Daniel DiazKleber Da Silva (Funvic) wygrał szósty etap tegorocznego Tour de San Luis i trzeci, który kończył się na podjeździe. Liderem pozostał trzeci dziś na mecie Daniel Diaz (Funvic).

Szósty etap Tour de San Luis to wielki sprawdzian dla każdego z uczestników argentyńskiej imprezy. Zawodnicy w końcówce wspinali się pod Filo Sierras Comechingones. Podjazd liczył nieco ponad 13 kilometrów i kończył się na imponującej wysokości 2140 metrów! Cała dzisiejsza trasa składała się z 117,5 km.

TdSL 6

Na harce zdecydowali się tym razem: Juan Arango (Colombia), Antonie Duchesne (Europcar), Mattia Cattaneo (Lampre-Merida), Tom Danielson (Cannondale-Garmin), Pavel Kochetkov (Katusha) oraz Marco Canola (UnitedHealthcare), ale peleton cały czas kontrolował ich poczynania. Tuż przed rozpoczęciem finałowego podjazdu, strata zasadniczej grupy do czołówki zmalała do niecałych 2 minut.

Po kilku kilometrach wzniesienia, mocno rozbity peleton dogonił prowadzących przez większość dnia kolarzy. Na czele utworzyła się grupka, składająca się z czołówki klasyfikacji generalnej,  na czele z liderem Danielem Diazem i Nairo Quintaną (Movistar). Losy zwycięstwa etapowego rozstrzygnęły się na ostatnim kilometrze. Do przodu ruszył Rodolfo Torres (Colombia), ale na jego kole usiadł Kleber Da Silva (Funvic). Ze stratą kilku sekund jechali za nimi Quintana i Diaz.

Na ostatnich metrach lepszy okazał się Brazylijczyk. Drugim miejscem musiał zadowolić się Torres, a Diaz nadrobił kilka sekund nad czwartym Quintaną. Najlepszy z Polaków – Przemysław Niemiec (Lampre-Merida) był osiemnasty.

Daniel Diaz przystąpi do ostatniego, płaskiego etapu w koszulce lidera.

Wyniki:

1º 173  DA SILVA, Kleber        BRA  FUNVIC-SAO JOSE DOS   3:10:55
2º 145  TORRES, Rodolfo A.      COL  COLOMBIA             a     02
3º 171  DIAZ, Daniel            ARG  FUNVIC-SAO JOSE DOS  a     06
4º   1  QUINTANA, Nairo A.      COL  MOVISTAR TEAM        a     15
5º  74  MORENO, Daniel          ESP  TEAM KATUSHA         a     17
6º 121  SEPULVEDA, Eduardo      ARG  BRETAGNE – SECHE ENV a     22
7º  63  DOMBROWKSI, Joseph L.   USA  Team CANNONDALE-GARM a     34
8º 215  CONTRERAS, Rodrigo      COL  SEL. COLOMBIA        a     39
9º  26  VUILLERMOZ, Alexis      FRA  AG2R LA MONDIALE     a     50
10º 152  JARAMILLO, Daniel A.    COL  JAMIS – HAGENS BERMA a  01:23
11º 216  CHAVEZ, German E.       COL  SEL. COLOMBIA        a  01:31
12º   2  ANTON, Igor             ESP  MOVISTAR TEAM        a  01:33
13º 144  RUBIANO, Miguel A.      COL  COLOMBIA             a  01:33
14º  12  MESSINEO, Leandro C.    ARG  SAN LUIS SOMOS TODOS a  01:33
15º  76  ZAKARIN, Ilnur          RUS  TEAM KATUSHA         a  01:48
16º 141  DIAZ, Edward F.         COL  COLOMBIA             a  02:36
17º  15  MOYANO, Enzo J.         ARG  SAN LUIS SOMOS TODOS a  02:54
18º  53  NIEMIEC, Przemyslaw     POL  LAMPRE-MERIDA        a  02:54
19º 111  BRAJKOVIC, Janez        SLO  UNITEDHEALTHCARE     a  03:19
20º  72  KOCHETKOV, Pavel        RUS  TEAM KATUSHA         a  03:24
21º  73  LOSADA, Alberto         ESP  TEAM KATUSHA         a  03:24
22º  14  LUCERO, Alfredo O.      ARG  SAN LUIS SOMOS TODOS a  03:32
23º   4  QUINTANA, Dayer U.      COL  MOVISTAR TEAM        a  04:07
24º 202  FINETTO, Mauro          ITA  SEL. ITALIA          a  04:25
25º 213  ROLDAN, Weimar A.       COL  SEL. COLOMBIA        a  04:25
26º 268  JAVIER, Gaston E.       ARG  TEAM S.E.P. SAN JUAN a  04:25
27º 143  QUINTERO, Carlos J.     COL  COLOMBIA             a  04:44
28º  44  JEANDESBOZ, Fabrice     FRA  TEAM EUROPCAR        a  04:56
29º  22  BONNAFOND, Guillaume    FRA  AG2R LA MONDIALE     a  05:05
30º 214  LAVERDE, Luis F.        COL  SEL. COLOMBIA        a  05:23
31º 162  SIVORI, Ariel A.        ARG  BUENOS AIRES PROVINC a  05:23
32º 182  CRUZ, Adderlyn F.       DOM  INTEJA – MMR-DOMINIC a  05:58
33º  17  JUAREZ, Gabriel         ARG  SAN LUIS SOMOS TODOS a  06:02
34º  43  GUILLEMOIS, Romain      FRA  TEAM EUROPCAR        a  06:38
35º 104  STORTONI, Simone        ITA  ANDRONI GIOCATTOLI   a  06:41
36º  62  BROWN, Nathan           USA  Team CANNONDALE-GARM a  07:16
37º 241  GARRIDO, Gonzalo A.     CHI  SEL. CHILE           a  07:16
38º  54  POZZATO, Filippo        ITA  LAMPRE-MERIDA        a  07:24
39º 196  PIASKOWY, Emanuel       POL  CYCLING ACADEMY TEAM a  07:26
40º  84  GRAZIANI, Mauricio E.   ARG  SEL. ARGENTINA       a  07:26
41º 181  MILAN, Diego            DOM  INTEJA – MMR-DOMINIC a  07:48
42º  23  GASTAUER, Ben           LUX  AG2R LA MONDIALE     a  07:52
43º 122  BOULO, Matthieu         FRA  BRETAGNE – SECHE ENV a  07:52
44º 267  MULLER, Mauricio W.     ARG  TEAM S.E.P. SAN JUAN a  07:52
45º 193  MALOVEC, Lubos          SVK  CYCLING ACADEMY TEAM a  08:00
46º  81  GADAY, Lucas            ARG  SEL. ARGENTINA       a  08:12
47º  11  GIACINTI, Jorge A.      ARG  SAN LUIS SOMOS TODOS a  08:23
48º 252  RODRIGUEZ, Maicol       PAN  SEL. PANAMA          a  08:23
49º 205  PETILLI, Simone         ITA  SEL. ITALIA          a  08:23
50º 242  OYARZUN, Carlos I.      CHI  SEL. CHILE           a  08:32
51º  46  VOECKLER, Thomas        FRA  TEAM EUROPCAR        a  08:32
52º 246  RODRIGUEZ, Jose L.      CHI  SEL. CHILE           a  08:46
53º 106  ZILIOLI, Gianfranco     ITA  ANDRONI GIOCATTOLI   a  08:52
54º 151  BRENES, Gregory         CRC  JAMIS – HAGENS BERMA a  09:18
55º  65  KING, Benjamin          USA  Team CANNONDALE-GARM a  09:18
56º 263  PEREZ, Ignacio          ARG  TEAM S.E.P. SAN JUAN a  09:18
57º 222  LOPEZ, Yennier          CUB  SEL. CUBA            a  09:18
58º 254  GONZALEZ, Roberto C.    PAN  SEL. PANAMA          a  09:28
59º   5  SOLER, Marc             ESP  MOVISTAR TEAM        a  09:58
60º  61  DANIELSON, Thomas       USA  Team CANNONDALE-GARM a  09:58
61º 123  FONSECA, Armindo        FRA  BRETAGNE – SECHE ENV a  10:44
62º 191  BEAR, Yoav              ISR  CYCLING ACADEMY TEAM a  10:44
63º 124  FEILLU, Brice           FRA  BRETAGNE – SECHE ENV a  10:44
64º 105  TVETCOV, Serghei        ROU  ANDRONI GIOCATTOLI   a  10:44
65º  24  HOULE, Hugo             CAN  AG2R LA MONDIALE     a  10:44
66º 142  DUQUE, Leonardo F.      COL  COLOMBIA             a  10:44
67º 212  ARANGO, Juan E.         COL  SEL. COLOMBIA        a  11:00
68º 211  GAVIRA, Fernando        COL  SEL. COLOMBIA        a  11:00
69º  82  CIANCI, Sebastian M.    ARG  SEL. ARGENTINA       a  11:09
70º  86  TIVANI, German N.       ARG  SEL. ARGENTINA       a  11:33
71º 192  ZILBERSTEIN, Ido        ISR  CYCLING ACADEMY TEAM a  12:10
72º 113  CANOLA, Marco           ITA  UNITEDHEALTHCARE     a  12:10
73º  52  MODOLO, Sacha           ITA  LAMPRE-MERIDA        a  12:10
74º 201  BATTAGLIN, Enrico       ITA  SEL. ITALIA          a  12:10
75º  56  PIBERNIK, Luka          SLO  LAMPRE-MERIDA        a  12:13
76º  51  CATTANEO, Mattia        ITA  LAMPRE-MERIDA        a  12:23
77º 134  BERLATO, Giacomo        ITA  NIPPO VINI FANTINI   a  12:23
78º 172  GARNERO, Antonio F.     BRA  FUNVIC-SAO JOSE DOS  a  12:30
79º 136  YAMAMOTO, Genki         JAP  NIPPO VINI FANTINI   a  13:19
80º  75  KOZONTCHUK, Dmitriy     RUS  TEAM KATUSHA         a  13:23
81º 156  MILLER, Carson          USA  JAMIS – HAGENS BERMA a  13:34
82º 256  GONZALEZ, Francisco B.  PAN  SEL. PANAMA          a  13:40
83º  85  LAGUNA, Ismael F.       ARG  SEL. ARGENTINA       a  13:40
84º 194  TUREK, Daniel           CZE  CYCLING ACADEMY TEAM a  13:40
85º 243  ALMONACID, Patricio J.  CHI  SEL. CHILE           a  13:54
86º  66  KING, Edward            USA  Team CANNONDALE-GARM a  16:16
87º 206  BALLERINI, Davide       ITA  SEL. ITALIA          a  16:16
88º  36  WISNIOWSKI, Lukasz      POL  ETIXX – QUICK STEP   a  16:16
89º  34  SABATINI, Fabio         ITA  ETIXX – QUICK STEP   a  16:16
90º  35  KEIRSBULCK, Guillaume   BEL  ETIXX – QUICK STEP   a  16:16
91º 244  ALVARADO, Adrian A.     CHI  SEL. CHILE           a  16:16
92º  92  LOZANO, David           ESP  TEAM NOVO NORDISK    a  16:16
93º  71  PAOLINI, Luca           ITA  TEAM KATUSHA         a  16:16
94º  33  GOLAS, Michal           POL  ETIXX – QUICK STEP   a  16:16
95º 146  VALENCIA, Juan P.       COL  COLOMBIA             a  16:16
96º  16  SARTASSOV, Andrey       CHI  SAN LUIS SOMOS TODOS a  16:16
97º 125  HUTAROVICH, Yauheni     BLR  BRETAGNE – SECHE ENV a  16:16
98º 185  SOBRINO, Joaquin        ESP  INTEJA – MMR-DOMINIC a  16:16
99º  21  BETANCUR, Carlos A.     COL  AG2R LA MONDIALE     a  16:16
100º 131  STACCHIOTTI, Riccardo   ITA  NIPPO VINI FANTINI   a  16:16
101º  32  CAVENDISH, Mark         GBR  ETIXX – QUICK STEP   a  16:16
102º  25  NOCENTINI, Rinaldo      ITA  AG2R LA MONDIALE     a  16:16
103º  64  SKJERPING, Kristoffer   NOR  Team CANNONDALE-GARM a  16:16
104º 183  GUZMAN, William J.      DOM  INTEJA – MMR-DOMINIC a  16:16
105º  96  VERSCHOOR, Martijn      NED  TEAM NOVO NORDISK    a  16:16
106º 155  LEECE, Stephen          USA  JAMIS – HAGENS BERMA a  16:16
107º   3  MALORI, Adriano         ITA  MOVISTAR TEAM        a  16:16
108º   6  SÜTTERLIN, Jasha        GER  MOVISTAR TEAM        a  16:16
109º  95  PERON, Andrea           ITA  TEAM NOVO NORDISK    a  16:16
110º 223  NODARSE, Felix          CUB  SEL. CUBA            a  16:16
111º 112  CLARKE, Jonathan H.     AUS  UNITEDHEALTHCARE     a  16:16
112º  87  BARRIENTOS, Julian      ARG  SEL. ARGENTINA       a  16:16
113º 195  MIGDAL, Wojciech        POL  CYCLING ACADEMY TEAM a  16:16
114º 115  HANSON, Kenneth A.      USA  UNITEDHEALTHCARE     a  16:16
115º 133  GROSU, Eduard M.        ROU  NIPPO VINI FANTINI   a  16:16
116º 186  NUÑO, Israel            ESP  INTEJA – MMR-DOMINIC a  16:16
117º 161  SIVORI, Alan F.         ARG  BUENOS AIRES PROVINC a  16:16
118º  41  DUCHESNE, Antoine       CAN  TEAM EUROPCAR        a  16:16
119º 165  ARONE, Claudio M.       ARG  BUENOS AIRES PROVINC a  16:16
120º 116  ALZATE, Carlos E.       COL  UNITEDHEALTHCARE     a  16:16
121º 167  PALMA, Guido E.         ARG  BUENOS AIRES PROVINC a  16:16
122º 103  EBSEN, John             DEN  ANDRONI GIOCATTOLI   a  16:16
123º  45  NAULEAU, Bryan          FRA  TEAM EUROPCAR        a  16:16
124º 203  BERTAZZO, Lian          ITA  SEL. ITALIA          a  16:16
125º 166  ESPINDOLA, Santiago A.  ARG  BUENOS AIRES PROVINC a  16:16
126º 114  REIJNEN, Kiel J.        USA  UNITEDHEALTHCARE     a  16:16
127º 153  HAEDO, Lucas S.         ARG  JAMIS – HAGENS BERMA a  16:16
128º  55  RICHEZE, Maximiliano A  ARG  LAMPRE-MERIDA        a  16:16
129º 253  DE LEON, Jose           PAN  SEL. PANAMA          a  16:16
130º  94  LEFRANCOIS, Nicolas     FRA  TEAM NOVO NORDISK    a  16:16
131º 164  TOLOSA, Sebastian J.    ARG  BUENOS AIRES PROVINC a  16:16
132º 102  BANDIERA, Marco         ITA  ANDRONI GIOCATTOLI   a  16:16
133º  31  KWIATKOWSKI, Michal     POL  ETIXX – QUICK STEP   a  16:16
134º 163  GADAY, Julian           ARG  BUENOS AIRES PROVINC a  16:16
135º 101  GATTO, Oscar            ITA  ANDRONI GIOCATTOLI   a  16:16
136º  18  GUEVARA, Emmanuel D.    ARG  SAN LUIS SOMOS TODOS a  16:16
137º  42  GENE, Yohann            FRA  TEAM EUROPCAR        a  16:16
138º 154  WILLIAMS, David         USA  JAMIS – HAGENS BERMA a  16:16
139º 135  MARINI, Nicolas         ITA  NIPPO VINI FANTINI   a  18:30
140º 132  POZZO, Mattia           ITA  NIPPO VINI FANTINI   a  18:30
141º 204  MARECZKO, Jakub         ITA  SEL. ITALIA          a  18:30
142º 126  MCLAY, Daniel           GBR  BRETAGNE – SECHE ENV a  21:43
143º 224  ARIAS, Yans C.          CUB  SEL. CUBA            a  22:40
144º 225  SANTA CLARA, Onel       CUB  SEL. CUBA            a  22:40
145º 261  PEREYRA, Elias D.       ARG  TEAM S.E.P. SAN JUAN a  22:48
146º 176  PAIVA, Francisco R.     ARG  FUNVIC-SAO JOSE DOS  a  22:48

Klasyfikacja generalna:
1º 171  DIAZ, Daniel            ARG  FUNVIC-SAO JOSE DOS      20:03:38
2º 145  TORRES, Rodolfo A.      COL  COLOMBIA               a    01:05
3º   1  QUINTANA, Nairo A.      COL  MOVISTAR TEAM          a    01:34
4º 121  SEPULVEDA, Eduardo      ARG  BRETAGNE – SECHE ENV   a    02:02
5º 215  CONTRERAS, Rodrigo      COL  SEL. COLOMBIA          a    03:16
6º  74  MORENO, Daniel          ESP  TEAM KATUSHA           a    03:26
7º  12  MESSINEO, Leandro C.    ARG  SAN LUIS SOMOS TODOS   a    05:21
8º  63  DOMBROWKSI, Joseph L.   USA  Team CANNONDALE-GARM   a    05:29
9º 152  JARAMILLO, Daniel A.    COL  JAMIS – HAGENS BERMA   a    05:35
10º  76  ZAKARIN, Ilnur          RUS  TEAM KATUSHA           a    05:39
11º  26  VUILLERMOZ, Alexis      FRA  AG2R LA MONDIALE       a    06:25
12º 144  RUBIANO, Miguel A.      COL  COLOMBIA               a    06:25
13º  53  NIEMIEC, Przemyslaw     POL  LAMPRE-MERIDA          a    07:27
14º 111  BRAJKOVIC, Janez        SLO  UNITEDHEALTHCARE       a    07:50
15º  15  MOYANO, Enzo J.         ARG  SAN LUIS SOMOS TODOS   a    07:54
16º 141  DIAZ, Edward F.         COL  COLOMBIA               a    08:34
17º   2  ANTON, Igor             ESP  MOVISTAR TEAM          a    08:42
18º 216  CHAVEZ, German E.       COL  SEL. COLOMBIA          a    08:58
19º  73  LOSADA, Alberto         ESP  TEAM KATUSHA           a    09:28
20º 213  ROLDAN, Weimar A.       COL  SEL. COLOMBIA          a    09:49
21º  14  LUCERO, Alfredo O.      ARG  SAN LUIS SOMOS TODOS   a    10:16
22º   4  QUINTANA, Dayer U.      COL  MOVISTAR TEAM          a    11:41
23º 173  DA SILVA, Kleber        BRA  FUNVIC-SAO JOSE DOS    a    11:45
24º 268  JAVIER, Gaston E.       ARG  TEAM S.E.P. SAN JUAN   a    12:52
25º 162  SIVORI, Ariel A.        ARG  BUENOS AIRES PROVINC   a    13:47
26º  65  KING, Benjamin          USA  Team CANNONDALE-GARM   a    16:11
27º  72  KOCHETKOV, Pavel        RUS  TEAM KATUSHA           a    16:15
28º 151  BRENES, Gregory         CRC  JAMIS – HAGENS BERMA   a    16:19
29º  61  DANIELSON, Thomas       USA  Team CANNONDALE-GARM   a    16:45
30º 106  ZILIOLI, Gianfranco     ITA  ANDRONI GIOCATTOLI     a    17:51
31º 104  STORTONI, Simone        ITA  ANDRONI GIOCATTOLI     a    17:54
32º 242  OYARZUN, Carlos I.      CHI  SEL. CHILE             a    18:12
33º  62  BROWN, Nathan           USA  Team CANNONDALE-GARM   a    18:46
34º  23  GASTAUER, Ben           LUX  AG2R LA MONDIALE       a    18:46
35º  22  BONNAFOND, Guillaume    FRA  AG2R LA MONDIALE       a    18:54
36º  17  JUAREZ, Gabriel         ARG  SAN LUIS SOMOS TODOS   a    18:57
37º  51  CATTANEO, Mattia        ITA  LAMPRE-MERIDA          a    18:57
38º  54  POZZATO, Filippo        ITA  LAMPRE-MERIDA          a    19:44
39º 196  PIASKOWY, Emanuel       POL  CYCLING ACADEMY TEAM   a    19:50
40º 212  ARANGO, Juan E.         COL  SEL. COLOMBIA          a    20:33
41º  81  GADAY, Lucas            ARG  SEL. ARGENTINA         a    20:54
42º 124  FEILLU, Brice           FRA  BRETAGNE – SECHE ENV   a    20:56
43º 241  GARRIDO, Gonzalo A.     CHI  SEL. CHILE             a    20:57
44º 122  BOULO, Matthieu         FRA  BRETAGNE – SECHE ENV   a    21:01
45º  46  VOECKLER, Thomas        FRA  TEAM EUROPCAR          a    21:19
46º 205  PETILLI, Simone         ITA  SEL. ITALIA            a    21:36
47º  43  GUILLEMOIS, Romain      FRA  TEAM EUROPCAR          a    21:39
48º  44  JEANDESBOZ, Fabrice     FRA  TEAM EUROPCAR          a    22:02
49º 202  FINETTO, Mauro          ITA  SEL. ITALIA            a    22:21
50º 214  LAVERDE, Luis F.        COL  SEL. COLOMBIA          a    22:35
51º  11  GIACINTI, Jorge A.      ARG  SAN LUIS SOMOS TODOS   a    22:36
52º 143  QUINTERO, Carlos J.     COL  COLOMBIA               a    23:02
53º  84  GRAZIANI, Mauricio E.   ARG  SEL. ARGENTINA         a    23:05
54º 113  CANOLA, Marco           ITA  UNITEDHEALTHCARE       a    24:20
55º 193  MALOVEC, Lubos          SVK  CYCLING ACADEMY TEAM   a    24:43
56º 181  MILAN, Diego            DOM  INTEJA – MMR-DOMINIC   a    24:45
57º 267  MULLER, Mauricio W.     ARG  TEAM S.E.P. SAN JUAN   a    25:04
58º 263  PEREZ, Ignacio          ARG  TEAM S.E.P. SAN JUAN   a    25:24
59º 246  RODRIGUEZ, Jose L.      CHI  SEL. CHILE             a    25:32
60º 211  GAVIRA, Fernando        COL  SEL. COLOMBIA          a    25:52
61º  18  GUEVARA, Emmanuel D.    ARG  SAN LUIS SOMOS TODOS   a    26:06
62º 123  FONSECA, Armindo        FRA  BRETAGNE – SECHE ENV   a    26:16
63º  24  HOULE, Hugo             CAN  AG2R LA MONDIALE       a    26:54
64º 194  TUREK, Daniel           CZE  CYCLING ACADEMY TEAM   a    27:03
65º  86  TIVANI, German N.       ARG  SEL. ARGENTINA         a    27:44
66º 136  YAMAMOTO, Genki         JAP  NIPPO VINI FANTINI     a    27:58
67º 254  GONZALEZ, Roberto C.    PAN  SEL. PANAMA            a    28:35
68º 222  LOPEZ, Yennier          CUB  SEL. CUBA              a    29:23
69º  31  KWIATKOWSKI, Michal     POL  ETIXX – QUICK STEP     a    29:36
70º 243  ALMONACID, Patricio J.  CHI  SEL. CHILE             a    29:58
71º 146  VALENCIA, Juan P.       COL  COLOMBIA               a    30:35
72º 182  CRUZ, Adderlyn F.       DOM  INTEJA – MMR-DOMINIC   a    31:06
73º  33  GOLAS, Michal           POL  ETIXX – QUICK STEP     a    31:47
74º 142  DUQUE, Leonardo F.      COL  COLOMBIA               a    32:12
75º  25  NOCENTINI, Rinaldo      ITA  AG2R LA MONDIALE       a    32:35
76º 134  BERLATO, Giacomo        ITA  NIPPO VINI FANTINI     a    32:37
77º 186  NUÑO, Israel            ESP  INTEJA – MMR-DOMINIC   a    32:58
78º 105  TVETCOV, Serghei        ROU  ANDRONI GIOCATTOLI     a    33:04
79º  92  LOZANO, David           ESP  TEAM NOVO NORDISK      a    33:09
80º 252  RODRIGUEZ, Maicol       PAN  SEL. PANAMA            a    33:11
81º 256  GONZALEZ, Francisco B.  PAN  SEL. PANAMA            a    33:22
82º 103  EBSEN, John             DEN  ANDRONI GIOCATTOLI     a    33:49
83º   5  SOLER, Marc             ESP  MOVISTAR TEAM          a    33:52
84º  75  KOZONTCHUK, Dmitriy     RUS  TEAM KATUSHA           a    35:04
85º   3  MALORI, Adriano         ITA  MOVISTAR TEAM          a    35:31
86º  36  WISNIOWSKI, Lukasz      POL  ETIXX – QUICK STEP     a    36:14
87º 165  ARONE, Claudio M.       ARG  BUENOS AIRES PROVINC   a    36:30
88º 192  ZILBERSTEIN, Ido        ISR  CYCLING ACADEMY TEAM   a    37:00
89º  64  SKJERPING, Kristoffer   NOR  Team CANNONDALE-GARM   a    37:15
90º  32  CAVENDISH, Mark         GBR  ETIXX – QUICK STEP     a    37:20
91º  21  BETANCUR, Carlos A.     COL  AG2R LA MONDIALE       a    37:29
92º 156  MILLER, Carson          USA  JAMIS – HAGENS BERMA   a    37:30
93º  66  KING, Edward            USA  Team CANNONDALE-GARM   a    37:43
94º  34  SABATINI, Fabio         ITA  ETIXX – QUICK STEP     a    38:03
95º 195  MIGDAL, Wojciech        POL  CYCLING ACADEMY TEAM   a    39:04
96º   6  SÜTTERLIN, Jasha        GER  MOVISTAR TEAM          a    39:16
97º  56  PIBERNIK, Luka          SLO  LAMPRE-MERIDA          a    39:28
98º  96  VERSCHOOR, Martijn      NED  TEAM NOVO NORDISK      a    39:29
99º  35  KEIRSBULCK, Guillaume   BEL  ETIXX – QUICK STEP     a    39:42
100º  41  DUCHESNE, Antoine       CAN  TEAM EUROPCAR          a    40:54
101º 116  ALZATE, Carlos E.       COL  UNITEDHEALTHCARE       a    41:01
102º  95  PERON, Andrea           ITA  TEAM NOVO NORDISK      a    41:23
103º 172  GARNERO, Antonio F.     BRA  FUNVIC-SAO JOSE DOS    a    41:52
104º 191  BEAR, Yoav              ISR  CYCLING ACADEMY TEAM   a    42:23
105º 201  BATTAGLIN, Enrico       ITA  SEL. ITALIA            a    42:31
106º 223  NODARSE, Felix          CUB  SEL. CUBA              a    42:36
107º 166  ESPINDOLA, Santiago A.  ARG  BUENOS AIRES PROVINC   a    42:45
108º  82  CIANCI, Sebastian M.    ARG  SEL. ARGENTINA         a    42:47
109º 244  ALVARADO, Adrian A.     CHI  SEL. CHILE             a    43:14
110º 132  POZZO, Mattia           ITA  NIPPO VINI FANTINI     a    43:36
111º 114  REIJNEN, Kiel J.        USA  UNITEDHEALTHCARE       a    43:52
112º  52  MODOLO, Sacha           ITA  LAMPRE-MERIDA          a    44:02
113º  16  SARTASSOV, Andrey       CHI  SAN LUIS SOMOS TODOS   a    44:49
114º 112  CLARKE, Jonathan H.     AUS  UNITEDHEALTHCARE       a    45:15
115º 131  STACCHIOTTI, Riccardo   ITA  NIPPO VINI FANTINI     a    45:21
116º  42  GENE, Yohann            FRA  TEAM EUROPCAR          a    45:41
117º 161  SIVORI, Alan F.         ARG  BUENOS AIRES PROVINC   a    46:45
118º  94  LEFRANCOIS, Nicolas     FRA  TEAM NOVO NORDISK      a    47:10
119º 153  HAEDO, Lucas S.         ARG  JAMIS – HAGENS BERMA   a    47:25
120º 155  LEECE, Stephen          USA  JAMIS – HAGENS BERMA   a    47:48
121º 206  BALLERINI, Davide       ITA  SEL. ITALIA            a    48:16
122º 164  TOLOSA, Sebastian J.    ARG  BUENOS AIRES PROVINC   a    49:22
123º 167  PALMA, Guido E.         ARG  BUENOS AIRES PROVINC   a    49:29
124º 133  GROSU, Eduard M.        ROU  NIPPO VINI FANTINI     a    49:58
125º 183  GUZMAN, William J.      DOM  INTEJA – MMR-DOMINIC   a    50:04
126º 125  HUTAROVICH, Yauheni     BLR  BRETAGNE – SECHE ENV   a    50:17
127º 102  BANDIERA, Marco         ITA  ANDRONI GIOCATTOLI     a    50:28
128º 253  DE LEON, Jose           PAN  SEL. PANAMA            a    51:20
129º  45  NAULEAU, Bryan          FRA  TEAM EUROPCAR          a    51:35
130º 115  HANSON, Kenneth A.      USA  UNITEDHEALTHCARE       a    51:47
131º 101  GATTO, Oscar            ITA  ANDRONI GIOCATTOLI     a    52:19
132º  85  LAGUNA, Ismael F.       ARG  SEL. ARGENTINA         a    52:43
133º 225  SANTA CLARA, Onel       CUB  SEL. CUBA              a    53:32
134º 261  PEREYRA, Elias D.       ARG  TEAM S.E.P. SAN JUAN   a    53:47
135º 135  MARINI, Nicolas         ITA  NIPPO VINI FANTINI     a    54:36
136º 185  SOBRINO, Joaquin        ESP  INTEJA – MMR-DOMINIC   a    55:46
137º  55  RICHEZE, Maximiliano A  ARG  LAMPRE-MERIDA          a    55:55
138º  87  BARRIENTOS, Julian      ARG  SEL. ARGENTINA         a    56:20
139º 163  GADAY, Julian           ARG  BUENOS AIRES PROVINC   a    56:24
140º  71  PAOLINI, Luca           ITA  TEAM KATUSHA           a    57:00
141º 204  MARECZKO, Jakub         ITA  SEL. ITALIA            a    57:25
142º 154  WILLIAMS, David         USA  JAMIS – HAGENS BERMA   a    59:28
143º 203  BERTAZZO, Lian          ITA  SEL. ITALIA            a 01:00:50
144º 176  PAIVA, Francisco R.     ARG  FUNVIC-SAO JOSE DOS    a 01:02:46
145º 126  MCLAY, Daniel           GBR  BRETAGNE – SECHE ENV   a 01:05:02
146º 224  ARIAS, Yans C.          CUB  SEL. CUBA              a 01:15:28

 

Foto: Tour de San Luis

Andrzej Gucwa