – MERIDA    0:00:55
118     Dayer Uberney QUINTANA    MOVISTAR TEAM    0:00:55
119     Nacer BOUHANNI    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:00:55
120     Julian ALAPHILIPPE    ETIXX-QUICK STEP    0:00:55
121    Marcel SIEBERG    LOTTO-SOUDAL    0:00:56
122    Maarten TJALLINGII    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:00:56
123     Jonas AHLSTRAND    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:00:56
124    Mikael CHEREL    AG2R LA MONDIALE    0:00:59
125    Viacheslav KUZNETSOV    TEAM KATUSHA    0:00:59
126    Bryan NAULEAU    TEAM EUROPCAR    0:01:00
127     Daniel MCLAY    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:01:00
128    Alex HOWES    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:01:04
129     Antoine DUCHESNE    TEAM EUROPCAR    0:01:06
130    Sébastien CHAVANEL    FDJ    0:01:06
131    Anthony ROUX    FDJ    0:01:08
132    Maarten WYNANTS    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:01:09
133    Sébastien MINARD    AG2R LA MONDIALE    0:01:13
134    Yohann GENE    TEAM EUROPCAR    0:01:16
135    Yauheni HUTAROVICH    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:01:20
136    Edward KING    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:01:22
137    Marco COLEDAN    TREK FACTORY RACING    0:01:28
138     Zico WAEYTENS    TEAM GIANT-ALPECIN    0:01:30
139    Mitchell DOCKER    ORICA GREENEDGE    0:01:34
140     Angelo TULIK    TEAM EUROPCAR    0:01:39
141    Gregory RAST    TREK FACTORY RACING    0:01:40
142    Thomas DE GENDT    LOTTO-SOUDAL    0:01:45
143    Cyril LEMOINE    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:01:57
144    David TANNER    IAM CYCLING    0:02:00
145    Christian KNEES    TEAM SKY    0:02:02
146    Jens KEUKELEIRE    ORICA GREENEDGE    0:02:02
147    William BONNET    FDJ    0:02:07
148     Eugenio ALAFACI    TREK FACTORY RACING    0:02:09
149    Davide CIMOLAI    LAMPRE – MERIDA    0:02:10
150    Lars Ytting BAK    LOTTO-SOUDAL    0:02:12
151    Adam HANSEN    LOTTO-SOUDAL    0:02:19
152     Luke ROWE    TEAM SKY    0:02:40
153    Simon CLARKE    ORICA GREENEDGE    0:02:43
154    Daryl IMPEY    ORICA GREENEDGE    0:02:43
155    Michael ALBASINI    ORICA GREENEDGE    0:02:44
156    Mario COSTA    LAMPRE – MERIDA    0:04:23
157    Matti BRESCHEL    TINKOFF-SAXO    0:04:38
158    Thomas VOECKLER    TEAM EUROPCAR    0:05:50

 

Foto:Paris-Nice